Νέα

κοριτσοπαρεα στη Σανγκάι, σεξ ?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα electra(1)
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 140
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Ξέρω οτι κατα βαση το σαιτ ειναι αντρικο κ φερει φυσικα πληροφοριες αναλογες .. αλλα θα θεσω το ερωτημα ελπιζοντας να βρεθουν χρησιμες πληροφοριες ! ειμαστε παρεα 3 κοριτσια και θα παμε στη σανγκάι για 8 μερες. ξερει κανεις που κ πως γινεται να περασουμε "καλά" ?  ;)  :knockinb:

Ρε μαλακα τι αλλο θα διαβασουμε εδω μεσα!  :2funny:  
 

bear74

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2008
Μηνύματα
319
Like
0
Πόντοι
1
τυπε παμε για σεξοτουρισμο στην σαουδικη αραβια?
πρεπει να παιζουν πολλα ξεκωλα πουτανακια εκει :2funny:

:S :S καλά , κάντε αστεία εκεί..κυκλοφορούνε κάτι σπάθες τεραστίων διαστάσεων..δεν παίζει αυτό που λες εκεί απόλυτε..ούτε σαν ψίθυρος  :priest: :priest:

α , παπα..καλύτερα στη κολομβία σεξοτουρισμό παρά εκεί..στη κολομβία θα φύγεις και με κανα δεντράι δώρο :)
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66

αντε και αυτο να γελασετε.εδω λεει στο 140 οτι αηδιαζει με τους κινεζους και τις κινεζικες τσοντες.η πλακα ειναι οτι καποια δικαιολογια θα βρει οτι εκανε πλακα τοτε κ.τ.λ.οσο υπαροχυν εδω λιγουροαγαπουληδες που νομιζουν οτι τα γυναικεια προφιλ ειναι γυναικες αυτο θα συνεχιζετε.ετσι εστελνα και εγω στην αρχη σε γυναικεια προφιλ μηνυματα(για γνωριμια) μεχρι να ανακαλυψω συντομα οτι προκειται για πουστηδες η για κλωνους.αναρωτιεμαι ποιοι απο εδω εχουν κλωνους γυναικεια προφιλ... :2funny: :2funny: :2funny:.απολυτο αρσενικο διαβασε να γελασεις παραπανω.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866

αντε και αυτο να γελασετε.εδω λεει στο 140 οτι αηδιαζει με τους κινεζους και τις κινεζικες τσοντες.η πλακα ειναι οτι καποια δικαιολογια θα βρει οτι εκανε πλακα τοτε κ.τ.λ.οσο υπαροχυν εδω λιγουροαγαπουληδες που νομιζουν οτι τα γυναικεια προφιλ ειναι γυναικες αυτο θα συνεχιζετε.ετσι εστελνα και εγω στην αρχη σε γυναικεια προφιλ μηνυματα(για γνωριμια) μεχρι να ανακαλυψω συντομα οτι προκειται για πουστηδες η για κλωνους.αναρωτιεμαι ποιοι απο εδω εχουν κλωνους γυναικεια προφιλ... :2funny: :2funny: :2funny:.απολυτο αρσενικο διαβασε να γελασεις παραπανω.
τυπε την ξεβρακωσες την ηλεκτρα ή μηπως να πω τον ηλεκτρο :2funny:
deite-live-atychima-me-xevrakoma-choreftrias-se-tv-Show_S.jpg
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
τυπε την ξεβρακωσες την ηλεκτρα ή μηπως να πω τον ηλεκτρο :2funny:
deite-live-atychima-me-xevrakoma-choreftrias-se-tv-Show_S.jpg
πριν κατι μηνες σε ενα thread μπηκε ενας με γυναικειο προφιλ και με ειρωνευοταν χλευαζε κ.τ.λ...αμεσως απανταω μην ασχολειστε πουστης ειναι.αφου επεσαν μπινελικια του εγινε διαγραφη και αμεσως μετα μου στελνει μηνυμα στο προφιλ ενας και με εβριζε...αλλα γενικως παιζει πολυ λουγκρα με γυναικειο προφιλ...
 
OP
OP
E

electra(1)

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2007
Μηνύματα
104
Like
0
Πόντοι
1
1ον δεν ειπα οτι ειμαι φοιτητρια εγω, εγω ειμαι 29 ετων. ειπα απλα "μετα την εξεταστικη" δεν ανεφερα πουθενα οτι εγω σπουδαζω. η μια απο τις αλλες κοπελες σπουδαζει ακομα, ειναι 22. κ η τριτη 30.
2ον οτι ειπα για τους κινεζους κ τις κινεζικες τσοντες ισχυει ακομα, δεν αλλαξε κατι. δε σημαινει οτι επειδη παμε κινα πρεπει ντε και καλα να παμε με κινεζο !! δλδ επρεπε να γραψω κανα κατεβατο να διευκρινιζω διαφορες χαζες λεπτομερειες ?
3ον δεν εχουμε καμια αναγκη μπατιριδες απο δω μεσα να πληρωρουνε το ταξιδι. το χουμε πληρωσει ηδη μονες μας.
4ον προφιλ με 25000 δημοσιευμενα μηνυματα λενε πολλα για την αδεια κ αδιαφορη ζωη σας.
5ον ευχαριστω τους φιλους που απαντησαν σοβαρα οσο χαζο και αν φανηκε το θεμα !
6ον οσο ελλεηνιδες ειμαστε εμεις για σας, αλλο τοσο ελλεηνοι εισαστε κ εσεις για εμας ! αμοιβαια ειναι τα αισθηματα.

αντε γεια
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
1ον δεν ειπα οτι ειμαι φοιτητρια εγω, εγω ειμαι 29 ετων. ειπα απλα "μετα την εξεταστικη" δεν ανεφερα πουθενα οτι εγω σπουδαζω. η μια απο τις αλλες κοπελες σπουδαζει ακομα, ειναι 22. κ η τριτη 30.
2ον οτι ειπα για τους κινεζους κ τις κινεζικες τσοντες ισχυει ακομα, δεν αλλαξε κατι. δε σημαινει οτι επειδη παμε κινα πρεπει ντε και καλα να παμε με κινεζο !! δλδ επρεπε να γραψω κανα κατεβατο να διευκρινιζω διαφορες χαζες λεπτομερειες ?
3ον δεν εχουμε καμια αναγκη μπατιριδες απο δω μεσα να πληρωρουνε το ταξιδι. το χουμε πληρωσει ηδη μονες μας.
4ον προφιλ με 25000 δημοσιευμενα μηνυματα λενε πολλα για την αδεια κ αδιαφορη ζωη σας.
5ον ευχαριστω τους φιλους που απαντησαν σοβαρα οσο χαζο και αν φανηκε το θεμα !
6ον οσο ελλεηνιδες ειμαστε εμεις για σας, αλλο τοσο ελλεηνοι εισαστε κ εσεις για εμας ! αμοιβαια ειναι τα αισθηματα.

αντε γεια
Άντε και καλό ταξίδι. Πάντως αν πρόκειται να ταξιδέψετε μέσα σε αυτό το μήνα (δε ξέρω πότε είναι η εξεταστική  :grin: ) να πάρετε και ομπρέλες. Ξεκινάει η περίοδος των βροχών στη περιοχή και έχει διάρκεια πάνω κάτω κανέναν μήνα
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
1ον δεν ειπα οτι ειμαι φοιτητρια εγω, εγω ειμαι 29 ετων. ειπα απλα "μετα την εξεταστικη" δεν ανεφερα πουθενα οτι εγω σπουδαζω. η μια απο τις αλλες κοπελες σπουδαζει ακομα, ειναι 22. κ η τριτη 30.
2ον οτι ειπα για τους κινεζους κ τις κινεζικες τσοντες ισχυει ακομα, δεν αλλαξε κατι. δε σημαινει οτι επειδη παμε κινα πρεπει ντε και καλα να παμε με κινεζο !! δλδ επρεπε να γραψω κανα κατεβατο να διευκρινιζω διαφορες χαζες λεπτομερειες ?
3ον δεν εχουμε καμια αναγκη μπατιριδες απο δω μεσα να πληρωρουνε το ταξιδι. το χουμε πληρωσει ηδη μονες μας.
4ον προφιλ με 25000 δημοσιευμενα μηνυματα λενε πολλα για την αδεια κ αδιαφορη ζωη σας.
5ον ευχαριστω τους φιλους που απαντησαν σοβαρα οσο χαζο και αν φανηκε το θεμα !
6ον οσο ελλεηνιδες ειμαστε εμεις για σας, αλλο τοσο ελλεηνοι εισαστε κ εσεις για εμας ! αμοιβαια ειναι τα αισθηματα.

αντε γεια
τωρα με ταπωσες!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:εχεις δικιο πας στην κινα να βρεις αραπη.τους γουσταρουν πολλες λουγκρες λογικο ειναι... :2funny: :2funny: :2funny:.επισης δεν εισαι ελληνιδα και ουτε προκειται να γινεις ποτε γιατι απλουστατα ποτε ενας gay δεν μπορει να καταλαβει την ψυχολογια μιας γυναικας οσο και αν λετε το αντιθετο.τωρα τα χιλιαδες μηνυματα ειναι πιο ενδιαφεροντα απο τις ανωμαλιες διαφορων gay poy μπαινουν ανωνυμα προσποιουμενοι τις γυναικες κατι που δεν ειναι και ουτε προκειται να γινουν ποτε.οποτε μαλλον αδεια αδιαφορη και ψυχανωμαλη ειναι αυτη η συμπεριφορα.και μην  ξιαναπιασεις στο στομα σου τις ελληνιδες.δεν εισαι ουτε προκειται να γινεις μια απο αυτες.τερμα τα χαζα οντως παραμυθια τωρα για τα θυματα και τους λιγουρηδες που καθονται και ασχολουνται με τα μυθευματα και τις ανωμαλιες του καθε ανωνυμου νικ.
 

kostas_thai

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2010
Μηνύματα
8.362
Like
4
Πόντοι
66
χεχεχε τα βαλαμε στη θεση τους τα αρρωστακια :sunglasses:
τυπε δεν εχω προσωπικα με κανεναν ουτε με τους gay.αυτους ομως που βγαινουν με αντρικο προφιλ και το δηλωνουν.τους βγαζω το καπελο.βεβαια πολλοι εδω εχουν κλωνους και για χρονια μαλιστα και μπαινουν με αυτους ως γυναικες για διαφορους λογους για πλακα η και λογω καποιας ανωμαλιας...λοιπον το θεμα θεωρειται ληξαν ο καθενας με την αποψη του και για το τελος ενα εχω να γραψω...αντε γεια!!! :grin: :grin: :grin:
 
OP
OP
E

electra(1)

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2007
Μηνύματα
104
Like
0
Πόντοι
1
...επισης δεν εισαι ελληνιδα και ουτε προκειται να γινεις ποτε γιατι απλουστατα ποτε ενας gay δεν μπορει να καταλαβει την ψυχολογια μιας γυναικας οσο και αν λετε το αντιθετο.τωρα τα χιλιαδες μηνυματα ειναι πιο ενδιαφεροντα απο τις ανωμαλιες διαφορων gay poy μπαινουν ανωνυμα προσποιουμενοι τις γυναικες κατι που δεν ειναι και ουτε προκειται να γινουν ποτε.οποτε μαλλον αδεια αδιαφορη και ψυχανωμαλη ειναι αυτη η συμπεριφορα.και μην  ξιαναπιασεις στο στομα σου τις ελληνιδες.δεν εισαι ουτε προκειται να γινεις μια απο αυτες...

μπραβο ιδιοφυια του bourdela.com - ψυχολογε- ψυχαναλυτη! το βρηκες, βουλωμενο γραμμα διαβαζεις ! αμα τετοιες αναλογες "επιτυχιες" εχεις κ στην προσωπικη σου ζωη .. γμσ τα ! τωρα βρηκα κ γω το λογο που δεν βγαινεις ποτε απο δω μεσα ... καημένε .. δεν αφηνεις την ψυχολογια κατα μερους ? ασχολησου με καναν αλλο τομεα γιατι σ αυτον δεν κατεχεις ! εκτος του να βγαζεις ολα τα προφιλ σκαρτα -δε λεω οτι δεν υπαρχουνε- , δεν εχεις ικανοτητα για τιποτα παραπανω ... συνεχισε αυτο που κανεις, ζησε οσο πιο καλα την αδεια και ανιαρη ζωη σου κ ασε εμας κατα μερους, αν δε γουσταρεις μη μπαινεις σ αυτο το θεμα. ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ !
 
OP
OP
E

electra(1)

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2007
Μηνύματα
104
Like
0
Πόντοι
1
Άντε και καλό ταξίδι. Πάντως αν πρόκειται να ταξιδέψετε μέσα σε αυτό το μήνα (δε ξέρω πότε είναι η εξεταστική  :grin: ) να πάρετε και ομπρέλες. Ξεκινάει η περίοδος των βροχών στη περιοχή και έχει διάρκεια πάνω κάτω κανέναν μήνα

ευχαριστουμε ! αρχες οκτωβρη θα παμε, η εξεταστικη της κοπελας ειναι σεπτεβριο ..
 

gregory35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2010
Μηνύματα
14.285
Κριτικές
25
Like
1.435
Πόντοι
966
ευχαριστουμε ! αρχες οκτωβρη θα παμε, η εξεταστικη της κοπελας ειναι σεπτεβριο ..
Για τότε δε ξέρω πως θα είναι (Σαγκάη έχω πάει μία φορά Ιούλιο μήνα)...Πάντως αν ψάξετε στο νετ χαλαρά θα βρείτε το τι καιρό να περιμένετε. Πάντως να έχετε στα υπόψι σας πως δεν είναι καθοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοολου φτηνή πόλη. Πρέπει να είναι, μαζί με το Πεκίνο και καμιά δύο ακόμα, από τις πιό ακριβές πόλεις στη Κίνα ΑΝ ΟΧΙ η πιο ακριβή.
 
OP
OP
E

electra(1)

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2007
Μηνύματα
104
Like
0
Πόντοι
1
Για τότε δε ξέρω πως θα είναι (Σαγκάη έχω πάει μία φορά Ιούλιο μήνα)...Πάντως αν ψάξετε στο νετ χαλαρά θα βρείτε το τι καιρό να περιμένετε. Πάντως να έχετε στα υπόψι σας πως δεν είναι καθοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοολου φτηνή πόλη. Πρέπει να είναι, μαζί με το Πεκίνο και καμιά δύο ακόμα, από τις πιό ακριβές πόλεις στη Κίνα ΑΝ ΟΧΙ η πιο ακριβή.

θα κοιταξουμε φυσικα για τον καιρο στο ιντερνετ ! ελπιζω να ειναι καλος Smiley . εχει τουλαχιστον φτηνα ξενοδοχεια -4 αστερα κ 5αστερα!!!- (αλλιως θα μεναμε σε υποδιέστερα), αρκετα κοντα στο κεντρο, κ καπως εξισορροπουνται τα εξοδα Tongue , το χονκ κονγκ πρεπει να ειναι πολυ ακριβο! παντως για σανγκάη νόμιζα οτι ειναι οικονομικα γενικα ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom