Νέα

Miss Μπουρδελοκατασταση Θεσαλονικης 2012.!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Karaman 7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 165
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Σας αρεσε το θεμα.??

  • Ναι

    Ψήφοι: 33 45,8%
  • Οχι

    Ψήφοι: 36 50,0%
  • Δεν ξερω

    Ψήφοι: 13 18,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    72

manowar30

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2013
Μηνύματα
146
Like
0
Πόντοι
1
Χαιρετώ τους συναγωνιστές!
Μπορεί να μην έχω πολλά posts στο forum, αλλά έχω κάνει 8 κριτικές (εκ των οποίων, μάλιστα οι 2 ήταν αναφορά κατόπιν κασκαντεριλικίου). Προφανώς το CV μου δεν είναι ιδιαίτερα εντυπωσιακό, αλλά το αναφέρω γιατί θεωρώ ότι είναι ξεκάθαρο το ότι δεν είμαι "κλώνος" αλλά ενεργό μέλος της κοινότητάς μας. Πάμε, λοιπόν, στις ψήφους μου, οι οποίες ελπίζω να γίνουν δεκτές:

1) Κάντυ (Villa Erotica)

2) Ζωή (La Femme)

Και τέρμα. Δεν έχει 3η. Καλές και χρυσές οι άλλες (δεν το λέω ειρωνικά), αλλά η Κάντυ κι η Ζωή είναι για 'μένα τόσο πιο ψηλά απ' τις υπόλοιπες της λίστας, που δε μου πάει η καρδιά να συμπεριλάβω καμιά άλλη.
για ΚΛΩΝΟ σε κόβω 100%  γιατί το υπονοείς από μόνος σου και άσε τους συναγωνιστές  :grin:  πολύ εβεστιτι καρδιά έχεις ότι εφαρμόζει έναν άντρα  :think: από τις 8 κριτικές σου στις δύο γραφής  για το La Femme και οι άλλες μούφες κριτικές τάχα ότι πλήρωνες  250 άρια και 550 άρια στην εποχή που ζούμε.όπως βλέπω συνεχίζει να γίνεται γελείο το όλο θέμα.Σταματήστε επιτέλους!!!!  οι περισσότεροι ψηφίζουν ότι δεν τους αρέσει το θέμα αυτό,τυχαίο ???? :think: :think:
 

Veros

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2009
Μηνύματα
66
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
10
Δυστυχώς Έχασα τις προηγούμενες ψηφοφορίες, αφού ε χω καιρό να μπω στο σαιτ,  από τις κοπέλες αυτές που ξέρω και έχω δοκιμάσει, είναι μόνο η Αφροδίτη και η Νατάσσα από το έρως, Τώρα ποστ δεν έχω αλλά έχω ένα αξιοσέβαστο αριθμό κριτικών θα έλεγα, όποτε ψηφίζω τις δυο παραπάνω δεσποινίδες, και οι δυο κοπέλες μου έχουν προσφέρει αξέχαστες στιγμές στις λίγες φορές που έχω συνευρεθεί μαζί τους, με την Αφροδίτη περισσότερες.
 

mpozanis

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2013
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
7
Like
9
Πόντοι
16
Χαιρετώ τους συναγωνιστές!
Μπορεί να μην έχω πολλά posts στο forum, αλλά έχω κάνει 8 κριτικές (εκ των οποίων, μάλιστα οι 2 ήταν αναφορά κατόπιν κασκαντεριλικίου). Προφανώς το CV μου δεν είναι ιδιαίτερα εντυπωσιακό, αλλά το αναφέρω γιατί θεωρώ ότι είναι ξεκάθαρο το ότι δεν είμαι "κλώνος" αλλά ενεργό μέλος της κοινότητάς μας. Πάμε, λοιπόν, στις ψήφους μου, οι οποίες ελπίζω να γίνουν δεκτές:

1) Κάντυ (Villa Erotica)

2) Ζωή (La Femme)

Και τέρμα. Δεν έχει 3η. Καλές και χρυσές οι άλλες (δεν το λέω ειρωνικά), αλλά η Κάντυ κι η Ζωή είναι για 'μένα τόσο πιο ψηλά απ' τις υπόλοιπες της λίστας, που δε μου πάει η καρδιά να συμπεριλάβω καμιά άλλη.
μας επεισες
 

Kastanias

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
22
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
10
Ok, στον πούτσο μου κι όλας αν με πιστεύετε στην τελική. Χωρίς παρεξήγηση, έτσι;  :birdman:
 
OP
OP
Karaman 7

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.838
Κριτικές
379
Like
5.276
Πόντοι
10.647
3 μερες και σημερα...

Του βερου και του καστανια μετρανε οι ψηφοι...αλλος.????
 

?Ainigma?

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2010
Μηνύματα
815
Κριτικές
12
Like
91
Πόντοι
606
Μόνο Αντριάνα! :headbang2:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Ok, στον πούτσο μου κι όλας αν με πιστεύετε στην τελική. Χωρίς παρεξήγηση, έτσι;  :birdman:

Χαχαχαχα  :cheesy:

Επιβραβεύω την αποστολη ψήφου Απο Καστανια και Βερο και καλω και παλι ολους να παιξουν αναρτωντας την επιλογη τους
και αδιαφοροντας για το αν αυτο ονομαζετε ψηφος παιχνιδι ή οτι αλλο . Ειπα τους λογους κανα δυο σελιδες πριν...

Μπιου  :tits2:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
οι περισσότεροι ψηφίζουν ότι δεν τους αρέσει το θέμα αυτό,τυχαίο ???? :think: :think:

Οχι καθολου τυχαιο που οι αποκλεισμενοι δολιοφθορεις καταψηφηζουν το θεμα , δυστηχος  :dunno:
ισα ισα διακαιολογει το τηλεφωνημα του Καραμαν στους CloneBusters , οπως και την ληψη μετρων .

Εσυ τι θα ψηφηζες αν ζουσαμε σε εναν καλυτερο κοσμο χωρις χαζους Καραμανηδες και κλωνους ?  :think:


Δον Αγαπουληηηηηηηη  :cheesy:
χαχαχα , γεια σου Ainigma
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.287
Κριτικές
6
Like
152
Πόντοι
16
Εγώ ψηφίζω Έφη και Δανάη (ναι λείπει απ τα τεκταινόμενα της Σαλονίκης το ξέρω αλλά ελπίζω μια μέρα να γυρίσει..... ) :smitten: :smitten: :smitten:

 
OP
OP
Karaman 7

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.838
Κριτικές
379
Like
5.276
Πόντοι
10.647
Εγώ ψηφίζω Έφη και Δανάη (ναι λείπει απ τα τεκταινόμενα της Σαλονίκης το ξέρω αλλά ελπίζω μια μέρα να γυρίσει..... ) :smitten: :smitten: :smitten:



Εφη και Δαναη δεν εχουμε... το μενου εχει...

Αννα Ρωσιδα κοροβαγκου 5
Αντριανα Ισπανιδα Φριξου 9
Αφροδιτη/Αφρουλα Κωλετη
Ζωη Α.Γεωργιου 34
Καντυ Φριξου 9
Νατασσα Α.Γεωργιου 16
Νταιανα Μολδαβεζα Σαμφως 20
Ντεσυ Βουλγαρα 26ης Οκτωβρη 52
τζοανα Προμηθεους 11

...θα φατε κυριε.????  :zfuck:
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.287
Κριτικές
6
Like
152
Πόντοι
16
Εφη και Δαναη δεν εχουμε... το μενου εχει...

Αννα Ρωσιδα κοροβαγκου 5
Αντριανα Ισπανιδα Φριξου 9
Αφροδιτη/Αφρουλα Κωλετη
Ζωη Α.Γεωργιου 34
Καντυ Φριξου 9
Νατασσα Α.Γεωργιου 16
Νταιανα Μολδαβεζα Σαμφως 20
Ντεσυ Βουλγαρα 26ης Οκτωβρη 52
τζοανα Προμηθεους 11

...θα φατε κυριε.????  :zfuck:
Έφη γτ δεν έχει?  :think: χχχμμμμμμμμμμμ θα φάω αντριάννα σπανιόλλα και Αφρούλα τότες...  :rockon: :rockon: :humpleg: :humpleg: :humpleg:
 

Kastanias

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
22
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
10
Karaman και Jo, στην υγειά σας!  :rockon:
 

manowar30

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2013
Μηνύματα
146
Like
0
Πόντοι
1
Οχι καθολου τυχαιο που οι αποκλεισμενοι δολιοφθορεις καταψηφηζουν το θεμα , δυστηχος  :dunno:
ισα ισα διακαιολογει το τηλεφωνημα του Καραμαν στους CloneBusters , οπως και την ληψη μετρων .

Εσυ τι θα ψηφηζες αν ζουσαμε σε εναν καλυτερο κοσμο χωρις χαζους Καραμανηδες και κλωνους ?  :think:

Δον Αγαπουληηηηηηηη  :cheesy:
χαχαχα , γεια σου Ainigma
καταρχήν θέλω να πάρεις πίσω το "χαζους Καραμανηδες"!!Λίγο σεβασμό στα άτομα που προσφέρουν ενημέρωση στο site αυτό!!πολλές ώρες είσαι εδώ μέσα και πιστεύω ότι έχεις γίνει ψώνιο.σε κάθε θέμα θα υπάρχεις εσύ.κράτα λίγο ρελαντί «Καλλιτέχνης της Χρονιάς για το 2012»  :grin:.η ψηφοφορία για τον φετινό διαγωνισμό είναι μια μαλακία και εκφράζω την άποψή μου.φαίνεται μια παρέα 10 ατόμων γνωστοί μεταξύ τους να αποφασίζουν.θα σου απαντούσα αν μου έδινες τον λόγο ότι η ψήφος μου θα μετράει  ;)
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Μεχρι στιγμης ευχαριστω αυτους που ψιφησανε και προσκαλω τα σεβαστα μελη αν θελουν να ψιφισουν...

Gameover, midastouch, baby1974, johnsimp, Apollo64, markarian2, rastafari2008, al kavlone, Maneskygen
dokimazo, Johny red, stelios 77, alexm4n, bigboy, kklld, gagarin, sxoinobaths, mpotofilos, sexvolcano
kingbe, bbs, gt13, panorama2007, vourvou, ntssp, kassler, skieros, argyrotoxos, back14, azazel, notorius,
tsilibourditsas, halford, gavlacticos, doggifuck, derpovistas21, paktosis, asian lover, vicepresident,
stormbringer,  dbaba, ainigma, destro ...και οποιον αλλον ξεχναω.
ευτυχως εμενα δεν με εβαλες με ολη αυτην την γερουσια του μπου.... :grin: :grin: :grin:
 
OP
OP
Karaman 7

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.838
Κριτικές
379
Like
5.276
Πόντοι
10.647
ευτυχως εμενα δεν με εβαλες με ολη αυτην την γερουσια του μπου.... :grin: :grin: :grin:

πωωωωωωωωωωωω ειμαι απαραδεκτος.!!  :headbang: :headbang: :headbang: σε ξεχασα ρε προεδρε επιτιμε.!! ...για τιμωρια αυριο θα παω να φαω 50€ στις πουτανες...!!  :rockon:  :grin:

ΥΓ. για πες τι ψηφιζεις.??  :think:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
πωωωωωωωωωωωω ειμαι απαραδεκτος.!!  :headbang: :headbang: :headbang: σε ξεχασα ρε προεδρε επιτιμε.!! ...για τιμωρια αυριο θα παω να φαω 50€ στις πουτανες...!!  :rockon:  :grin:

ΥΓ. για πες τι ψηφιζεις.??  :think:
URL]] ;D ;D ;D
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
θα σου απαντούσα αν μου έδινες τον λόγο ότι η ψήφος μου θα μετράει  ;)

Σωστα τα λες για τον Καραμαν , καλο παιδι ειναι , κανει και καλους διαγωνισμους  :tooth:
Θες να λογοδωθουμε ακομη δε γνωριστικαμε ? ααα για ποιον με περασες
Δεν ειμαι εφορευτικη επιτροπη και ξαναειπα οτι λιγο με νοιαζει αν μετρανε σαν ψηφοι  , σημασια ειχε η συμμετοχη
Στο παιχνιδι ειναι η ουσια , οποιος νοιαζετε για τις δαφνες ειναι ψωνιο  :birdman:


κατα τ αλλα εισαι πολυ ομορφος και γοητευτικος , ψηλος γεροδεμενος με γαλανα ματια , θεληματικο τσουτσουνι. Μουρλια !

Το κθερω , το κθερω  :smitten:
 

Συνημμένα

  • vani.jpg
    vani.jpg
    37,2 KB · Εμφανίσεις: 117

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom