Νέα

«Κράχτες» για κωλόμπαρα έξω απ' τα σπιτάκια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα AntifitCondom
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 155
  • Εμφανίσεις 51K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

loxxos

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
2.362
Like
3
Πόντοι
16
Νομίζω ότι η λύση είναι να μαζευτούμε καμμιά 30ρια άτομα και να κάνουμε βόλτα σε αυτά τα μέρη και όποιον πάρει ο χάρος.

Αμην και ποτε θα το κανουμε αυτο συναγωνιστες την πατησα και εγω μια φορα πριν ενα δυο χρονια με τον μαλακα τον γκαβουλιακα με πηγε στο σκατομπαρο της σατωβριανδου και μου απεσπασαν 20 ευρω με το ταχυδακτυλουργικο της αλλαγης σε πενταευρω μπροστα μου οπως και του συντροφου paladin852 και αρκετων αλλων οπως διαβασα απο τοτε το φυσαω και δεν κρυωνει... >:( :'( :headbang: :headbang:

πρεπει κατι να κανουμε να τελειωσουμε μια και καλη με αυτους τουσ σιχαμερους μαλακες μετα απο τοσα χρονια που λειτουργουν με τον ιδιο τροπο ειναι κριμα να την πατανε συνεχεια κι'αλλα παιδια.. :( >:(!!!!
 

atikos

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2007
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
Κι εμένα πήγαν να μου φάνε στη Θεσσαλονίκη δραχμικά ακόμα 100.000. Τα έδωσα στον μπράβο που ειρωνικά μου είπε "φιλαρακι, εσύ φαίνεσαι για έξυπνο παλληκάρι..πώς την πάτησες?". Στη συνέχεια πήγα στο αστυνομικό τμήμα της περιοχής, εξήγησα στον αξιωματικό υπηρεσίας τί είχε γίνει και με συνοδεία περιπολικού πήγαμε πάλι στο κωλόμπαρο όπου δεν υπήρχε ούτε μπραβος ούτε η γκόμενα. Με την απειλή των μυνήσεων και του αυτόφωρου ο ιδιοκτήτης μου επέστρεψε τα χρήματα. Ευχαρίστησα θερμά τους αστυνομικούς που με βοήθησαν και έφυγα. Το θέμα είναι ότι το 99% αυτων που την πατανε δεν απευθυνονται μετά στην αστυνομία, είτε γιατί είναι παντρεμμενοι είτε γιατί φοβούνται μην μπλέξουν... ΜΕΓΑ ΛΑΘΟΣ!!!
 

michael_k

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.428
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
πάντος πιστεύω θα ήταν καλό να μπει ενα topic  που να λεεί τι πρεπει να προσεχει καποιος οταν πιγαινει σε οίκο ανοχής ετσι για να θυμούνται οι παλιοί και να μαθένουμε εμεις οι νέοι
οτι και να πουν οι παλιοι στους νεους αμα δεν την πατησεις σε αυτους σιγουρα καποια στιγμη θα την πατησεις καπου αλλου.
γι αυτο λενε θα την παθεις για να μαθεις.δεν βγηκε τυχαια.
 

l want sex

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2009
Μηνύματα
55
Like
0
Πόντοι
0
Αμην και ποτε θα το κανουμε αυτο συναγωνιστες την πατησα και εγω μια φορα πριν ενα δυο χρονια με τον μαλακα τον γκαβουλιακα με πηγε στο σκατομπαρο της σατωβριανδου και μου απεσπασαν 20 ευρω με το ταχυδακτυλουργικο της αλλαγης σε πενταευρω μπροστα μου οπως και του συντροφου paladin852 και αρκετων αλλων οπως διαβασα απο τοτε το φυσαω και δεν κρυωνει... >:( :'( :headbang: :headbang:

πρεπει κατι να κανουμε να τελειωσουμε μια και καλη με αυτους τουσ σιχαμερους μαλακες μετα απο τοσα χρονια που λειτουργουν με τον ιδιο τροπο ειναι κριμα να την πατανε συνεχεια κι'αλλα παιδια.. :( >:(!!!!
Τους χρειάζεται...
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
84
Πόντοι
66
πρεπει κατι να κανουμε να τελειωσουμε μια και καλη με αυτους τουσ σιχαμερους μαλακες μετα απο τοσα χρονια που λειτουργουν με τον ιδιο τροπο ειναι κριμα να την πατανε συνεχεια κι'αλλα παιδια.. :( >:(!!!!

Aυτός είναι ο λόγος που έχει σημασία να γράφουμε κ να μοιραζόμαστε τις εμπειρίες μας εδώ μέσα... ώστε ακόμα κι αν γίνει κάτι λάθος ή κάποια στραβή, να προλάβουν τουλάχιστον να ενημερωθούν οι υπόλοιποι κ να μην ξανασυμβεί!

Γι' αυτό... ΔΙΑΔΩΣΤΕ ΤΟ FORUM! :rockon:
 

l want sex

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2009
Μηνύματα
55
Like
0
Πόντοι
0
Aυτός είναι ο λόγος που έχει σημασία να γράφουμε κ να μοιραζόμαστε τις εμπειρίες μας εδώ μέσα... ώστε ακόμα κι αν γίνει κάτι λάθος ή κάποια στραβή, να προλάβουν τουλάχιστον να ενημερωθούν οι υπόλοιποι κ να μην ξανασυμβεί!

Γι' αυτό... ΔΙΑΔΩΣΤΕ ΤΟ FORUM! :rockon:
Εχεις μεγάλο δίκιο φίλε μου! :rockon:
 

ΑΚΗΣ018

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Ιουν 2008
Μηνύματα
501
Κριτικές
37
Like
24
Πόντοι
2.935
Σιγουρα φιλοι μου σας εχει τυχει κανοντας τσαρκα στο ΜΕταξουργειο να  πεσετε πανω σ ενα τυπο με γυαλινο?ψευτικο?ματι που σε προσεγγιζει ρωτωντας σε αν εισαι ελληνας και λεγοντας σου πως εχει ωραια μουνακια για να γαμησεις με 40 50 η 60 νομιζω ευρω...τι τρεχει με την παρτη του γνωριζει κανεις?εγω προσωπικα δεν εχω ποτε ασχλοληθει μαζι του γιατι μυριζομαι μουφα κατασταση...
Φιλοι μου προχθες ο τυπας(κοντος-γυαλινο ματι-βρωμορουχα) εκοβε βολτες επι 2 ωρες στην Ιασωνος πανω κατω ψαχνωντας θυματα...ΠΡΟΣΟΧΗ!!!!!
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
47
Πόντοι
4.215
πλάκα θα έχει να πει κανενας οτι παει μαζί του και να του την πέσει σε κανα στενό!!
 

kurt

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2006
Μηνύματα
73
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά οσοι πηγαίνετε στους  οίκους ανοχής του μεταξουργίου ΠΡΟΣΟΧΗ!!εκεί εξω απο τα μπουρδέλα του μεταξουργίου περιφέρετε ένας τύπος μετριου αναστήματος με ενα γυάλινο ματι ο οποίος λεει σε όλους οτι εχει ωραία κορίτσια :jerking:!!

εγω επειδή τον είχα δεί αρκετες φορες να περιφέρετε εκεί,είπα να παω να δω τι παίζει!!μου είπε οτι εχει ωραίες γυναικες και τετοια...οι οποίες δουλεύουν με μισάωρο διλαδή ακόμα και αν τελειώσεις στην μισή ωρα δεν σηκωνεται να φύγει αλλα μπορεί να κατσει και για δευτερη φορα..οταν τον ρώτησα ποσα πέρνει γιατι  εχω εχω μονο 30 ευρω πανω μου,ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ.


Για να μην σας τα πολυλωγώ με πήγε σε ενα αδειο κωλόμπαρο εκεί στην ομονοια και μου ειπε πος οτι ποτά πάρω ειναι δωρεάν και πληρώνω μονο το κορίτσι...αφου ηρθε μετα απο κανα 5λεπτο το κοριτσι  και εφυγε π τυπος ...ήπιε αμεσως δυο ποτά και μετα φώναξε τον μπαρμαν ο οποιος μου ειπε  "ΤΑ ΠΟΤΑ ΕΙΝΑΙ 38... 43 ΕΥΡΩ !!" ειπα και γώ 43 ΕΥΡΩ τι να κανουμε να σκασουμε κατι παραπάνω να το ευχαριστηθουμε...αφου του  δινω τρια 20 ευρα που μολις ειχα παρει απο το ΑΤΜ για αυτη την δουλεια  ο τυπος μου ξαναλεει "ΜΗΠΩΣ ΕΧΕΤΕ 3 ΕΥΡΩ" Εγω φάντάστικα οτι τα θέλει γιατί δεν είχε ψιλά αλλα μετα το διώρθωσε μου είπε οτι ο λογαιασμος ειναι 48 ευρώ και εγώ του έδωσα 45!!!!!....ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΝΕ Ο ΤΥΠΟΣ ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ ΕΝΑ 20 ΕΥΡΩ ΜΕ 5 ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΜΟΥ ΖΗΤΟΥΣΕ ΚΑΙ 3 ΕΥΡΩ ΑΚΟΜΑ !!!Φυσικά του είπα οτι δεν έχω αλλα λεφτά και οτι εγω για αλλου πηγαινα και με φερανε εδω....και χατηρικα και καλα με αφήσανε :headbang:

Αφού τα σκασα για τα καλά και μόνο τοτε η κοπέλα μου είπε οτι αυτά ειναι για την γνωριμία μας και οτι επρεπε να σκάσω αλλα 150 ευρω για να κοιμηθώ μαζι της (Λίγο παραπάνω απο τις τιμες του μπουρδέλου!!!)

ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΣΑΣ ΖΑΛΙΖΩ ΕΣΚΑΣΑ 60 ΟΛΟΚΛΗΡΑ ΕΥΡΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΤΙΠΟΤΑ !!!!! ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΑΚΟΥΜΠΙΣΑ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ!!!!!!

ΠΡΟΣΟΧΗ ΠΑΙΔΙΑ !!!!!!
H κλασικη μουτσουνα του μεταξουργιου....
ευτυχως οιτε δεν με επισε οτι κουμανταρει μουνακια και κανουνιζει σπρωχτηκες
με τετοια μουτρα και λετσουρας σιγα μην κανει νταβατζιλικια....
εγω λεω να μαζευτουμε καμια 45αρια ατομα απο δω να τον ακολουθησουμε και να τα ακνουμε ολα λιμπα.....
 

Tarasch

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2007
Μηνύματα
753
Κριτικές
11
Like
46
Πόντοι
4.165
Φιλοι μου προχθες ο τυπας(κοντος-γυαλινο ματι-βρωμορουχα) εκοβε βολτες επι 2 ωρες στην Ιασωνος πανω κατω ψαχνωντας θυματα...ΠΡΟΣΟΧΗ!!!!!
την εχουν πατησει πολλοι απο αυτο το λετσο σε παει στο μπαρ και για τη γνωριμια και καλα σου παιρνουν οσα περισσοτερα μπορουν.την ειχα πατησει και εγω παλια.παντως πρεπει να εχει φαι τα κλωτσομπουνιδια του :knuppel:
 

kuzia

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2010
Μηνύματα
813
Like
315
Πόντοι
26
ωραιο thread μαγκες.μου θυμησατε την παιδικη μου ηλικια.και εγω νομιζα οτι εχουν εξαφανιστει αυτα τα λαμογια που λυμαινονται εξω απο τους χωρους στο κεντρο
 

nikolakis72

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2008
Μηνύματα
2.583
Like
0
Πόντοι
16
αχχχ θυμηθηκα τα νιατα μου
μου την ειχε πεσει εξω απο το τσονταδικο το σταρ
ειχα βγει θολωμενος να γαμησω και με το μου την επεσε λεω που να τρεχω τωρα φυλης ας δουμε τι εχει αυτος
12000 το 89 μου ειχαν φαει τα μουνοπανα
 

fc18

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2006
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
αχχχ θυμηθηκα τα νιατα μου
μου την ειχε πεσει εξω απο το τσονταδικο το σταρ
ειχα βγει θολωμενος να γαμησω και με το μου την επεσε λεω που να τρεχω τωρα φυλης ας δουμε τι εχει αυτος
12000 το 89 μου ειχαν φαει τα μουνοπανα

Καλημερα και συγνωμη για την απορια, αλλα απο το 89 μεχρι σημερα εχουν περασει 21 χρονια. Πως καταφερνουν και επιβιωνουν τοσα χρονια, αυτοι με αυτο τον τροπο?

Ο τυπος με το γυαλινο ματι ειναι αυτος που λεει το βιντεο απο 02:09 - 03:34?
 

jonbu

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2009
Μηνύματα
216
Κριτικές
21
Like
458
Πόντοι
31
Ωραιο τοπικ μου θυμισε και εμενα στιγμες απο ...πολυ παλια.

Βολτα στο Μεταξι, κλασικα καμακι στην Ιασωνος (ενας τυπος κοντος με μουσι και λουκ τελειωμενου, που υπαρχει ακομα εκει) και με ψηνει και καλα για μεγαλη φαση οποτε και με παει σε ενα κολομπαρο στην Καρολου καπου - επεσε και ποδαροδρομος  :headbang:

Εκει λοιπον, μονος εγω, με καθιζει σε ενα τραπεζι, μου φερνει και μια ...κυρια παρεα και πιναμε, πιναμε ωσπου καποια στιγμη αρχιζω και την ψιλιαζομαι, της λεω τι θα γινει θα κανουμε τιποτα.Ε και τοτε αρχισε να μου λεει λαλακιες και να παριστανει την ανηξερη.

Σηκωνομαι παω στο μαγαζατορα που ηταν και μπαρμαν να πληρωσω και οταν μου ειπε το λογαριασμο ...επαθα.Για καλη μου τυχη στη γωνια παραδιπλα ειχε σκοπια μια διμοιρια ματ και του λεω, αν δε μου δωσεις τα λεφτα μου πισω θα παω να σε καταγγειλω.Τελικα και μετα απο μανουρα μου εκοψε ...δυο ποτα απο το λογαριασμο.

Χρησιμο σαν εμπειρια, το θυμαμαι και γελω, πιτσιρικας γαρ τοτε.

Για τους νεους και περιεργους οπως ημουν εγω διαβαστε προσεκτικα και αποφυγετε. :thumbsup:
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.737
Κριτικές
183
Like
3.094
Πόντοι
8.535
Ωραιο τοπικ μου θυμισε και εμενα στιγμες απο ...πολυ παλια.

Βολτα στο Μεταξι, κλασικα καμακι στην Ιασωνος (ενας τυπος κοντος με μουσι και λουκ τελειωμενου, που υπαρχει ακομα εκει) και με ψηνει και καλα για μεγαλη φαση οποτε και με παει σε ενα κολομπαρο στην Καρολου καπου - επεσε και ποδαροδρομος  :headbang:

Εκει λοιπον, μονος εγω, με καθιζει σε ενα τραπεζι, μου φερνει και μια ...κυρια παρεα και πιναμε, πιναμε ωσπου καποια στιγμη αρχιζω και την ψιλιαζομαι, της λεω τι θα γινει θα κανουμε τιποτα.Ε και τοτε αρχισε να μου λεει λαλακιες και να παριστανει την ανηξερη.

Σηκωνομαι παω στο μαγαζατορα που ηταν και μπαρμαν να πληρωσω και οταν μου ειπε το λογαριασμο ...επαθα.Για καλη μου τυχη στη γωνια παραδιπλα ειχε σκοπια μια διμοιρια ματ και του λεω, αν δε μου δωσεις τα λεφτα μου πισω θα παω να σε καταγγειλω.Τελικα και μετα απο μανουρα μου εκοψε ...δυο ποτα απο το λογαριασμο.

Χρησιμο σαν εμπειρια, το θυμαμαι και γελω, πιτσιρικας γαρ τοτε.

Για τους νεους και περιεργους οπως ημουν εγω διαβαστε προσεκτικα και αποφυγετε. :thumbsup:
την επαθα κ εγω ετσι στην θεσ/κη(πανε χρονια),ακριβως ιδια κατασταση,μονο που εγω δεν ημουνα τοσο τυχερος σαν εσενα κ τα λεφτα πηγαν χαμενα.....ειχα δωσει 50 ευρω γιατι η κωλογρια κραχτης μου ειχε υποσχεθει απεριοριστο σεξ με κοπελα στο γαμοκωλομπαρο...ημουνα κ γω μικρος τοτε κ την πατησα ασχημα....τελικα εφυγα με την ψωλη στο χερι,κατανευριασμενος...αλλα μου γινε κ μαθημα να μην κανω ξανα μαλακιες...thats life! :huh: :huh:
 

digger

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Κριτικές
34
Like
4.325
Πόντοι
7.195
Καλημερα και συγνωμη για την απορια, αλλα απο το 89 μεχρι σημερα εχουν περασει 21 χρονια. Πως καταφερνουν και επιβιωνουν τοσα χρονια, αυτοι με αυτο τον τροπο?

Ο τυπος με το γυαλινο ματι ειναι αυτος που λεει το βιντεο απο 02:09 - 03:34?

όχι δεν είναι αυτός.
για το πώς επιβιώνουν αυτά τα μαγαζιά μην απορείς. απευθύνονται σε πελάτες της μιάς φοράς και η Ομόνοια δε στερεύει ποτέ. τα τελευταία χρόνια έχουνε ζόρια γιατί η σύνθεση έχει αλλάξει και οι πολλοί δεν τολμάνε να κυκλοφορήσουν.
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.651
Κριτικές
40
Like
3.339
Πόντοι
4.587
Σχετικά με το σκυλί που πηγαινοέρχεται στην Ιάσωνος και ψάχνει πελατεία, με πλησίασε κι εμένα ένα βράδυ λέγοντας για ένα ωραίο νεαρό μουνάκι μόλις δεκαοχτώ χρόνων κάπου εκεί κοντά. Τον ακολούθησα από περιέργια και φτάσαμε κοντά στην Ομόνοια, στη Σωκράτους σε ένα στενό. Ο λέτσος δήθεν είχε ανοίξει καινούργιο μαγαζί με γκομενάκια. Καθώς  μπήκαμε στο κωλόμπαρο το οποίο ήταν γεμάτο βρωμόφατσες (σα τη δικιά μου :headbang:)  μέσα σε δέκατα του δεπτερολέπτου μου τη πέφτει μιά γριά γύρω στα πενήντα σα βουνό, ανατολικιά ίσως ρωσσίδα η βουλγάρα και δεν ήξερα πως να τη κάνω. Κάτι  νόημα έκανε για ποτά σε έναν άλλο σκύλο του μαγαζιού, και τότε την έκανα, με πήραν και από πίσω το βουνο με το λέτσο μαζί. Παίδες μη αφήνετε τέτοια υποκείμενα να σας πλησιάσουν γιατί λεφτά τσάμπα θα σας φάνε και τίποτα δε θα κάνετε.
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Επειδη ειχα μερες να αδειασω... δεν αντεχα αλλο και ειχα αναγκη ενα γρηγορο στο μεταξουργείο
πηγα εκανα οτι εκανα, θα γραψω και κριτικη.

Μολις τελειωνω και παω να φυγω, πετυχενω εναν περιεργο τυπο.. στα καλα καθουμενα μου ερχεται μου μιλαει και μου συστηνεται..

ταδε ταδε και ταδε..

μου λεει λοιπον οτι εχω ενα μπουρδελο εδω στην λεωνιδου θες να δεις μια ελληνιδα?
Παιδια δεν θελω να δικαιολογηθω αλλα ημουν αρκετα ζαλισμενος απο την καταθεση και του λεω δε γμαιεται..
Μου την πλασαρε για 10 ευρω..

Καλα του λεω για παμε να μου την δηξεις...Θα μου πειτε γιατι δεν την εκανες και πως εμπιστευεσαι ξενους...

να πουμε την αληθεια ετσι οπως ηταν αυτος κοκαλιαρης 30 κιλα ανθρωπος δεν μπορουσε να με βλαψει...

περασαμε την λεωνιδου, και φυγαμε κιολας απο το μεταξουργειο
του λεω
-ρε φιλε που με πας? σου λεω οτι δεν εχω ωρα..

μου  ελεγε διαφορα, οτι ειναι η καλυτερη τα κλασικα μωρε που λενε ολοι τους,περιμενα οτι θα ταν καμια γρια.. αλλα εγω νομιζα οτι ηταν κανα κρυφο στουντιο.. αυτο ηταν μπαρακι..
σε στενο της ομονοιας που δεν εχω ξαναπαει πραγματικα..

Τωρα κωλομπαρο δεν το λεγες..δεν ηταν καν κωλομπαρο...
Φτανουμε, με βαζει μεσα,με αρχησε να ρωταω τι θα πιω και τι θα πιω.. του ελεγα ευγενικα οτι δεν θελω κατι...Με το ζορι μου πλασαρε ενα χυποτο κερασμενο δηθεν απο αυτον.. δε γαμιεται ελω 3-4 ευρω ποσο θα χει..


σκαει μυτη διπλα μου και μια ρωσιδα κλασικα αυτο που περιμενα,45αρα-50αρα γεματουλα,αλλα γοητευτικη για την ηλικια της..

εγω της μιλαγα και ο μπαρμαν φερνει ενα ποτο για αυτην χωρις να ρωτησει καν ετσι?

μου μιλαγε αυτη και ερχεται και μου λεει ο μπαρμαν οτι να της φερει και αλλο..
Οχι του λεω πρεπει να φυγω.. και μου λεει 22 ευρω


:headbang: :headbang: :headbang: :helpplea: :helpplea:

Δεν ειναι τα λεφτα που μου φαγανε σιγα τα λεφτα τα ξαναβγαζω,αλλα το πως μου την φερανε ετσι δεν μπορω να καταλαβω..δεν ξερω ρε φιλε..

αισθανθηκα απαισια και ο εγωισμος μου ειχε θιχτει τρελα που με δουλεψε εκεινος ο γεροχλεπας. Πως ειναι δυνατον τετοια ατομα χαμηλης νοημοσυνης να ειναι τοσο πονηροι?
Παλι καλα που καταλαβα αμεσως τι γινοταν, διοτη χαζος δεν ειμαι και λεω καντην γιατι θα χρεωθεις κανα 50ευρω στα καλα καθουμενα

του εδωσα 14 ευρω που ειχα στο πορτοφολι, δοξα το θεο το 10αρι που ειχα στην τσεπη δεν το αντιληφθηκε...και φυσικα τα δεχτηκε...

Ο χλεπας δεν ηξερε που να κρυφτει,διοτη εγω του πα απο την αρχη οτι δεν ηθελα να γαμησω..
και μαλλον εινα κλικα , αυτος αβανταδορος ψαρευει κοσμο και παιρνει ποσοστα απο τα ποτα, οπως και η τανα..

Αυτος εκει μεταξουργειο γυρναει
του υποσχεθηκα οτι θα τον ξαναπετυχω και πηγε και κλειστικε στην κουζινα...

Βγηκα και προσπαθουσα να καταλαβω πως διαολο μου την εφεραν ετσι..Διοτη δεν εχω ιδεα απο τετοια μπαρ,και μην βγει και πει κανενας με υφος οτι αυτα δεν ειναι για ολους και για μενα, διοτη δεν θελω να ασχοληθω με αυτα μου φτανουν τα μπουρδελα...

Γιατι του χα πει απο την αρχη οτι δεν θελω να πιω κατι αλλα να δω την κοπελα και αυτος εβαλε τον μπαρμαν να φερει τα ποτα χωρις εγω καν να του τα ζητησω...

Τωρα τοσο αθωος φενομαι φατσικα και ηρθε και επιασε εμενα? :headbang:
δεν νομιζω.. νομιζω τον εχω δει και αλλες φορες, ψαρευει στην γυρω περιοχη..

Ηλιθιοι, αλλα η οφθαλμαπατη οτι ειναι πονηροι ειναι μονο ο τροπος που ξερουν να σου φανε τα λεφτα.... Οσοι δεν εχετε ιδεα απο τετοια και βρεθειτε στην περιοχη προσοχη..
Οσο εξυπνος ειναι ο καθενας το κατω κεφαλι παντα κυριαρχει να το ξερετε..


 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
δε πειραζει ρε σταμουλη, πληρωσες λιγα για να μαθεις το φυλλο, οπως στο ποκερ.
τι να σου πουμε τωρα δηλαδη, οτι επρεπε να αγριεψεις και τα σχετικα? δε σε ξερω και φατσικα. πληρωσες λιγα και εφυγες αδαρτος και μυαλωμενος, μια χαρα φαινεται.
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
δε πειραζει ρε σταμουλη, πληρωσες λιγα για να μαθεις το φυλλο, οπως στο ποκερ.
τι να σου πουμε τωρα δηλαδη, οτι επρεπε να αγριεψεις και τα σχετικα? δε σε ξερω και φατσικα. πληρωσες λιγα και εφυγες αδαρτος και μυαλωμενος, μια χαρα φαινεται.

τι να αγριεψω ρε ? :grin:

να μου φερναν κανα γεωργιανο σφαχτη? :rolleyes:

 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom