Νέα

Μαύρη πίπα 5 ευρώ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα albertosSketo
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 89
  • Εμφανίσεις 47K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

giwrgos@

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
360
Like
40
Πόντοι
1
Τελικα παιζουν μαυρες με 5ευρο?ποιο παραδρομο της γλυφαδας ρε μαγκες?
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
Τελικα παιζουν μαυρες με 5ευρο?ποιο παραδρομο της γλυφαδας ρε μαγκες?
που να τρεχεις ως γλυφαδα τυπε
μετα τις 12 πατησιων
οποια μαυρη δεις στον δρομο πεστης πιπα 5 ευρω
ειμαι σιγουρος οτι σχεδον ολες θα δεχτουν
 

giwrgos@

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
360
Like
40
Πόντοι
1
που να τρεχεις ως γλυφαδα τυπε
μετα τις 12 πατησιων
οποια μαυρη δεις στον δρομο πεστης πιπα 5 ευρω
ειμαι σιγουρος οτι σχεδον ολες θα δεχτουν
Για μενα που ειμαι απο πειραιια πιο κοντα ειναι η γλυφαδα αδελφε,αλλα που εχει παραδρομο δεν καταλαβα.....
 

giwrgos@

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
360
Like
40
Πόντοι
1
Για εμενα που μενω πειραια ειναι πιο κοντα η γλυφαδα....αλλα αναρωτιεμαι τι παιζει εκει και που?
 

bull11

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2013
Μηνύματα
635
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
6
και που τσιμπουκωνουν ... σε αμάξι ή πλατεία αμερικής στο δασάκι πίσω από κανένα δέντρο??
σε αμαξι παρκαρεισ  σε στενακια και στον ρουφαει,σε παρκο καθεσε σε παγκακι και ομοιος στον βεντουζαρει στις χειλαρες της :bigdick: :pipa1:
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
127
Πόντοι
146
σε αμαξι παρκαρεισ  σε στενακια και στον ρουφαει,σε παρκο καθεσε σε παγκακι και ομοιος στον βεντουζαρει στις χειλαρες της :bigdick: :pipa1:

καλή φάση ... τωρα που ειναι και καλοκαιρακι, παιρνουν τα παπαρια σου αερα, και τι καλύτερο από μια μαυρούλα να ρουφάει, εξαλλου αυτες μόνο για κανενα τσιμπουκι ειναι .... εχει κάτι μουναρες εκει στα στενακια της πατησιων, ολες εκει μενουν!!
 

bull11

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2013
Μηνύματα
635
Κριτικές
1
Like
10
Πόντοι
6
κατα τις 3 το βραδυ στην πατησιων πηρα ενα αραπινακι πρεπει να ητανε με το ζορι 19 με 20 χρονων φοραγε ενα σορτασκι τζινακι πορτοκαλι,αμαξι πιπα 10 ευρω μαζι με βυζομπαλα εξω και ολο το χερι στη μουνα της,το εβγαλε μεχρι τα γονατα και μου ζητησε να την γλειψω :cum: δεν την εγλειψα ομως,πολυ καλη κοπελιτσα,εχυσα και μετα μου τον καθαρισε  με μωρομαντηλα,φιλακι στο στομα πεταχτο καληνυχτα baby
 

poutaniaris_anhr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
249
Κριτικές
15
Like
861
Πόντοι
311
Χτες βραδυ κατά τις 3. καποδιστριου, λιγο μετα την πατησιων, φαινομαινικα ερημια. Παρκαρα δεξια περιμενα, ηρθαν 2 μαυρουλες με σορτσάκια κ κοντα μπλουζάκια, πιπα 10 ευρω, φορτωσα μια και πηγαμε σε παρακειμενο σκοτεινο στενο (αυτή με πηγε).
Με ρουφηξε κανονικότατα (με καποτα), της εβαλα κ κωλοδαχτυλο, εγλυψε παπαρια, 10λεπτα κρατησε η ολη φαση, εδωσα το 10αρικο κ αποχωρησε. ονομα Ροζα. Της ειπα ποσο παει ντουο με τη φιλη της σε δικο μου χωρο και μου ειπε 200 για 2 ωρες, της ειπα ότι θελω ολο το βραδυ και μου ειπε με 500 είναι οκ. φυσικα δεν τρελλαθηκα ακομα, απλα ρωτησα για να ξερω.
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
127
Πόντοι
146
Χτες βραδυ κατά τις 3. καποδιστριου, λιγο μετα την πατησιων, φαινομαινικα ερημια. Παρκαρα δεξια περιμενα, ηρθαν 2 μαυρουλες με σορτσάκια κ κοντα μπλουζάκια, πιπα 10 ευρω, φορτωσα μια και πηγαμε σε παρακειμενο σκοτεινο στενο (αυτή με πηγε).
Με ρουφηξε κανονικότατα (με καποτα), της εβαλα κ κωλοδαχτυλο, εγλυψε παπαρια, 10λεπτα κρατησε η ολη φαση, εδωσα το 10αρικο κ αποχωρησε. ονομα Ροζα. Της ειπα ποσο παει ντουο με τη φιλη της σε δικο μου χωρο και μου ειπε 200 για 2 ωρες, της ειπα ότι θελω ολο το βραδυ και μου ειπε με 500 είναι οκ. φυσικα δεν τρελλαθηκα ακομα, απλα ρωτησα για να ξερω.

ωραιος .. ακου εκει τιμες :grin:
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
Χτες βραδυ κατά τις 3. καποδιστριου, λιγο μετα την πατησιων, φαινομαινικα ερημια. Παρκαρα δεξια περιμενα, ηρθαν 2 μαυρουλες με σορτσάκια κ κοντα μπλουζάκια, πιπα 10 ευρω, φορτωσα μια και πηγαμε σε παρακειμενο σκοτεινο στενο (αυτή με πηγε).
Με ρουφηξε κανονικότατα (με καποτα), της εβαλα κ κωλοδαχτυλο, εγλυψε παπαρια, 10λεπτα κρατησε η ολη φαση, εδωσα το 10αρικο κ αποχωρησε. ονομα Ροζα. Της ειπα ποσο παει ντουο με τη φιλη της σε δικο μου χωρο και μου ειπε 200 για 2 ωρες, της ειπα ότι θελω ολο το βραδυ και μου ειπε με 500 είναι οκ. φυσικα δεν τρελλαθηκα ακομα, απλα ρωτησα για να ξερω.

και δώρο το αφροδίσιο.
 

txar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
4.120
Κριτικές
3
Like
1.393
Πόντοι
496
Χτες βραδυ κατά τις 3. καποδιστριου, λιγο μετα την πατησιων, φαινομαινικα ερημια. Παρκαρα δεξια περιμενα, ηρθαν 2 μαυρουλες με σορτσάκια κ κοντα μπλουζάκια, πιπα 10 ευρω, φορτωσα μια και πηγαμε σε παρακειμενο σκοτεινο στενο (αυτή με πηγε).
Με ρουφηξε κανονικότατα (με καποτα), της εβαλα κ κωλοδαχτυλο, εγλυψε παπαρια, 10λεπτα κρατησε η ολη φαση, εδωσα το 10αρικο κ αποχωρησε. ονομα Ροζα. Της ειπα ποσο παει ντουο με τη φιλη της σε δικο μου χωρο και μου ειπε 200 για 2 ωρες, της ειπα ότι θελω ολο το βραδυ και μου ειπε με 500 είναι οκ. φυσικα δεν τρελλαθηκα ακομα, απλα ρωτησα για να ξερω.

αυτες ειναι οκ...δε ξερω αυτος που τα πληρωνει ποσο οκ ειναι :grin:
 

Edjohns

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2012
Μηνύματα
106
Like
21
Πόντοι
1
Με 5 ευρώ τσιμπούκι και δώρο HIV-Σύφιλη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom