Νέα

Μασέζ με δικό τους χώρο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mastura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Gerrykirky

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2019
Μηνύματα
84
Like
38
Πόντοι
0
φιλε μου μονο που την σκεπτομαι τι γαμησι καναμε θολωνω.και προσπαθω να βρω τηλεφωνο της αλλα τιποτα.παιρνω ολα τα τηλεφωνα απο χ.ε.αλλα ακομη τιποτα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


αν το βρω το στελνω
Έχει Instagram
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2021
Μηνύματα
50
Like
85
Πόντοι
0
Σε ευχαριστω.Θα καλεσω να δω αν ειναι αυτη γιατι η αγγελια της δεν ηταν ετσι .μιλαω για 3 χρονια πριν.Παντως σε ευχαριστω και παλι.Θα ενημερωσω.Καλο βραδυ.
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.656
Like
8.421
Πόντοι
1.056
Κάποιο λάθος κάνετε νομίζω για τη Ναταλία. Αυτή που αναφέρετε μόνο φραπέ δίνει και με το ζόρι. Πήγαινα σε αυτήν από παλιά που διατηρούσε διαμέρισμα στην Καλλιθέα, πήγαινα και όταν είχε κάνει μια σύντομη συνεργασία με τη Φαίδρα πάλι στην Καλλιθέα αλλά και όταν είχε το δικό της χώρο σε ένα ημιυπόγειο στη Γλυφάδα. Τώρα πλέον δουλεύει με ραντεβού σε ξενοδοχεία κοντά στην περιοχή της Ηλιούπολης. Έγραφε παλιά εδώ μέσα με το nickname Dina Kara

Sakis Karas μην πας να κάψεις κόσμο όπως έκαψες και εμενα που με εστειλες για μασαζ σε εκείνη την φόλα στη Άνω Βούλα
 

giorgos stergiou

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Ιουν 2015
Μηνύματα
3.926
Like
4.799
Πόντοι
1.706
Ρε Σάκη με το συμπάθειο, μας έχεις φτιάξει πολύ άσχημα .. χαχαχα ?
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.656
Like
8.421
Πόντοι
1.056
Ρε Σάκη με το συμπάθειο, μας έχεις φτιάξει πολύ άσχημα .. χαχαχα ?
όντως.. μπαινω και διαβαζω για τα επικά γαμήσια της ναταλίας για τα επικα γλυψίματα ο αλλος γραφει για δαχτυλα στο μουνι... και εγω με το ζόρι στα τοσα χρονια έπαιρνα ενα φραπε της παρηγοριας
 

papaPoulos

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
114
Like
455
Πόντοι
21
Εχω χασει το τηλεφωνο της.Αν σου ειναι ευκολο μου το στελνεις?Ειχα παει 3 φορες πολυ καλη ευγενικη δεν βιαζεται πολυ καθαρητην περασα 10 χερια στο γλυψιμο απο παντου .Ηταν κι αλλες εποχες προ covid.Την εκανα οτι ηθελα λογω του ηταν μικροκαμωμενη. ομορφη.εκτος πρωκτικου ομως .Θα παω παλι αν μου στειλεις τηλεφωνο.Ευχαριστω.
Μονο ονομα ξερω και περιοχη, γι αυτο ρωτησα αν γνωρίζετε κατι και στοιχεια επικοινωνιας
 
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
27
Like
29
Πόντοι
0
Καπου αχαρνων ειναι αλλα τεραστια τεραγωνη πολλα κιλα καμμια σχεδη με τις φωτο πηγα στο διαμερισμα με υποδεχτηκε ενας κουβας που φαινονταν λιγο τα κρεμασμενα βυζια προσοχη μην τα πατησετε και εφυγα τρομαγμενος
Μασάζ και φραπεδακι κάνει ; Ήταν καθαρος ο χώρος ;
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
6.875
Κριτικές
125
Like
21.719
Πόντοι
28.900


Τι ξέρουμε για την κυρία;;;
 
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
192
Κριτικές
4
Like
355
Πόντοι
21
Κάποιο λάθος κάνετε νομίζω για τη Ναταλία. Αυτή που αναφέρετε μόνο φραπέ δίνει και με το ζόρι. Πήγαινα σε αυτήν από παλιά που διατηρούσε διαμέρισμα στην Καλλιθέα, πήγαινα και όταν είχε κάνει μια σύντομη συνεργασία με τη Φαίδρα πάλι στην Καλλιθέα αλλά και όταν είχε το δικό της χώρο σε ένα ημιυπόγειο στη Γλυφάδα. Τώρα πλέον δουλεύει με ραντεβού σε ξενοδοχεία κοντά στην περιοχή της Ηλιούπολης. Έγραφε παλιά εδώ μέσα με το nickname Dina Kara

Sakis Karas μην πας να κάψεις κόσμο όπως έκαψες και εμενα που με εστειλες για μασαζ σε εκείνη την φόλα στη Άνω Βούλα
 
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
192
Κριτικές
4
Like
355
Πόντοι
21
Που την θυμηθηκες ρε φίλε την Φαίδρα. Τι ωραίες εποχές. Μακάρι να επέστρεφε πισω. Η καλυτερη όλων των εποχών παρολο τον ίδιο ρυθμό χαρακτήρα της
 

Gerrykirky

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2019
Μηνύματα
84
Like
38
Πόντοι
0
οχι φιλε μου καμμια σχεση αυτη ειναι τωρα στην αχιλλεως απο οτι ξερω στο παλαιο φαληρο.
Φίλε μου αυτή που είναι στη φωτο ηρνα στη γκυφαδα είχα καεί 3 φορές ναταλια και ναι στο τηλέφωνο της έβγαζε Dina kara
 

ekkrhktikos

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2007
Μηνύματα
282
Κριτικές
7
Like
358
Πόντοι
21
Μασάζ και φραπεδακι κάνει ; Ήταν καθαρος ο χώρος ;
Βρωμικη πολυκατοικια βρωμικος χωρος απογοητευση πηγαινε μα δοκιμασεις με μασκα ανεβοκατεβηκα τρεχοντας δεννστο φευγα
 

fysarmonika

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2015
Μηνύματα
625
Κριτικές
4
Like
1.161
Πόντοι
206
Που την θυμηθηκες ρε φίλε την Φαίδρα. Τι ωραίες εποχές. Μακάρι να επέστρεφε πισω. Η καλυτερη όλων των εποχών παρολο τον ίδιο ρυθμό χαρακτήρα της
οντως ... που χαθηκε αυτη ...
 

sakarvats

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
1.404
Κριτικές
107
Like
7.865
Πόντοι
6.585
Σαν εμφάνιση πάντως; Δρακουμελ όπως λενε οι περισσότεροι;
εγώ θα την έλεγα ότι μοιάζει με την δίδυμη αδερφή της Φιλιώς Πυργάκη ..

παθών κ 'γώ πριν κάνα χρόνο, ήξερα ότι θα φάω φόλα αλλά τόσα χρόνια έχουμε ξοδέψει άπειρα φράγκα στις καταδρομικές, αποφάσισα τότε να κάψω ένα 50άρι κ ταυτόχρονα να λιώσω και στο γέλιο (ήμουν υποψιασμένος ..) κ άμα πετύχει κ το ξεφόρτωμα τότε πάλι καλά ..Δεν είχα απαιτήσεις για παραπάνω.. Να είμαι ειλικρινής, είδα ότι είχαμε κ μια κοινή φίλη στο FB κ "παρασύρθηκα" πιο εύκολα

μου ζάλισε τα μεζέα στο messenger, τελικά έσκασε με ένα αυτοκίνητο (μάλλον σιελ ciquencento) κ ήρθε με την πραμάτεια της. Πολύ κουβέντα, πήγε να το παίξει επιστήμονας, της έκοψα το βήχα από την αρχή, έλιωσα στο γέλιο όταν έβγαλε το κασετοφωνάκι κ άρχισε τις απαγγελίες ..

Κάτι για γοργόνες, κάτι για παραλίες και πράσινα άλογα, με γέμισε λάδια παντού (3 ντουζ ήθελα μετά να ξεπλυθω..), τα παίρνω στο κρανίο κ γυρνάω ανάσκελα με το καυλί στο χέρι κ της σπρώχνω το κεφάλι κ της το δίνω στο στόμα

ξαφνιάζετε η Φιλιώ (σορυ η Χριστίνα), 1.60 η θείτσα, 1.90+ εγώ, άνιση η μάχη εξαρχής, της κρατάω το κεφάλι ώστε να είναι μπουκωμένη κ να μην ψέλνει .. πάει να αντιδράσει χωρίς επιτυχία, λιώνω στο γέλιο, τελικά της λέω γδύσου να τελειώνουμε αφού θα τον φας που θα τον φας, μην το καθυστερούμε ..

Προσπάθησε να τραβηχτεί, για να αποφύγει την ολοκληρωτική διείσδυση (δεν βγάζει το στρινγκ, απλά το τραβάει), ξαναλέω άνιση η μάχη, προσπάθησε κ με έκοβε συνέχεια, τελικά της τα έδωσα στις βυζάρες της γιατί την λυπήθηκα..

Στο τέλο με ρώτησε κ πως μου φάνηκε το μασάζ της.. θεωρεί ότι αυτό που κάνει είναι μοναδικά .. Δεν της απάντησα ποτέ.. Στο τέλος μου άφησε κ μια κάρτα της η θεοπάλαβη λέγοντας μου ότι θα χαρεί να με ξαναδεί.. Πρέπει να χάλασε κ ένα πακέτο υγραμαντηλακια στην 1h10min που κράτησε η συνεδρια

Υ.Σ. ξέχασα να την διαγράψω στο FB .. όλο το καλοκαίρι έλιωσα στα γέλια με τα stories που ανέβαζε..
 
Τελευταία τροποποίηση:

dinossaraek

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2021
Μηνύματα
41
Κριτικές
9
Like
452
Πόντοι
300
εγώ θα την έλεγα ότι μοιάζει με την δίδυμη αδερφή της Φιλιώς Πυργάκη ..

παθών κ 'γώ πριν κάνα χρόνο, ήξερα ότι θα φάω φόλα αλλά τόσα χρόνια έχουμε ξοδέψει άπειρα φράγκα στις καταδρομικές, αποφάσισα τότε να κάψω ένα 50άρι κ ταυτόχρονα να λιώσω και στο γέλιο (ήμουν υποψιασμένος ..) κ άμα πετύχει κ το ξεφόρτωμα τότε πάλι καλά ..Δεν είχα απαιτήσεις για παραπάνω.. Να είμαι ειλικρινής, είδα ότι είχαμε κ μια κοινή φίλη στο FB κ "παρασύρθηκα" πιο εύκολα

μου ζάλισε τα μεζέα στο messenger, τελικά έσκασε με ένα αυτοκίνητο (μάλλον σιελ ciquencento) κ ήρθε με την πραμάτεια της. Πολύ κουβέντα, πήγε να το παίξει επιστήμονας, της έκοψα το βήχα από την αρχή, έλιωσα στο γέλιο όταν έβγαλε το κασετοφωνάκι κ άρχισε τις απαγγελίες ..

Κάτι για γοργόνες, κάτι για παραλίες και πράσινα άλογα, με γέμισε λάδια παντού (3 ντουζ ήθελα μετά να ξεπλυθω..), τα παίρνω στο κρανίο κ γυρνάω ανάσκελα με το καυλί στο χέρι κ της σπρώχνω το κεφάλι κ της το δίνω στο στόμα

ξαφνιάζετε η Φιλιώ (σορυ η Χριστίνα), 1.60 η θείτσα, 1.90+ εγώ, άνιση η μάχη εξαρχής, της κρατάω το κεφάλι ώστε να είναι μπουκωμένη κ να μην ψέλνει .. πάει να αντιδράσει χωρίς επιτυχία, λιώνω στο γέλιο, τελικά της λέω γδύσου να τελειώνουμε αφού θα τον φας που θα τον φας, μην το καθυστερούμε ..

Προσπάθησε να τραβηχτεί, για να αποφύγει την ολοκληρωτική διείσδυση (δεν βγάζει το στρινγκ, απλά το τραβάει), ξαναλέω άνιση η μάχη, προσπάθησε κ με έκοβε συνέχεια, τελικά της τα έδωσα στις βυζάρες της γιατί την λυπήθηκα..

Στο τέλο με ρώτησε κ πως μου φάνηκε το μασάζ της.. θεωρεί ότι αυτό που κάνει είναι μοναδικά .. Δεν της απάντησα ποτέ.. Στο τέλος μου άφησε κ μια κάρτα της η θεοπάλαβη λέγοντας μου ότι θα χαρεί να με ξαναδεί.. Πρέπει να χάλασε κ ένα πακέτο υγραμαντηλακια στην 1h10min που κράτησε η συνεδρια

Υ.Σ. ξέχασα να την διαγράψω στο FB .. όλο το καλοκαίρι έλιωσα στα γέλια με τα stories που ανέβαζε..
Υποκλίνομαι ρε μπρο ???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom