Νέα

Κριμαία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vonmakoulis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 145
  • Εμφανίσεις 28K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
1.886
Like
1.127
Πόντοι
216

φιλε yantis πολυ καλο το φωτορεπορταζ σου !!! απο οτι παρατηρησα η κριμαια μαστιζετε απο μουνοθυελες !!! επισης παρατηρησα οτι οι περισσοτερες που περπατανε στο δρομο ειναι γυναικες !!! μπραβο φιλε μου φανταζομαι περασες σουπερ!!!
 

yantis

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
639
Like
0
Πόντοι
6
only pm  λογο του τσαρου  τιs  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:    παντα  για σοβαρουs αναγνστεs
 

Nemirof

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2009
Μηνύματα
144
Like
0
Πόντοι
1
συντροφε Υαντιs,  :sunglasses: πολυ καλο φοτο ρεπορταζ . Απο οτι βλεπω η ποιοτιτα ειναι χαλια  :jerking: οποτε αν και ειχα σχεδιο για Γιαλτα τωρα το σκεφτομαι  :think:. Ποτε εισουνα εκει? ποσεs μερεs εμεινεs? Καρφωσεs τιποτα?  :pipa2: με ποσα λεφτα?  :lheel:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
only pm  λογο του τσαρου  τιs  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:    παντα  για σοβαρουs αναγνστεs
με τι πηγες?με το Datsun που πουλας της πατατες?
συντροφε Υαντιs,  :sunglasses: πολυ καλο φοτο ρεπορταζ . Απο οτι βλεπω η ποιοτιτα ειναι χαλια  :jerking: οποτε αν και ειχα σχεδιο για Γιαλτα τωρα το σκεφτομαι  :think:. Ποτε εισουνα εκει? ποσεs μερεs εμεινεs? Καρφωσεs τιποτα?  :pipa2: με ποσα λεφτα?  :lheel:
κοιτα η Κριμαια εχει καλα μουνια.και εχει και παρα πολλες τουριστριες.οσο για τον αν γαμησε.μονο με λεφτα και αν πιει Λεβιτραν 100mg.ενα πουλακι μου ειπε οτι του Red δεν του σηκωνεται! :2funny:----παντος αν πατε για θαλασσα ειναι βουρκος!μπανιο δεν κανεις με τιποτα!σας βαζω 2 φωτο απο μια φιλη μου που πηγε Κριμαια.να δειτε τι βουρκος ειναι η θαλασσα.ανα θελεται να πατε για καμακι θα περασεται καλα.αν θελεται για μπανιο αυτος ο βοθρος δεν συγκρινεται με της Ελληνικες θαλασσες!
 
OP
OP
V

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
4
Πόντοι
16
Οχι ρε Μήτσο, λάθος κάνεις. Έχει υπέροχες θάλασσες.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
εγω πηγα και ειδα μια αηδία!η θαλασσα της Κριμαιας δεν μπορει με τιποτα να συγκριθει με την Ελληνικη θαλασσα!μουνι ειχε παρα πολυ.ανεσεις 0.ζεστο νερο 2-3 ωρες τη μερα (2005).γνωστοι μου απο 'κει μου ειπαν οτι παλια τους κωβαν και το ρευμα (δεκαετια του '90)!και γενικα δεν ειναι και τοσο φτηνα για καποιον Ρωσσο εν σχεση με το να παει Τουρκια ή Αιγυπτο που θα του στιχοισει πολυ φτηνοτερα και εκει θα εχει ολες της ανεσεις.τα σανατορια εδειχναν εγκαταλελημενα  και γενικα ο τουρισμος δεν ηταν ιδιεταιρα ανεπτυγμενος.υπαρχει και η Οδησσος εκει η θαλασσα ειναι ακομα πιο συχαμερη!μπανιο δεν εκανα!η Κριμαια κατα τη γνωμη μου ειναι μια καλη επιλογη για καποιον πορνοτουριστα.ΑΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΠΟΡΝΟΤΟΥΡΙΣΜΟ.για τους λατρες της καταγαλανης Ελληνικης θαλασσας που το καμακι δεν τους ενδιαφερει ιδιεταιρα καλητερα να πανε καπου αλλου.
 

yantis

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
639
Like
0
Πόντοι
6
εγω πηγα και ειδα μια αηδία!η θαλασσα της Κριμαιας δεν μπορει με τιποτα να συγκριθει με την Ελληνικη θαλασσα!μουνι ειχε παρα πολυ.ανεσεις 0.ζεστο νερο 2-3 ωρες τη μερα (2005).γνωστοι μου απο 'κει μου ειπαν οτι παλια τους κωβαν και το ρευμα (δεκαετια του '90)!και γενικα δεν ειναι και τοσο φτηνα για καποιον Ρωσσο εν σχεση με το να παει Τουρκια ή Αιγυπτο που θα του στιχοισει πολυ φτηνοτερα και εκει θα εχει ολες της ανεσεις.τα σανατορια εδειχναν εγκαταλελημενα  και γενικα ο τουρισμος δεν ηταν ιδιεταιρα ανεπτυγμενος.υπαρχει και η Οδησσος εκει η θαλασσα ειναι ακομα πιο συχαμερη!μπανιο δεν εκανα!η Κριμαια κατα τη γνωμη μου ειναι μια καλη επιλογη για καποιον πορνοτουριστα.ΑΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΠΟΡΝΟΤΟΥΡΙΣΜΟ.για τους λατρες της καταγαλανης Ελληνικης θαλασσας που το καμακι δεν τους ενδιαφερει ιδιεταιρα καλητερα να πανε καπου αλλου. :uglystupid:
  1  μηδεν αχιοπρεπεια  και σεβασμοs pros  singrafondes  2  πριν 5 χρονια  3  μου  ειπε  μια φιλη  μου  κτλ  :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom