Νέα

Λιθουανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mpimpikos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 102
  • Εμφανίσεις 26K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
Πάμε παρακάτω...

8 μήνες νταραβέρι,με την τυπισσα να εχει μόλις επιστρέψει το δαχτυλίδι αρραβώνων  στον Λιθουανό 6χρονη σχέση της.

Εγώ στην αρχή μαλακιζόμουν ταυτόχρονα στο Tinder,μετά το έφαγα το σώτο και πήγα να ασχοληθώ  μόνο μαζί της. :jerking:

Κυκλοθυμία..Δεν ήξερε αν θέλει να γυρίσει στον πρώην,αν θέλει να κρατήσει επαφή μαζί του σαν να ναι αδερφος της,μετά ότι θέλει μόνο εμένα..
Αλλά ας μη μακρυγορώ..

Τα καλά(και των φιλενάδων της Λιθουανών).
Μοιάζουν με  μείξη Γερμανοειδών/Σλαβοειδών,αλλά έχουν πιο αρμονικό και καλλίγραμμο σώμα από τις δυτικες και πιο υγιή μαλλιά και δόντια από τις Σλάβες.
Για τα δικά μου γούστα,έχω δει τρελα μουνιά και Βίλνιους και Κάουνας.
Αγγλικά πολύ καλά.
Εκτός από πρώτο ραντεβού,τα φράγκα τα πληρώνει μια ο ένας,μια ο άλλος.

Πάμε και στα αρνητικά...
Ψυχρές σαν συμπεριφορά και δυτικά μυαλά με φεμινιστικές τάσεις.
Στο κρεβάτι αστερίες,δεν ιδρωνουν φανέλα.
Ερωτευμένες με τον εαυτό τους .
Τεράστιο κόμπλεξ να επιβληθούν σε άλλες γυναίκες.
Από την σερβιτορα,μέχρι τη 60χρονη θειά μου.
Όλες όσες γνωρισα μέσω της μαλάκω,,αλλά και στη Λιθουανία,ήταν έτσι.
Ακαλλιέργητος λαός που παριστανει τον καλλιεργημένο,αν και η γλώσσα τους θεωρείται πιο παλιά ακόμη και από την ελληνική.

Δε θέλω να πω τι μου έκανε,απλα θα περιοριστώ να πω ότι με εξέθεσε σε τρίτους,αλλά τον τελευταίο λογο τον είχα εγώ, καταφεροντας τρελό πλήγμα για τον εγωισμό της.

"Δεν με έχει παρατήσει,ποτέ, κανείς" :'(

Ε,μάντεψε λοιπόν σκατοκαργιόλα  :birdman:
 

Επισκέπτης
Αν δεν μας πεις με λεπτομερειες τι σου εκανε η σκυλα δε θα φυγει το βαρος απο μεσα σου.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
Αν δεν μας πεις με λεπτομερειες τι σου εκανε η σκυλα δε θα φυγει το βαρος απο μεσα σου.

Μου έλεγε:"Mόνο 29χρονες σαν και εμένα είσαι πλέον ικανός να ρίξεις.Τα 18-21χρονα τα βλέπεις πλέον με το κυάλι".
Και γελούσε δυνατά σαν την Κρουέλα Ντεβίλ.
Και εγώ κουλουριαζόμουν σαν μικρό κανίς στη γωνίτσα μου. :'(

Ντόπα,θες να κάνω εξτράκτ τον ήχο από κανένα βίντεο μου για να ακούσεις βογγητά;
Έχω τσέχικα,γερμανικά,ελληνικά..
 

callahan

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.689
Κριτικές
23
Like
2.847
Πόντοι
3.820
Μου έλεγε:"Mόνο 29χρονες σαν και εμένα είσαι πλέον ικανός να ρίξεις.Τα 18-21χρονα τα βλέπεις πλέον με το κυάλι".
Και γελούσε δυνατά σαν την Κρουέλα Ντεβίλ.
Και εγώ κουλουριαζόμουν σαν μικρό κανίς στη γωνίτσα μου. :'(

Ντόπα,θες να κάνω εξτράκτ τον ήχο από κανένα βίντεο μου για να ακούσεις βογγητά;
Έχω τσέχικα,γερμανικά,ελληνικά..
Για το ακαλλιεργητος δεν θα συμφωνησω απολυτα..ξερω 2,3 λιθουανες που μιλανε 5-6 γλωσσες,και δεν μιλαω για τιποτα καθηγητριες,ακριβως το αντιθετο  :grin:
 

Επισκέπτης
Μου έλεγε:"Mόνο 29χρονες σαν και εμένα είσαι πλέον ικανός να ρίξεις.Τα 18-21χρονα τα βλέπεις πλέον με το κυάλι".
Και γελούσε δυνατά σαν την Κρουέλα Ντεβίλ.
Και εγώ κουλουριαζόμουν σαν μικρό κανίς στη γωνίτσα μου. :'(

Ντόπα,θες να κάνω εξτράκτ τον ήχο από κανένα βίντεο μου για να ακούσεις βογγητά;
Έχω τσέχικα,γερμανικά,ελληνικά..
γενικα λιθουανες λεττονες μεσα απο συνομιλιες ον λαιν φαινονται αρκετα συμπαθητικες και ιζυ γκοινγν. Μιλαω για απλα κοριτσια οχι υστερικες μοντελες. Ισως δε θα επρεπε να γενικευεις ισως εσυ φταις που επιλεγεις τετοιες. ολοι εχουμε την περιεργεια να μαθουμε τις λεπτομερειες, το με εξεθεσε σε τριτους μπορει να σημαινει πολλα πραγματα. Εριξε καμια τακουνια σε κανεναν στα καλα καθουμενα;
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.582
Πόντοι
4.765
γενικα λιθουανες λεττονες μεσα απο συνομιλιες ον λαιν φαινονται αρκετα συμπαθητικες και ιζυ γκοινγν.
εχεις δικιο και ακομα πιο κουλ οι εσθονες αν και παραπανω δυτικοχτυπημενες,ο τυπος βπ μαλλον γενικευει απο ατυχια με γκομενα που αποτελει μια συγκεριμενη υποομαδα που ψαχνεται στα σοσιαλ,νοτ δε μπεστ κραουντ αραουντ ετσι κι αλλιως
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.755
Κριτικές
178
Like
39.290
Πόντοι
21.896
λιθουανια ημουν στα 90 ---1998 και 1999 απο εναν μηνα πηγα βιλνιους τρακι καουας
κακασχημες ηταν αλλα καλα κορμια με μεγαλη μυτη
οι ωραιες ειναι αυτε που ειναι μιξη ε σλαυες κ περιπου το 30-40 τοις εκατο εχει αιμα ρωσικο και πολωνικο στις μιξεις

κρυα ρατσα και αχαρη αλλα ειρηνικη θα ελεγα οσο για την γλωσσα τους που ελεν οτι ειναι παμπαλαια και πιο παλαι στην ευρωπη,,,,,,,γελαν και οι πεττρες αφου λφαβητο πηραν το λατινικο τα τελευταια 800 χρονια και θρησκεια απο το 1500 κ μετα και θεωρειται ο τελευταιαοος ευρω[παικος λαος που εκχριστινηστηκε απο τις παγανιστικες θρησκειες που ειχαν μεχρι τοτε
ειχα 2 χρονια λιθουανεζα που ομως στο αιμα ηταν ρωσσιδα

πολλα μουνια στο πανεπιστημιο βιλνιους στην κλασσικη φιλολογια που εχει και ελληνικα
ωραια πολη αλλα πουτσιοκρυο αφου εγω ειχα παει γεναρη και φεβρουαριο
 

Επισκέπτης
εχεις δικιο και ακομα πιο κουλ οι εσθονες αν και παραπανω δυτικοχτυπημενες,ο τυπος βπ μαλλον γενικευει απο ατυχια με γκομενα που αποτελει μια συγκεριμενη υποομαδα που ψαχνεται στα σοσιαλ,νοτ δε μπεστ κραουντ αραουντ ετσι κι αλλιως
Αυτο πιστευω κι εγω. Ο πορνομεταναστης εχει πει οτι πολλα ελληνοπουλα στο uk παντρευονται βαλτικες.
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.582
Πόντοι
4.765
Αυτο πιστευω κι εγω. Ο πορνομεταναστης εχει πει οτι πολλα ελληνοπουλα στο uk παντρευονται βαλτικες.
μη τα μπερδευεις ρε τυπε,μιλαμε για αυτες που μενουν στη χωρα τους,οι βαλτικες στο uk ειναι απο τις πιο βαρεια αραπογαμημενες λευκες και μετα καλοπαντρεμενες με τιμια πυρφοροελληνοπουλα :S
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
εχεις δικιο και ακομα πιο κουλ οι εσθονες αν και παραπανω δυτικοχτυπημενες,ο τυπος βπ μαλλον γενικευει απο ατυχια με γκομενα που αποτελει μια συγκεριμενη υποομαδα που ψαχνεται στα σοσιαλ,νοτ δε μπεστ κραουντ αραουντ ετσι κι αλλιως
Ο καθένας ψάχνεται στα κυβικά του και εδώ γράφει τα βιώματα του όπως θέλει! Αν πολλά βιώματα διαφορετικών ανθρώπων έχουν κοινά σημεία μεταξί τους τότε βγαίνει ο κανόνας!
Αν ο ΒΠ έγραφε σε κάποιο νήμα για σόσιαλ μίντια και σύμπιπταν οι αναφορες του με αλλα μέλη τότε θα μιλούσαμε για συγκεκριμένη υποομάδα..
Τώρα όμως είμαστε Λιθουανία και παρατηρούνται από μέλη διαφορετικών κυβικών όμοιες συμπεριφορές! Άρα υπάρχει θέμα με τη χώρα και ίσως "εθνοτικές αγγυλώσεις" στη συμπεριφορά των κοριτσιών..

Για να λέμε όμως και τα καλά της χώρας , είναι πεντακάθαρη με τοπία χωρίς ατέλειες και ο ανθρώπινος παράγοντας συνέβαλε στην ανάδειξη της φύσης! Το βίλνιους υπέροχη πόλη και πλέον πλούσια! Το 60% των αυτοκινήτων είναι bmw και πάνω από δεκαετία δεν υπάρχει αμάξι στο δρόμο! Η πόλη έχει υψηλά στανταρ ποιότητας και πολύ καλοβαλμένο κόσμο! Αξίζει επίσκεψη διότι υπάρχει και παιχνίδι σε τίντερ και κλαμπάκια!
 

Επισκέπτης
μη τα μπερδευεις ρε τυπε,μιλαμε για αυτες που μενουν στη χωρα τους,οι βαλτικες στο uk ειναι απο τις πιο [size=20pt]βαρεια αραπογαμημενες[/size] λευκες και μετα καλοπαντρεμενες με τιμια πυρφοροελληνοπουλα :S
:S :S :S

Εδω απαιτειται βιντεο απο Μακη.
 

xexe2

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
443
Like
622
Πόντοι
81
Ας ξεκινήσω με κάποιες φωτό της, που μπορείτε να βρείτε και στο internet(δηλαδή στο instagram της),απλά για να γίνει καλύτερα κατανοητος ο συσχετισμός εμφάνισης/συμπεριφοράς/απαιτήσεων.

Καλό το λιθουανικό. Το βυζί πάντως το βρίσκω πολύ δύσκολο να μην είναι σιλικόνη (όχι ότι είναι αρνητικό αυτό, ίσα ίσα).

Καλή η 1η φωτό που τράβηξες, φωτογράφος είσαι?
 

poutsapali

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2018
Μηνύματα
75
Like
10
Πόντοι
0
Θα συμφωνήσω. Ωραίο μουνί αλλά το βυζί δε παίζει να ναι δικό της.

Λεφτά από instagram πώς βγάζουν τα πορνίδια;
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.810
Κριτικές
20
Like
12.612
Πόντοι
4.546
Ανέβηκα Βίλνιους πριν 2 εβδομάδες για δουλειά. Είχα ανοίξει Tinder μια εβδομάδα πριν παώ εκεί και είχα αρχίσει ήδη να μιλάω με 3-4 πολύ καλά κομμάτια. Τελικά συναντήθηκα μόνο με μια 27χρονη κοκκινομάλα Λιθουανέζα (φυσικό της σκούρο καστανό όμως) 1.80 σε ύψος! Στην αρχή ήταν λίγο επιφυλακτική και ντροπαλή αλλά από το δεύτερο ραντεβού και μετά την ξεμούνιαζα όλη την εβδομάδα που κάθησα εκεί πάνω.

Με γύρισε και στην πόλη (συμπαθητικό μέρος αλλά όχι για πολύ) και σε κάτι ντόπια κλαμπάκια, όπου απλά μου τριβόταν όλο το βράδυ, και ήταν και καθημερινή ρε γμτ! Τέσπα, απο το 2ο ραντεβού και μετά απλά κοιμόταν σχεδόν κάθε μέρα στο δωμάτιό μου και απλά δεν μου έμεινε σταγόνα μέχρι το τέλος του ταξιδιού  :grin:

Θα το κοιτάξω να προσπαθήσω να ξανά ανέβω Βίλνιους, γιατί αν κρίνω από αυτή την φορά, η επόμενη θα είναι ακόμα καλύτερη!

Και μερικές φώτο από την κοπελιά (η τρίτη είναι από παλία που τα είχε βαμένα σκούρα προφανώς).


:respect:

:worship:

:thumbsup:
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Πολύ άτιμη, αφιλότιμη και ζωώδη ράτσα! Μικρή χώρα με μεγάλα ...μουνόπανα!

Γνώρισα πέρσι κάτι Λιθουανές που κάνουν πρακτική σε οδοντιατρεία στη Ρόδο μέσω ενός φίλου! Φέτος πριν έρθουν μου ζήτησε η μια που κράτησα επαφή αν μπορώ να της βρω σπίτι για 2 μήνες! Σε μια περίοδο που όλοι νοικιάζουν με τη μέρα κατάφερα αυτό που δεν μπορούσαν άλλοι που τις ξέραν καλύτερα να τους βρω καλό σπίτι σε καλή τιμή! Αυτό ήταν στα πλαίσια της φιλοξενίας και των φιλικών σχέσεων που θα μπορούσα να το κάνω σε κάθε φίλο ή τουρίστα αλλά έχοντας και ευχάριστες αναμνήσεις απο τη χώρα! Βέβαια σαν "ωραία μουνιά" όπως είναι εμφανισιακά(σάπιες απο μέσα) είχαμε στο μυαλό πως μπορεί να γαμήσουμε(όχι απαραίτητα γιατί βρήκαμε σπίτι)!

Είναι λοιπόν ήδη ένα μήνα εδώ η τετράδα απο τα μαλακισμένα και την μαλακισμένη την είδα μια φορά για 3 λεπτά που μου έφερε ένα ...μαγνητάκι και ένα γλυκό Sakotis που το έφτιαξε η ίδια...Μετά block και στο κινητό αναίτια και χωρίς καν να ενοχλώ!
Με τον φίλο μου όμως ακόμα πιο τραγικά... που μπροστά του η μια μεθυσμένη αρπάει έναν Μαυρο κατράμι ιδρωμένο βρωμιάρη και σχεδόν τον ...βίασε! Ποιά??? Η "κυρία" που ένα χρόνο είναι μην μου άπτου ...
Ο φίλος δεν θέλει ούτε να τον ακουμπάνε(δεν έχει ανάγκη, διότι εκεί που δουλεύει τρώει Σκανδιναβές καλά) και εγώ παρακαλάω να μην τις πετύχω στο δρόμο ούτε τυχαία διότι θα τις ξεφτιλίσω !
Ότι πιο χαμηλό επίπεδο έχουμε δει ...Τις αναφέρουμε υποτιμητικά για τι όρια μπορεί να φτάσει η ανθρώπινη ξεφτίλα!  
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.800
Like
1.247
Πόντοι
216
Πολύ άτιμη, αφιλότιμη και ζωώδη ράτσα! Μικρή χώρα με μεγάλα ...μουνόπανα!

Γνώρισα πέρσι κάτι Λιθουανές που κάνουν πρακτική σε οδοντιατρεία στη Ρόδο μέσω ενός φίλου! Φέτος πριν έρθουν μου ζήτησε η μια που κράτησα επαφή αν μπορώ να της βρω σπίτι για 2 μήνες! Σε μια περίοδο που όλοι νοικιάζουν με τη μέρα κατάφερα αυτό που δεν μπορούσαν άλλοι που τις ξέραν καλύτερα να τους βρω καλό σπίτι σε καλή τιμή! Αυτό ήταν στα πλαίσια της φιλοξενίας και των φιλικών σχέσεων που θα μπορούσα να το κάνω σε κάθε φίλο ή τουρίστα αλλά έχοντας και ευχάριστες αναμνήσεις απο τη χώρα! Βέβαια σαν "ωραία μουνιά" όπως είναι εμφανισιακά(σάπιες απο μέσα) είχαμε στο μυαλό πως μπορεί να γαμήσουμε(όχι απαραίτητα γιατί βρήκαμε σπίτι)!

Είναι λοιπόν ήδη ένα μήνα εδώ η τετράδα απο τα μαλακισμένα και την μαλακισμένη την είδα μια φορά για 3 λεπτά που μου έφερε ένα ...μαγνητάκι και ένα γλυκό Sakotis που το έφτιαξε η ίδια...Μετά block και στο κινητό αναίτια και χωρίς καν να ενοχλώ!
Με τον φίλο μου όμως ακόμα πιο τραγικά... που μπροστά του η μια μεθυσμένη αρπάει έναν Μαυρο κατράμι ιδρωμένο βρωμιάρη και σχεδόν τον ...βίασε! Ποιά??? Η "κυρία" που ένα χρόνο είναι μην μου άπτου ...
Ο φίλος δεν θέλει ούτε να τον ακουμπάνε(δεν έχει ανάγκη, διότι εκεί που δουλεύει τρώει Σκανδιναβές καλά) και εγώ παρακαλάω να μην τις πετύχω στο δρόμο ούτε τυχαία διότι θα τις ξεφτιλίσω !
Ότι πιο χαμηλό επίπεδο έχουμε δει ...Τις αναφέρουμε υποτιμητικά για τι όρια μπορεί να φτάσει η ανθρώπινη ξεφτίλα! 


Πω ρε φιλε....πραγματικα ξεφτιλισμενες....χειροτερες κι απο δυτικες....
ειναι να τις κανεις ρεζιλι...σιχαμενες....
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
24.755
Κριτικές
178
Like
39.290
Πόντοι
21.896
προσφατα ισλανδια που χρωσταω να ανοιξω θρετακια γωρισα μια μεξικνα και την εφγα και μια λιθουανη μεσω τιντερ που μολις ηρθε σπιτι μου που νοικιαζα για να δειπνησουμε και χοντρη ηταν δλδ επεξεργασμενες φωτο στο τιντερ αλλα και δεν εκανα κινηση διοτι αρκετα γεματη κατω και στο τελος την επομηνη μερα μου ειπ να μην την ενοχλω διοτι δεγουσταρει χα χα ποια? η χοντρη? ελεος με την σκατορατσα
 

on92

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.529
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
Τοσο χαλια οι Λιθουανες ρε τυποι ?? :think:
Και σκεφτομουν ν'ανεβω ενα ταξιδακι Βιλνιους
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
προσφατα ισλανδια που χρωσταω να ανοιξω θρετακια γωρισα μια μεξικνα και την εφγα και μια λιθουανη μεσω τιντερ που μολις ηρθε σπιτι μου που νοικιαζα για να δειπνησουμε και χοντρη ηταν δλδ επεξεργασμενες φωτο στο τιντερ αλλα και δεν εκανα κινηση διοτι αρκετα γεματη κατω και στο τελος την επομηνη μερα μου ειπ να μην την ενοχλω διοτι δεγουσταρει χα χα ποια? η χοντρη? ελεος με την σκατορατσα
Φίλε SV η χώρα είναι καταπράσινη και πολύ οργανωμένη με ποιοτικά στάνταρ σε κατασκευές εστιατόρια μαγαζιά και οτιδήποτε! Μίνι Γερμανία θυμίζει!
Και γυναίκες ωραίες! Αλλά με πολλά θέματα όπως γράφουμε!  
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Τοσο χαλια οι Λιθουανες ρε τυποι ?? :think:
Και σκεφτομουν ν'ανεβω ενα ταξιδακι Βιλνιους
Πήγαινε διότι είναι ωραία! Και οι γυναίκες εύκολες γενικά! Μετά όμως μην το ψάχνεις!
 
  • Like
Αντιδράσεις: on92

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom