Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Κουντουριώτου 144, Πειραιάς

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Giannis Sperminator
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 261
  • Εμφανίσεις 56K
  • Tagged users Καμία

George73

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2006
Μηνύματα
160
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Η Μόνικα (Ρουμάνα) που δούλευε κάποτε εδώ ξέρουμε που δουλεύει τώρα;
 

JANOS

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2009
Μηνύματα
289
Like
0
Πόντοι
1
Σαν γνήσιος Πειραιώτης, είπα να επιστρέψω στο συγκεκριμένο μαγαζί για να δω μήπως άλλαξε κάτι. Απ΄ότι φαίνεται τους έκραξαν για την αύξηση (ή δεν πάταγε ψυχή) και το έκαναν ξανά 60 για 30΄ και 80 για 45΄ !!! Επειδή είχα απίστευτες καύλες και είχα πήξει στην  :jerking: είπα να περάσω με την μόνη που βλέπεται από εκεί μέσα δηλαδή την Βίκυ. Οι υπόλοιπες είναι η Όλγα ( πενηντάρα νοικοκυρά, χάλι μαύρο ), η Κατερίνα  (κοντά στα 40) μαυριδερή και χοντρή (άλλο μαύρο χάλι). Η Βίκυ είναι πιτσιρίκα (μάλλον Ελληνίδα) σχετικά ψηλή με συμπαθητικό πρόσωπο και πολύ καλό σώμα (ειδικά τα πόδια της είναι πολύ ωραία)Κάνει full πρόγραμμα. 60 το βασικό +10 το ακα και +40 το πρωκτικό. Μου έκανε μόνο στοματικό (ακάποτο) Είναι αρκετά συνεργάσιμη το μόνο που παρατήρησα είναι ότι όταν της έβαλα δάχτυλο είχε μέσα στον κόλπο της διάφορα εξογκώματα. Δεν είμαι γιατρός αλλά επειδή έχω βάλει δάχτυλο σε καμιά εκατοστή γυναίκες ως τώρα είναι η πρώτη φορά που είδα τέτοιο πράγμα. Δεν ξέρω τι είναι πάντως θα απέφευγα να την πηδήξω έστω και με προφυλακτικό. (δεν ξέρεις καμιά φορά)   

Α Ι Μ Ο Ρ Ο Ι Δ Ε Σ  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

anton55

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2010
Μηνύματα
515
Κριτικές
8
Like
189
Πόντοι
16
ΟΧΙ αιμορροίδες στον κόλπο...αυτές είναι στο πρωκτό!!!Στον κόλπο μπορεί να είναι κονδυλώματα.
 

JANOS

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2009
Μηνύματα
289
Like
0
Πόντοι
1
:kissass2:
ΟΧΙ αιμορροίδες στον κόλπο...αυτές είναι στο πρωκτό!!!Στον κόλπο μπορεί να είναι κονδυλώματα.

Συγνωμη το διαβασα γρηγορα και δεν καταλαβα οτι εννοουσε στον κολπο. εχεις δικιο φιλε
 

pelopidas4

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.174
Like
0
Πόντοι
16

πήγε κανείς να μας πει τι παίζει ???
 

astari51

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
743
Κριτικές
2
Like
176
Πόντοι
6
πήγε κανείς να μας πει τι παίζει ???
Περασα προχθες τυχαια απο εξω και το θυμηθηκα , η εισοδος της πολυκατοικιας βρωμαει απαισια ,η βρωμα φτανει και μεχρι τον 5ο που ειναι ο οικος "ΕΥ ΖΗΝ" στην υποδοχη μια Μαριανα αδιαφορη και κουτσοδοντα ,ενα ψηλο αδιαφορο πιπινι Ρουμανακι και η τριτη κοπελα εργαζοταν στα ενδοτερα ,60 για μιση ωρα και 80 για μια ωρα. Βεβαια αποχωρησα μετα απο μιση ωρα μου εφυγε και η βρωμα απο την μυτη μου.
 

NickGeek

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
1.334
Κριτικές
6
Like
539
Πόντοι
96
Δεν είχα πάρει γραμμή δουλεύει εδώ η Αλέξια με τα τατού που ήταν και στην στοά στην Ηρ. Πολυτεχνείου και είχε περάσει ενα φεγάρι απο Σ120.
Μάλιστα ένα Σάββατο που πέρασα δεν κατάφερα να τη δω γιατί έχιε μια προσφορά 40 ευρώ για μισή ωρα και είχε κίνηση
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Περασμα κι από εδώ. Στην πόρτα μια ευγενική κοπέλα με μαύρο μαλλί.  Ρωτάω για τα προγράμματα και μου λέει μισή ώρα 60 και μια ώρα 80€ Εχουν βγάλει και κάρτες όπου μετά την τέταρτη συνεδρία η πέμπτη είναι στη μισή τιμή. Επίσης κάθε Σάββατο έχουν προσφορά το μισαώρο στα 40€

Κάνω να φύγω λέγοντας ότι είναι ακριβό μαγαζί. Μου έκανε αντιπρόταση να περάσω για μισή ώρα αλλά με 50€ και όχι 60€. Αρνήθηκα εκ νέου και αποχώρησα.
Από Ανδρούτσου δεν έκανα τον κόπο να περάσω. Νομίζω ότι έχει κλείσει εδώ και καιρό.
 

rabbit81

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2011
Μηνύματα
100
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
1
ρε παιδιά έχει περάσει κανείς πρόσφατα από εδώ?
η Αλέξια με τα tatoo ξέρει κανείς αν δουλεύει εδώ ή κάπου αλλού?
ευχαριστώ!
 

Διαγραμμένο μέλος 77983

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
788
Κριτικές
4
Like
703
Πόντοι
366
Περασμα κι από εδώ. Στην πόρτα μια ευγενική κοπέλα με μαύρο μαλλί.  Ρωτάω για τα προγράμματα και μου λέει μισή ώρα 60 και μια ώρα 80€ Εχουν βγάλει και κάρτες όπου μετά την τέταρτη συνεδρία η πέμπτη είναι στη μισή τιμή. Επίσης κάθε Σάββατο έχουν προσφορά το μισαώρο στα 40€

Κάνω να φύγω λέγοντας ότι είναι ακριβό μαγαζί. Μου έκανε αντιπρόταση να περάσω για μισή ώρα αλλά με 50€ και όχι 60€. Αρνήθηκα εκ νέου και αποχώρησα.
Από Ανδρούτσου δεν έκανα τον κόπο να περάσω. Νομίζω ότι έχει κλείσει εδώ και καιρό.
απο κοριτσια δεν ξερουμε αν εχει κατι αξιολογο? θα μαι πειραια αυριο γι αυτο ρωταω?
 

NickGeek

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
1.334
Κριτικές
6
Like
539
Πόντοι
96
ρε παιδιά έχει περάσει κανείς πρόσφατα από εδώ?
η Αλέξια με τα tatoo ξέρει κανείς αν δουλεύει εδώ ή κάπου αλλού?
ευχαριστώ!

Η Αλέξια από όσο ξέρω δεν είναι εκεί. Δεν είναι σαφές αν δεν είναι προσωρινά ή δεν θα είναι μόνιμα.
 

NickGeek

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2005
Μηνύματα
1.334
Κριτικές
6
Like
539
Πόντοι
96
απο κοριτσια δεν ξερουμε αν εχει κατι αξιολογο? θα μαι πειραια αυριο γι αυτο ρωταω?

Πήρα τηλέφωνο πρόσφατα και μου είπε πολλά ονόματα ότι δουλεύουν από τα οποία μόνο 1 έιχα εικόνα για την εμφάνιση.
Παραξενεύτηκα γιατί συνήθως ήταν 2 μόνο
Βέβαια δεν ανοίγανε στο Ανδρομάχης πρόσφατα οπότε ίσως έχουν αλλάξει έδρα κάποιες.

΄Οποιος πάει ας ρίξει μια ενημέρωση. Εγώ θα λείπω για λίγο καιρό



 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom