Νέα

Μολδαβία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα toomuch
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 254
  • Εμφανίσεις 42K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

μαναβης_2

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2009
Μηνύματα
45
Like
0
Πόντοι
0
προσεχε πως μιλας μαναβη μη σου βαλω τις πατατες στον κωλο!!!!!!!!!!! ας τα ναουμ σε μενα..
τσου ρε λακη.σεξυ θεια λολα μαυροτσιμπουκοπνιχτρα,που θα τη βδεις στον πανμεγιστο σταρ μαναβη
εχω κανει κ πανια μαυροφιδα,τσου λεω, ναουμ
 

ruskiy standart

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2009
Μηνύματα
664
Like
0
Πόντοι
6
do you like potatoes in the ass? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: εισαι στην ντριμ τιμ κι εσυ! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
ναι ρε καβαλαραιε μου αλλα
1.ποπαυς δεν λεει "φιδια",ουτε κ το σαιτ το αλλο νομιζω
2.ειπαμε ναουμ,μαναβης ντατσουν εχει οχι τζιπια κ συνοδο της τοπικης καγκεμπε,ασε ναουμ με το συμπαθειο ποσο θα σου σου πηγε η μαμζελ με τα περαδωθε κ δωρα,ταχει δει ο μαναβης κ στα περιξ της καλαμαριας
3.αυτο με τα 50 η 100 καθονται οσο θελουνε...δηλαδης ο ποπαυς ειναι ψωριαρης κ του λενε 100 η ωρα κ σας τους αλλαινντελλονηδες σας παιρνουνε τα μισα κι οσο κατσουνε γουσταρουνε
δεν τα μασαει αυτα ο μαναβης,με τον ποπαυς μαλλον παιζει το εργον,για τον λαον,ανευ παρεξηγησεως,τα αλλλα ειναι μουσακαδες ναουμ....
τσου ρε λακη.σεξυ θεια λολα μαυροτσιμπουκοπνιχτρα,που θα τη βδεις στον πανμεγιστο σταρ μαναβη
εχω κανει κ πανια μαυροφιδα,τσου λεω, ναουμ

:2funny: :2funny: :2funny: Τι παιδί είσαι συ ρε Μανάβη έχω λειώσει..Ρε μπας και είσαι ο Βας Βας τελικά  :grin:
 

allantalon

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
4.584
Like
18
Πόντοι
16
Μάγκες το εχω πει απο την πρώτη μου επισκεψη στην Μολδαβία (ΚΙΣΙΝΕΦ)
ΤΖΑΜΠΑ δεν γαμάει κανεις τα 100 ευρώ ειναι ταρίφα και στην διαθεση της κοπέλασ και αναλογα πως την κάθεται η συμπαθειά της για πάρτη σου θα σου διαθέση τον χρόνο της αλλά τα 100  ειναι  100.

Το λάβ στόρυ παίζη πολύ αν υπάρχει τρόπος επικοινωνίας αλλά μπορει να μην ακουμπήσης τα 100 αλλά σίγουρα θα τα ακουμπήσης σε δωράκια - εστιατώρια - διασκέδαση και γενικά σε λάιφ στάιλ οπότε διαλέχτε τι θέλετε να κάνετε το μόνο σίγουρο οτι ΤΖΑΜΠΑ ΣΤΗΝ ΜΟΛΔΑΒΙΑ ΔΕΝ ΓΑΜΑΤΕ> ΤΕΛΟΣ.
 

moldolagnos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.402
Like
0
Πόντοι
16
Μάγκες το εχω πει απο την πρώτη μου επισκεψη στην Μολδαβία (ΚΙΣΙΝΕΦ)
ΤΖΑΜΠΑ δεν γαμάει κανεις τα 100 ευρώ ειναι ταρίφα και στην διαθεση της κοπέλασ και αναλογα πως την κάθεται η συμπαθειά της για πάρτη σου θα σου διαθέση τον χρόνο της αλλά τα 100  ειναι  100.

Το λάβ στόρυ παίζη πολύ αν υπάρχει τρόπος επικοινωνίας αλλά μπορει να μην ακουμπήσης τα 100 αλλά σίγουρα θα τα ακουμπήσης σε δωράκια - εστιατώρια - διασκέδαση και γενικά σε λάιφ στάιλ οπότε διαλέχτε τι θέλετε να κάνετε το μόνο σίγουρο οτι ΤΖΑΜΠΑ ΣΤΗΝ ΜΟΛΔΑΒΙΑ ΔΕΝ ΓΑΜΑΤΕ> ΤΕΛΟΣ.
πουθενα δε γαμας τσαμπα ακομα και τη γυναικα σου
 

μαναβης_2

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2009
Μηνύματα
45
Like
0
Πόντοι
0
:2funny: :2funny: :2funny: Τι παιδί είσαι συ ρε Μανάβη έχω λειώσει..Ρε μπας και είσαι ο Βας Βας τελικά  :grin:
:think: :think: :think:μπας κ ναουμ ειμαι ο βας βας???
πανμεγιστος μαναβης ευχαριστει κ ανταποδιδει στο ακεραιον
η λολα-ψωλα αδερφατη μαυρη χηρα επεσε σε λαθος κ θα με κανει να τη στειλω να μασει μουσμουλα παρεα με τους αφγανους στην πρεβεζα,να δει χαρα στην μαυρο χαλι της :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1:
καβαλαραιε μου ειδα κ εσυ εισαουνα με ποπαυς στο χισινιοφ?
ξαναπηες?που λεει ο ποπαυς οτι ειναι καλα ,αλλα εδω δε μας τογραψε?
περικαλω αν υπαρχει κατι ,ο μαναβης εντος συντομου διαστηματος αναχορεαειαλλα με βαλαντιο μετριος κ κατω κ γι αυτο αναμενει οδηγιες οικονομικες κι εγκυρες απο εμπειρους καβαλαραιους,γιατι ο ποπαυς,σπασιμπα μεν μας προφυλαξε απο φολα κισινοφ,αλλα προταση δεν εβγαλε
αναμενω απο σενα
παρασκευας αιγκαλεο-τουμπα σπρεχεν
 

μαναβης_2

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2009
Μηνύματα
45
Like
0
Πόντοι
0
πουθενα δε γαμας τσαμπα ακομα και τη γυναικα σου
καβαλαραιε μου πριβιετ
τζαπα δεν ηπαμε ναουμ,αλλα τη ντοματα αλλο να τη βαλω 10ε το κιλο κι αλλο 2,30,ααα δωσε κι εμενα μπαρμπα!!!
ειπαμε αν
εχει αλογατα με 20,30 ευρα το φυσεκι,,δεν ειπαμε τζαμπας
100ευρα δεν περσευουν αν περσευαν μαιναμε κ σαλονικα κ καμπο
αν ειναι να βαλουμε χιλιομετρα θελουμε φτηνα,ακριβα εχει κι εδω αλογατα αν παιζεις βας-βας γκειμ
με το συμπαθειο,
εχε το νου σου εχω κ ελιες μαροκο α πραμα,βαμενες καλυτερες κι απο καλαμων φαινονται,τις ειχε ξαδερφος αλλα τον βαλαν μεσα κι εμειναν του πανμεγιστου
 

Επισκέπτης
Σύντροφε Πίτσι και εγώ τις ίδιες εμπειρίες με το σύντροφο alla έχω. Εχω μείνει πάνω από 6 μήνες Τιράσπολ (τόχω επισκευτεί 9 φορές) και πέραν της ταλαιπωρίας στα σύνορα και της γραφειοκρατίας με την άδεια παραμονής άλλο πρόβλημα δεν έχω αντιμετωπίσει.
καλα κοροιδευομαστε εδο μεσα?
εσι εχισ γινεκα απο εκι!!!!λογικο να μιν ειχεσ προβλιμα!
για εναν ξενο ειναι γαμισι το τιρασπολ!!!!
σου λεο οδισο χισιναου διαμεσο ιπερδνιστριασ το εκανα μια μερα ολοκλιρι!
παρολο το γαμισι που μου εριξαν οι μπατσοι δεν εδοσα ουτε δραχνι!!!!!
πιραν τα αρχιδια μου τα παρασιτα!!!!!
 

kuzia

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2010
Μηνύματα
813
Like
315
Πόντοι
26
καλα κοροιδευομαστε εδο μεσα?
εσι εχισ γινεκα απο εκι!!!!λογικο να μιν ειχεσ προβλιμα!
για εναν ξενο ειναι γαμισι το τιρασπολ!!!!
σου λεο οδισο χισιναου διαμεσο ιπερδνιστριασ το εκανα μια μερα ολοκλιρι!
παρολο το γαμισι που μου εριξαν οι μπατσοι δεν εδοσα ουτε δραχνι!!!!!
πιραν τα αρχιδια μου τα παρασιτα!!!!!
και μετα πληρωσες το κουπονακι συνορα
 

Επισκέπτης
και μετα πληρωσες το κουπονακι συνορα
δε πλιροσα τιποτα!!!!!
δε μπορουν να ξεγελασουν εναν πορνορεπορτερ!καλιτερα να τα φανε απο καναν μαλακοπιτουρα αμερικανο ι πορνοαραβα!χεχε!
στι πουτανα πουτανιεσ δε περνανε :rockon: :rockon:
 

kuzia

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2010
Μηνύματα
813
Like
315
Πόντοι
26
δε πλιροσα τιποτα!!!!!
δε μπορουν να ξεγελασουν εναν πορνορεπορτερ!καλιτερα να τα φανε απο καναν μαλακοπιτουρα αμερικανο ι πορνοαραβα!χεχε!
στι πουτανα πουτανιεσ δε περνανε :rockon: :rockon:
:thumbsup:
 

μαναβης_2

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2009
Μηνύματα
45
Like
0
Πόντοι
0
δε πλιροσα τιποτα!!!!!
δε μπορουν να ξεγελασουν εναν πορνορεπορτερ!καλιτερα να τα φανε απο καναν μαλακοπιτουρα αμερικανο ι πορνοαραβα!χεχε!
στι πουτανα πουτανιεσ δε περνανε :rockon: :rockon:
απο τον πανσεξοκαβαλαρη ποπαυς θελανε κουπονι??
ουστ ρε δνειστρια κ μολνταβοβλαχοι,ποπαυς δε μασαει :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
μαναβης παντως παροτι ο γραματιζουμενος-πεμρτη δημ για-δεν το εσυνελαβε ακομης,γιατι το κωλομερος αυτο λεγεται, "παραδεισος"???????????????????????????????????????? :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:
 

Επισκέπτης
απο τον πανσεξοκαβαλαρη ποπαυς θελανε κουπονι??
ουστ ρε δνειστρια κ μολνταβοβλαχοι,ποπαυς δε μασαει :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
μαναβης παντως παροτι ο γραματιζουμενος-πεμρτη δημ για-δεν το εσυνελαβε ακομης,γιατι το κωλομερος αυτο λεγεται, "παραδεισος"???????????????????????????????????????? :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:
εγο παντοσ δεν ειπα ποτε οτι ειναι παραδεισοσ!χεχε!
ι λεξι αυτι ειναι ιποκιμενικι!
ο καθενασ φτιαχνι τον παραδισο στο κεφαλι του οποσ θελει!
 

Επισκέπτης
Λοιπον τιτανοτεραστιε Μανάβη ΒαςΒας.. ;) Κισινάου δε ξαναπήγα..Οπως τα λεει ο Πίτσι είναι.. Αν εχεις αρκετα κατοστάρια για τις Μολδαβες πηγαινε...Το τσαμπα πεθανε όπως λεει και ο Αλαν.. Δυστηχως δεν εχω να σου προτεινω καποια αλλη οικονομικοτερη λυση για πορνοτουρισμο..Απ οτι εχω ακουσει και Ουκρανια τα ιδια ειναι πανω κατω..Μπορεις να ρωτησεις το Μεμο για Λευκορωσια..Ρωσια ειναι ακριβη χωρα πλεον συν οτι χρειαζεσαι βιζες οποτε οτι κερδος θα εχεις στο πορνοτουρισμο θα το χασεις απ το κοστος διαβιωσης εκει..

:think: :think: :think:μπας κ ναουμ ειμαι ο βας βας???
πανμεγιστος μαναβης ευχαριστει κ ανταποδιδει στο ακεραιον
η λολα-ψωλα αδερφατη μαυρη χηρα επεσε σε λαθος κ θα με κανει να τη στειλω να μασει μουσμουλα παρεα με τους αφγανους στην πρεβεζα,να δει χαρα στην μαυρο χαλι της :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1:
καβαλαραιε μου ειδα κ εσυ εισαουνα με ποπαυς στο χισινιοφ?
ξαναπηες?που λεει ο ποπαυς οτι ειναι καλα ,αλλα εδω δε μας τογραψε?
περικαλω αν υπαρχει κατι ,ο μαναβης εντος συντομου διαστηματος αναχορεαειαλλα με βαλαντιο μετριος κ κατω κ γι αυτο αναμενει οδηγιες οικονομικες κι εγκυρες απο εμπειρους καβαλαραιους,γιατι ο ποπαυς,σπασιμπα μεν μας προφυλαξε απο φολα κισινοφ,αλλα προταση δεν εβγαλε
αναμενω απο σενα
παρασκευας αιγκαλεο-τουμπα σπρεχεν
 

μαναβης_2

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2009
Μηνύματα
45
Like
0
Πόντοι
0
Ουκρανια δεν ειναι καθολου τα ιδια!ο Lefteris38 στο Νικολαεφ  :knockinb: με 400 Γκριβνα με εισοτημια 10,6 Γκριβνα το Ευρω για 2-3 ωρες.μπορει και λεει και με λιγοτερα!Ρωσσια τα 'χω γραψει οντως ειναι ακριβη χωρα.
αντε πεστο χρυσοστομε πετροπουλαια μου
ο μαναβης αΥΤΟ ΖΗΤΗΞΕ
τωρα τοχει,εχει παει κι ορεμπεσκες ο ξαδερφος οντεσα,ειμαι σχετικα κοντα
τελος με τα απσεντια μουσακαδες κλπ
ειναι οφ τοπικ,αλλα πετροπουλαια μου βαλε το ελευθεροπουλο38 να δωσει πληροφιοριες και σας τη χαριζω τη μολδαβο-δνειστρια σας,εκει θα τη πεσει ο μαναβης με 30-40 ευρα,ασε που θα το πιεσει για ντολαρι κ με 2000 κ αλλα 2000 ο ρεμπεσκες θα βγαλουμε 7ημερο κ με 5-6 γκολακια :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
ελπιζω τουλαχιστον ναναι φερεγγυος ο ελευθερης κι οχι μουσακατος κι αυτος
γιαχαρανταν στους απασι
νταβαι πο τρεντ-ουκραινσκι
σπασιμπα ντιμαρεα
 

arximakakas

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2008
Μηνύματα
645
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
6
Αν και καθηστεριμένα και  :offtopic: για όποιον ενδιαφέρεται για φτηνό σεξοτουρισμό και του αρέσουν τα σχιστομάτικα
είναι η Ταιλάνδη με 20 ερώπουλα την βραδιά περίπου και εγώ σκεφτόμουνα το ταξιδάκι προς εκείνα τα μέρη αλλά αν είναι να δώσω 100 ευρώ την ώρα ή για να παίξει καμάκι πρέπει να ξέρω ρώσικα, ρουμάνικα μάλον συνεχίζω Ταιλάνδη ή το πολύ καμιά Βουλγαρία
 

koctik

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2011
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα. να ρωτησω κατι που δεν βρηκα με μια προχειρη ματια αν το εχει γραψει καποιος παλιοτερα.
Για Κισινάου με αυτοκινητο ποιος ειναι ο καλυτερος δρομος για να παει καποιος σχετικα συντομα αλλα χωρις να μπει σε κατσικοδρομους.
μεχρι σοφια και απο εκει Βουκουρέστι υποθετω ειναι ευκολο και θα εισαι σαφες ο κεντρικος δρομος.
απο Βουκουρεστι προς Κισινάου ξερει καποιος να μου πει 3-4 πολεις που πρεπει να περάσω ωστε να καταλαβω ποια διαδρομη πρεπει να ακολουθησω;
 

trelakos146

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.019
Like
1.121
Πόντοι
216



Αυτά πότε θα έρθουν Αθήνα?
 

trelakos146

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.019
Like
1.121
Πόντοι
216
Εδώ θα είναι και οι σπιτάδες της φυλής να κλείσουν συμψωνίες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom