Νέα

Μαύρη πίπα 5 ευρώ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα albertosSketo
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 89
  • Εμφανίσεις 47K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Τη δευτερα που μας περασε στην πλατεια αμερικης πηρα ενα ξανθο μαυρακι με ομορφη φατσουλα.15ευρω της εδωσα.με οδηγησε σε ενα στενακι οπου κατεβηκαμε σε ενα υπογειο στο οποιο εκεινη τη στιγμη γαμαγε και ενας αλλος αφρολατρης.πιπα και  :fuck2: στα ορθια καναμε.δυστυχως ηταν θεοσκοταδα και δεν μπορεσα να θαυμασω το σωμα της.δεν αξιζε γενικως η εμπειρια
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
Μην φοβαστε τις μαυρουλες.τις ελληνιδες να φοβαστε που σας πιανουν απροετοιμαστους.οι πιθανοτιτητες ειναι πανω κατω οι ιδιες για να κολησεις κατι ειτε γαμας ελληνιδες ειτε μαυρες.κρανος με ολες να φορατε και μην φοβαστε  τιποτα
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
127
Πόντοι
146
Τη δευτερα που μας περασε στην πλατεια αμερικης πηρα ενα ξανθο μαυρακι με ομορφη φατσουλα.15ευρω της εδωσα.με οδηγησε σε ενα στενακι οπου κατεβηκαμε σε ενα υπογειο στο οποιο εκεινη τη στιγμη γαμαγε και ενας αλλος αφρολατρης.πιπα και  :fuck2: στα ορθια καναμε.δυστυχως ηταν θεοσκοταδα και δεν μπορεσα να θαυμασω το σωμα της.δεν αξιζε γενικως η εμπειρια

μπορντελο το κανανε το υπόγειο, θα σηκώθηκε η γειτονια στο πόδι
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Τη δευτερα που μας περασε στην πλατεια αμερικης πηρα ενα ξανθο μαυρακι με ομορφη φατσουλα.15ευρω της εδωσα.με οδηγησε σε ενα στενακι οπου κατεβηκαμε σε ενα υπογειο στο οποιο εκεινη τη στιγμη γαμαγε και ενας αλλος αφρολατρης.πιπα και  :fuck2: στα ορθια καναμε.δυστυχως ηταν θεοσκοταδα και δεν μπορεσα να θαυμασω το σωμα της.δεν αξιζε γενικως η εμπειρια
τυπε να τα προσεχεις τα υπογεια
μην χασεις κανα νεφρο :grin:
 

chris33

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2011
Μηνύματα
5.123
Like
11
Πόντοι
66
μπορντελο το κανανε το υπόγειο, θα σηκώθηκε η γειτονια στο πόδι
οντως ακριβως απο επανω περναγε κοσμος.επρεπε να γαμας με τροπο για να μην σε παρουν χαμπαρι.παντως μαγευαν ολες τις καποτες απο το υπογειο.αλλο ενα δειγμα για το ποσο καθαρες ειναι
 

poutaniaris_anhr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
249
Κριτικές
15
Like
861
Πόντοι
311
Παλι σημερα στην αναζητηση μαυρης ηδονης. Εγω δεν ημουν ετσι, προτιμουσα ξανθες αιθεριες υπαρκεις του ανατολικου μπλοκ, τι ανωμαλια με περιτρυγυριζει αυτό τον καιρο και τρελαίνομαι για αραπινες δεν μπορω να καταλαβω.
Παλι αναζητησα την τυχη μου στην Καποδιστριου, λιγο μετα την διασταυρωση με πατησιων.
Παλι δεν εβλεπε το ματι σου ψυχη, παρκαρα και μετα από λιγα λετπα εφτασαν 3-4 μαυρουλες.
κοντες οι 3 , η μια μου καλαρεσε, μικρουλα γυρω στα 22-23 με τουμπανο βυζι και φυσικα κωλαρα.
10 ευρω πιπα και φυγαμε σε διπλανο στενο για διεκπεραιωση - οι άλλες μολις καταλαβαν ότι πηρα την 4η της παρεας εξαφανιστηκαν σε χρονο μηδεν.
τελοσπαντων η μικρη ηταν πολύ παθιαρα, βαθια πιπα, βεντουζα τα πρησμενα της χειλη στον πουτσο μου και μια κωλαρα να τουρλωνει - αψογη θεα. για πληρεστερη απολαυση κατεβασα το σκιαδιο του συνοδηγου και το εστρεψα διαγωνίως για να εχω πανοραμικη θεα της κωλαρας.
Εχυσα στο 7λεπτο με αναστεναγμο που μαλλον ακουστηκε και εξω από το αυτοκινητο.
όταν την ρωτησα γιατι δεν κάθονται στην πιατσα αλλα περιμενουν καποιον να παρκαρει και να κουβακληθουν - αλλα και γιατι οι φιλες της εφυγαν τρεχοντας μολις την φορτωσα μου απαντησε "φουβουμαι πουλίς". προσπαθησα να αντιληφθω τι εννουσε:
Μεταφραση 1: Φοβαται το πουλι μου
Μεταφραση 2: Φοβαται πολύ
Μεταφραση 3: φοβαται την αστυνομια.

τελοσπαντων με αποχαιρετησε με φιλακι στο μαγουλο και μου ειπε ότι με αλλα 10 ευρω δεχεται και να την πηδηξω. Αρνηθηκα διοτι ηδη ειχα στραγγιξει και ενημερωθηκα ότι συχναζει στο εν λογω σημειο συνηθως κάθε ΠΣΚ μετα τις 12, αλλα και καθημερινες εως τις 2.
Νομιζω αξιζει τον κοπο να δοκιμασεικανεις αυτά τα πρησμενα χειλάκια στον πουτσο του.
Εγω παντως με τις πρωτες καυλες θα την ξαναδοκιμασω αν τη βρω...

 

bull11

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2013
Μηνύματα
635
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
6
λετε να πηρε εδρα στη δημαρχια Αθηνων ο ''SOUKERAS'' και γιαυτο να υπαρχουν αυτες οι αλλαγες απο αραπινες?? :2funny: :rockon:
 
Εγγρ.
2 Απρ 2018
Μηνύματα
321
Like
458
Πόντοι
21
Τη δευτερα που μας περασε στην πλατεια αμερικης πηρα ενα ξανθο μαυρακι με ομορφη φατσουλα.15ευρω της εδωσα.με οδηγησε σε ενα στενακι οπου κατεβηκαμε σε ενα υπογειο στο οποιο εκεινη τη στιγμη γαμαγε και ενας αλλος αφρολατρης.πιπα και  :fuck2: στα ορθια καναμε.δυστυχως ηταν θεοσκοταδα και δεν μπορεσα να θαυμασω το σωμα της.δεν αξιζε γενικως η εμπειρια

αδερφε σε ποιο σημειο ?
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 193184

Επισκέπτης

pasakas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2015
Μηνύματα
77
Κριτικές
15
Like
497
Πόντοι
290
Παλι σημερα στην αναζητηση μαυρης ηδονης. Εγω δεν ημουν ετσι, προτιμουσα ξανθες αιθεριες υπαρκεις του ανατολικου μπλοκ, τι ανωμαλια με περιτρυγυριζει αυτό τον καιρο και τρελαίνομαι για αραπινες δεν μπορω να καταλαβω.
Παλι αναζητησα την τυχη μου στην Καποδιστριου, λιγο μετα την διασταυρωση με πατησιων.
Παλι δεν εβλεπε το ματι σου ψυχη, παρκαρα και μετα από λιγα λετπα εφτασαν 3-4 μαυρουλες.
κοντες οι 3 , η μια μου καλαρεσε, μικρουλα γυρω στα 22-23 με τουμπανο βυζι και φυσικα κωλαρα.
10 ευρω πιπα και φυγαμε σε διπλανο στενο για διεκπεραιωση - οι άλλες μολις καταλαβαν ότι πηρα την 4η της παρεας εξαφανιστηκαν σε χρονο μηδεν.
τελοσπαντων η μικρη ηταν πολύ παθιαρα, βαθια πιπα, βεντουζα τα πρησμενα της χειλη στον πουτσο μου και μια κωλαρα να τουρλωνει - αψογη θεα. για πληρεστερη απολαυση κατεβασα το σκιαδιο του συνοδηγου και το εστρεψα διαγωνίως για να εχω πανοραμικη θεα της κωλαρας.
Εχυσα στο 7λεπτο με αναστεναγμο που μαλλον ακουστηκε και εξω από το αυτοκινητο.
όταν την ρωτησα γιατι δεν κάθονται στην πιατσα αλλα περιμενουν καποιον να παρκαρει και να κουβακληθουν - αλλα και γιατι οι φιλες της εφυγαν τρεχοντας μολις την φορτωσα μου απαντησε "φουβουμαι πουλίς". προσπαθησα να αντιληφθω τι εννουσε:
Μεταφραση 1: Φοβαται το πουλι μου
Μεταφραση 2: Φοβαται πολύ
Μεταφραση 3: φοβαται την αστυνομια.

τελοσπαντων με αποχαιρετησε με φιλακι στο μαγουλο και μου ειπε ότι με αλλα 10 ευρω δεχεται και να την πηδηξω. Αρνηθηκα διοτι ηδη ειχα στραγγιξει και ενημερωθηκα ότι συχναζει στο εν λογω σημειο συνηθως κάθε ΠΣΚ μετα τις 12, αλλα και καθημερινες εως τις 2.
Νομιζω αξιζει τον κοπο να δοκιμασεικανεις αυτά τα πρησμενα χειλάκια στον πουτσο του.
Εγω παντως με τις πρωτες καυλες θα την ξαναδοκιμασω αν τη βρω...

Δίκιο έχεις φίλε, μεγάλη κάβλα τα μαυράκια. Αλλά νομίζω, πρέπει να δοκιμάσεις αμεσα να το σκισεις και να μην αρκεστείς στην πίπα
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.149
Κριτικές
496
Like
61.953
Πόντοι
39.662
σιγα μη δωσω 5 ευρω σε μαυρη για πιπα, εχω βρει μια μουναροτσιγγανα πιπινα και μου τον παιρνει ακα-τελειωτικο-καταπιωτικο με 4,99ε
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
597
Πόντοι
246
σιγα μη δωσω 5 ευρω σε μαυρη για πιπα, εχω βρει μια μουναροτσιγγανα πιπινα και μου τον παιρνει ακα-τελειωτικο-καταπιωτικο με 4,99ε
τυπε σου δινει ρεστα απο πενταευρω η της δινεις ο,τι χαλκινο μαζευεις;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom