Νέα

Μια ζωή χωρίς χύσιμο μέσα...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα james tiberius kirk
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 198
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Stefzenios41

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
2.560
Like
6.483
Πόντοι
1.056
Θα διαφωνήσω. Δεν είναι για όλες τα αντισυλληπτικά τύπε. Σε κάποιες οι γυναικολόγοι τα προτείνουν, ακόμα και για να στρώσει ο κύκλος, σε άλλες όμως δύνανται να δημιουργήσουν προβλήματα!
Και σιγά μην ακούει η σημερινή νέα των είκοσι και των τριάντα τη θείτσα από το χωριό. Το μουνί τους θέλουν να ευχαριστήσουν όλες. Τίποτα άλλο.
Τα αντισυλληπτικά χάπια δεν έχουν πιθανότερες ή ισχυρότερες παρενέργειες από άλλα φάρμακα ..αυτό είναι μύθος .......αν δεν θεωρείς σκοταδιστική σε αυτά τα θέματα την ελληνική κοινωνία τότε είτε δεν ζεις εδώ είτε δεν έχεις φύγει ποτέ από δω .....πριν κάποια χρόνια γνώριζα αρκετές νέες γυναίκες που σε συζητήσεις μου λέγαν πως δεν θα πάρουν ποτέ το χάπι της επόμενης μέρας γιατί δήθεν θα μείνουν στείρες μετά και δεν θα μπορούν να κυοφορησουν είτε μου λέγαν την άλλη παπάρια πως δεν μπορείς να το πάρεις πάνω από δύο φορές ........όντως θέλουν να χαρούν το μουνι τους και ακαποτα πολλές φορές αλλά κουβαλάνε στο κεφάλι τους ένα σωρό αντιεπιστημονικες ανοησίες γιατί οι μάνες τους όταν άρχισαν τις σεξουαλικές επαφές αντί να τις πάνε σε εναν γυναικολόγο να τις ενημερώσει τις έστελναν σε παπάδες για εξομολόγηση και μετάνοια
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
12.215
Like
15.864
Πόντοι
3.656
Κοιτα ποιος μιλάει !!!

Ο ΜΑΛΑΚΑΣ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ!
Τύπε, μη λησμονάς το Νο2 Μαλάκα. Είναι σπουδαίος μαλάκας. Τιτάνας της Μαλακίας.
Έχει και πανεράϊ από το πανέρι , χωρίς να γνωρίζει ότι τα γνήσια , έχουν κάρτες εγγύησης , πιστοποίησης κτλ .
Είναι και κατουρημένος σώγαμπρος στραπονιάρης . Και επιπλέον ΚΑΙ ΚΑΤΣΙΚΟΓΑΜΗΣ.
Περήφανος καβαλάρης της Μαλακίας με σκουτεράκι .

Μιλάμε για έναν Γιόχαν Κρόϊφ της Μαλακίας.

Απλά είχε την ατυχία να κοντραριστεί με τον Πελέ Άλεξ .
Του χρόνου όμως θα τα καταφέρει .

Θα τον βοηθήσει και το γαλάζιο σχολείο . Μεγάλη σχολή μαλακίας.
Βγάζει τεράστιους μαλάκες.

Δυστυχώς έχει μεγάλο εσωτερικό ανταγωνισμό . Εκτός από τον Πελέ Άλεξ , τον κοντράρει και ο Τζωρζ Μπεστ Δολμά
άλλος εξαιρετικός γαλάζιος μαλάκας.
 

dimigoall

Ανώτατος
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
2.743
Κριτικές
56
Like
17.979
Πόντοι
13.636
Φίλος, επειδή βαριέμαι να το ψάξω...

Και επειδή φαίνεσαι γνωστής...

Μήπως ξέρεις πόσο βαθιά τοποθετείται η "συσκευή" (η οποία προφανώς και δεν είναι ανάποδη καποτα) ?

Και σε ποιο ακριβώς σημείο?
Στην μήτρα τοποθετήτε . Τώρα το πόσο βαθιά ... Δεν ξέρω .
Δεν έχω βάλει :tooth: .
Πάντως το βάζει ή το αφαιρεί μόνο γιατρός - γυναικολόγος οπότε προφανώς θα είναι βαθιά . Δεν βγαίνει , δεν σπάει , όσο φαρμακοψώλης και να είσαι :2funny:
 

greekfeet

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.349
Κριτικές
16
Like
1.420
Πόντοι
2.487
Εγω δεν βρισκω ευχαριστηση να χυνω μεσα στο μουνι, αντιθετως γουσταρω μεσα στο στομα.
Γενικα πιο καυλα βγαζει να χυνεις την γκομενα και να το βλεπεις παρα να χανονται μες το μουνι της (στην πιπα εχεις την ευχαροστηση οτι ειτε της τρεχουν ειτε τα καταπινει)
 

Driver1981

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Απρ 2022
Μηνύματα
1.869
Like
6.054
Πόντοι
1.056
Τύποι, καλησπέρα!
Ήθελα να μοιραστώ μαζί σας ένα παράπονο από τη ζωή, μια αναποδιά ξεχωριστή, μια ευχαρίστηση που έχω στερηθεί:
Εκτός από 2-3 φορές, δεν έχω χύσει ποτέ μέσα. Κι αυτές οι 2-3 φορές μάλιστα, ήρθαν σε προχωρημένη σεξουαλική ηλικία.
Βλέπετε ξεκίνησα τη σεξουαλική μου δράση, όπως και οι περισσότεροι εδώ μέσα, με πουτάνες. Δε νοείται να γαμήσεις ξεσκούφωτα την επαγγελματία, πόσο μάλλον να χύσεις μέσα της :grin::grin:
Αργότερα, όταν ξεκίνησα τις σχέσεις, γαμούσα είτε με χρήση προφυλακτικού είτε χωρίς, αλλά ποτέ δεν είχε τεθεί το θέμα της εκσπερμάτισης στον κόλπο. Καμιά από τις κοπέλες μου δεν επιθυμούσε να λάβει κάποιου είδους αντισύλληψη, αλλά ούτε και να μείνει έγκυος, τουλάχιστον στην αρχή της σχέσης. Αργότερα, όταν οι σχέσεις σοβάρευαν, ανακάλυπτα ότι εκείνες ήθελαν παιδί, αλλά εγώ όχι! :P
Πολύ αργότερα, έκοψα τις σχέσεις και ξεκίνησα τις ξεπέτες. Κι εκεί φυσικά, υπήρχαν κορίτσια που ήταν υπέρ του ξεσκούφωτου, γιατί, "έλα μωρέ, φαίνεσαι σοβαρό παιδί", "το προφυλακτικό μπορεί να σπάσει" και "μια ζωή την έχουμε". Κι εκεί όμως, όλες, πλην μιας, που έκανε χρήση αντισυλληπτικών χαπιών μπροστά μου, δεν επέτρεπαν την ανακούφιση μέσα στο αιδοίο τους.
Τύποι μου, να σας πω ότι έχουν περάσει τρία χρόνια από εκείνα τα γαμήσια, αλλά ακόμα θυμάμαι την ασύγκριτη αίσθηση να πλημμυρίζεις το μουνί με τα χύσια σου. Τίποτα μα τίποτα δεν μπορεί να συγκριθεί με αυτό. Ούτε το χύσιμο στο στόμα με κατάποση, ούτε ο κώλος, τίποτα...
Πολλές φορές σκέπτομαι ότι ίσως να μην έχω ξανά την ευκαιρία αυτή και αναλογίζομαι πόσες στιγμές ηδονής μου στέρησε η ζωή, παρόλο που, κάνοντας μια αναδρομή, πιστεύω ότι αποθησαύρισα ερωτικές εμπειρίες πολύ περισσότερες από όσες υπολόγιζα όταν ξεκινούσα τη σεξουαλική μου ζωή ...
Τις απόψεις σας επί του θέματος, παρακαλώ!
Φίλε συμπάσχουμε... πρώτη φορά έχυσα μέσα 15 χρόνια πρίν και τελευταία πρίν 7 χρόνια...το αποτέλεσμα τα 2 παιδιά μου!!!και ενώ μου έχει λείψει πολύ αυτό το πράγμα η γυναίκα μου δεν με αφήνει να χύσω μέσα και το ζητάω κάθε φορά που κάνουμε σεξ.αντισυλιπτικα δεν θέλει να παίρνει και η απάντηση της είναι να βάλω προφυλακτικό!!!!
 

SailorGr

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Αυγ 2013
Μηνύματα
1.141
Κριτικές
26
Like
10.761
Πόντοι
2.046
Το χυσιμο μεσα στο μουνι ειναι οτι καλυτερο και φυσιολογικοτατο υπαρχει. Ηδονικο και αρεσει και στους 2.

Το προβλημα ειναι στη κουλτουρα μας που δεν λεει να ενημερωθει και εχει μεινει στασιμη....
 

s6775951

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2021
Μηνύματα
129
Like
268
Πόντοι
21
Δηλαδή εάν είναι του χώρου και μετά από λίγο καιρό με μόνο προφύλαξη τώρα σε αφήνει ελεύθερα να τελειώνεις μέσα της τι σημαίνει αυτό…?
Για την ερώτηση αυτή δεν θα μου πει κανένας την άποψη/γνώμη του;
 

Mystery X

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
3.980
Κριτικές
4
Like
7.373
Πόντοι
2.306
Φίλε συμπάσχουμε... πρώτη φορά έχυσα μέσα 15 χρόνια πρίν και τελευταία πρίν 7 χρόνια...το αποτέλεσμα τα 2 παιδιά μου!!!και ενώ μου έχει λείψει πολύ αυτό το πράγμα η γυναίκα μου δεν με αφήνει να χύσω μέσα και το ζητάω κάθε φορά που κάνουμε σεξ.αντισυλιπτικα δεν θέλει να παίρνει και η απάντηση της είναι να βάλω προφυλακτικό!!!!
Πες της κι εσύ, οκ θα τα ρίξω αλλού μέσα αφού δε με αφήνεις εσύ που είσαι και με το νόμο γυναίκα μου..
Να δεις πότε αλλάζει συμπεριφορά..
 

resp

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
4.287
Like
4.461
Πόντοι
1.706
Τα αντισυλληπτικά χάπια δεν έχουν πιθανότερες ή ισχυρότερες παρενέργειες από άλλα φάρμακα ..αυτό είναι μύθος
Εξακολουθούν να έχουν παρενέργειες, που δεν τα καθιστούν κατάλληλα για όλες.
 

SailorGr

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Αυγ 2013
Μηνύματα
1.141
Κριτικές
26
Like
10.761
Πόντοι
2.046
Για την ερώτηση αυτή δεν θα μου πει κανένας την άποψη/γνώμη του;
Του χωρου και ακα = πας γυρευοντας για πολυ μεγαλους μπελαδες τυπε. Και δεν αναφερομαι στην εκγυμοσυνη...
 
OP
OP
james tiberius kirk

james tiberius kirk

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
5
Like
5.428
Πόντοι
1.056
Φίλε συμπάσχουμε... πρώτη φορά έχυσα μέσα 15 χρόνια πρίν και τελευταία πρίν 7 χρόνια...το αποτέλεσμα τα 2 παιδιά μου!!!και ενώ μου έχει λείψει πολύ αυτό το πράγμα η γυναίκα μου δεν με αφήνει να χύσω μέσα και το ζητάω κάθε φορά που κάνουμε σεξ.αντισυλιπτικα δεν θέλει να παίρνει και η απάντηση της είναι να βάλω προφυλακτικό!!!!
Τουλάχιστον είχες το θάρρος να ζητήσεις τη λήψη αντισυλληπτικών.
Εγώ ούτε αυτό :cheesy:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Το χυσιμο μεσα στο μουνι ειναι οτι καλυτερο και φυσιολογικοτατο υπαρχει. Ηδονικο και αρεσει και στους 2.

Το προβλημα ειναι στη κουλτουρα μας που δεν λεει να ενημερωθει και εχει μεινει στασιμη....
Δώσε τα φώτα σου τύπε.
 

s6775951

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2021
Μηνύματα
129
Like
268
Πόντοι
21
Του χωρου και ακα = πας γυρευοντας για πολυ μεγαλους μπελαδες τυπε. Και δεν αναφερομαι στην εκγυμοσυνη...
Σε ευχαριστώ για την γνώμη σου ..

μου έχει πει ότι δεν κάνει αλλού χωρίς προφύλαξη για θέμα υγείας αλλά μπορεί να είναι και ψέμα αυτό βέβαια ,και με εμένα στις αρχές είχε άγχος μην έχουμε κανένα ατύχημα με το προφυλακτικό… πιο πολύ έχω στο μυαλό μου θέμα εγκυμοσύνης.
 

zeygos1983

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2016
Μηνύματα
357
Like
2.031
Πόντοι
441
Τα αντισυλληπτικά χάπια είναι κάποιες φορές η μόνη λύση για να στρώσει ο κύκλος μίας γυναίκας. Το δε σπιράλ έχει και αυτό τα θετικά του και ακόμη περισσότερα διότι βελτιώνει τον κύκλου της γυναίκας αλλά μειώνει και τις μέρες περιόδου και την ποσότητα του αίματος. Όντως χρειάζεται γυναικολόγο για την τοποθέτηση το θετικό είναι ότι πλέον συνταγογραφειται . Διάρκεια ζωής έχει τρία χρόνια
 

dimigoall

Ανώτατος
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
2.743
Κριτικές
56
Like
17.979
Πόντοι
13.636
Δηλαδή εάν είναι του χώρου και μετά από λίγο καιρό με μόνο προφύλαξη τώρα σε αφήνει τώρα ελεύθερα να τελειώνεις μέσα τι σημαίνει αυτό…?
Σημαίνει ότι σε συμπάθησε ...
:coffee:
 

Driver1981

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Απρ 2022
Μηνύματα
1.869
Like
6.054
Πόντοι
1.056

Johnny Red2

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
4 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.360
Κριτικές
72
Like
12.769
Πόντοι
25.036
Τι να πω?

Εδω μεσα οι μισοί είναι φλώρούμπες που φοβούνται και τη σκία τους και οι άλλοι μισοί γουστάρουν αλλα υποκρίνονται οτι δεν ξέρουν τίποτα για τν αμαρτία τους.

Εγω τα κανω αναισχυντα και ανερυθρυαστα. Πλεον τα υπόλοιπα δεν μου κάνουν ιδιαιτερη εντυ[ωση.

Τι μου πει καποιος που δεν εχει λαβει απο κοριτσι γραφείου, υπερχογραφημα απο το Λητω να σου δείχνει το θετικο αποτελεσμα του κόπου σας???

Με την ευκαιρία καμία του χώρου δεν παίρνει "χαπι". Ειναι να απορείς με την τρέλα τους ωρισμενες φορες αλλα αυτες είναι οι γκόμενες και γιαυτό τις γουσταρω, διότι με καποιες τα πάντα είναι πιθανα............

Δεν θα ζησω για παντα.............
Καλή Τύχη σου είπα φίλε μου; πρέπει να σου είπα, αλλά ας σου ξαναπώ άλλη μια φορά μπας και πιάσει:2funny:
Καλή Τύχη :grin:
 

KALLIMAXOS

Μέγας
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
5.588
Κριτικές
24
Like
9.730
Πόντοι
4.746
Εγω δεν βρισκω ευχαριστηση να χυνω μεσα στο μουνι, αντιθετως γουσταρω μεσα στο στομα.
Γενικα πιο καυλα βγαζει να χυνεις την γκομενα και να το βλεπεις παρα να χανονται μες το μουνι της (στην πιπα εχεις την ευχαροστηση οτι ειτε της τρεχουν ειτε τα καταπινει)
Ετσι ακριβως η καυλα δεν περιοριζεται αν χυνεις μεσα .Εχω διαφορετικους οργασμους καθε φορα αναλογα την παρτενερ .Γι αυτο εχω κολλημα με το να γαμαω διαφορετικες γυναικες εστω και με πληρωμη .Η καθεμια μου βγαζει ξεχωριστη καυλα και οργασμο.
 

Jack Bing

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2022
Μηνύματα
517
Like
918
Πόντοι
86
Τύποι, καλησπέρα!
Ήθελα να μοιραστώ μαζί σας ένα παράπονο από τη ζωή, μια αναποδιά ξεχωριστή, μια ευχαρίστηση που έχω στερηθεί:
Εκτός από 2-3 φορές, δεν έχω χύσει ποτέ μέσα. Κι αυτές οι 2-3 φορές μάλιστα, ήρθαν σε προχωρημένη σεξουαλική ηλικία.
Βλέπετε ξεκίνησα τη σεξουαλική μου δράση, όπως και οι περισσότεροι εδώ μέσα, με πουτάνες. Δε νοείται να γαμήσεις ξεσκούφωτα την επαγγελματία, πόσο μάλλον να χύσεις μέσα της :grin::grin:
Αργότερα, όταν ξεκίνησα τις σχέσεις, γαμούσα είτε με χρήση προφυλακτικού είτε χωρίς, αλλά ποτέ δεν είχε τεθεί το θέμα της εκσπερμάτισης στον κόλπο. Καμιά από τις κοπέλες μου δεν επιθυμούσε να λάβει κάποιου είδους αντισύλληψη, αλλά ούτε και να μείνει έγκυος, τουλάχιστον στην αρχή της σχέσης. Αργότερα, όταν οι σχέσεις σοβάρευαν, ανακάλυπτα ότι εκείνες ήθελαν παιδί, αλλά εγώ όχι! :P
Πολύ αργότερα, έκοψα τις σχέσεις και ξεκίνησα τις ξεπέτες. Κι εκεί φυσικά, υπήρχαν κορίτσια που ήταν υπέρ του ξεσκούφωτου, γιατί, "έλα μωρέ, φαίνεσαι σοβαρό παιδί", "το προφυλακτικό μπορεί να σπάσει" και "μια ζωή την έχουμε". Κι εκεί όμως, όλες, πλην μιας, που έκανε χρήση αντισυλληπτικών χαπιών μπροστά μου, δεν επέτρεπαν την ανακούφιση μέσα στο αιδοίο τους.
Τύποι μου, να σας πω ότι έχουν περάσει τρία χρόνια από εκείνα τα γαμήσια, αλλά ακόμα θυμάμαι την ασύγκριτη αίσθηση να πλημμυρίζεις το μουνί με τα χύσια σου. Τίποτα μα τίποτα δεν μπορεί να συγκριθεί με αυτό. Ούτε το χύσιμο στο στόμα με κατάποση, ούτε ο κώλος, τίποτα...
Πολλές φορές σκέπτομαι ότι ίσως να μην έχω ξανά την ευκαιρία αυτή και αναλογίζομαι πόσες στιγμές ηδονής μου στέρησε η ζωή, παρόλο που, κάνοντας μια αναδρομή, πιστεύω ότι αποθησαύρισα ερωτικές εμπειρίες πολύ περισσότερες από όσες υπολόγιζα όταν ξεκινούσα τη σεξουαλική μου ζωή ...
Τις απόψεις σας επί του θέματος, παρακαλώ!
Πίκρα συνάδελφε. Δεν είσαι ο μόνος. Δυστυχώς αυτός ο καυμός θα μας φάει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom