Νέα

Miss Μπουρδελοκατασταση Θεσαλονικης 2012.!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Karaman 7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 165
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Σας αρεσε το θεμα.??

  • Ναι

    Ψήφοι: 33 45,8%
  • Οχι

    Ψήφοι: 36 50,0%
  • Δεν ξερω

    Ψήφοι: 13 18,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    72
OP
OP
Karaman 7

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.838
Κριτικές
379
Like
5.276
Πόντοι
10.647
Τελος.!

Μετα απο ανοιχτη ψηφοφορια που εδωσαν 17 μελη,

Karaman 7, gl, gabetsos, al pacino
hagem, extramask, cosa nostra mafia, jo145
nstssp, GAMEOVER, Midastouch, Βασιλι Ζαιτσεφ
big_boy, Kastanias, Veros, ?Ainigma?, papazits

ριχνοντας 34 ψηφους, 2 ανα ατομο, το τελικο αποτελεσμα εχει στην...

1η θεση
Miss Μπουρδελοκατασταση Θεσαλονικης 2012

[size=15pt]Νατασσα Α.Γεωργιου 16 με 7 ψηφους....[/size]

στην 2η και 3η θεση αντιστοιχα...

Καντυ Φριξου 9 με 6 ψηφους
Ζωη Α.Γεωργιου 34 με 4 ψηφους

και η τελικη καταξη της 9αδας...
Αφροδιτη/Αφρουλα Κωλετη -4
Αννα Ρωσιδα κοροβαγκου 5 -3
Αντριανα Ισπανιδα Φριξου 9 -3
Νταιανα Μολδαβεζα Σαμφως 20 -3
τζοανα Προμηθεους 11 -3
Ντεσυ Βουλγαρα 26ης Οκτωβρη 52 -1


 

Paktosis

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
627
Κριτικές
29
Like
2
Πόντοι
16
Έστω κι ετσι αρκετά ρεαλιστικό το αποτέλεσμα.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.183
Κριτικές
293
Like
9.430
Πόντοι
12.525
ΑΙΣΧΟΣ :S :S :S :S :S
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
12
Πόντοι
1.310
Αν και επεισοδιακή η διαδικασια ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΙΚΑΙΟΣ ο τιτλος
 

manowar30

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2013
Μηνύματα
146
Like
0
Πόντοι
1
Αν και επεισοδιακή η διαδικασια ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΙΚΑΙΟΣ ο τιτλος
η ειρωνεία της υπόθεσης ---> ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΙΚΑΙΟΣ  :2funny: και το αληθές της υπόθεσης ---> ΑΙΣΧΟΣ  :S
Μα είναι δυνατόν να μένουν εκτός αξιόλογες,όμορφες κοπέλες  και να ψηφίζουν κάποιες άγνωστες,περαστικές  :huh:  εδώ καταλαβαίνω  πόσο εύκολο την τρώς τη πατάτα όταν διαβάζεις τα σχόλια από μερικούς που υποστηρίζουν τα συμφέροντα.υπάρχουν αμφισβήτητα σοβαροί σχολιαστές που δεν μασάνε τα λόγια τους  :rockon: :rockon:
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
12
Πόντοι
1.310
η ειρωνεία της υπόθεσης ---> ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΙΚΑΙΟΣ  :2funny: και το αληθές της υπόθεσης ---> ΑΙΣΧΟΣ  :S
Μα είναι δυνατόν να μένουν εκτός αξιόλογες,όμορφες κοπέλες  και να ψηφίζουν κάποιες άγνωστες,περαστικές  :huh:  εδώ καταλαβαίνω  πόσο εύκολο την τρώς τη πατάτα όταν διαβάζεις τα σχόλια από μερικούς που υποστηρίζουν τα συμφέροντα.υπάρχουν αμφισβήτητα σοβαροί σχολιαστές που δεν μασάνε τα λόγια τους  :rockon: :rockon:
E τι να κανω? Ειχα κατι οικονομικες αναγκες  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

crespo

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2009
Μηνύματα
498
Like
1
Πόντοι
1
η ειρωνεία της υπόθεσης ---> ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΙΚΑΙΟΣ  :2funny: και το αληθές της υπόθεσης ---> ΑΙΣΧΟΣ  :S
Μα είναι δυνατόν να μένουν εκτός αξιόλογες,όμορφες κοπέλες  και να ψηφίζουν κάποιες άγνωστες,περαστικές  :huh:  εδώ καταλαβαίνω  πόσο εύκολο την τρώς τη πατάτα όταν διαβάζεις τα σχόλια από μερικούς που υποστηρίζουν τα συμφέροντα.υπάρχουν αμφισβήτητα σοβαροί σχολιαστές που δεν μασάνε τα λόγια τους  :rockon: :rockon:
αντε ρε γατακι που χεις και παραπονο νατασα βγηκε τελος
 

manowar30

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2013
Μηνύματα
146
Like
0
Πόντοι
1
E τι να κανω? Ειχα κατι οικονομικες αναγκες  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Το οικονομικό πρόβλημα το έχουμε όλοι  :grin: αλλά εσύ ρε μπαγάσα πώς τησ ψήνεις και περνάς με 25 ευρώ  :2funny: . και τα τριάντα  είναι πολλά πλέον  :think:
 

Paktosis

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
627
Κριτικές
29
Like
2
Πόντοι
16
Εντάξει δεν είναι και Νταϊάνα, αλλά είναι πολύ καλή...
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.183
Κριτικές
293
Like
9.430
Πόντοι
12.525
Νικητρια της καρδιας μας ειναι μονο η Νταϊανα  :rockon: :rockon: :rockon:

 
OP
OP
Karaman 7

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.838
Κριτικές
379
Like
5.276
Πόντοι
10.647
Το ολο θεμα που ετσουξε μερικ(λων)ους...ειναι οτι η Νταινα καταμποντιστηκε στην 7η θεση...τι μας λεει ομως αυτο.???

Ας παρουμε ως δειγμα την 1η ψηφοφορια που η Νταινα ητανε 1η με 30 ψηφους και στην 3η φαση 7η με 3 ψηφους, αν το παρεις βαση ποσοστων, στην 3 φαση μονο το 10% απο αυτους που ψιφισαν Νταινα στο 1ο μερος την υποστηρηξε και στο 3ο, να μου πεις ποιος να βγει να την υποστηρηξει.?? παω στοιχημα οτι οι περισοτεροι ψηφοι της ηταν απο μελη που δημιουργηθηκαν στο διαστημα της ψηφοφοριας, οπως και το μελος manowar30 που γραφτηκε 6/2/2013...και οριετε οτι αδικητε ο ιδιος... :headbang:  :jerking:

Οσο για Νατασσα στη 1η ψηφοφορια με 16 ψηφους και στο 3ο μερος με 7 ψηφους το ποσοστο που την υποστιριξε ειναι 43,8%
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246



Η Μικρη συμμετοχη , και το διαφορετικο αποτελεσμα σε καθε τμημα της φηφοφοριας ειναι αυτο που την χαρακτηρησε πιστευω , οι λογοι γνωστοι λιγο πολυ
Ωστοσο συγχαρητηρια στον διοργανωτη κυριο Καραμαν , για τον χρονο που αφιερωσε οπως και σε ολα τα κοριτσια που περασαν απ το μυαλο οσων εψαξαν τι να ψηφησουν ;)

Αξιες και οι φιναλιστ μεν , χωρις να μειωνετε η αξια των υπολοιπων δε
Δεν τις θεωρω νικητριες ομως γιατι δε θεωρησα και το θεμα ως διαγωνισμο αλλα ως παιχνιδακι
"Νικητης" ειναι οποιος προεβλεψε το αποτελεσμα  :). Εγω επιασα "δυο απ τα τρια" παντως  :tooth:

Εριξα μια ματια στο θεμα απ την αρχη , τελικα πλακα ειχε  :grin:
Μεταξυ αλλων ειπωθηκαν και μερικα ρητα , συγκρατησα αυτο του hagem,  μαλλον επιδη ειδα γραμμενη την σκεψη μου ...
Κι επειδη ιεροδουλη δεν σημαινει μόνο καμπυλες, αλλα και προσωπικότητα.

Χαιρετω οσους παιξανε σωστα σε ολα τα σταδια  :grouphug: και ειδικα στο τελευταιο ...


 

Midastouch

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2011
Μηνύματα
154
Κριτικές
55
Like
6
Πόντοι
81
Θεωρώ το αποτέλεσμα δίκαιο, και δίνω κι εγώ τα συγχαρητήρια μου στον διοργανωτή.... :rockon: :rockon: :rockon:

Το μόνο που απομένει είναι να κανονίσουμε το που και πότε θα γίνει η απονομή....

Τον manowar30 άμα τον καλέσετε, να τον βάλετε να καθίσει στα πίσω τραπέζια.... :2funny: :2funny: :2funny:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Θεωρώ το αποτέλεσμα δίκαιο, και δίνω κι εγώ τα συγχαρητήρια μου στον διοργανωτή.... :rockon: :rockon: :rockon:

Το μόνο που απομένει είναι να κανονίσουμε το που και πότε θα γίνει η απονομή....

Τον manowar30 άμα τον καλέσετε, να τον βάλετε να καθίσει στα πίσω τραπέζια.... :2funny: :2funny: :2funny:
για να πεταει κιμωλιες στον δασκαλο;χαχα
 

manowar30

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2013
Μηνύματα
146
Like
0
Πόντοι
1
Θεωρώ το αποτέλεσμα δίκαιο, και δίνω κι εγώ τα συγχαρητήρια μου στον διοργανωτή.... :rockon: :rockon: :rockon:

Το μόνο που απομένει είναι να κανονίσουμε το που και πότε θα γίνει η απονομή....

Τον manowar30 άμα τον καλέσετε,να τον βαλετε να καθίσει στα πίσω τραπέζια.... :2funny: :2funny: :2funny:
δεν ξερω αν θα με καλεσετε και εμενα στην απονομη  :helpplea:  :tooth: .εγω μονο ενα αστερακι εχω  :'( για αυτο θα το φαω ολο το φαγητο μου για να μεγαλοσο γριγορα και να αποκτησω πολλα αστερακια  :grin:   τωρα να σοβαρευτουμε λιγακι,πολυ ειρωνια και γελιο πεφτει στον συμπαθεστατο διοργανωτη karaman7.το παθος μπορει να μετατραπει σε μισος.διαβαζοντας τους τελευταιους σχολιασμους του,απευθυνεται απαξιωτικα σε μια κοπελα του χωρου που κατ εμε ειναι πολυ πετυχημενη.του αφιερωσα λιγο χρονο και διαλεξα  απ ολες τις κριτικες του αυτες τις δυο που τις εγραψε για την γλυκια κοπελα
αραγε,τα ερωτηματα μου εχουν ως εξεις:
1)τι μεσολαβησε απο τοτε και εγινε το παθος μισος
2)υπαρχει ενδεχομενος δολος με την παρουσια τριτου προσωπου για την απαξιωση της κοπελας
3)συνεχιζει να την φλερταρει ακομα και δεν τον αφηνει ο εγωισμος του να την πλησιαζει τρυφερα
για ολα αυτα τα ερωτηματα μου,ζητω να απαντηθουν και να λαβουν δραση οι ειδικοι.
προσωπικα το πιστευω οτι ο αγαπητος φιλος μας θα διορθωθει και θα ειναι ενας υγιες μελος  αναμεσα στον πυρηνα τον μπουρδελιαριδων
                                                                                       
                                                                                                  Best regards manowar30!
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
xarouli_cool sotos_al doctorcool53 tolisPAOKARA alanisPAOK thanos.fix  ximakos cazino45 jonsalonika xaris_BMW kalhtexni-music kapsouris_69 germanosjunge


να σαι καλα ρε φιλε που μας τους θυμησες ολους αυτους τους τυπους και γελασαμε και λιγο...... :grin: :grin: :grin:



ασε τον καραμαν.....δεν ξερει απο πουτανες......απο ψαρεμα κατι κατεχει  ;)
 
OP
OP
Karaman 7

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.838
Κριτικές
379
Like
5.276
Πόντοι
10.647
δεν ξερω αν θα με καλεσετε και εμενα στην απονομη  :helpplea:  :tooth: .εγω μονο ενα αστερακι εχω  :'( για αυτο θα το φαω ολο το φαγητο μου για να μεγαλοσο γριγορα και να αποκτησω πολλα αστερακια  :grin:   τωρα να σοβαρευτουμε λιγακι,πολυ ειρωνια και γελιο πεφτει στον συμπαθεστατο διοργανωτη karaman7.το παθος μπορει να μετατραπει σε μισος.διαβαζοντας τους τελευταιους σχολιασμους του,απευθυνεται απαξιωτικα σε μια κοπελα του χωρου που κατ εμε ειναι πολυ πετυχημενη.του αφιερωσα λιγο χρονο και διαλεξα  απ ολες τις κριτικες του αυτες τις δυο που τις εγραψε για την γλυκια κοπελα
αραγε,τα ερωτηματα μου εχουν ως εξεις:
1)τι μεσολαβησε απο τοτε και εγινε το παθος μισος
2)υπαρχει ενδεχομενος δολος με την παρουσια τριτου προσωπου για την απαξιωση της κοπελας
3)συνεχιζει να την φλερταρει ακομα και δεν τον αφηνει ο εγωισμος του να την πλησιαζει τρυφερα
για ολα αυτα τα ερωτηματα μου,ζητω να απαντηθουν και να λαβουν δραση οι ειδικοι.
προσωπικα το πιστευω οτι ο αγαπητος φιλος μας θα διορθωθει και θα ειναι ενας υγιες μελος  αναμεσα στον πυρηνα τον μπουρδελιαριδων
                                                                                       
                                                                                                  Best regards manowar30!

Εχω μεγαλο κολημα με τους ψευτες τακη, οχι με την πουτανα... ;)
 

manowar30

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2013
Μηνύματα
146
Like
0
Πόντοι
1
Εχω μεγαλο κολημα με τους ψευτες τακη, οχι με την πουτανα... ;)
αγαπητε karaman7,δεν γνωριζω σε ποιους απευθυνεσαι και τι εννοεις με το "τακη".σε εχω σε εκτιμηση και δεν θελω να ταυτιστω με τα λεγομενα του jo145 "χαζους Καραμανηδες".λες οτι τα εχεις με καποιους αλλα στην ουσια λες οτι τα κανει η ιδια η κοπελα χωρις να το τεκμηριωσεις.εδω μιλαμε με ντοκουμεντα  :grin: 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom