Νέα

Κριμαία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vonmakoulis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 145
  • Εμφανίσεις 28K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

yantis

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
639
Like
0
Πόντοι
6
τρίτη    λέω  του  μαθητευόμενου  όπου  τα  είχε  psilopexei  δρόμος  vodka  μπίρες  ξενύχτι  non  stop  4  μέρες    πάμε  ntipropetrofsc    παίρνουμε  τηλέφωνο  την  λουντμίλα  που  έχει  το  σπίτι  και τις    λέμε  ella  κατά  τις  10  το  βραδυ  γιατί    φεύγουμε  και    τι  μας  λέει  ρε  παιδιά?????????????    :kissass: :kissass: :kissass:  αφήστε    τα  κλειδιά    κάτω  στο  κουτί    5  του  ταχυδρόμου  γιατί  έχω  δουλειά    και  καλο  δρόμο  να  μας  ξανάρθετε  δεν  πίστευα    στα  αφτιά  μου  ούτε  διαβατήρια  είχε    δει  ούτε  τίποτα  από  εμάς  μονο  τον  αριθμο    από  το  αμάξι  αν  τον  έγραψε  πουθενά  και  τα  λεφτά  που  τις  δώσαμε  για  5  μέρες  την  παρασκευή    τρίτη  βραδυ  στις  12  ξεκινάμε  για  ντνίπρο    :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: 
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
επιτελουs, να και εναs σοβαροs & αντικειμενικοs πορνο-ανταποκριτιs που δεν βλεπει τιs σαρδελεσ για αστακουs  :rockon: :rockon: :rockon: keep walking  :woldman:

Ο φίλος μας πήγε στο σπίτι των αστακών, και τις βλέπει όλες σαρδέλες.
Όποιος είναι πολυταξιδεμένος, ίσως καταλάβει τι εννοώ …


αυτh ειναι περιγραφη, …

Μην είσαι ευκολόπιστος.



 

yantis

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
639
Like
0
Πόντοι
6
ελληναράδες  θέλω  να  ξέρετε  ότι  πάντα  μα  πάντα  αποδεικνύω  αυτά  που  γράφω    και  είμαι  από    τους  πολύ  λίγους    στο  site    που  dίνο    τις    πληροφορίες    με    φωτό  video  και    ονόματα    και    δρόμους  κτλ  το    να  κανεις  κακοπροαίρετη  κριτική    είναι    το μονο  εύκολο    το  να  κανεις  3500    km  στο  ανατολικό  bloc  και  να  χαλάσεις    για  πλακα    2500  euro  για  να  μάθεις  από  πρώτο  χέρι  τι  γίνετε    είναι  προνόμιο  και  κωλοφαρδία  για  τους    αναγνώστες    του  site                    λοιπόν    προσωπικά    συμπεράσματα    για  yalta  1  η yalta  δεν  είναι  σε  καμια    περίπτωση  ακριβή    έχει  κανονικές    τιμές  ουκρανίας  γυρίσαμε  τα  πιο  ακριβά  μαγαζιά τους    και  estiaatoria  και  ξενοδοχεία  τους  πουθενά  δεν  ήταν  ακριβά    2  yalta  από  γυναίκες  με  άριστα    το  10  μετά  βίας  5.1  λάσπη  5  πρέπει  να  είσαι  πολύ  έμπειρος και  τυχερός  για  να  περάσεις  σεξουαλικά  καλά  και  σε  ποιότητα και  σε  ποσότητα  δυστυχώς  3    εγώ  πήγα  εκεί  για  να  δω  τους  super  hi  ρώσους  με  τα  σκάφη  και  τις  δίμετρες  αλλα  μύκονος    και  βρήκα  ένα  ελληνικό  ψαροχώρι    απλό  και  ήσυχο    θάλασσα  super market  σπίτι είναι  οι  ρώσοι  εκεί  4 έχει  πραγματικά  ωραίες  παραλιες  όχι  στην  yalta όπου η παραλιες τις  είναι προβλήτες  λιμανιού  αλλα  κοντά  στην  yalta  που  πας  με  καραβάκια  από  το  λιμάνι  τις  γιάλτας 5  οι ρώσοι  εκεί  είναι  πιο  απλοί  και  χαλαροί    τα  ζώα μου  αργά  κάπως  έτσι                                        kind  regards  yantis
 

yantis

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
639
Like
0
Πόντοι
6
τρίτη βραδυ 4 αυγούστου 11.50  yalta  ανοίγουμε  το gps βάζουμε  προορισμό  dnepropetrovsc  470  km  δείχνει  το  εργαλείο  5 τάματα    στον  άγιο  χριστόφορο  "μουσικαρες"    χαλαρές    ξεκινάμε.....  σωματική  κατάσταση  εγώ  δυο  loumpagka    και  τρις  κράμπες  από  τον  χορό  που  έριξα    στο  club ζέφυρ    και  την  δευτερα  το  βραδυ  παρόλο  που  είχε  πλακώσει  ένα  μπουλούκι  ιταλών  10  άτομα  μαλακες  και  σπαστικά ...  αλλα  λέω  δεν  γαμιέται  διακοπές  είσαι ...  έσπασα  πλακα  με έναν  από  αυτούς  όμως.....  ωραίο  παλικάρι    γύρο  στα 30  μοδάτα  ντυμένο  την  πέφτει  σε  ένα μωρό    20    -21    χρόνον  ομορφούλα  στο  μπαρ ......  εκείνη  ήξερε  αγγλικά    αρχίζουν  το  mpla  mpla    την  κερνάει  ο  ιταλός  ένα  coktail  μετά  από  λίγο    η  γκόμενα φέρνει    άλλες  δυο    τις  κερνάει    και  αυτές  mpla  mpla    και  ο  ιταλός    ύφος    80  καρδιναλίων  μαζί  και    κινέζος    στους    άλλους  ιταλούς    δεν  τους    φωνάζει    να  τους    γνωρίσει    τις    άλλες  δυο........  "ψιλοχορεβουν"    άντε  άλλες    δυο  γίρες  coktail  σε  κάποια  φάση    εκεί  που  χόρευε    με  την  μικρή    η  μικρή    φεύγει  και  χορεύει  πολύ    σεξουαλικά  με  έναν    ουκρανό  διπλα  ο  ιταλός    ασπρίζει    μαυρίζει    κάθεται  στο  μπαρ  .......  η  πιτσιρικα  παίρνει  τον  ουκρανό    και    τι  φίλες  και  την  κάνουν  ξερα  .......... οι  άλλοι  ιταλοί    και  εγώ  μαζί    έχουμε    σκάσει    στα    γέλια  και  ο  ιταλός  βρίζει    κοκκινισμένος      olee    σας  λέω  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:........    λοιπόν    το  βραδυ    τα  χιλιόμετρα  βγαίνουν  πολύ  πιο  εύκολα    στο  ανατ  blok  μηδέν  κίνηση  και  στο  δρόμο  μονος  τα πρώτα    300km    βγήκαν  αέρας  ούτε  τα  καταλάβαμε  εγώ  εντριβές    με  "φαστουμ"  cel  αλοιφή  για  loumpagka  :2funny: :2funny:  και  ο  μαθητευόμενος    καφέδες  non  stop  για  να  δουλέψει  το  κεφάλι  του  mata  τα  λίτρα  vodkas  τις  γιάλτας  συνεχεια  στο  thred    ntipropetrovsc
 

Συνημμένα

  • War-Dog-Website.jpg
    War-Dog-Website.jpg
    88,4 KB · Εμφανίσεις: 90

Nemirof

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
144
Like
0
Πόντοι
1
Ο φίλος μας πήγε στο σπίτι των αστακών, και τις βλέπει όλες σαρδέλες.
Όποιος είναι πολυταξιδεμένος, ίσως καταλάβει τι εννοώ …


Μην είσαι ευκολόπιστος.

Kai ομωs Νεαρχε, τα ιδια εχω ακουσει & απο αλλουs γνωστουs μου για τιν φολα τιs Κριμαιαs, οι οποιοι δεν ψαχνουν τιν αναγνωσιμοσιτα & μουρη στα site  :jerking:
 

nickgreeccee

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2011
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
θα παω πρωτη φορα στην ουκρανια και συγκεκριμενα στην κριμαια. σκοπευω να παω σε δυο πολεις 1) στην αλουστα και 2) στην evpatora εκει που γινεται το kazantip. εχει παει καποιος εκει? αν ναι, υπαρχει κανα αλλο μερος καταλληλο για σεξ. ενα αλλο πραγμα που με απασχολει ειναι αν οι ουκρανεζες ειναι τοσο ευκολες οσο ακουγεται ή χρειαζεται προσπαθεια για να ξαπλωσουν και αν ναι ποια ειναι η καλυτερη μεθοθος. επισης θα μου ηταν χρησιμο αν πηγε καποιος να πει για τις τιμες στα σπιτια, φαγητο, ποτα, κτλ και ποσα για το ψητο? επισης εχει παει κανενας στο kazantip- ξερει κανενας τι γινεται εκει?
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
Για τιμες θα σου πει ο Προδομενος.Ηταν εκει μεχρι πριν λιγο.Και μπορει ακομα να ειναι.Τωρα το αν θα  :knockinb: εξαρταται απο πολλους παραγοντες Απο σενα ,απο της γκομενες και κατα καποιο ποσοστο απο το αν εισαι τυχερος
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Είμαι τώρα Κριμαία στο θέρετρο του Κοκτεμπέλ και έχω ξεσκιστεί στον πούτσο.Πολλά απίστευτα μουνιά γύρω κορυφαίες κωλάρες που ξεχειλίζουν τα μαγιώ αλλά η δικιά μου με αφήνει μόνο πολύ λίγο.Χτες την πάτησα άσχημα έπαθα γαστρεντερίτιδα από μια μαλακία που ήθελε να φάω και ξεσκίστηκα στους εμετούς.Μακάρι να υπήρχε φαί από την Ελλάδα.
Σε καναδυο μέρες εισβάλλω Ρωσία να οργώσω στο Κρασνοντάρ και μετά επανέρχομαι Ουκρανία για γκραν φινάλε μη μείνουν οι άλλες γκόμενες δυσαρεστημένες.Θα ακολουθήσει φωτογραφικό υλικό.
 

caetano_italia

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2011
Μηνύματα
181
Like
0
Πόντοι
1
ετσι kman δωσε νεες περιπετιες στο λαο σου..και με φωτογραφικο υλικο..ωχ ωχ ρωσικη επελαση..βλεπω..αυτα ειναι..
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Πήγα σήμερα παραλία γυμνιστών στο Κοκτεμπέλ με τη γκόμενα και τα είδα όλα.Τι μουνιά κυκλοφορούν εδώ είναι κάτι το απίστευτο.Πραγματικά παθαίνεις σοκ είναι όλες το 90% μουνάρες και τα έχουν όλα έξω.Οι μισές με τάνγκα άλλες με ξέκωλα σορτσάκια,γυμνές να σου χαμογελάνε στην παραλία τέτοιο χυμείο δεν έχω ξαναδεί.Τι κωλόφαρδοι είναι οι Σλαύοι.Γαμάνε όπως αναπνέουνε χωρίς να κουραστούνε.Είναι τόσο πολύ το μουνί που και να κάθεσαι και να ξύνεις τα αρχίδια σου θα σου έρθει μία να γαμήσεις.Αλλες μεθοκοπάνε στην παραλία άλλες κάνουν swap τους γκόμενούς τους.Ολες φαίνονται διαθέσιμες.Τσίμπησα ένα τηλέφωνο από Ρωσίδα από Μόσχα που θέλει να έρθει Αθήνα αν δεν ήταν αυτή η γαστρεντερίτιδα θα ειχα ξεσκιστεί στο καμάκι αλλά τώρα τα παίζω από την εξάντληση γιατί πρέπει να γαμάω και τη δικιά μου.
Πάτε Κριμαία αν θέλετε να νιώσετε τελείως μαλάκες για αυτό που χάσατε όλα τα χρόνια.
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.800
Like
1.250
Πόντοι
216
Σε αυτη την παραλια πας ελευθερα, ή πρεπει να τα πετάξεις κι εσυ;
 

caetano_italia

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2011
Μηνύματα
181
Like
0
Πόντοι
1
kman δασκαλε καλο περνας βλεπω..κριμαια λοιπον χαμος...
 

kastadoc

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2011
Μηνύματα
121
Like
0
Πόντοι
1
Πήγα σήμερα παραλία γυμνιστών στο Κοκτεμπέλ με τη γκόμενα και τα είδα όλα.Τι μουνιά κυκλοφορούν εδώ είναι κάτι το απίστευτο.Πραγματικά παθαίνεις σοκ είναι όλες το 90% μουνάρες και τα έχουν όλα έξω.Οι μισές με τάνγκα άλλες με ξέκωλα σορτσάκια,γυμνές να σου χαμογελάνε στην παραλία τέτοιο χυμείο δεν έχω ξαναδεί.Τι κωλόφαρδοι είναι οι Σλαύοι.Γαμάνε όπως αναπνέουνε χωρίς να κουραστούνε.Είναι τόσο πολύ το μουνί που και να κάθεσαι και να ξύνεις τα αρχίδια σου θα σου έρθει μία να γαμήσεις.Αλλες μεθοκοπάνε στην παραλία άλλες κάνουν swap τους γκόμενούς τους.Ολες φαίνονται διαθέσιμες.Τσίμπησα ένα τηλέφωνο από Ρωσίδα από Μόσχα που θέλει να έρθει Αθήνα αν δεν ήταν αυτή η γαστρεντερίτιδα θα ειχα ξεσκιστεί στο καμάκι αλλά τώρα τα παίζω από την εξάντληση γιατί πρέπει να γαμάω και τη δικιά μου.
Πάτε Κριμαία αν θέλετε να νιώσετε τελείως μαλάκες για αυτό που χάσατε όλα τα χρόνια.
αυτα τα βλεπεις μερα η το βραδυ στον υπνο σου φιλε?
αυτο το εαν ημουν μονος,θυμιζει το εαν ημουμ πλουσιος...
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Στα θέρετρα στην Κριμαία έχει αφύσικη συγκέντρωση από μουνάρες.Σχεδόν το 90% είναι μουνάρες δεν είχα ξαναδεί τέτοιες αναλογίες.Τώρα στο Ντονέτσκ βλέπω μία ή δύο στις 20 που να αξίζει που είναι η συνηθισμένη αναλογία της Ουκρανίας.Η θεωρία μου είναι οτι οι γκόμενες στα θέρετρα είναι όλες διαλεγμένες από τους τσολιάδες που τους κάνουν τα έξοδα των διακοπών οπότε και είναι εμφανίσιμες.Αλλά και μερικές που είχαν έρθει με φίλες τους χωρίς γκόμενους ήτσν και αυτές πολύ δυνατές γκόμενες.Μάλλον θα είχαν κάνει την είσπραξη στη διαβίωσή τους εντός πόλεως και γιόρταζαν τα κεκτημένα.
 
OP
OP
V

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
4
Πόντοι
16
'Εχε υπόψη σου ότι στην Κριμαία έχει (θα τα είδες φαντάζομαι) πολλά καμπινγκ που προορίζονται συνήθως για το φοιτητόκοσμο που δεν έχει φράγκα. Και καθώς τα περισσότερα από αυτά είναι κοντά σε παραλίες γυμνιστών (βλ. σχετικό μου ποστ παραπάνω) είναι λογικό να υπάρχει μια μεγάλη αναλογια από ξεβράκωτες και πρόθυμες πιτσιρίκες.
Στα κυριλλέ θέρετρα πάλι έχει πολλές (μα πάρα πολλές εσκορτ μόνες η με τον σπόνσορα.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Κριμαία δεν μπόρεσα να ξεδιαλύνω την εθνολογική σύσταση.Είδα σίγουρα Ρωσίδες και Λευκορωσίδες αλλά δεν μπορώ να πω ποιες είναι οι αναλογίες πόσες είναι Ουκρανές πόσες Ρωσιλδες και πόσες Λευκορωσίδες.Μια πρώτη εντύπωση είναι οτι μάλλον υπερέχουν οι Ρωσίδες αλλά στη Ρωσία οι αναλογίες από μουνάρες είναι διαφορετικές όπως και στη Λευκορωσία οπότε δεν μπορώ να βγάλω συμπέρασμα.Το ζήτημα είναι πώς προκαλείται αυτό το φοβερό αποτέλεσμα να μη βλέπεις ούτε ένα μπάζο και να είναι όλες μα όλες θεόμουνα η μία καλύτερη από την άλλη.
Οι γυμνιστές είναι χύμα και δίπλα στους λουόμενους με μαγιό.Μια γυμνή με κοιτούσε προκλητικά αλλά είχα συνέχεια τη γκόμενα δίπλα.Οταν βρήκα λίγο χρόνο είχε πάει ήδη άλλος και της έκανε μασάζ.Πάντως κωλολέει να κάνεις καμάκι σε γκόμενα που έχει το μουνί στη φόρα έχουν μεγάλη έξαψη.Και οι πούτσες βέβαια ανεμίζουν δεν πάνε πίσω.

Επίσης τώρα είμαι βέβαιος οτι οι φοιτητές στη Ρωσία κάνουν μετσξύ τους παρτούζες και όργια.Είναι φυσικό να πασάρεις τη γκόμενά σου εκεί δεν καταλαβαίνω πώς γίνεται το σηκώνει η κουλτούρα.Η δικιά μου με ρωτούσε για την επαγγελματική αποκατάσταση όπως έχει ακούσει πολλών Ουκρανέζων στην Ελλάδα στο χώρο της πορνείας.Με ρωτούσε τι κάνουν και πόσα λεφτά βγάζουν.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
Επίσης τώρα είμαι βέβαιος οτι οι φοιτητές στη Ρωσία κάνουν μετσξύ τους παρτούζες και όργια.Είναι φυσικό να πασάρεις τη γκόμενά σου εκεί δεν καταλαβαίνω πώς γίνεται το σηκώνει η κουλτούρα.Η δικιά μου με ρωτούσε για την επαγγελματική αποκατάσταση όπως έχει ακούσει πολλών Ουκρανέζων στην Ελλάδα στο χώρο της πορνείας.Με ρωτούσε τι κάνουν και πόσα λεφτά βγάζουν.
Εισαι βεβαιος αλλα κανεις λαθος.Οι γκομενες στη Ρωσσια το παιζουν λιγακι πουριτανες!και ειναι και ζηλιαρες αδυνατον να αφεισουν τον γκομενο τους να  :knockinb: αλλη!
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Ισως εκεί στους γυμνιστές και ελευθέριους να υπάρχουν τέτοια άτομα.Πάντως ομολογώ οτι Ρωσία ψάρωσα.Δεν έχει καμία σχέση με Ουκρανία.Η Ουκρανία είναι πολύ μαλακή συγκρινόμενη με τη Ρωσία.Ισως και να ήταν επειδή προς το Νότο παίζουν λίγο καυκάσιοι που είναι λίγο αρκούδια.Αλλά και οι Ρώσοι δεν πάνε πίσω.Η αστυνομία μου έπρηξε τα αρχίδια με σταματούσαν για ελέγχους.Στο σταθμό του Ροστόβ με έβαλαν να ανοίξω όλα τα πράγματα.Πολύ ψαρωτικοί.Εντωμεταξύ δε μιλάει κανένας απολύτως αγγλικά η συνεννόηση γίνεται στα ρωσικά και επειδή υποθέτουν οτι είμαι Ρώσος μιλάνε πολύ γρήγορα και δεν καταλαβαίνω πάντα τι λένε εκτός αν το πουν 2-3 φορές.Και οι Ρώσοι γενικά σου φέρνουν δυσκολίες σε όλα κλείνουν τους γκισέδες για να χέσουν,κλείνουν τις χέστρες για κανά μεσάωρο και όταν τις ανοίγουν έχει απίστευτη ουρά,μπορεί να περιμένεις στο κρύο τον οδηγό και αυτός όχι μόνο να μην ανοίγει το όχημα αλλά να θυμάται οτι πρέεπει να χέσει και να αφήνει τους επιβάτες να κοκαλώνουν.Γενικά είναι απαθείς,βάρβαροι και συνέχεια μιλάνε με φωνή σε στυλ διαταγής σα να τους ενοχλείς.Το αγαπημένο τους είναι να λένε οτι αυτό δε γίνεται το άλλο δε γίνεται μιλάμε για εντελώς συνηθισμένα αυτονόητα πράγματα που παντού γίνονται εκτός από τη Ρωσία.Στην Ουκρανία απλά βγάζεις τα ευρώ και καθαρίζεις αλλά οι Ρώσοι έχουν εθνική υπερηφάνεια.
Ο κάθε ασήμαντος μικρουπάλληλος σε οποιαδήποτε θέση θεωρεί αυτονόητο να σου πρήζει τα αρχίδια για να ασκήσει το ελάχιστο της εξουσίας που του δίνεται.Γίνεται πραγματικός δυνάστης.Και το ίδιο κάνουν και οι έξω στον ιδιωτικό τομέα.Ξανά και ξανά ο βαλκάνιος τσομπάνης έρχεται να επαναφέρει στην τάξη την αρκούδα το σοβιετικό άνθρωπο.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Κριμαία είδα και ένα τύπο που φόραγε μπλούζα με σημαία μεγάλη Βουλγαρία και έδειχνε τη Βουλγαρία της συνθήκης του Αγίου Στεφάνου με τη Θεσσαλονίκη μέσα.Ολα αυτά μέσα στον κόσμο.Σκέφτηκα να φόραγε τέτοιο χάρτη στη Θεσσαλονίκη πόσα λεπτά θα έμενε όρθιος;Υπάρχει έντονος σλαβικός εθνικισμός ειδικά στη Ρωσία με σημαίες με δικέφαλους αετούς κτλ.Στην Ουκρανία όχι τόσο πολύ.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Επίσης δε μου άρεσε με τους Ρώσους ο πατερναλισμός.Σου λένε τώρα θα φας,τώρα θα ξεκουραστείς,σιγά ό,τι θέλω θα κάνω μπορεί να θέλω συνέχεια να αυνανίζομαι εσένα τι σε κόφτει;Ακόμα σε ρωτάν αμέσως προσωπικές ερωτήσεις πόσα βγάζεις είσαι παντρεμένος κτλ;Τι σε νοιάζει ρε γύφτο πόσα βγάζω λογαριασμό θα σου δώσω;Και αυτό το κάνουν όλοι.Επίσης έχει αρκετούς μεθύστακες που σου κολάνε κοροιδεύουν τους ξένους κτλ λέγανε κοίτα ρε οι κοπέλες μας με τι τύπους πάνε κτλ.Γενικά η μέθοδος είναι πάντα Balkan power κανένα ψάρωμα,καθόλου φόβος,πλήρης έλεγχος του περιβάλλοντος και εξουσία του τσολιά.Οι Ρώσοι έχουν ανάγκη τον κνούτο αλλιώς είναι φοβερά αναιδείς.Επίσης θα τους χαρακτήριζα γλιστερούς αλλάζουν πρόσωπο από τη μια στιγμή στην άλλη παριστάνουν τους χαζούς και όταν κλείσουν τη συμφωνία γίνονται κέρβεροι.Επίσης λένε συνέχεια μούσια και θέλουν να τα τρως για να κάνουν και αυτοί την πάπια.Γενικά σε παίζουν πολύ κινδυνεύεις οι Ουκρανοί είναι εντελώς χαχόλοι βλάχοι και πρωτόγονοι μπροστά τους.

Ακόμα στη Ρωσία παίζει ρόλο πρώτα η ικανοποίηση των βασικών αναγκών.Φαί,ποτό,χέσιμο και γαμήσι έρχονται πρώτα και επισκιάζουν το καθετί.Ακόμα και σε μια μικρή πόλη που έμεινα σε πανσιόν μου έφεραν πόρνη 10 λεπτά αφ'ότου μπήκα στο διαμέρισμα η οποία ρώτησε jesli nuzna debushka.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom