Νέα

Κρίτωνος 17-19

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα SSGT-i
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 499
  • Εμφανίσεις 138K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

paularas9292

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2017
Μηνύματα
43
Like
74
Πόντοι
0
Έκανα με την Ειρήνη πριν λίγο καιρό. Συμπαθητική αν και λίγο μεγάλη. Όταν μπήκαμε δωμάτιο ενώ πήγαινα για πρώτη φορά της είπα ότι "γενικά ξερω τι παίζει" οπότε θέλω ότι περισσότερο γίνεται. Μου είπε δεν κάνουνε σεξ και της είπα οκ. Έκανε καλό μασάζ και ηταν καλή στην κουβέντα. Όταν με γύρισε έβγαλε την ρόμπα και έμεινε με τα εσώρουχα. Συνέχισε να κάνει μασάζ και μιλάγαμε και εγώ έπιανα. Της έβγαλα και το σουτιέν με μια κίνηση και γέλαγε. Μου  τον έπαιζε λέγοντας μου καυλιαρη μου σκέψου ότι τον έχεις μέσα μου και εγώ πιπιλιζα λίγο ρογα. Γενικά κομπλέ τυπακι αλλά το ηλικιακο είναι λίγο θέμα.
 

glove

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
536
Like
2
Πόντοι
6
Έκανα με την Ειρήνη πριν λίγο καιρό. Συμπαθητική αν και λίγο μεγάλη. Όταν μπήκαμε δωμάτιο ενώ πήγαινα για πρώτη φορά της είπα ότι "γενικά ξερω τι παίζει" οπότε θέλω ότι περισσότερο γίνεται. Μου είπε δεν κάνουνε σεξ και της είπα οκ. Έκανε καλό μασάζ και ηταν καλή στην κουβέντα. Όταν με γύρισε έβγαλε την ρόμπα και έμεινε με τα εσώρουχα. Συνέχισε να κάνει μασάζ και μιλάγαμε και εγώ έπιανα. Της έβγαλα και το σουτιέν με μια κίνηση και γέλαγε. Μου  τον έπαιζε λέγοντας μου καυλιαρη μου σκέψου ότι τον έχεις μέσα μου και εγώ πιπιλιζα λίγο ρογα. Γενικά κομπλέ τυπακι αλλά το ηλικιακο είναι λίγο θέμα.
απο τιμες τα γνωστα? 45€?
 

robocock

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2005
Μηνύματα
83
Like
4
Πόντοι
0
Αρα η Ειρήνη βρίσκεται στην Κρίτωνος τελευταία και όχι στη Σολωμού 33; Παίζει να την τσεκάρω σύντομα γιατί ήταν αρκετά καλή παλιότερα. Τα 45 είναι λίγο τσίμπημα βέβαια, θα έπρεπε να είναι 40 το πολύ.
 

aggel2004

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.049
Like
2.910
Πόντοι
456
Αρα η Ειρήνη βρίσκεται στην Κρίτωνος τελευταία και όχι στη Σολωμού 33; Παίζει να την τσεκάρω σύντομα γιατί ήταν αρκετά καλή παλιότερα. Τα 45 είναι λίγο τσίμπημα βέβαια, θα έπρεπε να είναι 40 το πολύ.
Οχι, πότε εκεί πότε κάτω και όχι πάντα ,καλύτερα τηλέφωνο πριν
 

giorgosman1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2017
Μηνύματα
204
Κριτικές
8
Like
1.191
Πόντοι
481
Πολλά τα 45 ευρώ για τις υπηρεσίες αυτές. Μιλάμε για γυναίκες μεταξύ 45 με 60 χρονών. μασαζ δεν ξερουν να κάνουν . βέβαια σε αυτά τα μαγαζιά  Σολωμού κ κριτωνος δεν πας για μασαζ. Πας για φραπε. H αφεντικίνα η Χριστίνα αν δεν αλλάξει πολιτική τιμολογιακη και γυναικων θα τα κλεισει συντομα και τα δυο. και ειδικά τώρα μετά τον ιο . 20 με 30 ευρώ το πολύ....και αν νομιζει οτι προσφερουν μασαζ ολες αυτες που εχει εκει να φτιαξει προγραμματα αλλα. με αλλη τιμολογιακή πολιτική .αναλογα με αυτο που προσφέρουν .  Για εμενα μαυρο στα μαγαζια αυτα αν δεν αλλαξει μυαλο το αφεντικο
 
  • Like
Αντιδράσεις: tawara

Progressive

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2008
Μηνύματα
803
Like
134
Πόντοι
6
Πολλά τα 45 ευρώ για τις υπηρεσίες αυτές. Μιλάμε για γυναίκες μεταξύ 45 με 60 χρονών. μασαζ δεν ξερουν να κάνουν . βέβαια σε αυτά τα μαγαζιά  Σολωμού κ κριτωνος δεν πας για μασαζ. Πας για φραπε. H αφεντικίνα η Χριστίνα αν δεν αλλάξει πολιτική τιμολογιακη και γυναικων θα τα κλεισει συντομα και τα δυο. και ειδικά τώρα μετά τον ιο . 20 με 30 ευρώ το πολύ....και αν νομιζει οτι προσφερουν μασαζ ολες αυτες που εχει εκει να φτιαξει προγραμματα αλλα. με αλλη τιμολογιακή πολιτική .αναλογα με αυτο που προσφέρουν .  Για εμενα μαυρο στα μαγαζια αυτα αν δεν αλλαξει μυαλο το αφεντικο

καλυτερα να καλυτερευσει το ροστερ με μικροτερες ηλικιες και ας μεινουν οι ιδιες τιμες
 

giorgosman1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2017
Μηνύματα
204
Κριτικές
8
Like
1.191
Πόντοι
481
οι ποιο νεες γυναικες πανε σε αλλα μαγαζια. σιγα μην πανε εκει...
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
963
Like
822
Πόντοι
86
Πολλά τα 45 ευρώ για τις υπηρεσίες αυτές. Μιλάμε για γυναίκες μεταξύ 45 με 60 χρονών. μασαζ δεν ξερουν να κάνουν . βέβαια σε αυτά τα μαγαζιά  Σολωμού κ κριτωνος δεν πας για μασαζ. Πας για φραπε. H αφεντικίνα η Χριστίνα αν δεν αλλάξει πολιτική τιμολογιακη και γυναικων θα τα κλεισει συντομα και τα δυο. και ειδικά τώρα μετά τον ιο . 20 με 30 ευρώ το πολύ....και αν νομιζει οτι προσφερουν μασαζ ολες αυτες που εχει εκει να φτιαξει προγραμματα αλλα. με αλλη τιμολογιακή πολιτική .αναλογα με αυτο που προσφέρουν .  Για εμενα μαυρο στα μαγαζια αυτα αν δεν αλλαξει μυαλο το αφεντικο
    αν είχε δει τθ τσεπη της να αδειάζει ,θα το ειχε αλλάξει ήδη....προφανώς βγάζει οσα χρειάζεται....εκοψε τις μισες γυναικες,αλλα εκείνη δεν χάνει....
 

glove

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
536
Like
2
Πόντοι
6
Κάποια στιγμή με παζάρια ζηταγες μασάζ με 30€ και το κάναν για μισή ώρα μασάζ και φραπεδιά.εγω προσωπικά έκανα 3 φορές σε αυτήν την τιμή αφού με γνωρίζουν σαν πελάτη. Μετά ξαφνικά το κόψαν. 45€ ακατεβατα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: tawara
Εγγρ.
25 Δεκ 2014
Μηνύματα
522
Like
191
Πόντοι
6
Μηπως εχει περασει καποιος προσφατα απο το ιδρυμα? Εχουν φερει καποιες καινουργιες κοπελες (Μαρια και Αννιτα). Αν τις εχει επισκεφθει καποιος ας ενημερωσει.
 

Mass

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2021
Μηνύματα
11
Like
58
Πόντοι
0
Περασμα την προηγουμενη εβδομάδα από το συγκεκριμένο μαγαζί καθότι ήθελα να αλλάξω λίγο παραστάσεις αλλά και να δώσω μια τελευταία ευκαιρία μπας και...Παρουσα μόνο η γνωστή Όλγα.. Το μαγαζί νομίζω ότι πνέει τα λοίσθια..Μόνο η Όλγα και καμία δυνατότητα άλλης επιλογής ,μασαζ σχετικά καλό για τα δεδομένα και φραπές για το τέλος. Η Όλγα πολύ ευγενική όπως πάντα αλλά δυστυχώς μου φάνηκε αλλαγμένη και βαριεστημένη σε σχέση με το κοντινό παρελθόν.. κόστος 50 Ευρω για περίπου 45 λεπτά.. Νομίζω καιρος να αραιώνω από το συγκεκριμένο αν δεν αλλάξει πολιτική ή αν δεν ανανεωθεί.
 
Εγγρ.
25 Δεκ 2014
Μηνύματα
522
Like
191
Πόντοι
6
Περασμα την προηγουμενη εβδομάδα από το συγκεκριμένο μαγαζί καθότι ήθελα να αλλάξω λίγο παραστάσεις αλλά και να δώσω μια τελευταία ευκαιρία μπας και...Παρουσα μόνο η γνωστή Όλγα.. Το μαγαζί νομίζω ότι πνέει τα λοίσθια..Μόνο η Όλγα και καμία δυνατότητα άλλης επιλογής ,μασαζ σχετικά καλό για τα δεδομένα και φραπές για το τέλος. Η Όλγα πολύ ευγενική όπως πάντα αλλά δυστυχώς μου φάνηκε αλλαγμένη και βαριεστημένη σε σχέση με το κοντινό παρελθόν.. κόστος 50 Ευρω για περίπου 45 λεπτά.. Νομίζω καιρος να αραιώνω από το συγκεκριμένο αν δεν αλλάξει πολιτική ή αν δεν ανανεωθεί.
Ανέβηκε η τιμή βλέπω από τα 45 στα 50?
Για ποιο λόγο? Αντί να κοιτάξουν να κάνουν καμία ανανέωση αυξάνουν τις τιμές. Ελεος
 

Mass

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2021
Μηνύματα
11
Like
58
Πόντοι
0
Ανέβηκε η τιμή βλέπω από τα 45 στα 50?
Για ποιο λόγο? Αντί να κοιτάξουν να κάνουν καμία ανανέωση αυξάνουν τις τιμές. Ελεος
Πέτρος μάλλον δικό μου λάθος που δεν το ανέφερα.. 50 είναι με δικό μου tip που αφήνω παντα. Αλλά και 45 που είναι έτσι όπως είναι πλέον η κατασταση στο συγκεκριμενο....δύσκολα..
 

goose71

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56
Like
4
Πόντοι
0
Καλησπερα, ξερουμε εάν είναι ανοιχτο
στο τηλέφωνο δεν απαντάνε
 
Εγγρ.
25 Δεκ 2014
Μηνύματα
522
Like
191
Πόντοι
6
Καλησπερα, ξερουμε εάν είναι ανοιχτο
στο τηλέφωνο δεν απαντάνε
Ανοιχτο ειναι. Η Ολγα ειναι συνηθως. Απλα επειδη ειναι ενα ατομο μπορει να εχει πελατη οταν παιρνεις τηλεφωνο
 

kikoman

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2007
Μηνύματα
75
Κριτικές
9
Like
87
Πόντοι
0
Μήπως γνωρίζει κανείς αν το μαγαζί είναι ανοικτό; ψάχνω ένα καλό μασατζίδικο με happy ending κάπου κοντά στη περιοχή.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom