Νέα

Μασάζ Λάρισα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kaoumpois
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

nikoslarissa33

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2010
Μηνύματα
76
Like
51
Πόντοι
0
ΕΠΙΚΑΙΡΟΠΟΙΗΜΕΝΟΣ ΚΑΤΑΛΟΓΟΣ "ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΩΝ" ΚΑΙ ΜΗ CALL GIRLS ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Α) ΟΙ ΠΡΩΗΝ ΛΑΔΟΚΟΡΕΣ
1. ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ : . Πρώην μασαζοκόριτσο (Νικόλας), 25 χρονών, επισκέπτεται κατ οίκον και σε ξενοδοχεία. Πίπα καλούτσικη, σεξ έτσι κι έτσι, καλούτσικο σωματάκι, τσουπωτός κώλος (αλλά δεν τον δίνει). Κόστος 70 ευρώ η 1 φορά (2η δεν δοκίμασα).
2. ΒΙΚΥ : . Κι αυτή πρώην μασαζοκόριτσο (Μαριάννα-Εύα-Αντιστρές), 26-27 χρονών. Λίγο μπαμπάτσικη, ψηλή, αρκετά καλή πίπα, καλούτσικο σεξ, ενδείκνυται για GFE. Δέχεται σε χώρο της αλλά κάνει και κατ οίκον επισκέψεις. Κόστος 70+20 (η 2η φορά).
3. ΑΝΝΑ : . Ήταν στον ίδιο χώρο με τη Βίκυ, τώρα σολάρει σε χώρο της στην Τούμπα. 27-28 χρονών, μικροκαμωμένη, ωραίο βυζί, μουνί πηγάδι, καλή πίπα, όχι πολλά πράγματα στο σεξ. Κόστος 100 ευρώ η ώρα.
4. ΕΥΑ : . Γνωστή και ως Ξένια. Ψιλοαδιάφορο πρόσωπο, καλούτσικο σώμα αλλά αρχίζει να κάνει κοιλίτσα, 31-32 χρονώ. Πολύ καλή πίπα, καλούτσικο σεξ, το παίρνει από πίσω χωρίς μα και μου. Κόστος 80 ευρώ/ώρα(με το άναλ).
5. ΝΑΝΣΥ : . Τίποτα το ιδιαίτερο. Δίνει κώλο "αναλόγως που θα μου βγει, και αν μου βγει" όπως μου έγραψε όταν της έστειλα μήνυμα. Τελικά δεν της βγήκε... Κόστος 100/1 ώρα (ο κώλος εξτρά)
Β) ΟΙ "ΕΧΩ ΧΩΡΟ"
1. ΙΩΑΝΝΑ : . Έχει χώρο δυτικά. 120 κιλά (μπορεί και παραπάνω). Σκιάχτηκα κι έφυγα. Κόστος δεν γνωρίζω...
2. ΛΕΝΑ ( η αγγελία της δεν υπάρχει πλέον - μάλλον τελείωσε η εξεταστική και έφυγε). Φοιτήτρια, με χώρο στο κέντρο, πάνω από την Ροτόντα, 110-120 κιλά. Όταν την είδα άρχισα να φωνάζω "μαμά θα το τρώω όλο το φαϊ μου"...Κόστος από 20-50 ευρώ.
3. ΝΑΝΤΙΑ : . Έχει χώρο στην Καλαμαριά, πάνω από την παραλιακή, στο ύψος του Shark. 32-34 χρονών, νταρντάνα, βυζί 3.5 μπορεί και παραπάνω, καλή πίπα, σχετικά καλό σεξ, κώλο δεν δίνει. Κόστος 80 ευρώ.
4. ΠΑΟΛΑ : . Βουλγαρογύφτισα, 25 χρονών, με χώρο στο κέντρο. Κατά καιρούς φιλοξενεί κει έτερες βουλγαροτσιγγάνες που , και αυτές - δεν βλέπονται... Κόστος 100/1 ώρα.
5. ΛΕΝΚΑ/ΙΡΙΝΑ : . Η γνωστή, με χώρο στην Β. Όλγας. Κόστος 70 ευρώ
Γ) ΟΙ "ΕΡΧΟΜΑΙ ΣΕ ΧΩΡΟ ΣΟΥ Η ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ"
1. ΛΙΛΑ/ΜΑΓΙΑ/ΡΑΦΑΕΛΛΑ/EVA THES/SEXY EVA : . 27-28 χρονών, ψιλομπαμπάτσικια και ξεπέτα. Ενδύκνειται μόνο για "ειδικές αποστολές" (μπάτσες, δέσιμο, φτύσιμο, κατούρημα κλπ). Αυτή φυσικά δίνει κώλο. Κυκλοφορεί σε διπλό με την γνωστή Μαρία3, και σε ντουέτο με άνδρα (για τους μερακλήδες) Κόστος 100/1 ώρα + τα εξτρά...
2. ΜΑΡΙΑ/ΜΑΙΡΗ/ΜΑΡΙΑΝΝΑ/ΕΛΕΝΑ : . Η γνωστή ξεπέτα. Κυκλοφορεί με κάμποσα διαφορετικά ονόματα. Έχει και κριτικές (). Κόστος 100/ώρα (αλλά φεύγει στα 40 λεπτά - το πολύ... Κώλο φυσικά δεν δίνει.
3. ΑΦΡΟΔΙΤΗ/ΚΑΥΤΗ ΣΑΡΑΝΤΑΡΑ : . Η πιο τίμια , κατά την γνώμη μου, επιλογή σε ΜΙΛΦ. 80 ευρώ φουλ πρόγραμμα.
4. ΠΟΠΗ/ΕΛΕΑΝΑ : Νταρντάνα, ξανθιά, 28-29 χρονών, με μεγάλο κώλο , τον οποίο δεν δίνει, και βυζί 1.5. Ξεπέτα του κερατά. Κόστος 70 ευρώ και θέλει + 10 για να τελειώσεις στο στόμα της (φυσικά δεν τα έδωσα - είμαι μαλάκας , αλλά όχι και τόσο). Πίπα καλή, σεξ υποφερτό, δεν αφήνει δάχτυλα, ούτε γι αστείο. Πότε ήρθε, πότε ξαπλώσαμε, πότε τελείωσα, πότε ντύθηκε κι έφυγε, ούτε που το κατάλαβα.
5. ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΨΑΛΤΗ Δεν παραθέτω λινκ αγγελίας , γιατί κάθε μήνα αλλάζει μειλ. 33-34 χρονών, νόστιμο μουτράκι, όχι πολλά πράγματα στο σεξ. Μην την αφήσετε να αρχίσει να μιλάει θα σας κάνει το κεφάλι καζάνι. Κώλο κι αυτή δεν δίνει. Κόστος 100/1 ώρα, 150/2 ώρες, 200/3ώρες. Πιο εύκολα πιάνεις το τζόκερ, παρά κάνεις ραντεβού μαζί της.
6. ΔΗΜΗΤΡΑ : . Πριν λίγο καιρό ζητούσε 500 για 1 ώρα, τώρα έπεσε στα 250. Μάλλον κάποιος μας τρολλάρει, δεν εξηγείται αλλιώς.
7. ΜΑΤΙΝΑΚΙ : . Της γνωστής συνομοταξίας των "φοιτητριών". Επικοινωνείτε με δική σας ευθύνη. Την άλλη μέρα το τηλέφωνό σας θα είναι στα μανταλάκια. Μην λέτε μετά πως δεν σας προειδοποίησα.
Αυτά
Μετά τιμής
ΑΙΔΟΙΟΛΕΙΧΟΣ
 

smplife

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2022
Μηνύματα
120
Κριτικές
6
Like
481
Πόντοι
281
Δεν έχω καταλάβει την παράθεση σου :embarrased:
 

nikoslarissa33

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2010
Μηνύματα
76
Like
51
Πόντοι
0
Δεν έχω καταλάβει την παράθεση σου :embarrased:
Αναζήτηση 6985995711 - Sexgr.net
. Πρώην μασαζοκόριτσο (Νικόλας), 25 χρονών, επισκέπτεται κατ οίκον και σε ξενοδοχεία. Πίπα καλούτσικη, σεξ έτσι κι έτσι, καλούτσικο σωματάκι, τσουπωτός κώλος (αλλά δεν τον δίνει). Κόστος 70 ευρώ η 1 φορά (2η δεν δοκίμασα
 

ugureanu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2021
Μηνύματα
41
Κριτικές
3
Like
147
Πόντοι
280
Αναζήτηση 6985995711 - Sexgr.net
. Πρώην μασαζοκόριτσο (Νικόλας), 25 χρονών, επισκέπτεται κατ οίκον και σε ξενοδοχεία. Πίπα καλούτσικη, σεξ έτσι κι έτσι, καλούτσικο σωματάκι, τσουπωτός κώλος (αλλά δεν τον δίνει). Κόστος 70 ευρώ η 1 φορά (2η δεν δοκίμασα

Πρώην μασαζοκοριτσο; Τι εννοείς ; Μιλάς με.γριφους...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom