Νέα

Κρίτωνος 17-19

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα SSGT-i
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 499
  • Εμφανίσεις 138K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Red passion 69

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2017
Μηνύματα
59
Like
6
Πόντοι
0
Υπαρχει και μια βερονικα εκει απο οτι ακουσα..εχει δοκιμασει κανεις?
 
Εγγρ.
25 Δεκ 2014
Μηνύματα
522
Like
191
Πόντοι
6
Υπαρχει και μια βερονικα εκει απο οτι ακουσα..εχει δοκιμασει κανεις?

Ειναι η ιδια με την Σολωμου. Ηλικια στα στανταρ του μαγαζιου. Δες το αντιστοιχο νημα για Σολωμου που εχει κριτικες. Δεν αξιζει γενικα. Και τα δυο μαγαζια θελουν ανανεωση αμεσα και μειωση του μεσου ορου ηλικιας.
 

papardol

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2018
Μηνύματα
39
Like
18
Πόντοι
0
Γνωρίζει κάποιος τι παιζει τώρα
 

papardol

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2018
Μηνύματα
39
Like
18
Πόντοι
0
Έχει επισκεφθεί πρόσφτατα κάποιος συναγωνιστής το εν λόγω ίδρυμα;
 
Εγγρ.
13 Ιαν 2006
Μηνύματα
43
Like
4
Πόντοι
0
Εμενα με εχουν ταραξει στη μαλακια στο ιδρυμα αυτο. Μια χαρα για ξεμπουκωμα
 

glove

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
536
Like
2
Πόντοι
6
εψαχνα να κανω ενα μασαζακι για να φυγουν τα χοντραδια αλλα ολες δεν μπορουσαν με αποτελεσμα να καταλειξω εδω . παρουσες λοιπον κλασσικα η ολγα οπου την επελεξα  και η λινα μακρια απο αυτην. κλασικο και καλο μασαζ απο ολγα η οποια μου ειπε οτι ελειπε αρκετο καιρο  η οποια  εχει αδυνατησει παρα πολυ. κατα το μασαζ κλασικα παντα ζηταω να μου κανει χωρις ρουχα για να ακουμπανε οι βυζαρες της πανω στο σωμα μου. τελος καλο αισθισιακο μασαζ με φραπεδια.
για να φυγουν τα χοντραδια ειναι μια χαρα.
 

ststory

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
136
Like
12
Πόντοι
1
Τα 45€ μονο για φραπε και για σκαρτα 40' υπηρεσιες πονανε πολυ σε αυτο το ιδρυμα, οταν σε αλλα με 5€ παραπανω πηδας κιολας. Απορω που εχουν ακομα κοσμο.
 

Sexflix

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2017
Μηνύματα
331
Κριτικές
3
Like
811
Πόντοι
81
Ναι θα συμφωνήσω και εγώ σε αυτό όταν είχανε την προσφορά των 35 ευρώ ήταν πολύ καλά αλλά μετά άνοιξαν τον Πάπα ότι και καλά τελείωσε η προσφορά στα 35 ευρώ πάντως για αυτές τις υπηρεσίες είναι το κατάλληλο μέρος
 

vipet3

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2017
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Πέρασμα πριν απο καιρό, συνεδρία με Λίνα, στο μισάωρο είχαμε τελειώσει, της είπα οτι είχα πληρώσει για  45 λεπτά και οχι 30, βγαίνοντας το ξαναλέω και μου είπε να πάμε πάλι για τα υπόλοιπα 15. Πλήρωσα 30 ευρώ που αναλογούσαν στα 30 λεπτά και χαιρέτησα. Φεύγοντας μου είπε οτι δεν θα συνεργαστεί μαζί μου ξανά
 

glove

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
536
Like
2
Πόντοι
6
Πέρασμα πριν απο καιρό, συνεδρία με Λίνα, στο μισάωρο είχαμε τελειώσει, της είπα οτι είχα πληρώσει για  45 λεπτά και οχι 30, βγαίνοντας το ξαναλέω και μου είπε να πάμε πάλι για τα υπόλοιπα 15. Πλήρωσα 30 ευρώ που αναλογούσαν στα 30 λεπτά και χαιρέτησα. Φεύγοντας μου είπε οτι δεν θα συνεργαστεί μαζί μου ξανά
και εμεινες ευχαριστημενος απο την λινα? γιατι εγω μια φορα που εκανα μαζι της απλα ξενερωσα και λυπηθηκα τα χρηματα που εδωσα.. μονο ολγα και αγγελικη αξινουν εκει.
επισης μπραβο που της εδωσες 30€ γιατι τωρα τελευταια  αυτο κανουν. στα 30 λεπτα σε εχουν ξεπεταξει και μεσα σε αυτο τον χρονο υπολογιζω και το ντους πριν την συνεδρια. για αυτο λοιπον πριν το μασαζ θα ζηταμε ενα γρηγορο μασαζ των 30 λεπτων στα 30€. και αν αρνηθουν υπαρχουν και αλλα μαγαζια, που δεν θα το κανουν.
 

mtts

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2009
Μηνύματα
39
Like
16
Πόντοι
0
εψαχνα να κανω ενα μασαζακι για να φυγουν τα χοντραδια αλλα ολες δεν μπορουσαν με αποτελεσμα να καταλειξω εδω . παρουσες λοιπον κλασσικα η ολγα οπου την επελεξα  και η λινα μακρια απο αυτην. κλασικο και καλο μασαζ απο ολγα η οποια μου ειπε οτι ελειπε αρκετο καιρο  η οποια  εχει αδυνατησει παρα πολυ. κατα το μασαζ κλασικα παντα ζηταω να μου κανει χωρις ρουχα για να ακουμπανε οι βυζαρες της πανω στο σωμα μου. τελος καλο αισθισιακο μασαζ με φραπεδια.
για να φυγουν τα χοντραδια ειναι μια χαρα.
θα συμφωνήσω με το συνάδελφο η όλγα είναι σταθερή αξία, με καλή διάθεση δεν με έχει απογοητεύσει. η δεύτερη κοπέλα έχει ελάχιστη συμμετοχή και το μασάζ που κάνει είναι απλά ένα χάδι αλλά ευτυχώς την είχα δοκιμάσει σε διπλό με την όλγα  οπότε έφυγα ικανοποιημένος από τη συνεδρία. καλό καθαρό μαγαζί για μια γρήγορη χαλάρωση με φραπέ χωρίς πολυκοσμία
 

Περαματιώτης

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1.644
Like
8.375
Πόντοι
1.056
Τι είναι αυτές  καινούργιες;πρώτη φορά αναφέρονται.
Δεν ξερω. Κι εμενα μου ζήτησε πληροφορίες για αυτες μεσω πμ ενα μέλος αλλα δεν ηξερα να απαντησω και σκεφτηκα να ρωτησω εδω.
 

glove

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
536
Like
2
Πόντοι
6
εγινε επισκεψη μασαζ με την κωνσταντινα εκ ουκρανιας οπως μου ειπε. ειπα να δοκιμασω κατι νεο. απο φατσα δεν πολυβλεπετε, το μαλλι ηταν μεσ το λαδι λες και ειχε να λουστει ενα μηνα, απο βυζι πολυ μικρο, και ηλικια την εκανα περιπου 35-40 χρονων. στα του μασαζ ενω με ρωτησε αν θελω δυνατο και απαντησα ναι μονο δυνατο δεν ηταν παρα πιο πολυ χαιδεμα μες ελαχιστες πιεσεις.  της ειπα να βγαλει τα ρουχα της και εβγαλε μονο τα πανω και το σουτιεν μετα απο 10 φορες που της το ειπα. απο κατω φοραγε ενα σορτσακι το οποιο δεν εβγαλε γιατι μου ειπε οτι ειχε περιοδο αλλα οταν εβαλα το χερι μου μεσα απο το σορτσακι φοραγε ταγκαδουρα και τραβιοτανε να μην της πιασω το μουνακι. κατα την φραπεδια οταν της επιανα τα βυζια μου εσπρωχνε το χερι και οταν της πιεσα την ρογα μου μου λεει ΄΄μη ποναω΄΄( οπως η αννα απο το αλλο καταστημα). ετσι και εγω αρχισα το τρολλαρισμα λεγοντας της ΄΄σ αρεσει αυτο που πιανεις ΄΄ παιξτο παμε πιο γρηγορα   :happy: :happy: :happy: :happy:
γενικα φενοταν λιγο χαμενη λες και ηταν καινουρια στο κουρμπετι δεν πολυμιλαγε παρα μονο οταν της μιλουσα εγω.
 

Acto

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2016
Μηνύματα
355
Κριτικές
4
Like
263
Πόντοι
21
Μασαζάκι προ ημερών στο ένα λόγω ίδρυμα. Πέρασμα με Ολγα που ήταν Free κατά την είσοδο μου. Βλέποντας τη μιλφάρα με νυχάκια ποδιών τέλεια περιποιημένα και τις βυζάρες να ξεχειλίζουν, κατευθύνθηκαν τάχιστα προς το μασαζοκρεματο για καλό μασαζ και ικανοποιητικότατη μάλαξη/φραπε..
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.950
Κριτικές
34
Like
3.068
Πόντοι
4.365
Μασαζάκι προ ημερών στο ένα λόγω ίδρυμα. Πέρασμα με Ολγα που ήταν Free κατά την είσοδο μου. Βλέποντας τη μιλφάρα με νυχάκια ποδιών τέλεια περιποιημένα και τις βυζάρες να ξεχειλίζουν, κατευθύνθηκαν τάχιστα προς το μασαζοκρεματο για καλό μασαζ και ικανοποιητικότατη μάλαξη/φραπε..

Ακόμα η Όλγα είναι εκεί.. Έμαθες μήπως ποια ήταν η άλλη θεραπεύτρια στο μαγαζί?
 

Red passion 69

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2017
Μηνύματα
59
Like
6
Πόντοι
0
Παντως η αγγελικη κανει πολυ καλο μασαζ και εχει και πολυ ωραια βυζια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom