Νέα

Λειτουργίες / Ανανεώσεις του site

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα old_admin
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 527
  • Εμφανίσεις 52K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

JoshuaV

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2019
Μηνύματα
19
Κριτικές
2
Like
144
Πόντοι
280
Καλησπέρα. Μηπως μπορεί να μου πει κάποιος πως στέλνω προσωπικό μήνυμα?
 

Typaras

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2019
Μηνύματα
20
Κριτικές
1
Like
14
Πόντοι
0
εχω ηδη στειλει καμια 30αρια προσωπικα μηνυματα και τις τελευταιες 3-4 μερες μου βγαζει ενηεμρωση πως ειμαι νεο μελος και πρεπει να στειλω 10 post για να μπορω να στειλω προσωπικα μηνυματα κτλ .. τι παιζει τελικα; μπορει κανεις να με διαφωτισει;....
Αντιμετωπίζω παρόμοιο θέμα. Μου βγάζει την ίδια ενημέρωση. Στο προφίλ μου, βγάζει πως έχω 8 μηνύματα. Έχω κάνει όμως τουλάχιστον 10 αναρτήσεις σε διάφορα νήματα. Μπορεί κάποιος να με καθοδηγήσει;
 

Xrikioss

Νέο Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2009
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Μπορεί να μου πεις κάποιος πως αλλάζω το όνομα στο προφίλ; Μου ζητάει τον τρέχοντα κωδικό για να το αλλάξω, τον βάζω, αλλά δεν γίνεται απολύτως τίποτα. Δεν μου βγάζει επιλογή για να το αλλάξω. Όποιος ξέρει....
 

antonioannou

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2018
Μηνύματα
113
Like
18
Πόντοι
1
Θα μας απαντησει καποιος διαχηριστης ΠΩΣ ανοιγουμε νεο θεμα; Βασικα γιατ εξαφανιστικε το κουμπι "Νεο Θεμα" Εχουν ρωτησει τοσα ατομα και δεν εχουμε παρει απαντηση ακομη.
Εκτος και αν υπαρχει καποιο θεμα με το σαιτ και δεν αφηνουν να ανοιξουμε νεα θεματα για την ωρα.

Thanks
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
15.566
Κριτικές
190
Like
48.196
Πόντοι
41.443
Θα μας απαντησει καποιος διαχηριστης ΠΩΣ ανοιγουμε νεο θεμα; Βασικα γιατ εξαφανιστικε το κουμπι "Νεο Θεμα" Εχουν ρωτησει τοσα ατομα και δεν εχουμε παρει απαντηση ακομη.
Εκτος και αν υπαρχει καποιο θεμα με το σαιτ και δεν αφηνουν να ανοιξουμε νεα θεματα για την ωρα.

Thanks


εγω μια χαρα τη βλεπω την επιλογη <<νεο θεμα>> παντως
 

Επισκέπτης
υπάρχει τρόπος να μου έρχονται ειδοποιήσεις εδώ όταν κάποιος με παραθέτει ή μου απαντά;
 

pligomenos11

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.118
Like
73
Πόντοι
16
για σας θελω να αλλαξω το ψευδονιμο απο pligomenos11 γινεται αν ναι πως?
 

netsome

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.663
Like
523
Πόντοι
36
πως το καταφερες αυτο βρε μπαγασακο?
 

Sofsof

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2019
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα.. Θα ήθελα να ρωτήσω πωσ μπορώ να ανοίξω ένα νέο θέμα συζήτησης γτ πραγματικά χρειάζομαι να μ λύσετε κάποιες απορίες... Είμαι νέος χρήστης.. Ψάχνω μήπως βρω κάποια απάντηση στο θέμα που θέλω να ρίξω αλλά τίποτα.ευχατοστω εκ των προτέρων
 

andrew7676

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2017
Μηνύματα
50
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα.. Θα ήθελα να ρωτήσω πωσ μπορώ να ανοίξω ένα νέο θέμα συζήτησης γτ πραγματικά χρειάζομαι να μ λύσετε κάποιες απορίες... Είμαι νέος χρήστης.. Ψάχνω μήπως βρω κάποια απάντηση στο θέμα που θέλω να ρίξω αλλά τίποτα.ευχατοστω εκ των προτέρων


και γω θελω να μαθω το ιδιο.
 

malcolm x

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2020
Μηνύματα
128
Like
6
Πόντοι
1
Καλημέρα.. Είμαι νέος χρήστης με πάνω από δέκα μηνύματα .. Θα ήθελα να ρωτήσω πως μπορώ να ανοίξω ένα νέο θέμα συζήτησης.Έχω κάποιες πολύ ενδιαφέρουσες ιστορίες να διηγηθώ - και συγκεκριμένα πως να «βγάλεις» μια πουτάνα γκόμενα με τεχνικές ας πουμε PUA, η έστω  πως να γαμήσεις με πολύ μικρότερο κόστος. Η ιστορίες είναι πέρα για πέρα αληθινές και εάν τις διαβάσετε θα καταλάβετε το εννοώ (και όχι δεν είμαι φιδέμπορας...)Ευχαριστώ.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.453
Κριτικές
22
Like
6.608
Πόντοι
3.346
Καλημέρα.. Είμαι νέος χρήστης με πάνω από δέκα μηνύματα .. Θα ήθελα να ρωτήσω πως μπορώ να ανοίξω ένα νέο θέμα συζήτησης.Έχω κάποιες πολύ ενδιαφέρουσες ιστορίες να διηγηθώ - και συγκεκριμένα πως να «βγάλεις» μια πουτάνα γκόμενα με τεχνικές ας πουμε PUA, η έστω  πως να γαμήσεις με πολύ μικρότερο κόστος. Η ιστορίες είναι πέρα για πέρα αληθινές και εάν τις διαβάσετε θα καταλάβετε το εννοώ (και όχι δεν είμαι φιδέμπορας...)Ευχαριστώ.
1)πατας φορουμ.
2)πατας γενικη συζητηση
3)πατας Σχέσεις & Γκόμενες εκει που λεει Θυγατρικοί πίνακες
4)πατας νεο θεμα και εισαι ετοιμος!
 

giorgos nastos

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2020
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα ειμαι νεο μελος.Παντα τα μηνυματα πρεπει να περασουν απο εγκριση η μονο τωρα στην αρχη?
 

Sanofagos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2019
Μηνύματα
17
Like
3
Πόντοι
0
Εν έτη 2020 και να νέο μέλος ξέρει κανείς πως ανοίγω νέο θέμα στο φόρουμ για να πάρω απαντήσεις σε ερώτημα ?
 

alpula

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.214
Κριτικές
41
Like
25.609
Πόντοι
17.470
πως σκατά πηγαίνω σε κάποιο θέμα στο πρώτο αδιάβαστο?
 

quilanos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2011
Μηνύματα
112
Κριτικές
2
Like
157
Πόντοι
281
Καλησπερα παιδια!

Εχω μια ερωτηση κ δεν ξερω αν εχει ηδη διατυπωθει εδω ή σε αλλο νημα...

πως βρισκει κανεις τα αποθηκευμενα αγαπημενα call girls που ειχε μεχρι προτινος;

ευχαριστω!!:happy:
 
Εγγρ.
25 Αυγ 2017
Μηνύματα
4.321
Like
2.405
Πόντοι
456
πολύ ωραίο το intro του σαιτ. μπράβο.

τώρα αντιστρέψτε το χρώμα της παράθεσης με το χρώμα της επιφάνειας.
 
Εγγρ.
25 Αυγ 2017
Μηνύματα
4.321
Like
2.405
Πόντοι
456
επίσης, πρέπει να επανέλθει η προεπισκοπιση ώστε να ελέγχουμε τα κείμενα/φωτογραφίες/βίντεο πριν την απάντηση,

όπως και α) έκανα διαγραφή σε ένα ποστ και από την τελευταία σελίδα του νήματος με πήγε στην πρώτη

β) αργεί να ανεβεί η απάντηση (τουλάχιστον στις φώτο) και για την δω, πρέπει να κάνω refresh στην οθόνη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom