Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (10 μέλη και 18 επισκέπτες)

dinossaraek

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2021
Μηνύματα
41
Κριτικές
9
Like
452
Πόντοι
300
όπως το λες ..
πάντως κρίμα για την ίδια .. πολύ ενέργεια για το τίποτα
Σίγουρα θα υπάρχουν και τύποι που φτιάχνονται με όλο αυτό το σκηνικό. Γι αυτό άλλωστε υπάρχει τριγύρω η συγκεκριμένη τοσα χρόνια. Περι ορεξεως...
 

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.404
Κριτικές
107
Like
7.865
Πόντοι
6.585
Σίγουρα θα υπάρχουν και τύποι που φτιάχνονται με όλο αυτό το σκηνικό. Γι αυτό άλλωστε υπάρχει τριγύρω η συγκεκριμένη τοσα χρόνια. Περι ορεξεως...
δεν διαφωνώ .. όπως το είπες .. περί ορέξεως
 

Gerrykirky

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2019
Μηνύματα
84
Like
38
Πόντοι
0
εγώ θα την έλεγα ότι μοιάζει με την δίδυμη αδερφή της Φιλιώς Πυργάκη ..

παθών κ 'γώ πριν κάνα χρόνο, ήξερα ότι θα φάω φόλα αλλά τόσα χρόνια έχουμε ξοδέψει άπειρα φράγκα στις καταδρομικές, αποφάσισα τότε να κάψω ένα 50άρι κ ταυτόχρονα να λιώσω και στο γέλιο (ήμουν υποψιασμένος ..) κ άμα πετύχει κ το ξεφόρτωμα τότε πάλι καλά ..Δεν είχα απαιτήσεις για παραπάνω.. Να είμαι ειλικρινής, είδα ότι είχαμε κ μια κοινή φίλη στο FB κ "παρασύρθηκα" πιο εύκολα

μου ζάλισε τα μεζέα στο messenger, τελικά έσκασε με ένα αυτοκίνητο (μάλλον σιελ ciquencento) κ ήρθε με την πραμάτεια της. Πολύ κουβέντα, πήγε να το παίξει επιστήμονας, της έκοψα το βήχα από την αρχή, έλιωσα στο γέλιο όταν έβγαλε το κασετοφωνάκι κ άρχισε τις απαγγελίες ..

Κάτι για γοργόνες, κάτι για παραλίες και πράσινα άλογα, με γέμισε λάδια παντού (3 ντουζ ήθελα μετά να ξεπλυθω..), τα παίρνω στο κρανίο κ γυρνάω ανάσκελα με το καυλί στο χέρι κ της σπρώχνω το κεφάλι κ της το δίνω στο στόμα

ξαφνιάζετε η Φιλιώ (σορυ η Χριστίνα), 1.60 η θείτσα, 1.90+ εγώ, άνιση η μάχη εξαρχής, της κρατάω το κεφάλι ώστε να είναι μπουκωμένη κ να μην ψέλνει .. πάει να αντιδράσει χωρίς επιτυχία, λιώνω στο γέλιο, τελικά της λέω γδύσου να τελειώνουμε αφού θα τον φας που θα τον φας, μην το καθυστερούμε ..

Προσπάθησε να τραβηχτεί, για να αποφύγει την ολοκληρωτική διείσδυση (δεν βγάζει το στρινγκ, απλά το τραβάει), ξαναλέω άνιση η μάχη, προσπάθησε κ με έκοβε συνέχεια, τελικά της τα έδωσα στις βυζάρες της γιατί την λυπήθηκα..

Στο τέλο με ρώτησε κ πως μου φάνηκε το μασάζ της.. θεωρεί ότι αυτό που κάνει είναι μοναδικά .. Δεν της απάντησα ποτέ.. Στο τέλος μου άφησε κ μια κάρτα της η θεοπάλαβη λέγοντας μου ότι θα χαρεί να με ξαναδεί.. Πρέπει να χάλασε κ ένα πακέτο υγραμαντηλακια στην 1h10min που κράτησε η συνεδρια

Υ.Σ. ξέχασα να την διαγράψω στο FB .. όλο το καλοκαίρι έλιωσα στα γέλια με τα stories που ανέβαζε..
Ποια ειανι αυτή ρε φίλε
 

Gerrykirky

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2019
Μηνύματα
84
Like
38
Πόντοι
0
εγώ θα την έλεγα ότι μοιάζει με την δίδυμη αδερφή της Φιλιώς Πυργάκη ..

παθών κ 'γώ πριν κάνα χρόνο, ήξερα ότι θα φάω φόλα αλλά τόσα χρόνια έχουμε ξοδέψει άπειρα φράγκα στις καταδρομικές, αποφάσισα τότε να κάψω ένα 50άρι κ ταυτόχρονα να λιώσω και στο γέλιο (ήμουν υποψιασμένος ..) κ άμα πετύχει κ το ξεφόρτωμα τότε πάλι καλά ..Δεν είχα απαιτήσεις για παραπάνω.. Να είμαι ειλικρινής, είδα ότι είχαμε κ μια κοινή φίλη στο FB κ "παρασύρθηκα" πιο εύκολα

μου ζάλισε τα μεζέα στο messenger, τελικά έσκασε με ένα αυτοκίνητο (μάλλον σιελ ciquencento) κ ήρθε με την πραμάτεια της. Πολύ κουβέντα, πήγε να το παίξει επιστήμονας, της έκοψα το βήχα από την αρχή, έλιωσα στο γέλιο όταν έβγαλε το κασετοφωνάκι κ άρχισε τις απαγγελίες ..

Κάτι για γοργόνες, κάτι για παραλίες και πράσινα άλογα, με γέμισε λάδια παντού (3 ντουζ ήθελα μετά να ξεπλυθω..), τα παίρνω στο κρανίο κ γυρνάω ανάσκελα με το καυλί στο χέρι κ της σπρώχνω το κεφάλι κ της το δίνω στο στόμα

ξαφνιάζετε η Φιλιώ (σορυ η Χριστίνα), 1.60 η θείτσα, 1.90+ εγώ, άνιση η μάχη εξαρχής, της κρατάω το κεφάλι ώστε να είναι μπουκωμένη κ να μην ψέλνει .. πάει να αντιδράσει χωρίς επιτυχία, λιώνω στο γέλιο, τελικά της λέω γδύσου να τελειώνουμε αφού θα τον φας που θα τον φας, μην το καθυστερούμε ..

Προσπάθησε να τραβηχτεί, για να αποφύγει την ολοκληρωτική διείσδυση (δεν βγάζει το στρινγκ, απλά το τραβάει), ξαναλέω άνιση η μάχη, προσπάθησε κ με έκοβε συνέχεια, τελικά της τα έδωσα στις βυζάρες της γιατί την λυπήθηκα..

Στο τέλο με ρώτησε κ πως μου φάνηκε το μασάζ της.. θεωρεί ότι αυτό που κάνει είναι μοναδικά .. Δεν της απάντησα ποτέ.. Στο τέλος μου άφησε κ μια κάρτα της η θεοπάλαβη λέγοντας μου ότι θα χαρεί να με ξαναδεί.. Πρέπει να χάλασε κ ένα πακέτο υγραμαντηλακια στην 1h10min που κράτησε η συνεδρια

Υ.Σ. ξέχασα να την διαγράψω στο FB .. όλο το καλοκαίρι έλιωσα στα γέλια με τα stories που ανέβαζε..
Σε ποια αναφέρετε φίλε μου;;!αν θες στείλε pm
 

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.404
Κριτικές
107
Like
7.865
Πόντοι
6.585
Εχει δοκιμασει κανεις τη Beauty-evexia ? 1 ωρα και 10 λεπτα με εκτονωση 50€. 3 ειδη μασαζ.Φαινεται μιλφοκατασταση η Χριστινα(Χρυσαυγη).
υ.γ. σε χοτελι,δεν εχει δικο της χωρο

Ποια ειανι αυτή ρε φίλε
αυτή με το Beauty-evexia

Πάτα στον σύνδεσμο της πρώτης παράθεσης θα κ καταλαβεις
 

Gerrykirky

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2019
Μηνύματα
84
Like
38
Πόντοι
0

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.404
Κριτικές
107
Like
7.865
Πόντοι
6.585
δεν ξέρω αν επιτρέπεται φωτό προσώπου αλλά έχω ένα φωτο μιξ με τις δυο (Χριστίνα κ .. Φιλιώ) και μοιάζουν σαν μια σταγόνα νερό !!
 
  • Like
Αντιδράσεις: p133
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Παίχτη το έχουμε πει ότι παίρνει 70 για 1.30 ώρα λίγα η πολλά ο καθένας ξέρει τη τσέπη του σχετικά καλά περνάς
Και μην ξεχνάμε ότι τα δίνει όλα στην συνάντηση η Ελένη όπως έκανε και στην Στουρνάρη τότε ...70 ευρώ για 1.30 είναι καλά
 

rouchat

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2013
Μηνύματα
173
Like
47
Πόντοι
1
Καλησπερα
ξερει καποιος τιποατ για το παρακατω, το εχει επισκεφτει κανεις ?
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.647
Like
8.395
Πόντοι
1.056
για τις άλλες δύο , υπάρχει κάποια πληροφορία ?
H Ανελίνα προσέφερε μασαζ με 50€ αλλά μόνο μασαζ. αυστηρα με πετσετα και εσωρουχο . Την καλοκαιρινη σεζον ειναι στην Αμοργό και χειμωνα επιστρέφει Αθήνα. Πλέον όμως το έχει ρίξει στην παράδοση μαθημάτων yoga και έχει αφήσει στην άκρη τα μασάζ
.Την άλλη δεν την ξέρω δεν τη γνώρισα ποτέ . Ρώτησα τη Χρυσαυγή και μου είπε ότι ήταν παλιά συνεργάτιδά της, όμως έχουν κόψει εδώ και χρόνια τη συνεργασία.
 

Gerrykirky

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2019
Μηνύματα
84
Like
38
Πόντοι
0
H Ανελίνα προσέφερε μασαζ με 50€ αλλά μόνο μασαζ. αυστηρα με πετσετα και εσωρουχο . Την καλοκαιρινη σεζον ειναι στην Αμοργό και χειμωνα επιστρέφει Αθήνα. Πλέον όμως το έχει ρίξει στην παράδοση μαθημάτων yoga και έχει αφήσει στην άκρη τα μασάζ
.Την άλλη δεν την ξέρω δεν τη γνώρισα ποτέ . Ρώτησα τη Χρυσαυγή και μου είπε ότι ήταν παλιά συνεργάτιδά της, όμως έχουν κόψει εδώ και χρόνια τη συνεργασία.
Η Χρυσαυγή καλό ;;; Και αν ναι τη κάνει
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2021
Μηνύματα
50
Like
85
Πόντοι
0
Προβολή συνημμένου 795013
Κάποιο λάθος κάνετε νομίζω για τη Ναταλία. Αυτή που αναφέρετε μόνο φραπέ δίνει και με το ζόρι. Πήγαινα σε αυτήν από παλιά που διατηρούσε διαμέρισμα στην Καλλιθέα, πήγαινα και όταν είχε κάνει μια σύντομη συνεργασία με τη Φαίδρα πάλι στην Καλλιθέα αλλά και όταν είχε το δικό της χώρο σε ένα ημιυπόγειο στη Γλυφάδα. Τώρα πλέον δουλεύει με ραντεβού σε ξενοδοχεία κοντά στην περιοχή της Ηλιούπολης. Έγραφε παλιά εδώ μέσα με το nickname Dina Kara

Sakis Karas μην πας να κάψεις κόσμο όπως έκαψες και εμενα που με εστειλες για μασαζ σε εκείνη την φόλα στη Άνω Βούλα
Σε εστειλα εγω στην Βουλα ?μαλλον λαθος κανεις.Εγω εγραψα οτι ηταν μουφα και δεν ξαναπαω.μην με τρελαινεις τωρα.αλλος θα σε εστειλε .και για την Ναταλια προφανως υπαρχουν 2 με 3 με το ιδιο ονομα οποτε μην μπερδευεστε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom