Νέα

Λειτουργίες / Ανανεώσεις του site

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα old_admin
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 527
  • Εμφανίσεις 52K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

nikolas geragotis

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2017
Μηνύματα
14
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
0
Παρακαλώ μια μικρή βοήθεια

Όταν γράψω και κάνω αποστολή παρουσιάζεται το σταλθέν με περίγραμμα κοκκινο .
Τι έχω κάνει και πως θα διορθωθεί;;
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΙΚΑ  :)
 

max-mad

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.822
Κριτικές
10
Like
462
Πόντοι
3.245
Μπορει να μου πει ο admin πως (αν) μπορω να αλλαξω το ονομα που φαινεται  στον λογαριασμο μου ?
 

Gotham

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2011
Μηνύματα
831
Like
10
Πόντοι
6
Μεχρι ποσα προσωπικα μηνυματα μπορουν να αποθηκευτουν στα εισερχομενα και στα απεσταλμενα;
 

Τζίο

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2017
Μηνύματα
26
Κριτικές
2
Like
23
Πόντοι
0
Καλησπέρα! Είναι εύκολο να μου απαντήσει κάποιος admin πώς μπορώ να ξεκινήσω καινούργιο θέμα σε ένα τόπικ;
 

Digweed

Μέγας
Εγγρ.
26 Ιουν 2016
Μηνύματα
6.036
Κριτικές
1
Like
16.293
Πόντοι
3.836
Για να ανοίξει κάποιο καινούριο μέλος νέο θέμα θα πρέπει να έχουν δημοσιευθεί 5 μηνύματά του.
 

Τζίο

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2017
Μηνύματα
26
Κριτικές
2
Like
23
Πόντοι
0
Απ'ό,τι έχω παρατηρήσει κάποιες απαντήσεις μου στο φόρουμ διαγράφονται. Άμα μπορεί κάποιος άντμιν να μου πει τι κάνω λάθος, ας μου απαντήσει!
 

marineroloco

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2012
Μηνύματα
168
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
1
Ας επικοινωνήσει κάποιος admin με pm αν είναι εύκολο γιατί έχω κάποια θεματάκια με το προφίλ μου.

[move]Ευχαριστώ[/move]
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.664
Κριτικές
11
Like
12.491
Πόντοι
5.060
Στα παλιά ποστ η ώρα εμφανίζεται αλλόκοτα. Συγκεκριμένα το κομμάτι των πρώτων λεπτών είναι ίδιο με αυτό της ώρας, πχ 18:06, 19:07, 20:08 κλπ. Δεν συμβαίνει στα πρόσφατα ποστ.
 
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.258
Κριτικές
7
Like
13.999
Πόντοι
3.936
Επειδή αρκετοί ρωτάνε που πήγε η λειτουργία που έδειχνε τις τελευταίες δημοσιεύσεις των 2-4-8-12 ωρών κτλ., θα εξηγήσω πως δουλέουν οι (αντίστοιχες) λειτουργίες του νέου forum.

Πάνω δεξιά στο menu, έχει 2 επιλογές:
Επειδή αρκετοί ρωτάνε που πήγε η λειτουργία που έδειχνε τις τελευταίες δημοσιεύσεις των 2-4-8-12 ωρών κτλ., θα εξηγήσω πως δουλέουν οι (αντίστοιχες) λειτουργίες του νέου forum.

Πάνω δεξιά στο menu, έχει 2 επιλογές:

Τελευταίες δημοσιεύσεις
Αυτό θα βγάλει τη λίστα ολων των νέων δημοσιεύσεων (απαντήσεις σε υπάρχων θέματα) και τα καινούρια θέματα που δεν έχετε διαβάσει από τη τελευταία (προηγούμενη) επίσκεψη στο site. Θα τις βγάλει σε χρονολογική σειρά, οπότε βλέπετε και πότε έγιναν. Αυτό μπορείτε να το χρησιμοποιείτε ακόμα και αν είστε μέσα στο site και ίσως να χάσατε μερικά post καταλάθος.

Σημαντικό: στη σελίδα των τελευταίων δημοσιεύσεων, κάτω δεξιά έχει άλλη μία λειτουργία που λέει "Όλα τα μη αναγνωσμένα θέματα".

Τι κάνει αυτό: θα σας βγάλει ΟΛΑ τα θέματα/απαντήσεις που δεν έχετε διαβάσει, χωρίς αυτό να σημαίνει ότι είναι από τη τελευταία επίσκεψη. Μπορεί να είναι και πριν πολλές μέρες. Θα τα βγάλει, ΚΑΙ αυτά, σε χρονολογική σειρά.

Ενημερωμένα θέματα
Αυτό θα βγάλει θέματα που έχουν ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ σε post σας. Δηλαδή άν δώσατε μία απάντηση σε ένα θέμα (η ανοίξατε δικό σας θέμα) και απάντησαν κάποιος/κάποιοι, θα σας το βγάλει. Απλό.





Η λειτουργια των τελευταίων ωρών, στην ουσία υπάρχει, απλά λίγο διαφορετικά. Δηλαδή αν πατήσετε  "Τελευταίες δημοσιεύσεις", σας βγάζει ολες τις τελευταίες με χρονολογική σειρά (είναι σχεδόν το ίδιο πράγμα).



Ενημερωμένα θέματα
Αυτό θα βγάλει θέματα που έχουν ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ σε post σας. Δηλαδή άν δώσατε μία απάντηση σε ένα θέμα (η ανοίξατε δικό σας θέμα) και απάντησαν κάποιος/κάποιοι, θα σας το βγάλει. Απλό.





Η λειτουργια των τελευταίων ωρών, στην ουσία υπάρχει, απλά λίγο διαφορετικά. Δηλαδή αν πατήσετε  "Τελευταίες δημοσιεύσεις", σας βγάζει ολες τις τελευταίες με χρονολογική σειρά (είναι σχεδόν το ίδιο πράγμα).




Ενημερωμένα θέματα

Απαντάω σε ένα θέμα αλλά δεν θέλω να μου το ξαναβγάλει στα ενημερωμένα θέματα.

Δεν με ενδιαφέρει να το έχω σε αυτά που παρακολουθώ.

Πώς το κάνω ;

 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.887
Like
5.593
Πόντοι
1.056
Ενημερωμένα θέματα
Αυτό θα βγάλει θέματα που έχουν ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ σε post σας. Δηλαδή άν δώσατε μία απάντηση σε ένα θέμα (η ανοίξατε δικό σας θέμα) και απάντησαν κάποιος/κάποιοι, θα σας το βγάλει. Απλό.

Και αμα δεν θελουμε πλεον να βλεπουμε νεα μηνυματα απο καποια θεματα πως τα διαγραφουμε τελειως;

 

sparos-gr

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Οκτ 2015
Μηνύματα
334
Κριτικές
20
Like
960
Πόντοι
1.011
Μια απορροια ρε παιδια! Στο χάρτι με τα studio παρατηρω οτι δεν υπαρχουν αρκετα και καποια που αναγραφονται δεν λειτουργουν πλεον! Δεν τα παρακολουθει κανενας αυτα?
 

alafroiskiotos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2017
Μηνύματα
560
Like
2.038
Πόντοι
206
Μια απορροια ρε παιδια! Στο χάρτι με τα studio παρατηρω οτι δεν υπαρχουν αρκετα και καποια που αναγραφονται δεν λειτουργουν πλεον! Δεν τα παρακολουθει κανενας αυτα?
Προσλαμβάνεσαι συνάδελφε .....
Ξεκινά από αύριο να ενημερώνεις
 

Profilaktika

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.806
Like
253
Πόντοι
36
Να ρωτησω και εγω κατι,με ποιες προιποθεσεις καρφιτσονεται ενα θεμα? επισης γιατι μπορεις να πατησεις like μονο στα καρφιτσομενα?
 

niksam

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
28
Like
26
Πόντοι
0
καλησπερα και χρονια πολλα.. μια ερωτηση , δνε ξερω αν την κανω σωστα εδω αλλα οκ .. ειμαι παλιος εδω χωρις ομως πολλα ποστς κτλ .. εχω ηδη στειλει καμια 30αρια προσωπικα μηνυματα και τις τελευταιες 3-4 μερες μου βγαζει ενηεμρωση πως ειμαι νεο μελος και πρεπει να στειλω 10 post για να μπορω να στειλω προσωπικα μηνυματα κτλ .. τι παιζει τελικα; μπορει κανεις να με διαφωτισει;....
 

Profilaktika

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.806
Like
253
Πόντοι
36
καλησπερα και χρονια πολλα.. μια ερωτηση , δνε ξερω αν την κανω σωστα εδω αλλα οκ .. ειμαι παλιος εδω χωρις ομως πολλα ποστς κτλ .. εχω ηδη στειλει καμια 30αρια προσωπικα μηνυματα και τις τελευταιες 3-4 μερες μου βγαζει ενηεμρωση πως ειμαι νεο μελος και πρεπει να στειλω 10 post για να μπορω να στειλω προσωπικα μηνυματα κτλ .. τι παιζει τελικα; μπορει κανεις να με διαφωτισει;....
οντως απ οτι βλεπω εισαι απο τα πρωτα μελη που site, απλα πρεπει να γραψεις 10 ποστ ,λογικα αλλαξε οτι οριο απο 5 σε 10 ποστσ
 

niksam

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2005
Μηνύματα
28
Like
26
Πόντοι
0
ευχαριστώ για την απαντηση... καλη χρονια με υγεια και ομορφιες... οτι επιθυμει ο καθενας μας ας το παθει..χαχα υγεια και ευχαριστω παλι ...
 

BATSOS STAMATIS

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2018
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα μπορεο καποιος να μου πει πως αλλαζω το ονομα στο προφιλ.ευχαριστω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom