Νέα

«Κράχτες» για κωλόμπαρα έξω απ' τα σπιτάκια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα AntifitCondom
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 155
  • Εμφανίσεις 51K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.576
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.112
Πόντοι
14.565
Το thread συγχωνεύτηκε.
 

Επισκέπτης
35 με 40 αλλα μινιον...ουτε πλατες ουτε τιποτα!Μια ταπα και μιση...
ίσως είναι και αυτός γιατί ξέρω μια περίπτωση απλά είναι 3 με 4 αδέλφια που η μάνα τους έχει ένα κωλόμπαρο κοντά στην Ομόνοια και ίσως κάποιοι από αυτούς να έχουν ανοίξει κανένα στο Μεταξουργείο.και από αυτά τα αδέλφια ο ένας έχει γυάλινο μάτι.
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
11
Πόντοι
16
δεν ειναι μονο ενας ο κραχτης ! π.χ. στην γωνια σωκρατος με αγ.κωνσταντινου εχει παλι κραχτη. οπως επισης και σε αλλα σημεια! ο σκοπος ειναι παντα ο ιδιος! να σε πανε σε κωλομπαρο της περιοχης και να σε υπερχρεωσουν με ποτα! χωρις να κανεις τιποτα!

ΑΡΑ ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΑΥΤΟΥΣ !!!!!!!!
 

freddie krueger

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.120
Κριτικές
4
Like
24
Πόντοι
16
ίσως είναι και αυτός γιατί ξέρω μια περίπτωση απλά είναι 3 με 4 αδέλφια που η μάνα τους έχει ένα κωλόμπαρο κοντά στην Ομόνοια και ίσως κάποιοι από αυτούς να έχουν ανοίξει κανένα στο Μεταξουργείο.και από αυτά τα αδέλφια ο ένας έχει γυάλινο μάτι.
oι αδελφοι νταλτον...
 

Επισκέπτης
δεν ειναι μονο ενας ο κραχτης ! π.χ. στην γωνια σωκρατος με αγ.κωνσταντινου εχει παλι κραχτη. οπως επισης και σε αλλα σημεια! ο σκοπος ειναι παντα ο ιδιος! να σε πανε σε κωλομπαρο της περιοχης και να σε υπερχρεωσουν με ποτα! χωρις να κανεις τιποτα!

ΑΡΑ ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΑΥΤΟΥΣ !!!!!!!!
είναι το σόι αυτό Σωκράτους είναι το μαγαζί της μάνας τους δίπλα στο παλιο Αμπασαντέρ.
 

Επισκέπτης
Αρα εκει ειναι και η ριζα του κακου...το εχουν χρονια το κωλομπαρο?
κάπου 7 χρόνια το έχουν ποιο παλιά είχαν κάπου Σατωβριάνδου και Μενάνδρου και ένα καφενείο στην Χαλκοκονδύλη που σύχναζαν Βούλγαροι ποιο παλιά ήταν και αυτό κωλόμπαρο Ελ Πάσο το λέγανε η Ροντέο ένα από αυτά τα δυο ονόματα.
 

kinitos grassadoros

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2007
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά μην εμπιστεύσεστε κανέναν κράχτη.Το 2000 είχα έρθει Αθήνα και στην ίδια γωνία όπως έτυχε παραπάνω στον συναγωνιστή ένας κράχτης μου έφαγε καμία 25000 δρχ τότε.Τον ακολούθησα σε μια παμπ λίγο πιο πάνω και μου γνώρισε κάτι γκόμενες.Το κοντερ άρχισε να ανεβαίνει και χωρίς να το καταλάβω έμεινα μέ το πουλί στο χέρι,ΜΑΚΡΙΑ!!!!!!!
 

parishs

Νέο Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2008
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Εγώ είχα πάει μπουρδελότσαρκα στο μεταξουργείο πριν τρία χρονάκια με ένα φιλαράκι και μας έπιασε στο ψωνιστήρι
ένας τυπάς ότι εντέλει και καλλά θα γαμήσουμε ένα θεόμουνο με 30 ευρώ και μας πάει δρομολόγιο με τα πόδια σε μια
pub μάλλον κάπου στη Σωκράτους όπου ήταν μέσα 2-3 τελευταίοι στη μπάρα , όπου αγριέψαμε έμείς και μας έφερε από ένα
ποτάκι μέχρι να έρθει η κοπέλα. Εμείς περιμέναμε σε ένα τραπεζάκι στο βάθος του μαγαζιού και τότε ανοίγη ένα παταράκι
από πάνω με μια μικρή σκαλίτσα που υπήρχε και βγηκε μία πρεζού και λέμε είμαστε δύο πως θα γίνει και μας λέει ο τύπος
έχω και άλλη μία και μας φέρνει και μια χοντρή σκέτο μπάζω και λέω εγώ δε θα πάρω τίποτα γιατί ξενέρωσα ο φίλος μου παίρνει απόφαση να πάει να γαμήσει και βγάζει να πληρώσει και του δίνει 50 ευρώ και περιμένει να πάρει τα ρέστα για να ανέβει στο πατάρι και του λέει ο τύπος εντάξει είμαστε 30 η κοπέλα και 20 το δωμάτιο τότε τρελλαθήκαμε και οι δύο και του κάναμε απάνω μας έδωσε τα λεφτά πίσω και μόλις βγήκαμε από το μαγαζί το βάλαμε στα πόδια .
 

ruskiy standart

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2009
Μηνύματα
664
Like
0
Πόντοι
6
Ακουσον ακουσον...
χτες τη νυχτα κατα τη μια+ στο μεταξι εκανα βολτα,απλα βολτα...αν μου εκανε κατι κλικ 8α μπουκαρα στα ενδοτερα ομως ημουνα κουρασμενος και δεν η8ελα να πεταξω φραγκα για το τιποτα...(ετσι κι αλλιως πεταγονται αλλα λεμε)προχωρουσα στο γνωστο δρομακι...σε καποια φαση ενας τυπος γυρω στα 50+ σκατοφατσα μου φωναζει... "φιλε φιλε"...σταματησα αν και δεν το συνη8ιζω...μου λεει "ελληνας"του λεω "ναι"...απ τον τονο του καταλαβα οτι εβαλε την κασετα που βαζει σε ολους...μου λεει"εδω πιο κατω"παιζει σ ενα σπιτι μια ελληνιδα σουπερ,τα κανει ολα(ελπιζω να μην εισαι φαν του ακαποτου..ομως ολα τα αλλα τα κανει"του λεω"που ειναι ρε φιλε αυτη?"μου λεει"εδω σ ενα δρομο πιο πανω,αν 8ες και γουσταρεις μπορεις να παρεις και το τηλεφωνο της να βρε8ειτε σε ξενοδοχειο καποια αλλη στιγμη.."
αρχισα να προχωραω μαζι του...σε καποια φαση οταν φτασαμε στο τελος του δρομου γυριζω και του λεω"καλα ρε φιλε που με τραβας?"απανταει "φιλε ειναι σικρετ το μερος..δεν το ξερουν πολλοι..."επειδη η ωρα ηταν περασμενη και δεν ειχα ορεξη για τραβηγματα...ουτε ομως και καλο προαισ8ημα του λεω"φιλε εγω εχω ερ8ει για μια βολτα απλα...τιποτα παραπανω,που ειναι αυτη η τυπισσα?"
μου λεει "την σατωβριανου την ξερεις?εκει...ειναι 70 η ωρα...τα κανει ολα σου λεω"
ξερει κανεις τιποτα?τι παιζει?
παντως οπως και να χει ο τυπος δε μ αρεσε σαν φατσα,ελληνας,αλλα κατι μου ελεγε οτι ειναι μαπα το σκηνικο...και κατι παιζεται...τον ρωτησα αν ειναι εκει συνεχεια και μου ειπε ναι...παραξενο τετοιο σκηνικο παντως...χρονια τωρα μες την γυρα δεν μου εχει ξανατυχει....μαγγες...ινφο να ξερουμε τι μας γινεται...
 

nikospireas

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Δεκ 2007
Μηνύματα
1.541
Κριτικές
49
Like
81
Πόντοι
3.945
Ακουσον ακουσον...
χτες τη νυχτα κατα τη μια+ στο μεταξι εκανα βολτα,απλα βολτα...αν μου εκανε κατι κλικ 8α μπουκαρα στα ενδοτερα ομως ημουνα κουρασμενος και δεν η8ελα να πεταξω φραγκα για το τιποτα...(ετσι κι αλλιως πεταγονται αλλα λεμε)προχωρουσα στο γνωστο δρομακι...σε καποια φαση ενας τυπος γυρω στα 50+ σκατοφατσα μου φωναζει... "φιλε φιλε"...σταματησα αν και δεν το συνη8ιζω...μου λεει "ελληνας"του λεω "ναι"...απ τον τονο του καταλαβα οτι εβαλε την κασετα που βαζει σε ολους...μου λεει"εδω πιο κατω"παιζει σ ενα σπιτι μια ελληνιδα σουπερ,τα κανει ολα(ελπιζω να μην εισαι φαν του ακαποτου..ομως ολα τα αλλα τα κανει"του λεω"που ειναι ρε φιλε αυτη?"μου λεει"εδω σ ενα δρομο πιο πανω,αν 8ες και γουσταρεις μπορεις να παρεις και το τηλεφωνο της να βρε8ειτε σε ξενοδοχειο καποια αλλη στιγμη.."
αρχισα να προχωραω μαζι του...σε καποια φαση οταν φτασαμε στο τελος του δρομου γυριζω και του λεω"καλα ρε φιλε που με τραβας?"απανταει "φιλε ειναι σικρετ το μερος..δεν το ξερουν πολλοι..."επειδη η ωρα ηταν περασμενη και δεν ειχα ορεξη για τραβηγματα...ουτε ομως και καλο προαισ8ημα του λεω"φιλε εγω εχω ερ8ει για μια βολτα απλα...τιποτα παραπανω,που ειναι αυτη η τυπισσα?"
μου λεει "την σατωβριανου την ξερεις?εκει...ειναι 70 η ωρα...τα κανει ολα σου λεω"
ξερει κανεις τιποτα?τι παιζει?
παντως οπως και να χει ο τυπος δε μ αρεσε σαν φατσα,ελληνας,αλλα κατι μου ελεγε οτι ειναι μαπα το σκηνικο...και κατι παιζεται...τον ρωτησα αν ειναι εκει συνεχεια και μου ειπε ναι...παραξενο τετοιο σκηνικο παντως...χρονια τωρα μες την γυρα δεν μου εχει ξανατυχει....μαγγες...ινφο να ξερουμε τι μας γινεται...
συνηθως σου υποσχονται λαγους με πετραχειλια.οτι θες μεγαλε...15χρονο φρεσκο,μαυρη μοντελο κλπ. αν φτασεις μεχρι το τελος...σε πανε σε ενα κολομπαρο με γριες,σου λενε περιμενε λιγο το αστερι ειναι στο δωματιο  τωρα με πελατη,και καλα εχει κρυφα δωματια πισω απο το μπαρακι.πριν κατσεις και πριν παραγειλεις ερχονται ποτα και καμια γρια να τα πιειτε παρεα και φυσικα εχεις αρχισει να χρεωνεσαι.αμα αρχισες και τσινας σου φερνουνε το λογαριασμο.αν αντιδρασεις...αρχιζει τσαμπουκας. ισως δεις μεσα 1-2 μπαρμαν αλανιαρηδες νταβαδες στην αρχη οταν μπεις.αν δε συμμορφωνεσαι ομως μεσα σε δυο δευτερα μαζευονται καμια 10αρια τυποι απο γυρω και σου επιδεικνυουνε κανα σουγια η τιποτα  αλλο.και 2 και 3 και 5 ατομα παρεα να εχεις δε καθαριζεις ευκολα.αυτα γινονται χρονια τωρα περιξ της ομονοιας φιλε,κατι δεκαετιες,το σκηνικο παντα ιδιο.
τις προαλλες εκει μεταξουργειο αργα,με ζυγωνει ενας τυπος και ζηταει τσιγαρο,του δινω και παω να φυγω μετα. λεει....φιλαρακι ελα να σου πω και αρχιζει το παραμυθι. τον κοβω και του λεω,καλα ρε μαλακα επειδη εχουμε και ιδια ηλικια περιπου οπως σε κοβω,δε ντρεπεσαι λιγο? τι μαλακιες μου λες? με περασες για κανα τουριστα αμερικανο?απο μας πας να φας φραγγα?  καπου ντραπηκε,κατεβασε τα μουτρα και απαντα....ρε φιλε,ανεργος ναυτικος ειμαι,τι να κανω,να βγει το μεροκαματο παλευω. ε τραβα σε καμια οικοδομη να βγαλεις μεροκαματο,αντε γεια.
 

VASILIAS

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2005
Μηνύματα
1.544
Like
2
Πόντοι
16
Ακουσον ακουσον...
χτες τη νυχτα κατα τη μια+ στο μεταξι εκανα βολτα,απλα βολτα...αν μου εκανε κατι κλικ 8α μπουκαρα στα ενδοτερα ομως ημουνα κουρασμενος και δεν η8ελα να πεταξω φραγκα για το τιποτα...(ετσι κι αλλιως πεταγονται αλλα λεμε)προχωρουσα στο γνωστο δρομακι...σε καποια φαση ενας τυπος γυρω στα 50+ σκατοφατσα μου φωναζει... "φιλε φιλε"...σταματησα αν και δεν το συνη8ιζω...μου λεει "ελληνας"του λεω "ναι"...απ τον τονο του καταλαβα οτι εβαλε την κασετα που βαζει σε ολους...μου λεει"εδω πιο κατω"παιζει σ ενα σπιτι μια ελληνιδα σουπερ,τα κανει ολα(ελπιζω να μην εισαι φαν του ακαποτου..ομως ολα τα αλλα τα κανει"του λεω"που ειναι ρε φιλε αυτη?"μου λεει"εδω σ ενα δρομο πιο πανω,αν 8ες και γουσταρεις μπορεις να παρεις και το τηλεφωνο της να βρε8ειτε σε ξενοδοχειο καποια αλλη στιγμη.."
αρχισα να προχωραω μαζι του...σε καποια φαση οταν φτασαμε στο τελος του δρομου γυριζω και του λεω"καλα ρε φιλε που με τραβας?"απανταει "φιλε ειναι σικρετ το μερος..δεν το ξερουν πολλοι..."επειδη η ωρα ηταν περασμενη και δεν ειχα ορεξη για τραβηγματα...ουτε ομως και καλο προαισ8ημα του λεω"φιλε εγω εχω ερ8ει για μια βολτα απλα...τιποτα παραπανω,που ειναι αυτη η τυπισσα?"
μου λεει "την σατωβριανου την ξερεις?εκει...ειναι 70 η ωρα...τα κανει ολα σου λεω"
ξερει κανεις τιποτα?τι παιζει?
παντως οπως και να χει ο τυπος δε μ αρεσε σαν φατσα,ελληνας,αλλα κατι μου ελεγε οτι ειναι μαπα το σκηνικο...και κατι παιζεται...τον ρωτησα αν ειναι εκει συνεχεια και μου ειπε ναι...παραξενο τετοιο σκηνικο παντως...χρονια τωρα μες την γυρα δεν μου εχει ξανατυχει....μαγγες...ινφο να ξερουμε τι μας γινεται...
τυχερος εισαι και γλυτωσες τη "φερμα".αν εφτανες εκει που σε πηγαινε θα σε ψυριζε,ετσι απλα.Κεραμεικου και Κολωνου γωνια ηταν στημενος?
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.576
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.112
Πόντοι
14.565
Το post σου φίλε ruskiy standart μεταφέρθηκε εδώ στο σχετικό thread...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom