Νέα

Μασάζ Λάρισα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kaoumpois
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Kaoumpois

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2021
Μηνύματα
65
Like
32
Πόντοι
0
Παιδιά πλην του golden spa υπάρχει κανένα άλλο του ίδιου στυλ ;;
Η καμία που να κάνει σπίτι της ;;
 

Ykoum

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2021
Μηνύματα
116
Like
88
Πόντοι
1
Μπαίνει....και η ιδιοκτήτρια?
 

gamikas

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
222
Like
10
Πόντοι
1
αν καπος ξερει κατι με τελειωμα,ας στειλει και σε εμενα κανενα μηνυμα....
 
OP
OP
K

Kaoumpois

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2021
Μηνύματα
65
Like
32
Πόντοι
0
Παιδιά έχουμε κανένα άλλο μασάζ με εκτόνωση ;;
 

ugureanu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2021
Μηνύματα
41
Κριτικές
3
Like
147
Πόντοι
280
Εκτός του golden υπάρχει κάτι;
 

supernikos

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
89
Like
28
Πόντοι
0

Γνωρίζουμε κάτι; Δεν δίνει τηλέφωνο. Έχω στείλει 1ο email ζητώντας τηλέφωνο. Μου απάντησε ότι θα στείλει και...ακόμη περιμένω...!
Τι περίπτωση είναι αυτή;
 

ugureanu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2021
Μηνύματα
41
Κριτικές
3
Like
147
Πόντοι
280

Γνωρίζουμε κάτι; Δεν δίνει τηλέφωνο. Έχω στείλει 1ο email ζητώντας τηλέφωνο. Μου απάντησε ότι θα στείλει και...ακόμη περιμένω...!
Τι περίπτωση είναι αυτή;

Ίσως να είναι μουφα. Εγώ δεν θα το προχωρούσα παραπάνω
 

supernikos

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
89
Like
28
Πόντοι
0
Ίσως να είναι μουφα. Εγώ δεν θα το προχωρούσα παραπάνω
Τελικά απάντησε (μάλιστα ήταν σε μετακόμιση για άλλο διαμέρισμα). Θα την καλέσω αύριο να δω τι παίζει. Τωρα αν κάποιος επικοινωνήσει ας πει.
 

supernikos

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
89
Like
28
Πόντοι
0

Γνωρίζουμε κάτι; Δεν δίνει τηλέφωνο. Έχω στείλει 1ο email ζητώντας τηλέφωνο. Μου απάντησε ότι θα στείλει και...ακόμη περιμένω...!
Τι περίπτωση είναι αυτή;
Τελικά μίλησα μαζί της. Ζητάει 30€ για μασάζ 40 λεπτών +10€ για μασάζ και ποδια σύνολο όμως μια ώρα. Με εκτόνωση +20€ στα παραπάνω.
Αύριο λέω να πάω.....
 

ks(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Οκτ 2010
Μηνύματα
285
Κριτικές
21
Like
347
Πόντοι
1.505
Τελικά μίλησα μαζί της. Ζητάει 30€ για μασάζ 40 λεπτών +10€ για μασάζ και ποδια σύνολο όμως μια ώρα. Με εκτόνωση +20€ στα παραπάνω.
Αύριο λέω να πάω.....
Κάποια ενημερωση εχουμε?
Αξιζε η κοπέλα?
 

supernikos

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
89
Like
28
Πόντοι
0
Τελικά μίλησα μαζί της. Ζητάει 30€ για μασάζ 40 λεπτών +10€ για μασάζ και ποδια σύνολο όμως μια ώρα. Με εκτόνωση +20€ στα παραπάνω.
Αύριο λέω να πάω.....


Γνωρίζουμε κάτι; Δεν δίνει τηλέφωνο. Έχω στείλει 1ο email ζητώντας τηλέφωνο. Μου απάντησε ότι θα στείλει και...ακόμη περιμένω...!
Τι περίπτωση είναι αυτή;
Συνάντηση μαζί της. Μια γεμάτη ώρα μασάζ, αρκετά ικανοποιητικό και προσεγμένο, αν λάβουμε υπόψη ότι η κοπελιά έχει πατήσει προ πολλού τα 50 έτη και σπασμένη εμφανισιακά. Αρκετά ευγενική και με διάθεση να σε ικανοποιήσει. Τελείωμα στο στόμα. Στην αναβροχιά σίγουρα θα ξανατιμηθει.....
 

rhgas1146

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2021
Μηνύματα
86
Like
111
Πόντοι
0
Συνάντηση μαζί της. Μια γεμάτη ώρα μασάζ, αρκετά ικανοποιητικό και προσεγμένο, αν λάβουμε υπόψη ότι η κοπελιά έχει πατήσει προ πολλού τα 50 έτη και σπασμένη εμφανισιακά. Αρκετά ευγενική και με διάθεση να σε ικανοποιήσει. Τελείωμα στο στόμα. Στην αναβροχιά σίγουρα θα ξανατιμηθει.....
αδερφε,αν θες κμπορεις στειλε μου μια το τηλ να την επισκεφτω,μην μπλεκω τωρα με μαιλ κ μαλακιες.ευχαριστω.
 

ugureanu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2021
Μηνύματα
41
Κριτικές
3
Like
147
Πόντοι
280
Συνάντηση μαζί της. Μια γεμάτη ώρα μασάζ, αρκετά ικανοποιητικό και προσεγμένο, αν λάβουμε υπόψη ότι η κοπελιά έχει πατήσει προ πολλού τα 50 έτη και σπασμένη εμφανισιακά. Αρκετά ευγενική και με διάθεση να σε ικανοποιήσει. Τελείωμα στο στόμα. Στην αναβροχιά σίγουρα θα ξανατιμηθει.....

Η τιμή 30 +20 για την πίπα;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom