Νέα

Μια ζωή χωρίς χύσιμο μέσα...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα james tiberius kirk
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 198
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.773
Like
7.740
Πόντοι
2.306
την μεγαλη φρικη την έφαγα στο νοσοκομειο Συγγρος αφροδισιων, είχα παει τον παππού που ειχε προστατη και στο διπλανο κρεβατι έφεραν απο το χειρουργείο ένα τύπο σαν τον Αυγολέμονο,
Τι επαθες ρε φιλε εσύ; τον ρωτάω
Εμένα που με βλέπεις γάμαγα ακάποτα φιλαράκι, έγινε μπλε μετά μου μαυρισε και ήρθα εδώ και μου την κόψανε......
 

Va81

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2017
Μηνύματα
84
Like
140
Πόντοι
0
Δεν ισχύει αν η γυναίκα έχει πολυκυστικές ωοθήκες. Κάθε μέρα μπορεί να είναι γόνιμη επειδή μπορεί να ξεπεταχτεί νέο ωάριο σε άσχετη στιγμή.
Ναι σωστα μονο οταν ειναι σταθερος ο κυκλος υπολογιζονται οι γονιμες μερες με ασφαλεια.
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.014
Like
1.429
Πόντοι
216
Τύποι, καλησπέρα!
Ήθελα να μοιραστώ μαζί σας ένα παράπονο από τη ζωή, μια αναποδιά ξεχωριστή, μια ευχαρίστηση που έχω στερηθεί:
Εκτός από 2-3 φορές, δεν έχω χύσει ποτέ μέσα. Κι αυτές οι 2-3 φορές μάλιστα, ήρθαν σε προχωρημένη σεξουαλική ηλικία.
Βλέπετε ξεκίνησα τη σεξουαλική μου δράση, όπως και οι περισσότεροι εδώ μέσα, με πουτάνες. Δε νοείται να γαμήσεις ξεσκούφωτα την επαγγελματία, πόσο μάλλον να χύσεις μέσα της :grin::grin:
Αργότερα, όταν ξεκίνησα τις σχέσεις, γαμούσα είτε με χρήση προφυλακτικού είτε χωρίς, αλλά ποτέ δεν είχε τεθεί το θέμα της εκσπερμάτισης στον κόλπο. Καμιά από τις κοπέλες μου δεν επιθυμούσε να λάβει κάποιου είδους αντισύλληψη, αλλά ούτε και να μείνει έγκυος, τουλάχιστον στην αρχή της σχέσης. Αργότερα, όταν οι σχέσεις σοβάρευαν, ανακάλυπτα ότι εκείνες ήθελαν παιδί, αλλά εγώ όχι! :P
Πολύ αργότερα, έκοψα τις σχέσεις και ξεκίνησα τις ξεπέτες. Κι εκεί φυσικά, υπήρχαν κορίτσια που ήταν υπέρ του ξεσκούφωτου, γιατί, "έλα μωρέ, φαίνεσαι σοβαρό παιδί", "το προφυλακτικό μπορεί να σπάσει" και "μια ζωή την έχουμε". Κι εκεί όμως, όλες, πλην μιας, που έκανε χρήση αντισυλληπτικών χαπιών μπροστά μου, δεν επέτρεπαν την ανακούφιση μέσα στο αιδοίο τους.
Τύποι μου, να σας πω ότι έχουν περάσει τρία χρόνια από εκείνα τα γαμήσια, αλλά ακόμα θυμάμαι την ασύγκριτη αίσθηση να πλημμυρίζεις το μουνί με τα χύσια σου. Τίποτα μα τίποτα δεν μπορεί να συγκριθεί με αυτό. Ούτε το χύσιμο στο στόμα με κατάποση, ούτε ο κώλος, τίποτα...
Πολλές φορές σκέπτομαι ότι ίσως να μην έχω ξανά την ευκαιρία αυτή και αναλογίζομαι πόσες στιγμές ηδονής μου στέρησε η ζωή, παρόλο που, κάνοντας μια αναδρομή, πιστεύω ότι αποθησαύρισα ερωτικές εμπειρίες πολύ περισσότερες από όσες υπολόγιζα όταν ξεκινούσα τη σεξουαλική μου ζωή ...
Τις απόψεις σας επί του θέματος, παρακαλώ!
Τύπε γαμήσι χωρίς χύσιμο μέσα είναι σαν να παίρνεις σπορ αμάξι και να πηγαίνεις με...60 :confused:
 

Va81

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2017
Μηνύματα
84
Like
140
Πόντοι
0
Mια πρωην μου ειχε πολυκυστικες ωοθηκες και γι αυτο το λογο, ελεγε οτι δεν μπορει να πιασει παιδι. Επι εξι μηνες τα πεταγα μεσα και δεν εμεινε εγκυος. Αρα μαλλον κατι ξερεις λαθος.
Ναι δεν ειναι οτι εχει συνεχεια ωαρια.Απλως λογω μη σταθερου κυκλου δεν μπορει να ξερει ποτε εινσι η ωορηξια δηλ οι γονιμες μερες ωστε να προσεχει ή αντιθετα αυτο δυσκολευει τη γονιμοποιηση.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.975
Κριτικές
1
Like
29.692
Πόντοι
8.006
Ναι δεν ειναι οτι εχει συνεχεια ωαρια.Απλως λογω μη σταθερου κυκλου δεν μπορει να ξερει ποτε εινσι η ωορηξια δηλ οι γονιμες μερες ωστε να προσεχει ή αντιθετα αυτο δυσκολευει τη γονιμοποιηση.
Θυμαμαι μια φορα εκανε 25 μερες καθυστερηση και ημουν βεβαιος οτι ειχε γινει η μαλακια. Αλλά οχι
 

Va81

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2017
Μηνύματα
84
Like
140
Πόντοι
0
Θυμαμαι μια φορα εκανε 25 μερες καθυστερηση και ημουν βεβαιος οτι ειχε γινει η μαλακια. Αλλά οχι
Ε ναι μπορει να χουν περιοδο και μια φορα στους 3 μηνες.Ειχα μια σχεση που αδιαθετουσε μια φορα στους 4 μηνες.Αντε να βρεις ποτε εχει ωορηξια.Ενας λογος που το τερματισα ηταν οτι θα δυσκολευομασταν για παιδι.
 

Nickpg33

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2023
Μηνύματα
66
Like
2.197
Πόντοι
440
τρεις φορές έχυσα μέσα, την μία πήρε το χάπι, την άλλη ολα καλα, την τρίτη έγινε το θέμα!
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.800
Like
1.250
Πόντοι
216
την μεγαλη φρικη την έφαγα στο νοσοκομειο Συγγρος αφροδισιων, είχα παει τον παππού που ειχε προστατη και στο διπλανο κρεβατι έφεραν απο το χειρουργείο ένα τύπο σαν τον Αυγολέμονο,
Τι επαθες ρε φιλε εσύ; τον ρωτάω
Εμένα που με βλέπεις γάμαγα ακάποτα φιλαράκι, έγινε μπλε μετά μου μαυρισε και ήρθα εδώ και μου την κόψανε......

Οντως;
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.557
Like
12.679
Πόντοι
2.256
Mια πρωην μου ειχε πολυκυστικες ωοθηκες και γι αυτο το λογο, ελεγε οτι δεν μπορει να πιασει παιδι. Επι εξι μηνες τα πεταγα μεσα και δεν εμεινε εγκυος. Αρα μαλλον κατι ξερεις λαθος.
Δεν γνωρίζω ιατρική, λέω τι ξέρω από το γυναικολόγο της συζύγου. Όσες φορές θέλαμε να μείνει έγκυος, έμενε άμεσα!!! 4 εγκυμοσύνες!!! Άσχετα αν γεννήθηκαν μόνο 2.
 

Moutzomenios

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2009
Μηνύματα
109
Like
79
Πόντοι
1
:tooth::tooth::tooth:

Τώρα εσείς έχετε γαμήσει γκόμενες με σπιράλ στο μουνί?? :confused:
Το σπιράλ δεν είναι ανάποδη καπότα ρε τύποι .
Είναι αντισυλληπτική "συσκευή" σπερματοκτόνου δράσεως .

Δείχτε λίγο έλεος :2funny::2funny:
Βιάστηκες λίγο να σχολιάσεις, αλλά τέσπα.

Πάω να γαμήσω γκόμενα χωρίς σπιράλ τώρα. Εκτός και αν της πλήρωσε ο άντρας της για να βάλει και δεν μου το έχει πει η μαντάμ.
 
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.418
Κριτικές
41
Like
2.339
Πόντοι
506
Γκόμενα 45αρα μου ζητούσε από μόνη της να ρίχνω μέσα. Εγώ είχα ενστάσεις αλλά είπε πως κίνδυνος εγκυμοσύνης δεν υπάρχει. Άπειρες φορές τα πέταξα μέσα και φυσικά έγινε αυτό που φαντάζεστε. Ευτυχώς έκανε παύση στον μήνα πάνω. Η ίδια έχει παιδια,εγώ δεν ξέρω εάν θα κάνω. Καμία φορά το σκέφτομαι και το μετανιώνω.
Είχα βγει με μια γκόμενα ραντεβού ήταν 30 χρόνων βγήκαμε με γουσταρε τη γουσταρα και πήγαμε σπίτι της και τη γάμησα μιλάμε πύραυλος η τύπισσα ήθελε να κάνουμε σεξ χωρίς προφυλακτικό αλλά εγώ επειδή δε εμπιστεύομαι ούτε κανονικές γκόμενες σε ξεπετα χωρίς προφυλακτικό κάναμε με προφυλακτικο.Καλυτερα γιατί υπαρχουν πολλά αφροδίσια.
 

dimigoall

Ανώτατος
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
2.755
Κριτικές
56
Like
18.030
Πόντοι
13.636
Όντως δεν τρυπάει το σπιράλ?

Βιάστηκες λίγο να σχολιάσεις, αλλά τέσπα.

Πάω να γαμήσω γκόμενα χωρίς σπιράλ τώρα. Εκτός και αν της πλήρωσε ο άντρας της για να βάλει και δεν μου το έχει πει η μαντάμ.
Καλό βόλι τύπε :hi:


Με προσοχή μην της τρυπήσεις το σπιράλ :confused:
 
Τελευταία τροποποίηση:

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.651
Κριτικές
41
Like
2.914
Πόντοι
3.237
Τύποι, καλησπέρα!
Ήθελα να μοιραστώ μαζί σας ένα παράπονο από τη ζωή, μια αναποδιά ξεχωριστή, μια ευχαρίστηση που έχω στερηθεί:
Εκτός από 2-3 φορές, δεν έχω χύσει ποτέ μέσα. Κι αυτές οι 2-3 φορές μάλιστα, ήρθαν σε προχωρημένη σεξουαλική ηλικία.
Βλέπετε ξεκίνησα τη σεξουαλική μου δράση, όπως και οι περισσότεροι εδώ μέσα, με πουτάνες. Δε νοείται να γαμήσεις ξεσκούφωτα την επαγγελματία, πόσο μάλλον να χύσεις μέσα της :grin::grin:
Αργότερα, όταν ξεκίνησα τις σχέσεις, γαμούσα είτε με χρήση προφυλακτικού είτε χωρίς, αλλά ποτέ δεν είχε τεθεί το θέμα της εκσπερμάτισης στον κόλπο. Καμιά από τις κοπέλες μου δεν επιθυμούσε να λάβει κάποιου είδους αντισύλληψη, αλλά ούτε και να μείνει έγκυος, τουλάχιστον στην αρχή της σχέσης. Αργότερα, όταν οι σχέσεις σοβάρευαν, ανακάλυπτα ότι εκείνες ήθελαν παιδί, αλλά εγώ όχι! :P
Πολύ αργότερα, έκοψα τις σχέσεις και ξεκίνησα τις ξεπέτες. Κι εκεί φυσικά, υπήρχαν κορίτσια που ήταν υπέρ του ξεσκούφωτου, γιατί, "έλα μωρέ, φαίνεσαι σοβαρό παιδί", "το προφυλακτικό μπορεί να σπάσει" και "μια ζωή την έχουμε". Κι εκεί όμως, όλες, πλην μιας, που έκανε χρήση αντισυλληπτικών χαπιών μπροστά μου, δεν επέτρεπαν την ανακούφιση μέσα στο αιδοίο τους.
Τύποι μου, να σας πω ότι έχουν περάσει τρία χρόνια από εκείνα τα γαμήσια, αλλά ακόμα θυμάμαι την ασύγκριτη αίσθηση να πλημμυρίζεις το μουνί με τα χύσια σου. Τίποτα μα τίποτα δεν μπορεί να συγκριθεί με αυτό. Ούτε το χύσιμο στο στόμα με κατάποση, ούτε ο κώλος, τίποτα...
Πολλές φορές σκέπτομαι ότι ίσως να μην έχω ξανά την ευκαιρία αυτή και αναλογίζομαι πόσες στιγμές ηδονής μου στέρησε η ζωή, παρόλο που, κάνοντας μια αναδρομή, πιστεύω ότι αποθησαύρισα ερωτικές εμπειρίες πολύ περισσότερες από όσες υπολόγιζα όταν ξεκινούσα τη σεξουαλική μου ζωή ...
Τις απόψεις σας επί του θέματος, παρακαλώ!

Ήταν αδύνατο να το κρατήσει Άλεξ. Ήμουν παντρεμένος. Το σκάνδαλο θα αγκάλιαζε όλη το Δίκτυο της ΕΤΕ. Και ναι. Θα ήθελα να ζω σε μια ουτοπική Κοινωνία στην οποία το εν λόγω παιδί θα μπορούσε να γεννηθεί και να συμμετέχω στο μεγάλωμά του. Όμως ούτε Φώσκολος δεν θα έγραφε τέτοιο σενάριο
ζηταμε δλδ μια που θελει να τη χυνεις μεσα στο μουνι; στο μουνι ζηταμε μεσα, αυτο να το ξεκαθαρισουμε απο πριν

ζηταμε στο μουνι δλδ οχι παραδειγμα να τα καταπινει η να τη χυνεις μεσα στον κωλο

αυτο ειναι το ζητουμενο;

να ειναι παντρεμενη ή ελευθερη;

τι νοημα εχει να τη χυνεις στο μουνι αμα δε θελεις παιδια;

θελουμε αυτη να θελει παιδια και μετα να μετανοιωνει;

να θελει αλλα μετα να της κανουμε εκτρωση;

Λανθιμε Γιωργη μας κατεστρεψες

να ειναι γυναικα ή θελουμε παραδειγμα καποιο ζωο, ελεφαντα, φωκια, ιπποποταμο;

μηπως να ειναι παραδειγμα με σωμα γυναικας αλλα κεφαλι πεστροφας και φτερα κορμορανου;

επισης να ειναι πανω ή κατω απο 60 κιλα; δλδ σε παραδειγμα ελεφαντα θελουμε μικρο μεγεθος ή δε μας νοιαζει;

ειναι σημαντικες αποριες αυτα, πρεπει να ξεκαθαρισουμε απο πριν τη στειλω, να ξερω για τι ανωμαλια προκειται για να κοψω αποδειξη
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.513
Like
13.477
Πόντοι
3.656
ζηταμε δλδ μια που θελει να τη χυνεις μεσα στο μουνι; στο μουνι ζηταμε μεσα, αυτο να το ξεκαθαρισουμε απο πριν

ζηταμε στο μουνι δλδ οχι παραδειγμα να τα καταπινει η να τη χυνεις μεσα στον κωλο

αυτο ειναι το ζητουμενο;

να ειναι παντρεμενη ή ελευθερη;

τι νοημα εχει να τη χυνεις στο μουνι αμα δε θελεις παιδια;

θελουμε αυτη να θελει παιδια και μετα να μετανοιωνει;

να θελει αλλα μετα να της κανουμε εκτρωση;

Λανθιμε Γιωργη μας κατεστρεψες

να ειναι γυναικα ή θελουμε παραδειγμα καποιο ζωο, ελεφαντα, φωκια, ιπποποταμο;

μηπως να ειναι παραδειγμα με σωμα γυναικας αλλα κεφαλι πεστροφας και φτερα κορμορανου;

επισης να ειναι πανω ή κατω απο 60 κιλα; δλδ σε παραδειγμα ελεφαντα θελουμε μικρο μεγεθος ή δε μας νοιαζει;

ειναι σημαντικες αποριες αυτα, πρεπει να ξεκαθαρισουμε απο πριν τη στειλω, να ξερω για τι ανωμαλια προκειται για να κοψω αποδειξη
Όχι τύπε, δεν .......ζηταμε δλδ μια που θελει να τη χυνεις μεσα στο μουνι;...... Δεν φορούσα προφυλακτικό και τραβιόμουν, επειδή έτσι το ήθελε αυτή. Δεν έχυνα μέσα, στα προστατικά υγρά μου υπήρχαν κάποια πολύ γρήγορα και ζωηρά σπερματοζωάρια, που πέτυχαν να πραγματοποιήσουν αυτό για το οποίο τα σχεδίασε η φύση
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
10
Like
5.336
Πόντοι
2.816
Όντως δεν συγκρίνεται το μέσα..
Αλλά γενικά χρειάζεται ποικιλία
Και στόμα και μουνί και κώλο
 

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.187
Like
1.853
Πόντοι
216
Πραγματικά, το χύσιμο μέσα σαν σκέψη, αλλά και πράξη, είναι υπέρτατη ηδονή.
Ίσως να προέρχεται από το dna μας, που πρέπει να διαιωνίσουμε το είδος.
Πάντως απορώ με τον εαυτό μου που είχα σχέσεις, παράνομες μάλιστα, που δούλευα το σύστημα "τράβηγμα το τελευταίο δευτερόλεπτο".
Τύχη είχα, θα έλεγα...Αυτές είναι οι λάθος επιλογές της νιότης.
 

Ninja Gr

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
66
Like
227
Πόντοι
20
Μάστορα δεν αξίζει χωρίς Καποτά. Ο εγκέφαλος σου προσπαθεί να σε ξεγελάσει και να πείσει ότι χωρίς καποτα είσαι αρσενικό βάρβαρο που δεν μασάει μπορείς να πλυμμιρισεις της ωοθήκες της με το παχύρευστο σου σπέρμα αλλά μην πέσεις στην παγίδα που σου έχει στήσει ο εγκέφαλος σου μου του μόνο που θέλει είναι να ικανοποιήσει τα αρχέγονα του ένστικτα για την διαιώνιση του είδους. Βάλε Καποτά και ακόμη κ τότε πάλι τραβήξουν κατά την ώρα την εκσπερμάτισης.Προστατεψε την οικονομική σου ζωή την κοπέλα σου η την γυναίκα σου την ηρεμία σου . Όλοι έχουμε χύσει μέσα κ μετά παρακαλούσαμε να μην έγινε καμία μαλακια κ περίμενα με αγωνία την κοπέλα να μας βεβαιώσει ότι όλα καλά δεν έμεινε έγκυος . Απλή κωλοφαρδια μέχρι τώρα στην ζωή μου που δεν γκαστρωσα καμία η που δεν άρπαξα παράσημο.
 
OP
OP
james tiberius kirk

james tiberius kirk

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
3.375
Κριτικές
5
Like
5.456
Πόντοι
1.056
ζηταμε δλδ μια που θελει να τη χυνεις μεσα στο μουνι; στο μουνι ζηταμε μεσα, αυτο να το ξεκαθαρισουμε απο πριν

ζηταμε στο μουνι δλδ οχι παραδειγμα να τα καταπινει η να τη χυνεις μεσα στον κωλο

αυτο ειναι το ζητουμενο;

να ειναι παντρεμενη ή ελευθερη;

τι νοημα εχει να τη χυνεις στο μουνι αμα δε θελεις παιδια;

θελουμε αυτη να θελει παιδια και μετα να μετανοιωνει;

να θελει αλλα μετα να της κανουμε εκτρωση;

Λανθιμε Γιωργη μας κατεστρεψες

να ειναι γυναικα ή θελουμε παραδειγμα καποιο ζωο, ελεφαντα, φωκια, ιπποποταμο;

μηπως να ειναι παραδειγμα με σωμα γυναικας αλλα κεφαλι πεστροφας και φτερα κορμορανου;

επισης να ειναι πανω ή κατω απο 60 κιλα; δλδ σε παραδειγμα ελεφαντα θελουμε μικρο μεγεθος ή δε μας νοιαζει;

ειναι σημαντικες αποριες αυτα, πρεπει να ξεκαθαρισουμε απο πριν τη στειλω, να ξερω για τι ανωμαλια προκειται για να κοψω αποδειξη
Δεν είναι ανωμαλία να χύνεις μέσα τύπε...
 

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.187
Like
1.853
Πόντοι
216
Ο srek7 είναι από τους Hardcore-άδες του site, αλλά σε αντίθεση με αλλούς που διαβάζω ότι κάνουν τα ίδια, είναι ο μόνος που δείχνει να τα κάνει συνειδητά. Να είναι δηλαδή έτοιμος να υποστεί τις συνέπειες των πράξεών του. Αυτό του το δίνω και όταν κάποιος κάνει μια συνειδητή επιλογή, οποία και αν είναι αυτή, εγώ την σέβομαι. Άσχετα αν οι συνέπειες δεν ακριβώς αυτές που φαντάζεται, αλλά πολύ χειρότερες. Από την στιγμή που αναλαμβάνει το βάρος της ευθύνης, έχει το σεβασμό μου, και ας είναι τρελάκιας...
Το λάθος, δεν αλλάζει.
Το να αποδεχθείς και να πληρώσεις το λάθος, δεν αλλάζει το ίδιο το λάθος και τις επιπτώσεις του.
Παράδειγμα, το να είσαι παντρεμένος και να αφήσεις έγκυο μία ελεύθερη γνωρίζοντάς το, δε σε απαλλάσσει.
Το να πεις "ΟΚ το αναγνωρίζω το παιδί" και να πληρώνεις 1000 ευρώ το μήνα, δε σε απαλλάσσει από την ευθύνη που ένα παιδί θα μεγαλώσει χωρίς πατέρα.
Εγώ σέβομαι περισσότερο αυτούς που τα σκέφτονται όλα και θα επέλεγαν να χρησιμοποιήσουν καπότα, ας πούμε.
Θα μου πεις "εσύ τα σκεφτόσουν όλα;". Όχι, ούτε εγώ τα σκεφτόμουν.
Αλλά σίγουρα θα είχα τρομερές τύψεις σε τέτοια θέματα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom