Νέα

Κοπέλες που κάνουν γλειφοκωλάδα σε μπουρδέλο και σε studio

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 867
  • Εμφανίσεις 398K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 0 άτομα (0 μέλη και 0 επισκέπτες)

steath

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2017
Μηνύματα
224
Κριτικές
1
Like
602
Πόντοι
81
Μάγκες πήγα στην Πωλινα και μού γυαλισε την βαλβίδα για δέκα λεπτά. Μετά τα φλόκια εφυγαν μονα τους
Πηγα μια φορα για την εμπειρα και ετσι οπως ειναι σαν κοντοκουρεμενη φακλανα κοντεψε να μην μου σηκωθει.. ενταξει το τερματισα και εγω που δοκιμασα μαζι της
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.721
Κριτικές
30
Like
7.278
Πόντοι
3.886
Πηγα μια φορα για την εμπειρα και ετσι οπως ειναι σαν κοντοκουρεμενη φακλανα κοντεψε να μην μου σηκωθει.. ενταξει το τερματισα και εγω που δοκιμασα μαζι της
Δεν κάνει δηλ;;Δεν την έχω δει ποτέ
 

steath

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2017
Μηνύματα
224
Κριτικές
1
Like
602
Πόντοι
81
Δεν κάνει δηλ;;Δεν την έχω δει ποτέ
Γενικά ειμαι καταδρομέας δεν έχω θεμα, συν οτι πάντα μαρεσουν οι ώριμες. Αλλα ειναι σαν να γαμας ή να σε γαμάει οτι προτιμάς, μια μεγαλη σε ηλικια παχουλη ατσουμπαλη με κοντό μαλλι μη θυληκή θα έλεγα καθόλου. Σκέψου πως ειναι η μπαρμπορα που έχει το ίδιο service.... το ακριβως αντιθετο απο εμφανιση.
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.721
Κριτικές
30
Like
7.278
Πόντοι
3.886
Γενικά ειμαι καταδρομέας δεν έχω θεμα, συν οτι πάντα μαρεσουν οι ώριμες. Αλλα ειναι σαν να γαμας ή να σε γαμάει οτι προτιμάς, μια μεγαλη σε ηλικια παχουλη ατσουμπαλη με κοντό μαλλι μη θυληκή θα έλεγα καθόλου. Σκέψου πως ειναι η μπαρμπορα που έχει το ίδιο service.... το ακριβως αντιθετο απο εμφανιση.
Μπορεί να πάω για την φάση να δω πως είναι...
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.721
Κριτικές
30
Like
7.278
Πόντοι
3.886
Πηγαινε μπαρμπορα αν δεν εχεις πάει, αλλιώς πηγαινε να ταισεις τις πάπιες στο εθνικό κήπο. Καλύτερα θα περασεις.
Έχω πάει Μπαρμπορα πολύ καλή... Τόσο φόλα η άλλη;;;Για λεγε τ φάση έγινε;
 

Gianniskavliaris40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2022
Μηνύματα
525
Κριτικές
8
Like
1.132
Πόντοι
366
Ρε μάγκες διαβάζω το νήμα και μόλις συνειδητοποίησα ότι έχω πάρα...μα πάρα πολύ καιρό...
 

Γλέντης

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2018
Μηνύματα
12
Κριτικές
3
Like
127
Πόντοι
0
Η Γιάννα στην Τροφωνίου, τώρα δεν θυμάμαι τον αριθμό. Είναι περί τα 55+ , αδύνατη με κωλάρα
 

DIMP

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2008
Μηνύματα
314
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
1
Η Βίκυ η βαλβιδορουφιχτρα από Βέργας 2 ξέρουμε που δουλεύει αυτή την περίοδο;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom