Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Κουντουριώτου 144, Πειραιάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Giannis Sperminator
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 261
  • Εμφανίσεις 56K
  • Tagged users Καμία

louk87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2015
Μηνύματα
108
Κριτικές
5
Like
163
Πόντοι
281
Τι να σου πω φίλε μου θα ψάξω τα τεφτέρια μπάς και βρω κανά ξεχασμένω τηλ και θα σου πω αν και εγω αν μου το κάνανε έτσι δε θα ξανά πατούσα αν δεν θέλουν τα λεφτά μου ήπαρχουν τόσα αλλα

Δεν έχεις άδικο, απλά με βολεύει λόγω δουλειάς το συγκεκριμένο. Ούτε να παίρνω Μέσα, ούτε να παλεύω με το αυτοκίνητο στο κέντρο. Άλλωστε Πειραιά απ' ότι έχω ψάξει, δεν έχει και κάτι άλλο... :/
 

Giannis03

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2016
Μηνύματα
177
Κριτικές
5
Like
30
Πόντοι
1
Δεν έχεις άδικο, απλά με βολεύει λόγω δουλειάς το συγκεκριμένο. Ούτε να παίρνω Μέσα, ούτε να παλεύω με το αυτοκίνητο στο κέντρο. Άλλωστε Πειραιά απ' ότι έχω ψάξει, δεν έχει και κάτι άλλο... :/

Το καταλαβαίνω αν μάθω κάτι θα σε ενημερώσω
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Δεν έχεις άδικο, απλά με βολεύει λόγω δουλειάς το συγκεκριμένο. Ούτε να παίρνω Μέσα, ούτε να παλεύω με το αυτοκίνητο στο κέντρο. Άλλωστε Πειραιά απ' ότι έχω ψάξει, δεν έχει και κάτι άλλο... :/
Νομίζω υπάρχει ένα στην Καραΐσκου 70 2ος όροφος το κουδούνι γραφει Δήμητρα αν θυμάμαι καλά. Στα 60€ είναι κι εκεί το κόστος. Εχω να περσσω καιρό όμως γιατί μου έκαναν μια μεγάλη μαλακία και εκτοτε εχω ρίξει μαύρο.
 

rageo

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2006
Μηνύματα
304
Like
92
Πόντοι
1
σε αυτο εχω πετυχει την μαρσυ που δουλευε στα μαγαζια του κεντρου πριν χρονια στουρναρη.πολυ καλη ακομα και τωρα .την αλλη κοπελα δεν την ειδα
 

louk87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2015
Μηνύματα
108
Κριτικές
5
Like
163
Πόντοι
281
Πήγα Καραΐσκου στο 68-70, δεν υπάρχει κουδούνι με το όνομα Δήμητρα, άρα θα έχει κλείσει λογικά. Επίσης έκανα και μια νέα προσπάθεια στην Κουντουριώτου στο 144. Ανέβηκα, χτύπησα την πόρτα και μου άνοιξε μια τύπισσα μαυρομάλλα, όχι μεγάλη σε ηλικία, με ρώτησε τι θέλω της λέω το ΕΥ ΖΗΝ και μου λέει έχει κλείσει. Πάντως, άκουσα και άλλα άτομα μέσα και ήταν και λίγο περίεργος ο χώρος, δηλαδή χαμηλός φωτισμός κλπ.

Μπορεί και να λειτουργεί και να μου έριξε απλά άκυρο επειδή δε με ξέρει ως πελάτη. Τι να πω...
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Ωστε εκλεισε, ε; Καλα να πάθουν.

Στην κουντουριωτου που λες, τις ιδιες μαλακιες μου ειχαν πει κι εμενα πριν απο πολυ καιρο. Ότι είναι κλειστα και βρισκονται σε φαση μετακομισης σε άλλο χώρο. Αλλα πιο μετα καποιος εγραψε οτι λειτουργει κανονικα. Θα βρεις και τα σχετικά μηνύματα στις σελίδες 14 και 15
 

louk87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2015
Μηνύματα
108
Κριτικές
5
Like
163
Πόντοι
281
Ωστε εκλεισε, ε; Καλα να πάθουν.

Στην κουντουριωτου που λες, τις ιδιες μαλακιες μου ειχαν πει κι εμενα πριν απο πολυ καιρο. Ότι είναι κλειστα και βρισκονται σε φαση μετακομισης σε άλλο χώρο. Αλλα πιο μετα καποιος εγραψε οτι λειτουργει κανονικα. Θα βρεις και τα σχετικά μηνύματα στις σελίδες 14 και 15

Ναι το είχα δει. Γι' αυτό πάντα τα καλύτερα είναι αυτά με τηλέφωνο. Παίρνεις, μιλάς και δεν πας στο άσχετο που μπορεί να σου που το οτιδήποτε. Τεσπα, αν κάποιος συναγωνιστής έχει τηλέφωνο από το εν λόγω κατάστημα, παρακαλώ ας το αποστείλει με PM, ευχαριστώ!
 

pelopidas4

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.174
Like
0
Πόντοι
16
Ωστε εκλεισε, ε; Καλα να πάθουν.

Στην κουντουριωτου που λες, τις ιδιες μαλακιες μου ειχαν πει κι εμενα πριν απο πολυ καιρο. Ότι είναι κλειστα και βρισκονται σε φαση μετακομισης σε άλλο χώρο. Αλλα πιο μετα καποιος εγραψε οτι λειτουργει κανονικα. Θα βρεις και τα σχετικά μηνύματα στις σελίδες 14 και 15

έχω καιρό να πάω αλλά ήταν ανέκαθεν προσεκτικοί με καινούργιους πελάτες ... δεν νομίζω ότι έχει κλείσει πάντως ... αν περάσω θα ενημερώσω
 

louk87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2015
Μηνύματα
108
Κριτικές
5
Like
163
Πόντοι
281
έχω καιρό να πάω αλλά ήταν ανέκαθεν προσεκτικοί με καινούργιους πελάτες ... δεν νομίζω ότι έχει κλείσει πάντως ... αν περάσω θα ενημερώσω

Μπράβο ρε φίλε, και ενημέρωσε τους πως υπάρχει νέο κοινό που θέλει να δοκιμάσει τις υπηρεσίες! :P
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
έχω καιρό να πάω αλλά ήταν ανέκαθεν προσεκτικοί με καινούργιους πελάτες ... δεν νομίζω ότι έχει κλείσει πάντως ... αν περάσω θα ενημερώσω

Δεν θα το έλεγα. Από την πρώτη φορά που πήγα εκεί έπαιξα μπάλα κανονικά. Αλλά και όλες τις υπόλοιπες φορές που πήγαινα επειδή μεσουλαβούσαν μεγάλα χρονικά διαστήματα  (6μηνα 7μηνα), ήταν σαν να ήμουν "νέος" πελάτης αφού δεν με θυμόταν καμμία από αυτές. Ούτε κι εγώ εκείνες φυσικά.
 

nnikosss

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2010
Μηνύματα
145
Κριτικές
13
Like
86
Πόντοι
11
Τελικά δουλεύει αυτό η κάποιο άλλο στο Πειραιά;γιατί κλείσανε όλα;υπάρχει πελατολόγιο γιατί δεν ανοίγουν νέα;
 

louk87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2015
Μηνύματα
108
Κριτικές
5
Like
163
Πόντοι
281
Τελικά δουλεύει αυτό η κάποιο άλλο στο Πειραιά;γιατί κλείσανε όλα;υπάρχει πελατολόγιο γιατί δεν ανοίγουν νέα;

Χαχα! Αυτό λέω κι εγώ!Δε γίνεται να τρώει τέτοια αναβάθμιση η Τρούμπα και στον τομέα από τον οποίο έγινε γνωστή να μένει πίσω! :P
 

louk87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2015
Μηνύματα
108
Κριτικές
5
Like
163
Πόντοι
281
έχω καιρό να πάω αλλά ήταν ανέκαθεν προσεκτικοί με καινούργιους πελάτες ... δεν νομίζω ότι έχει κλείσει πάντως ... αν περάσω θα ενημερώσω

Φίλε, μπόρεσες να περάσεις τελικά από το ελαιοτριβείο;
 

Ron Jeremy

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2010
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Ναι, ρε παιδιά. Γιατί δεν ανοίγει επιτέλους ένα μαγαζί της προποκοπής κι εδώ να μην τρέχουμε στην Αθήνα όλη την ώρα?
 

pelopidas4

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.174
Like
0
Πόντοι
16
Πήγα μετά από καιρό για να δω τι παίζει ... το κουδούνι υπάρχει αλλά δεν κατάφερα να χτυπήσω γιατί με είδε μια γνωστή και παραλίγο να ξεφτιλιστώ. Της είπα ότι ψάχνω ένα γιατρό και την έκανα με ελαφρά πηδηματάκια. Πέρασα και από την Καραϊσκου 68-70 αλλά εκεί το κουδούνι "Δήμητρα" δεν υπάρχει οπότε μάλλον έκλεισε το συγκεκριμένο
 

tilegrfos111

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2016
Μηνύματα
75
Κριτικές
6
Like
70
Πόντοι
0
Πέρασα σήμερα από το εν λόγω κατάστημα.

Στο κουδούνι έγραφε "ΕΥ ΖΗΝ" 5ος. Χτύπησα 2 φορές αλλά καμία απάντηση.
 

louk87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2015
Μηνύματα
108
Κριτικές
5
Like
163
Πόντοι
281
Πέρασα σήμερα από το εν λόγω κατάστημα.

Στο κουδούνι έγραφε "ΕΥ ΖΗΝ" 5ος. Χτύπησα 2 φορές αλλά καμία απάντηση.

Εγώ μέσα στο Χειμώνα είχα περάσει και μου είχαν ανοίξει, απλά ανέβαινα πάνω, χτυπούσα πόρτα και μου έλεγαν ότι έχει κλείσει πλέον. Ίσως δουλεύουν μόνο με δικό τους κύκλο. Αν είχαμε τηλ πιθανόν να βοηθούσε.
 

NickGeek

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
1.334
Κριτικές
6
Like
539
Πόντοι
96
Εγώ μέσα στο Χειμώνα είχα περάσει και μου είχαν ανοίξει, απλά ανέβαινα πάνω, χτυπούσα πόρτα και μου έλεγαν ότι έχει κλείσει πλέον. Ίσως δουλεύουν μόνο με δικό τους κύκλο. Αν είχαμε τηλ πιθανόν να βοηθούσε.

Είχα το κινητό της κυρά Ελένης αλλά το έσβησα. Δεν νομίζω οτι θα ανακάμψει το κατάστημα. Εγώ μόνο για την Αλεξάνδρα πήγαινα και όταν σταμάτησε απο εκεί δεν ξαναπήγα αφού από άλλες εκεί είχα κακές εμπειρίες
 

rageo

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2006
Μηνύματα
304
Like
92
Πόντοι
1
εκει ειχα πετυχει την μαρσυ που ηταν παλαιοτερα στα μαγαζια του κεντρου η αλλοιος ************ sto fb
ανανεωμενη και με ορεξη

οχι προσωπικα στοιχεα.
 

louk87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2015
Μηνύματα
108
Κριτικές
5
Like
163
Πόντοι
281
Δυστυχώς ο Πειραιάς είναι νεκρός σε όλους τους τομείς. Το σίγουρο είναι πάντως αν άνοιγε ένα ελαιοτριβείο (έστω και κοπέλα μόνη της σε σπίτι) που να πρόσφερε καλές υπηρεσίες σε λογικές τιμές, θα γίνονταν πάταγος...  :-
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom