Νέα

Λιθουανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mpimpikos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 102
  • Εμφανίσεις 26K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Souker

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2018
Μηνύματα
2.932
Like
103
Πόντοι
16
Πολύ άτιμη, αφιλότιμη και ζωώδη ράτσα! Μικρή χώρα με μεγάλα ...μουνόπανα!

Γνώρισα πέρσι κάτι Λιθουανές που κάνουν πρακτική σε οδοντιατρεία στη Ρόδο μέσω ενός φίλου! Φέτος πριν έρθουν μου ζήτησε η μια που κράτησα επαφή αν μπορώ να της βρω σπίτι για 2 μήνες! Σε μια περίοδο που όλοι νοικιάζουν με τη μέρα κατάφερα αυτό που δεν μπορούσαν άλλοι που τις ξέραν καλύτερα να τους βρω καλό σπίτι σε καλή τιμή! Αυτό ήταν στα πλαίσια της φιλοξενίας και των φιλικών σχέσεων που θα μπορούσα να το κάνω σε κάθε φίλο ή τουρίστα αλλά έχοντας και ευχάριστες αναμνήσεις απο τη χώρα! Βέβαια σαν "ωραία μουνιά" όπως είναι εμφανισιακά(σάπιες απο μέσα) είχαμε στο μυαλό πως μπορεί να γαμήσουμε(όχι απαραίτητα γιατί βρήκαμε σπίτι)!

Είναι λοιπόν ήδη ένα μήνα εδώ η τετράδα απο τα μαλακισμένα και την μαλακισμένη την είδα μια φορά για 3 λεπτά που μου έφερε ένα ...μαγνητάκι και ένα γλυκό Sakotis που το έφτιαξε η ίδια...Μετά block και στο κινητό αναίτια και χωρίς καν να ενοχλώ!
Με τον φίλο μου όμως ακόμα πιο τραγικά... που μπροστά του η μια μεθυσμένη αρπάει έναν Μαυρο κατράμι ιδρωμένο βρωμιάρη και σχεδόν τον ...βίασε! Ποιά??? Η "κυρία" που ένα χρόνο είναι μην μου άπτου ...
Ο φίλος δεν θέλει ούτε να τον ακουμπάνε(δεν έχει ανάγκη, διότι εκεί που δουλεύει τρώει Σκανδιναβές καλά) και εγώ παρακαλάω να μην τις πετύχω στο δρόμο ούτε τυχαία διότι θα τις ξεφτιλίσω !
Ότι πιο χαμηλό επίπεδο έχουμε δει ...Τις αναφέρουμε υποτιμητικά για τι όρια μπορεί να φτάσει η ανθρώπινη ξεφτίλα!  
Δηλαδη οι γυναικες ειναι ξεφτιλισμενες επειδη προτιμησαν τον πουτσο του αραπη απο τον δικο σας;

Αφου το νησι σας ειναι παραδεισος για τη γυναικα. Οποιον πουτσο γουσταρει τον αρπαζει.

Γιατι επρεπε να ασχοληθουν με τους δικους σας; Μην απαντησεις οτι δεν ηταν αυτο που σας πειραξε, γιατι αν ηταν τιποτα χοντρες, ουτε θα ασχολιοσασταν.

Και γιατι εγραψες την κλαψα σου στο θρεντ της Λιθουανιας και οχι σε θρεντ για τη Ροδο; Κομπλεξικοι νησιωτες.
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Δηλαδη οι γυναικες ειναι ξεφτιλισμενες επειδη προτιμησαν τον πουτσο του αραπη απο τον δικο σας;

Αφου το νησι σας ειναι παραδεισος για τη γυναικα. Οποιον πουτσο γουσταρει τον αρπαζει.

Γιατι επρεπε να ασχοληθουν με τους δικους σας; Μην απαντησεις οτι δεν ηταν αυτο που σας πειραξε, γιατι αν ηταν τιποτα χοντρες, ουτε θα ασχολιοσασταν.

Και γιατι εγραψες την κλαψα σου στο θρεντ της Λιθουανιας και οχι σε θρεντ για τη Ροδο; Κομπλεξικοι νησιωτες.
Θα σου απαντήσω ! Άσε το θέμα του βρωμερού ασχημάραπα που μόνο ανώμαλη ψυχολογικά για σκάτωμα της πραγματικότητας με αυτοκτονικές τάσεις θα τον διάλεγε..Ας έβρισκε κανέναν ωραίο αράπη τουλάχιστον..
Αν εσύ σε υποθετικό σενάριο με πμ μου ζήταγες σπίτι για 2 μήνες και έκανα τα πάντα να σου βρω σε μια περίοδο που δεν υπάρχει τίποτα και μετά δεν ήθελες ούτε να βγούμε για έναν καφέ τότε είμαι κομπλεξικός νησιώτης????
 

Souker

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2018
Μηνύματα
2.932
Like
103
Πόντοι
16
Θα σου απαντήσω ! Άσε το θέμα του βρωμερού ασχημάραπα που μόνο ανώμαλη ψυχολογικά για σκάτωμα της πραγματικότητας με αυτοκτονικές τάσεις θα τον διάλεγε..Ας έβρισκε κανέναν ωραίο αράπη τουλάχιστον..
Αν εσύ σε υποθετικό σενάριο με πμ μου ζήταγες σπίτι για 2 μήνες και έκανα τα πάντα να σου βρω σε μια περίοδο που δεν υπάρχει τίποτα και μετά δεν ήθελες ούτε να βγούμε για έναν καφέ τότε είμαι κομπλεξικός νησιώτης????
αν δε σε γουσταρε ρε  τυπε γιατι να βγει μαζι σου ;;;
επειδη  σαν μουνοδουλος εκανες μια μεσιτικη εξυπηρετηση ;;;;
δεν επρεπε εξαρχης ...
μονο ξερο καμακι και τιποτα αλλο  .
 

kaki_epiroi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2012
Μηνύματα
910
Κριτικές
6
Like
1.140
Πόντοι
366
Ρε φίλε δεν εκτιμάνε οι γυναίκες τέτοιες κινήσεις. Ίσα ίσα πουεθα σε κοροϊδεύουν και από πίσω σου. Αφού σε χρησιμοποίησαν σαν μεσίτη μετά σε μπλόκαρε κ άντε γειά. Λες να μήν ήξερε ότι είχες σκοπό το γαμησι; Εκμεταλλεύτηκε την ομορφιά της απλά αφού ούτως ή άλλως δεν σε γουσταρε για να σε ξανά δεί, ήσουν απλά αναλώσιμος.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Souker

callahan

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.689
Κριτικές
23
Like
2.847
Πόντοι
3.820
Ρε φίλε δεν εκτιμάνε οι γυναίκες τέτοιες κινήσεις. Ίσα ίσα πουεθα σε κοροϊδεύουν και από πίσω σου. Αφού σε χρησιμοποίησαν σαν μεσίτη μετά σε μπλόκαρε κ άντε γειά. Λες να μήν ήξερε ότι είχες σκοπό το γαμησι; Εκμεταλλεύτηκε την ομορφιά της απλά αφού ούτως ή άλλως δεν σε γουσταρε για να σε ξανά δεί, ήσουν απλά αναλώσιμος.
ετσι ειναι..και αυτη η ταση να "εθνικοποιεται"μια συμπεριφορα επειδη μια,φερθηκε καπως,ειναι λιγο αφελες.αυτα τα κανουν ολες..μια χαρα ειναι οι λιθουανες,οχι χειροτερες απο τις ελληνιδες.εχω παει 4 φορες στο βιλνιους και θα ξαναπαω...
 

kaki_epiroi

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2012
Μηνύματα
910
Κριτικές
6
Like
1.140
Πόντοι
366
Γι'αυτό είπα γυναίκες γενικά... Η μπέσα είναι άγνωστη λέξη για αυτές... Φυσικά στον κανόνα υπάρχουν και εξαιρέσεις!
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Ρε φίλε δεν εκτιμάνε οι γυναίκες τέτοιες κινήσεις. Ίσα ίσα πουεθα σε κοροϊδεύουν και από πίσω σου. Αφού σε χρησιμοποίησαν σαν μεσίτη μετά σε μπλόκαρε κ άντε γειά. Λες να μήν ήξερε ότι είχες σκοπό το γαμησι; Εκμεταλλεύτηκε την ομορφιά της απλά αφού ούτως ή άλλως δεν σε γουσταρε για να σε ξανά δεί, ήσουν απλά αναλώσιμος.
Ο τρόπος που έγινε η μεσιτεία είναι στα πλαίσια της φιλοξενίας που θα έκανα και σε μια χοντρή γιαγιά που δεν θα με ενδιέφερε καθόλου σεξουαλικά! Το οτι η καργιόλα η Λιθουανή το είδε ως κοροϊδία στον ντόπιο μουνόδουλο , δεν κάνει τις Λιθουανές μια χαρά όπως λεει κάποιος! Κακό καιρό να έχει το συμμάζεμα και να μην το ξέρω! Και κάνει και κακό στην επόμενη που θα ζητήσει εξυπηρέτηση....   
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
ετσι ειναι..και αυτη η ταση να "εθνικοποιεται"μια συμπεριφορα επειδη μια,φερθηκε καπως,ειναι λιγο αφελες.αυτα τα κανουν ολες..μια χαρα ειναι οι λιθουανες,οχι χειροτερες απο τις ελληνιδες.εχω παει 4 φορες στο βιλνιους και θα ξαναπαω...
Σε τι είναι μια χαρά πέρα του γαμησιού την ώρα που συμβαίνει?

Όσο για την Λιθουανή που γαμήθηκε με τον μαυρο της οικοδομής , έμαθα πως ούτε ο μαυρος δεν θέλει να τη δεί! Πάει εκεί και την διώχνει! Αυτό λέει πολλά ...
 

callahan

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.689
Κριτικές
23
Like
2.847
Πόντοι
3.820
Σε τι είναι μια χαρά πέρα του γαμησιού την ώρα που συμβαίνει?

Όσο για την Λιθουανή που γαμήθηκε με τον μαυρο της οικοδομής , έμαθα πως ούτε ο μαυρος δεν θέλει να τη δεί! Πάει εκεί και την διώχνει! Αυτό λέει πολλά ...
Αφου εισαι σιγουρος οτι δεν ειναι ετσι επειδη το λεει καποιος,μη ρωτας πολλα..
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Απορώ γιατί την ψάχνετε με τις εναλλακτικές λύσεις,Λεττονία,Λιθουανία κτλ όταν όλοι οι πόρνοι έχουν καταλήξει στα κλασσικά μεγέθη Πολωνία,Τσεχία για εντός ΕΕ και Ουκρανία,Ρωσία για εκτός ΕΕ.Τα υπόλοιπα είναι ημίμετρα προοπτικές παντελώς στερούμενες νοήματος.Ποιο το πλεονέκτημα της Λιθουανής έναντι Πολωνέζας,Ουκρανής ή Ρωσίδας?Τι έχει που δεν έχουν οι άλλες?
Μόνο ο Dr. Love συνιστά Λιθουανία και ο roosh για το τέλειο μαλλί των Λιθοανέζων.
 

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.660
Πόντοι
2.557
Ρε φίλε δεν εκτιμάνε οι γυναίκες τέτοιες κινήσεις. Ίσα ίσα πουεθα σε κοροϊδεύουν και από πίσω σου. Αφού σε χρησιμοποίησαν σαν μεσίτη μετά σε μπλόκαρε κ άντε γειά. Λες να μήν ήξερε ότι είχες σκοπό το γαμησι; Εκμεταλλεύτηκε την ομορφιά της απλά αφού ούτως ή άλλως δεν σε γουσταρε για να σε ξανά δεί, ήσουν απλά αναλώσιμος.
-------
αυτο ακριβως τα ειπες ΟΛΑ.
ΒΑΣΙΚΟ εισαι απο ροδο και δεν τρως σκανδιναβες? ΕΙΣΑΙ ΤΡΑΓΙΚΟΣ...
-------
ΣΤΑ ΣΟΒΑΡΑ..
οι γυναικες δεν εκτιμανε ΤΙΠΟΤΑ ειδικα αν δεν σε εχουν ΞΑΝΑ αναγκη,κρατα αυτο στο μυαλο σου...
one use=0 value...
ΣΩΣΤΑ ΕΓΡΑΨΕ Ο ΤΥΠΟΣ οτι καπου την ειχαν ψιλιαστει οτι θα θες να γαμησεις....εστω αυτο το 5%,
ΓΙΑΤΙ?
ΓΙΑΤΙ ΕΞΩ ΔΕΝ ΤΙΣ ΧΑΡΙΖΟΥΝ ΟΥΤΕ ΕΝΑ ΠΟΤΗΡΙ ΝΕΡΟ ΧΩΡΙΣ ΟΦΕΛΟΣ.
ΑΝΑΦΕΡΩ ΜΕΡΙΚΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑΤΑ...
-καποτε ειχα φαει στριπερ τοπ-τοπ ισως στο ΤΟΠ 10 που εχουν ερθει ελλαδα, χωρις λεφτα(ισως να ζηταγε αργοτερα) δεν ξερω 5 μηνες δεν ζητησε τιποτα.
οταν την ρωτησα που βρηκε το σπιτι? σε ΤΟΠ ΠΕΡΙΟΧΗ  μου ειπε απο πελατη η γνωστο, με τον οποιο δεν εγινε τιποτα...
σκεφτηκα τι μαλακας? η 2 σκεψη ηταν αν ηταν σπιτι γνωστου κ την βαρεσε στο νοικι θα εβαζε κατι στην τσεπη ο τυπος κ στα αρχιδια του το γαμισι αν η αλλη δεν ηθελε.
-------
σε ρωσιδα ειχα βρει μεταφορικη, κ την εσωσα απο πολλα, τελικα την κοπανησε & εξαφανιστηκε,
χωρις καν να ζητησω ενα καφε.
-------
γαμημενη φιλανδεζα που εξυπηρετησα ΛΟΓΟ αλλου ατομου που δεν μπορουσα να πω οχι -
δεν κερασε ουτε ενα καφε η ενα μυνημα οταν πηγα στην χωρα που δουλευε...
και πριν φυγει μονο πιπες δεν εκανε...
-----------
καταληξη θα βοηθησω ΜΙΑ οταν και αμα γουσταρω εγω.χωρις να περιμενω ΤΙΠΟΤΑ...
-----
ΓΙΑ ΤΟΝ ΦΙΛΟ...
ΕΠΡΕΠΕ να την φας λιγο στο νοικι ας ετρωγες κ ενα πενηνταρικο π.χ...
κ να μην ασχοληθεις με το που παταγε το ποδι της στο νησι, αυτο που εκανες εφτανε.
αν της ελεγες θελω ενα 100ρικο για τον κοπο μου οσο ΠΑΛΑΒΟ Κ ΑΝ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ θα σε εβλεπε αλλιως...
-------
και σε γκομενες κ σε γνωστες οταν λεω οχι για κατι με υπολογιζουν πιο πολυ,
αλλα οταν εχεις φιλοτιμο δεν μπορεις παντα να λες οχι σε κατι που γινεται.
------
κεντρικη ιδεα ολα ειναι παρε δωσε ας τσιμπαγες κατι απο το νοικι, τουλαχιστον θα σουν πιο χαλαρος μετα.
 

ACHILEAS77

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.794
Κριτικές
51
Like
1.660
Πόντοι
2.557
ΣΕ ΜΕΡΙΚΑ ΔΕΝ ΒΑΖΟΥΜΕ ΜΥΑΛΟ...
μια φορα μοναστηρακι βλεπω μια ξενη αγκωμαχουσε με την βαλιστα στις σκαλες...
την ρωταω αν θελει βοηθεια...---
με απαξιωση λεει οχι κατι σαν αντε γαμησου-----απαξιωτικο οχι κατι σαν θα της εκλεβα την βαλιστα που ηταν 50 κιλα+
τελικα της λεω στα ελληνικα κ οχι αγγλικα σαλτα και γαμησου κ φευγω...γελαγαν διπλα μερικες κοπελες-
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Οι γκόμενες γενικώς είναι αχάριστες.Ο,τι καλό έκανες για αυτές,σε ένα εξάμηνο το έχουν ξεχάσει.Η ερώτηση είναι τι έκανες για εμένα τον τελευταίο μήνα.
Γενικά το να επενδύσεις σε μία γκόμενα δεν έχει κανένα απολύτως νόημα αφού δε σου αποδίδει σωρευτικά το σύνολο της επένδυσης.Καλύτερα να την κρατάς σε αμφιβολία.
Οι γκόμενες εκτιμούν μόνο τις άμεσες προσφορές δώρων,χρημάτων και τίποτα άλλο απολύτως.Αντε να σου πάρουν καμιά πίπα αν τους κάνεις τη φορολογική δήλωση και γλιτώσουν μερικά χιλιάρικα χάρη στις ικανότητές σου.Αλλά γενικώς εκτιμούν μόνο το άμεσο,το χειροπιαστό και το πολύ πρόσφατο,όλα τα άλλα τα γράφουν στη μούνα τους.Αντε να σε βάλουν στην κατηγορία beta provider άμα κάνεις τον οδηγό,τον αχθοφόρο,το γκομενοφύλακα κτλ.
Αν τους πάρεις μερικά καλά δώρα,κινητό που το κρατάνε όλη την ώρα,χρυσό δαχτυλίδι που φοράνε συνέχεια,ακριβά φορέματα ή τσάντες που κρατάνε τότε φυσικά σε θυμούνται περισσότερο γιατί σε συνδυάζουν με το οπτικό υλικό.

Δηλαδή το μεσολάβησα για να πληρώσεις μικρό ενοίκιο έχει ελάχιστη αξία στα μάτια της γκόμενας.Το σου πλήρωσα το ενοίκιο έχει τεράστια αξία σε αναβαθμίζει στην κατηγορία υπερμάστορα.Γενικά θέλουν από εσένα την εξτρά άνεση,το lifestyle.Αγοράζεις lifestyle για να νιώθει καλά η γκόμενα και να τη γαμήσεις.Μετά σε συνδέει με όλο το ευχάριστο περιβάλλον ως τμήμα του.
Το κόλπο είναι να τις εθίσεις στο υψηλό lifestyle ώστε να μην μπορούν να επιστρέψουν στη μιζέρια που δημιουργεί η απουσία σου.Μετά γίνονται hooked τελείως,τις πιάνεις στο αγκίστρι σου.Αν κάνουν μαλακίες,πετάς το δόλωμα σε άλλο θήραμα και αυτές το ξέρουν οτι έχεις άπειρες επιλογές και συναγωνίζονται ποια θα φάει πρώτη από τον άρχοντα.

Αυτό δεν καταλαβαίνουν οι αρχιδόμαγκες.Και να μου κολλήσει εμένα κάποιος,αυτή δεν είναι για εσένα εγώ είμαι ερωτευμένος,φύγε γιατί θα σε σπάσω στο ξύλο,έχει χάσει από τα αποδυτήρια αφού η γκόμενα έχει κολλήσει μαζί μου με αντανακλαστικό Παβλώφ.Δεν έχει τίποτα να προσφέρει ο τύπος και αυτή το ξέρει οπότε θα τον φτύσει.Γενικά τα μουνιά αγκιστρώνονται εύκολα αν ρίχνεις το κατάλληλο δόλωμα δεν είναι πυρηνική φυσική.
Το βασικό είναι να τους δίνεις την ψευδαίσθηση οτι σε επιλέγουν βάσει ελεύθερης βούλησης ενώ ουσιαστικά έχεις ενορχηστρώσει τα πάντα.Δηλαδή έχουν τη βαθιά ικανοποίηση οτι έκαναν ελεύθερη,σωστή επιλογή ενώ παραμονεύει το Balkan πέος.Η ισχύς μας είναι ασυναγώνιστη,ψαρώνουν όλοι.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Χρειάζεται και νοοτροπία αφθονίας.Τι να μου κλάσεις ρε Λιθουανή όταν δίπλα είναι οι Λεττονές,τα μέγιστα πορνίδια στην ΕΕ?Και σύνορα έχεις με τις Πολωνές τα κορυφαία μπούκια.Και αν πάω πιο νότια,Μπελαρούς και καλά έχω καλλίγραμμες πανύψηλες να με κυνηγάνε.Ενώ Ουκρανία παρτουζάρω και οι Ρωσίδες κάνουν ουρά να με παντρευτούν.Είναι ο Βαλκάνιος υπεράρχων έχω άπειρες επιλογές,αν θες να σωθείς,άδραξε την ευκαιρία.Πάρε τον καύλο στο στόμα πριν προλάβει η αδηφάγα Πολωνέζα και η πουτανέ Ουκρανή.Μιλάμε για διεθνοποίηση του βαλκανικού καυλιού,τρελαίνονται όλες.
Γενικά σαν άρχων πρέπει να μεταδίδεις αυτό τον έλεγχο του πεδίου,την απόλυτη ανωτερότητα.Τότε πιάνουν όλες τα μπούκια στο πρώτο άντε στο δεύτερο ραντεβού.Σου λέει εδώ έχουμε να κάνουμε με Balkan τσόμπανο, δεν είναι παίξον γέλασον ο τύπος.Εχουμε χτυπήσει φλέβα χρυσού.
Αν πας σα μπίχλας,μίζερος,υπολογιστής,loser σε κλάνουν με μαζικό χέσιμο και βγαίνεις ηττημένος.Μας τα είπαν και άλλοι.

Σίγουρα οι σημερινοί νέοι ψαρώνουνε με την προοπτική και προτιμάνε τις ασφαλείς λύσεις να τον κάνουν σφεντόνα με το ίντερνετ πορν αλλά εγώ δίνω την προοπτική της Generation X,των αμεταννόητων γαμέων.Μας θεωρούν βασικά ιδιάζουσα περίπτωση και ανωμαλία στο παγκόσμιο γίγνεσθαι αλλά ακόμα εμείς γαμάμε στο μπλοκ από κεκτημένη ταχύτητα ενώ παλαιοί και νεώτεροι έχουν παραιτηθεί.
Παλαιότεροι και νεώτεροι περιμένουν το ίδιο,πότε ρε θα φύγουν αυτοί οι μαλάκες?Ενώ δεν είναι έτσι.
 

Souker

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2018
Μηνύματα
2.932
Like
103
Πόντοι
16
πρεπει να ειμαστε στεγνοι επαγγελματιες και να τις στραγγιζουμε  απο οπου μπορουμε ..
εξηγούμε ..
γνωρισα κινεζα  απο  Okcupid  πριν κανα  μηνα .. αυτη στη κουβεντα επανω μου ειπε πως  θελει να αγορασει   διαμερισματα και να παρει την golden visa ...
οχι μονο της βρηκα σε συνεργασια με  δικο  μου μεσίτη ...  αλλα η προμηθεια  μου απο  αυτη  την ιστορια η οποια θα τελειωσει σε  λιγες μερες θα ειναι στα 2500 χιλιαρικα ..
καθολου ασχημα πιστευω ...
δεν της την εχω πεσει ακομα .. ,οταν πεσουν  οι υπογραφες  θα την πλευρισω... στη  συνεχεια θα της την πεσω αγρια και θα την καταγαμησω ..
χωρια που θα φερω δικα  μου συνεργεια ανακαινισεως ...............  και  εκει θα βγαλω  νεα προμηθεια ...
η μαγκια ειναι να μην σε δουν λιγουρη στην αρχη ....

αφου σου εφτιαξε η λιθουανη και  γλυκο μην μιλας καθολου ... αν ηταν ελλεηνιδα  που δεν ξερει να βρασει ουτε αυγο δεν θα ετρωγες ουτε αυτο. ... :happy:
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
πρεπει να ειμαστε στεγνοι επαγγελματιες και να τις στραγγιζουμε  απο οπου μπορουμε ..
εξηγούμε ..
γνωρισα κινεζα  απο  Okcupid  πριν κανα  μηνα .. αυτη στη κουβεντα επανω μου ειπε πως  θελει να αγορασει   διαμερισματα και να παρει την golden visa ...
οχι μονο της βρηκα σε συνεργασια με  δικο  μου μεσίτη ...  αλλα η προμηθεια  μου απο  αυτη  την ιστορια η οποια θα τελειωσει σε  λιγες μερες θα ειναι στα 2500 χιλιαρικα ..
καθολου ασχημα πιστευω ...
δεν της την εχω πεσει ακομα .. ,οταν πεσουν  οι υπογραφες  θα την πλευρισω... στη  συνεχεια θα της την πεσω αγρια και θα την καταγαμησω ..
χωρια που θα φερω δικα  μου συνεργεια ανακαινισεως ...............  και  εκει θα βγαλω  νεα προμηθεια ...
η μαγκια ειναι να μην σε δουν λιγουρη στην αρχη ....

αφου σου εφτιαξε η λιθουανη και  γλυκο μην μιλας καθολου ... αν ηταν ελλεηνιδα  που δεν ξερει να βρασει ουτε αυγο δεν θα ετρωγες ουτε αυτο. ... :happy:
Εσύ τώρα νομίζεις οτι μπορείς να πάρεις λεφτά απο Κινέζα  :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
Κινέζος δεν έχει εξαπατηθεί ποτέ απο μη Κινέζο! Αν το κάνεις θα είσαι ο πρώτος  :jerking: :jerking: :jerking:
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
14.857
Like
10.203
Πόντοι
2.406
Χρειάζεται και νοοτροπία αφθονίας.Τι να μου κλάσεις ρε Λιθουανή όταν δίπλα είναι οι Λεττονές,τα μέγιστα πορνίδια στην ΕΕ?Και σύνορα έχεις με τις Πολωνές τα κορυφαία μπούκια.Και αν πάω πιο νότια,Μπελαρούς και καλά έχω καλλίγραμμες πανύψηλες να με κυνηγάνε.Ενώ Ουκρανία παρτουζάρω και οι Ρωσίδες κάνουν ουρά να με παντρευτούν.Είναι ο Βαλκάνιος υπεράρχων έχω άπειρες επιλογές,αν θες να σωθείς,άδραξε την ευκαιρία.Πάρε τον καύλο στο στόμα πριν προλάβει η αδηφάγα Πολωνέζα και η πουτανέ Ουκρανή.Μιλάμε για διεθνοποίηση του βαλκανικού καυλιού,τρελαίνονται όλες.
Γενικά σαν άρχων πρέπει να μεταδίδεις αυτό τον έλεγχο του πεδίου,την απόλυτη ανωτερότητα.Τότε πιάνουν όλες τα μπούκια στο πρώτο άντε στο δεύτερο ραντεβού.Σου λέει εδώ έχουμε να κάνουμε με Balkan τσόμπανο, δεν είναι παίξον γέλασον ο τύπος.Εχουμε χτυπήσει φλέβα χρυσού.
Αν πας σα μπίχλας,μίζερος,υπολογιστής,loser σε κλάνουν με μαζικό χέσιμο και βγαίνεις ηττημένος.Μας τα είπαν και άλλοι.

Σίγουρα οι σημερινοί νέοι ψαρώνουνε με την προοπτική και προτιμάνε τις ασφαλείς λύσεις να τον κάνουν σφεντόνα με το ίντερνετ πορν αλλά εγώ δίνω την προοπτική της Generation X,των αμεταννόητων γαμέων.Μας θεωρούν βασικά ιδιάζουσα περίπτωση και ανωμαλία στο παγκόσμιο γίγνεσθαι αλλά ακόμα εμείς γαμάμε στο μπλοκ από κεκτημένη ταχύτητα ενώ παλαιοί και νεώτεροι έχουν παραιτηθεί.
Παλαιότεροι και νεώτεροι περιμένουν το ίδιο,πότε ρε θα φύγουν αυτοί οι μαλάκες?Ενώ δεν είναι έτσι.
 :kneel: :kneel:
Όταν η ποίηση συναντά την απόλυτη μακακια
Δεν έχω λόγια
Απλά ρισπεκτ  :respect:
 

Souker

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2018
Μηνύματα
2.932
Like
103
Πόντοι
16
Εσύ τώρα νομίζεις οτι μπορείς να πάρεις λεφτά απο Κινέζα   :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
Κινέζος δεν έχει εξαπατηθεί ποτέ απο μη Κινέζο! Αν το κάνεις θα είσαι ο πρώτος  :jerking: :jerking: :jerking:
την εξαπατηση που ακριβως την ειδες ; ; ; ;

της εδειξα διαμερισματα απο  τα οποια εγω προηγουμενως ειχα συναντηθει με τον μεσιτη τους ....

ειδε καμια 15 ρια .....
3 θα αγορασει .....
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Μήπως είναι κάποιος Βίλνιους σήμερα ή αύριο;
Έχω δυο βράδια μόνος και αν κάποιος μύστης βρίσκεται εδώ μπορούμε να κανονίσουμε έξοδο για παιχνίδι με τα γκομενάκια έξω!


 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom