Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 32 άτομα (4 μέλη και 28 επισκέπτες)

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.933
Κριτικές
49
Like
5.457
Πόντοι
5.646
φιλε εγω εχω χρημα και μου εφαγε...αν εχεις κανα ταληρο χιλιαρικα πανε να στα φαει-εμεις στην παρεα μου δεν μασαμε δινουμε αλλα να ξερεις ο Δημητρακης τα τρωει ολα οχι αυτη !
Η Μαρια πληρωνεται σε ειδος -της αρεσει η τσαπου !!!
pm, ελα δώσε τηλ, να ξεκινήσω παιχνίδι αγορίνα.
 

Addict40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2022
Μηνύματα
347
Like
1.200
Πόντοι
201
Εγω αγορια το πιο πολυ χρημα τελευταια 10ετια τοχω ριξει φοιτηριες κλπ.. και στα μασαζ, αλλα πιο πολυ τα τρωνε φιλες φιλης κλπ..χαλαλι οτι αρπαξουμε..
 

model49

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2023
Μηνύματα
502
Like
958
Πόντοι
86
Εγω αγορια το πιο πολυ χρημα τελευταια 10ετια τοχω ριξει φοιτηριες κλπ.. και στα μασαζ, αλλα πιο πολυ τα τρωνε φιλες φιλης κλπ..χαλαλι οτι αρπαξουμε..
φοιτητριες εγγυηση απλα να προσεχεις ειναι καποιες θεο μουρλες και αν δεν τις ριξεις καλο χρημα κανουν καταγγελιες πλεον .
 

Addict40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2022
Μηνύματα
347
Like
1.200
Πόντοι
201
φοιτητριες εγγυηση απλα να προσεχεις ειναι καποιες θεο μουρλες και αν δεν τις ριξεις καλο χρημα κανουν καταγγελιες πλεον .
Δεν μουχει τυχει αλλα ναι..σημεια των καιρων..μια προσοχη την θελει..
 

model49

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2023
Μηνύματα
502
Like
958
Πόντοι
86
Δεν μουχει τυχει αλλα ναι..σημεια των καιρων..μια προσοχη την θελει..
στα λεω για να μην σου τυχει...αν σου τυχει θα εισαι μεσα ηδη-τα προσεχουν αυτα πολυ οι δικαστινες πλεον αστο !

Μεγαλη προσοχη γιατι οι δικαστες εγιναν δικαστινες για αυτον τον λογο !
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
594
Κριτικές
12
Like
2.592
Πόντοι
736
Καλησπέρα μάγκες. Από περιέργεια επικοινώνησα με το more massage μέσω εφαρμογής. Μου έστειλαν σε φωτο τις κοπέλες, μουναρες.. και μόνοι τους μου είπαν για έξτρα υπηρεσίες....κάποιες πανε μέχρι φουλ...δεν ξέρω μου φάνηκε πολυ καλο για να είναι αληθινό. Δεν ξερω αν κάποιος φίλος πήρε καμία από εκεί?
Αν διαβάσεις προηγούμενες σελίδες το έχουμε ξαναπεί ότι είναι μεγάλη απάτη
 

Addict40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2022
Μηνύματα
347
Like
1.200
Πόντοι
201
στα λεω για να μην σου τυχει...αν σου τυχει θα εισαι μεσα ηδη-τα προσεχουν αυτα πολυ οι δικαστινες πλεον αστο !

Μεγαλη προσοχη γιατι οι δικαστες εγιναν δικαστινες για αυτον τον λογο !
Σταματα βρε γκαντεμη..μπααα παναθεμασε :2funny:

Περαν την πλακα..δεν ειναι αστειο..παιζουν καταγγελιες για πλακα απ τις τρελες κι αντε μετα τρεχα..στα μανταλακια σε κρεμανε..ασχετα αμα εισαι αθωος..αν εισαι ενοχος οκ..προσυμφωνο για να γαμησουμε θαχουν τα περιπτερα σε λιγο..το βλεπω το εργο..
 

model49

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2023
Μηνύματα
502
Like
958
Πόντοι
86
Σταματα βρε γκαντεμη..μπααα παναθεμασε :2funny:

Περαν την πλακα..δεν ειναι αστειο..παιζουν καταγγελιες για πλακα απ τις τρελες κι αντε μετα τρεχα..στα μανταλακια σε κρεμανε..ασχετα αμα εισαι αθωος..αν εισαι ενοχος οκ..προσυμφωνο για να γαμησουμε θαχουν τα περιπτερα σε λιγο..το βλεπω το εργο..
εχω παθει ζημια μεγαλη εγω αστο.....
 

kalambekis

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
155
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
21
Προσφατη επισκεψη στο Elegance. Με μασαζάρισε η Σοφία, μπραβο της το κάνει αρκετά καλα. Μετά συνέχισε η Φένια με την ορθή πρακτική της στο τσιμπούκι. Τα έβγαλε όλα. Κόστος 70ευρώ.
Ο λόγος που πήγα ήταν απλα γιατί δεν βρήκα κάτι αξιόλογο σε φούλ. Τα μασατζίδικα γενικά τα έχω σε μπλοκ οπότε επέλεξα το elegance λόγω του προσφερόμενου καλαμακίου.
Αυτά.. καλό Πάσχα!
 

Ntamari

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2020
Μηνύματα
124
Κριτικές
3
Like
292
Πόντοι
21
Έχει πάει κανείς πρόσφατα dames να πει τι παίζει
Μάγκες βλέπω στο dames ανεβάζουν φωτογραφίες απο μια μουναρα έχει δοκιμάσει κανένας είχα πάρει παλια δυο μαζί ξανθιές παρτουζα τέλειο ήταν έχει τίποτα νέο το μενού?
 

Ntamari

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2020
Μηνύματα
124
Κριτικές
3
Like
292
Πόντοι
21
Πήρα Ευα στην Μαριάννα. Καλή φάση, με πολλά γλωσσόφιλα και γλυψήματα. Σκοπεύω να πάρω και Κατερίνα σε διπλό. Αλλά δεν την έχω δοκιμάσει. Ξέρει κανείς να μας πει?
Τηλέφωνο πληροφορίες τιμές?
 

fokion12345

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2024
Μηνύματα
29
Like
20
Πόντοι
0
Μάγκες βλέπω στο dames ανεβάζουν φωτογραφίες απο μια μουναρα έχει δοκιμάσει κανένας είχα πάρει παλια δυο μαζί ξανθιές παρτουζα τέλειο ήταν έχει τίποτα νέο το μενού?
Έχει ένα μωρό η Ηλέκτρα τρομερή, αλλά και μια μουναρα Μαρία η οποία ξινή και δεν κάνει τίποτα, πετάμε λεφτα
 

Ntamari

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2020
Μηνύματα
124
Κριτικές
3
Like
292
Πόντοι
21
Έχει ένα μωρό η Ηλέκτρα τρομερή, αλλά και μια μουναρα Μαρία η οποία ξινή και δεν κάνει τίποτα, πετάμε λεφτα
Για παρτουζα δυο μεγάλες ξανθιές που ηταν δεν είναι πλέον?
 

JohnCena

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2024
Μηνύματα
9
Like
10
Πόντοι
0
Περασμα με Ραφαελα μοντελο σωμα... Εχει το girl friend στο σωμα.. Στην χαρη και στην τσαχπινια της διπλανης πορτας... Εχει απιστευτα οπισθια και σωματαρα.. Το παιζει το εργαλειο πολυ καλα... Συλονο 50 ευρω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom