Νέα

κοριτσοπαρεα στη Σανγκάι, σεξ ?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα electra(1)
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 140
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
μπραβο ιδιοφυια του bourdela.com - ψυχολογε- ψυχαναλυτη! το βρηκες, βουλωμενο γραμμα διαβαζεις ! αμα τετοιες αναλογες "επιτυχιες" εχεις κ στην προσωπικη σου ζωη .. γμσ τα ! τωρα βρηκα κ γω το λογο που δεν βγαινεις ποτε απο δω μεσα ... καημένε .. δεν αφηνεις την ψυχολογια κατα μερους ? ασχολησου με καναν αλλο τομεα γιατι σ αυτον δεν κατεχεις ! εκτος του να βγαζεις ολα τα προφιλ σκαρτα -δε λεω οτι δεν υπαρχουνε- , δεν εχεις ικανοτητα για τιποτα παραπανω ... συνεχισε αυτο που κανεις, ζησε οσο πιο καλα την αδεια και ανιαρη ζωη σου κ ασε εμας κατα μερους, αν δε γουσταρεις μη μπαινεις σ αυτο το θεμα. ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ !
ακομα συνεχιζεις τυπε? :2funny: :2funny: :2funny:ας ειναι καλα καποια βληματα που τα χαφτουν.μην πας να τα μπαλωσεις.σε πηρανε χαμπαρι ηδη ρε οχι μονο εγω.αντε διεγραψε το προφιλ και μπες με αλλο.οριστε σου βρηκα λυση.και ασε τα καραγκιοζιλικια με την εξεταστικη της φιλης σου η οτι πατε και καλα στην σανγκαη να βρειτε μη κινεζους και αυτες τις ηλιθιες εκτος πραγματικοτητας δικαιολογιες.και οσο προσπαθεις να αποδειξεις αγωνιωδως οτι εισαι γυναικα τοσο πιο πολυ πειθεις οτι εισαι το αντιθετο.αυτα για τους χαζους που τα χαφτουν.για να μην την ακουσεις και αλλο γιατι εγινες ρομπα ηδη δεν θα ξανασχοληθω μαζι σου.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
ακομα συνεχιζεις τυπε? :2funny: :2funny: :2funny:ας ειναι καλα καποια βληματα που τα χαφτουν.μην πας να τα μπαλωσεις.σε πηρανε χαμπαρι ηδη ρε οχι μονο εγω.αντε διεγραψε το προφιλ και μπες με αλλο.οριστε σου βρηκα λυση.και ασε τα καραγκιοζιλικια με την εξεταστικη της φιλης σου η οτι πατε και καλα στην σανγκαη να βρειτε μη κινεζους και αυτες τις ηλιθιες εκτος πραγματικοτητας δικαιολογιες.και οσο προσπαθεις να αποδειξεις αγωνιωδως οτι εισαι γυναικα τοσο πιο πολυ πειθεις οτι εισαι το αντιθετο.αυτα για τους χαζους που τα χαφτουν.για να μην την ακουσεις και αλλο γιατι εγινες ρομπα ηδη δεν θα ξανασχοληθω μαζι σου.
τυπε εγω νομιζω οτι ειναι πραγματικα γυναικα ο ηλεκτρος
τσεκαρε τωρα
ειναι 29,εχει φιλη που ειναι 30,και περιμενουν να τελειωσει η εξεταστικη απτην 3η της παρεας
θα πανε για σεξοτουρισμο στην κινα,αλλα δεν θελουν ντοπιους γαμιαδες,θελουν ευρωπαιους
τωρα πες μου εσυ πως γινεται αυτη η μορφη να μην ειναι ελλεεινιδα :2funny:
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
τυπε εγω νομιζω οτι ειναι πραγματικα γυναικα ο ηλεκτρος
τσεκαρε τωρα
ειναι 29,εχει φιλη που ειναι 30,και περιμενουν να τελειωσει η εξεταστικη απτην 3η της παρεας
θα πανε για σεξοτουρισμο στην κινα,αλλα δεν θελουν ντοπιους γαμιαδες,θελουν ευρωπαιους
τωρα πες μου εσυ πως γινεται αυτη η μορφη να μην ειναι ελλεεινιδα :2funny:
αποκλειεται.ασχετα με το τι μαλακιες γραφουν δεν ειναι ετσι.ειναι χειροτερες... :2funny: :2funny: :2funny:.οκ πλακα κανουμε.η αλλη πλακα ειναι οτι αφου γραφει σκετα νετα οτι παμε μετα την εξεταστικη μετα βρισκει την ευκολη φτηνη δικαιολογια οτι δεν ενοουσε οποιαδηποτε εξεταστικη αλλα μια φιλης της φοιτητριας... και καποιοι μπορει και αν το χαψουμε κιολας...:2funny: :2funny: :2funny: οκ τωρα αρκετα σπαμαραμε.το θεμα εληξε.καναμε και την πλακα μας παμε για αλλα τωρα...ομορφα περασαμε παλι... :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
E

electra(1)

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2007
Μηνύματα
104
Like
0
Πόντοι
1
αποκλειεται.ασχετα με το τι μαλακιες γραφουν δεν ειναι ετσι.ειναι χειροτερες... :2funny: :2funny: :2funny:.οκ πλακα κανουμε.η αλλη πλακα ειναι οτι αφου γραφει σκετα νετα οτι παμε μετα την εξεταστικη μετα βρισκει την ευκολη φτηνη δικαιολογια οτι δεν ενοουσε οποιαδηποτε εξεταστικη αλλα μια φιλης της φοιτητριας... και καποιοι μπορει και αν το χαψουμε κιολας...:2funny: :2funny: :2funny: οκ τωρα αρκετα σπαμαραμε.το θεμα εληξε.καναμε και την πλακα μας παμε για αλλα τωρα...ομορφα περασαμε παλι... :2funny: :2funny: :2funny:

δε με νοιαζει καν για το τι πιστευεις κ τι οχι, ποτε θα το καταλαβεις ! αντε τζασε και εσυ κ η ζωηρη φαντασία σου ! μπορω να σου πω κ γω τι πιστευω για σενα ! εισαι ενας ελλεηνος κακάσχημος τόφαλος , κομπλεξικός περιθωριοποιημένος , που το μονο που ξερεις να κανεις ειναι να "θαβεις" πισω απο μια οθόνη ολους τους υπολοιπους για να νομιζεις οτι κατι εισαι ! ολη σου η ζωη ξεκιναει κ τελειωνει εδω ! φανηκε το επιπεδο σου ! ενας περιθωριοποιημενος κομπλεξικος εισαι κ τπτ παραπανω ... καημενε ...
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
δε με νοιαζει καν για το τι πιστευεις κ τι οχι, ποτε θα το καταλαβεις ! αντε τζασε και εσυ κ η ζωηρη φαντασία σου ! μπορω να σου πω κ γω τι πιστευω για σενα ! εισαι ενας ελλεηνος κακάσχημος τόφαλος , κομπλεξικός περιθωριοποιημένος , που το μονο που ξερεις να κανεις ειναι να "θαβεις" πισω απο μια οθόνη ολους τους υπολοιπους για να νομιζεις οτι κατι εισαι ! ολη σου η ζωη ξεκιναει κ τελειωνει εδω ! φανηκε το επιπεδο σου ! ενας περιθωριοποιημενος κομπλεξικος εισαι κ τπτ παραπανω ... καημενε ...
τι εγινε το τελευταιο κλασιμο του ετοιμοθανατου? :2funny: :2funny: :2funny:.μου αρεσει που προσπαθεις να ταυτιστεις με ολους τους υπολοιπους που λες και αυτοι σου εδωσαν την αδεια να μιλησεις εκ μερους τους.καημενε... :2funny: :2funny: :2funny:.αντε τζασε τωρα τυπε. :2funny: :2funny: :2funny:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
τι εγινε το τελευταιο κλασιμο του ετοιμοθανατου? :2funny: :2funny: :2funny:.μου αρεσει που προσπαθεις να ταυτιστεις με ολους τους υπολοιπους που λες και αυτοι σου εδωσαν την αδεια να μιλησεις εκ μερους τους.καημενε... :2funny: :2funny: :2funny:.αντε τζασε τωρα τυπε. :2funny: :2funny: :2funny:
τυπε ζεις στο περιθωριο?παρανομια και ετσι? :2funny:
 

Warkas

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2007
Μηνύματα
551
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
6
Φλερτάρετε στα clubs και τα μπαράκια της Σανγκάης και θα βρείτε άντρες για σεξ. Το παν είναι το φλέρτ και το καμάκι. Η ουσία της ζωής.
 
OP
OP
E

electra(1)

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2007
Μηνύματα
104
Like
0
Πόντοι
1
τι εγινε το τελευταιο κλασιμο του ετοιμοθανατου? :2funny: :2funny: :2funny:.μου αρεσει που προσπαθεις να ταυτιστεις με ολους τους υπολοιπους που λες και αυτοι σου εδωσαν την αδεια να μιλησεις εκ μερους τους.καημενε... :2funny: :2funny: :2funny:.αντε τζασε τωρα τυπε. :2funny: :2funny: :2funny:

εχεις χασει τη μπαλα, γμσ τα ! αξια σου δινω που σου μιλαω, κατα πασα πιθανοτητα αν βρισκομασταν σε κοινο χωρο εξω οπως ενα κλαμπ πχ, ουτε για να σε φτυσω δε θα γυριζα !! μονο εδω περα μπορεις να αποσπασεις λογια κ συζητηση λογω ανωνυμιας, προφανως εξω σου πετανε ντοματες !
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
εχεις χασει τη μπαλα, γμσ τα ! αξια σου δινω που σου μιλαω, κατα πασα πιθανοτητα αν βρισκομασταν σε κοινο χωρο εξω οπως ενα κλαμπ πχ, ουτε για να σε φτυσω δε θα γυριζα !! μονο εδω περα μπορεις να αποσπασεις λογια κ συζητηση λογω ανωνυμιας, προφανως εξω σου πετανε ντοματες !
οτι πεις τυπε δεν θα σου φερω αλλη αντιρρηση πλεον... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
εχεις χασει τη μπαλα, γμσ τα ! αξια σου δινω που σου μιλαω, κατα πασα πιθανοτητα αν βρισκομασταν σε κοινο χωρο εξω οπως ενα κλαμπ πχ, ουτε για να σε φτυσω δε θα γυριζα !! μονο εδω περα μπορεις να αποσπασεις λογια κ συζητηση λογω ανωνυμιας, προφανως εξω σου πετανε ντοματες !
α για μην το ξεχασω εσυ μιλας επωνυμα ετσι και οχι πισω απο ενα προφιλ... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
ειμαστε παρεα 3 κοριτσια και θα παμε στη σανγκάι για 8 μερες. ξερει κανεις που κ πως γινεται να περασουμε "καλά" ?  ;)  :knockinb:


Να πατε να περασετε καλα κι οταν επιστρεψετε, ανοιξε ενα θεμα "Σανγκαη sex trip" να μαθενουμε κι εμεις τιποτα καινουριο. Ετσι κι αλλιως εμενα δε με βλεπω να πηγαινω ουτε Ταιλανδη, ουτε Κινα, ουτε στα νησια Γκαλαπαγκος.
 

Carl Fucking Wolf

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2011
Μηνύματα
83
Like
0
Πόντοι
0
ρε κορίτσι (αν δεν είσαι κλώνος) δεν θέλω να σε προσβάλω αλλά πρώτη φορά έχω ακούσει γυναίκα να γουστάρει κινέζους...για κάνα καλό μασάζ οι τύποι κάνουν αλλά παραπέρα χλωμό... :sunglasses: να λέγατε για τίποτα ισπανούς,ιταλούς,αμερικάνους,η βαλκάνια πλευρά το καταλαβαίνω..αλλά ασιάτες??
:-
γούστα είναι αυτά οκ..πάντως δεν το είχα ξανακούσει ποτέ αυτό και ούτε το περίμενα ποτέ..
είναι λίγο creepy η κατάσταση η αλήθεια είναι και πως οι άλλοι να μην κοροιδέψουν..όχι δεν το κρίνω αλλά..αλλά!! :grin:
 
OP
OP
E

electra(1)

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2007
Μηνύματα
104
Like
0
Πόντοι
1
α για μην το ξεχασω εσυ μιλας επωνυμα ετσι και οχι πισω απο ενα προφιλ... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ανωνυμα μιλαω και εγω αλλα δεν προκαλω με ασχημα σχολια και δεν θαβω κανεναν -εκτος και αμα χρειαστει να υπερασπιστω τον εαυτο μου - σε αντιθεση με σενα! αυτη ειναι κ η διαφορα του επιπεδου μας ... επισης γιατι γελας τοσο πολυ, δεν ειναι καθολου αστεια αυτα που γραφεις !
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
ανωνυμα μιλαω και εγω αλλα δεν προκαλω με ασχημα σχολια και δεν θαβω κανεναν -εκτος και αμα χρειαστει να υπερασπιστω τον εαυτο μου - σε αντιθεση με σενα! αυτη ειναι κ η διαφορα του επιπεδου μας ... επισης γιατι γελας τοσο πολυ, δεν ειναι καθολου αστεια αυτα που γραφεις !
γιατι μου αρεσε που ειπες οτι εγω εχασα την μπαλα... :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
E

electra(1)

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2007
Μηνύματα
104
Like
0
Πόντοι
1
ρε κορίτσι (αν δεν είσαι κλώνος) δεν θέλω να σε προσβάλω αλλά πρώτη φορά έχω ακούσει γυναίκα να γουστάρει κινέζους...για κάνα καλό μασάζ οι τύποι κάνουν αλλά παραπέρα χλωμό... :sunglasses: να λέγατε για τίποτα ισπανούς,ιταλούς,αμερικάνους,η βαλκάνια πλευρά το καταλαβαίνω..αλλά ασιάτες??
:-
γούστα είναι αυτά οκ..πάντως δεν το είχα ξανακούσει ποτέ αυτό και ούτε το περίμενα ποτέ..

σανγκαη παμε καθαρα για τουρισμο, τωρα για το αν κανουμε κανα "χαβαλε" θα δειξει. δε σημαινει ομως οτι επειδη θα μαστε κινα θα παμε αμαν κ ντε με κινεζο !! θα δουμε τι παιζει και αναλογως, κατα τ αλλα δεν ειναι αυτοσκοπος το σεξ. επιλεξαμε τον προορισμο καθαρα για τουρισμο κυριως ..
 

silva!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2008
Μηνύματα
16.051
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
166
καλα ηλεκτρα μην νομιζεις πως εκει που θα  εισαι θα εχει και τιποτα αλλο εκτος απο κινεζους..
δεν ειναι σαν την ελλαδα που ειμαστε πολυπολιτισμικη κοινωνια! :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom