Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 34 άτομα (3 μέλη και 31 επισκέπτες)

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
5
Like
11.778
Πόντοι
3.786

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.271
Like
721
Πόντοι
96
Χρησιμοποιείς 2 (δύο) κοπέλες του μαγαζιού, για αυτό και σε χρεώνει 2*25.
Με το σκεπτικό σου, αν έπαιρνες και τις 5-6 κοπέλες άλλων μασατζιδικων που έχουν τόσες, θα πλήρωνες πάλι 25€ στο μαγαζί?
Εκτός από το δωμάτιο, μέρος της αμοιβής του μαγαζιού είναι και οι κοπέλες, καθώς στο μαγαζί τις βρίσκεις.
Δεν τις βρήκες έξω και απλά πληρώνεις τον χώρο, όπως πχ στο Ρεξ, στο Ανδρομέδα κτλ.
Διαφωνώ στο ότι μέρος της αμοιβής του μαγαζιού είναι και οι κοπέλες. Αυτό θα ίσχυε αν οι κοπέλες έσπερναν μισθό αλλά αμοίβονται μόνο με ποσοστα....
 

Paiktaras12345

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2024
Μηνύματα
60
Like
97
Πόντοι
0
Για περιγράψτε τι γίνετε στο μασάζ με δύο κοπέλες. Και οι δύο κάνουν μασάζ ή μια κάνει μασάζ και η άλλη μιλάει
 

gogos26

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2010
Μηνύματα
41
Like
107
Πόντοι
0
Για περιγράψτε τι γίνετε στο μασάζ με δύο κοπέλες. Και οι δύο κάνουν μασάζ ή μια κάνει μασάζ και η άλλη μιλάει
Στο πρώτο μέρος κάνουν και οι δύο μασάζ. Συνήθως η μια πλάτη και η άλλη πόδια.
 

Happiness26cm

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2023
Μηνύματα
19
Like
40
Πόντοι
0


Έχει κανείς άποψη;
 

Sukatimukati

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2023
Μηνύματα
66
Like
244
Πόντοι
20
Ενημέρωση 2024 και έτσι και αλλιώς τελειώνω με αυτή τη φάση πάει το πια το αίμα κούρασε γενικά τζάμπα χαλάμε τα λεφτά μας έχω να πάω 2 μήνες και ηρεμησα και γάμαω έξω πιο πολύ..λοιπόν
Βάνα πλέον Ανίτα
Έμμυ πολύ φιλότιμη το χει με το χέρι ευγενική αρκετά τσουπωτη για τα γούστα μου Φαίη όμορφη είναι με τις μέρες τις το χει γενικά Ελίνα μιλφακι δυνατό γκαβλιαρα και αρκετά ειλικρινής που σπανίζουν σε αυτά τα μαγαζιά όσο για τις άλλες που είναι καιρό εκεί ούτε τις ξαναπήραν ούτε χρειάζεται να ξαναγράψω περσινά ξυνα σταφύλια μια Αλίκη που έχει είναι ΤΟΠ εμφανισιακά αλλά φαίνεται τι είναι πριν μπεις
Κρυσταλ
Μπέλλα τα γνωστά γκαβλιαρα πλαστικό πονηρη ειρωνική κουτοπόνηρη αλλά ξέρει τι κάνει και πως μανούλα έχει γίνει εκεί πέρα μες στα χαμόγελα
Νεφέλη κλασικό καλό σώμα το παίζει καλή μακάρι να ναι πολύ προσποίηση
Ίριδα απορώ πως γράφουν ότι γράφουν για μένα είναι να τελειώνει να τα αρπάξει απ' το γέλιο της μέχρι τη μυρωδιά των γεννητικών της εγώ δεν θα ξαναπήγαινα! Και το γράφω όχι για να προσβάλλω αλλά για να προσέχουμε μην αρπάξουμε και τίποτα ρουμπίνι μακρυά κάτι διάβασα έδινε συνεντεύξεις είχε και ύφος καρδιναλίων σιγά τα αίματα
Ραφαέλα για μένα ΤΟΠ η τελευταία που είχα πάρει εκεί πάντα τοπ δεν ξέρω διαβάζω ότι είναι με έναν καλουτσικη με άλλον τοπ εγώ πάντως την πουτσα μου σε μασατζιδικο πιο γκαβλωμενη δεν την έχω δει πεντακάθαρη ωραίο σώμα μπορεί να ναι η χημεία πεθαίνω να τελειώνω στα βυζάκια και τον κολο της τρομερό μωρό έβαλε και κάνα κιλό αλλά της πήγε το βυζί τούμπανο
Λουξουρι
Αντζελίνα ενώ έξω φαίνεται γαμησετα ξενερωτη μέσα έχει τύχει να περάσω πολύ καλά με πάθος και γλωσσοφιλα,το χει γενικά περίεργη απλά είναι παρεξηγημένη πιστεύω πάει με τις ώρες τις Εύα αυτή λέει κάνει μασάζ μόνο δεν παίζει ψωλες όπως γράψαν και άλλοι και βάζει τον κωλο της στα στορυ το τούβλο τέλος πάντων σιγά το μωρό ένα καβλακι είναι οκ που έβαζε ψεύτικες φωτογραφίες αντριαννα Βραζιλιάνα μιλφακι τίμιο οκ καλό παιδί ευγενικό Τζένη ωραίο μωρό στα γούστα μου το χει γενικά να σε φτιάξει λίγο την υγιεινή της πρέπει να προσέχει ώρες ώρες Μαριάννα καλή φάση ωραίο στήθος ξέρει να σε τελειώσει τουλάχιστον εμένα και καλό παιδί Λύδια ωραίο σωματακι πολύ ωραίο πρόσωπο καθημερινή όμορφη κοπέλα γενικά το χει καθαρή σε φάση απορώ τι κάνει εκεί πέρα Δώρα πολύ καθαρή ευγενικό Τυπάκι πολύ ωραίο στήθος το χει Ελλυ μια πως την λέγαν μελαχρινή ΤΟΠ αν την βρείτε την ψάχνω για μένα η μόνη που άξιζε τόσο το σκέφτομαι να τρελενομαι περίμενε ραντεβού απ' έξω και είχαμε κάτσει ένα μισάωρο ακόμα,το κορίτσι ήταν τοπ και βγήκε τρελή χυμεια μακάρι να τη πετύχαινα εκτός Αφροδίτη καλό σοσιαλ στα του αγώνα εμένα ούτε μπλούζα δεν έβγαλε γενικά δεν Μόνικα καλό μωράκι πρόστυχο καθαρή έχω πάει και με κάποιες ακόμα αλλά ξεχνάω ονόματα μια άλλη έτσι ψιλοκαστανοξανθη ομορφούλα κάθε φορά εκεί ήταν μέτρια κατάσταση η άλλη η μικρή η ρωσσοποντια νταξει οκ μέτρια κατάσταση επίσης Αλεξάνδρα επίσης μέτρια κατάσταση έχω να περάσω καιρό
Golden spa πως λέγεται με μια Ναταλία δεν αγκαρια και πολλά λεφτά κλαιν μαιν εμφανισιακά οκ πατάτα γενικα το κοψα δε ξαναπήγα
Massagio Ελίνα νομίζω μια γεματουλα με τρελό στήθος πολύ τοπ εξυπηρέτηση και καλό παιδί γενικά πέρασα με άλλες δύο μέτρια πράγματα δεν θυμάμαι ονόματα αυτά.μαγκες εύχομαι να ξεμπερδευουμε γενικότερα μπας και κλείσουν αυτά και ανοίξει τίποτα της προκοπής! Καλούς φραπέδες και καλή Ανάσταση ! Επίσης Ευριδίκη από Βάνα που είπατε λουξουρι το μωρό ήταν τοπ στη Βάνα αλλά δεν πρόλαβα να δω ότι πήγε κρυσταλ μακάρι να ξαναπάει θα κάνα μια εξαίρεση για αυτήν φιλιά
 

Parlas225

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2024
Μηνύματα
13
Like
14
Πόντοι
0
Φίλε μου δεν ξέρω τι εννοεί ο φίλος παραπάνω . Εγώ έχω κάνει μια φορά μασάζ εκεί πριν κάνα μήνα, ήθελα απλά μασάζ Όχι τπτ πονηρό, ήμουν με το εσώρουχο.. ένα κανονικό καλουτσικο μασάζ. Τουλάχιστον σε έμενα δεν έκαναν νύξη για τπτ πονηρό.Τωρα αν στο φίλο έχουν άλλη συμπεριφορά δεν ξέρω....Η αλήθεια είναι ότι είναι μυστήριες οι τύπισσες...Η ξανθιά είναι γκομεναρα...αυτά δεν ξέρω αν σε καλυψα
Και εγώ έτσι πήγα στην αρχή και αυτή μου λέει βγαλτα όλα και κάποια στιγμή μου σήκωσε την πετσέτα για να γυρίσω και καθόταν κοιτούσε κάτω και μετά δεν την έβαλε καν να καλύψει κάτι απλά την ακούμπησε πάνω στην κοιλιά μου όλα από έξω ήταν..!!τώρα τ να σου πω γουστάρει απλα να κοιτάει δεν ξέρω..!!
 

K23

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2023
Μηνύματα
38
Like
42
Πόντοι
0
Παιδια καλησπερα...γνωριζει καποιος μασαζ να ερχεται σε ξενοδοχειο με εκτονωση?ψανχω αλλα δε βρισκω κατι αξιολογο...
 

sexaris66

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
639
Like
976
Πόντοι
86
Έχει πάρει κανείς τίποτα παραπάνω από εκτόνωση από Φαίη και Αλίκη στην βανα ?
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.750
Κριτικές
35
Like
5.030
Πόντοι
5.595

level1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2021
Μηνύματα
417
Κριτικές
6
Like
1.648
Πόντοι
481


Έχει κανείς άποψη;
Φαίνεται αρκετά καλή.
 

thesp1974

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2022
Μηνύματα
310
Like
508
Πόντοι
81
Αλλη ειναι απο Αθηνα ερχεται κανει ραντεβου σε Airbnb aΑπλα χρεώνει ακριβα 100€ κ πανω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom