Νέα

Κοπέλες που κάνουν γλειφοκωλάδα σε μπουρδέλο και σε studio

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 867
  • Εμφανίσεις 397K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Stefzenios41

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Μαΐ 2022
Μηνύματα
2.563
Like
6.489
Πόντοι
1.056
Γλειφωκολι και τσιμπουκι ακαπωτο σε έναν....
Γλωσσοφιλο στον άλλον...
Πάλι γλειφοκωλι στον άλλον.
Πάλι γλοσσωφιλα στον άλλον.
ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΣΠΥΡΑΚΙΑ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΟΥΛΙ????????
Στην κωλοτρυπιδα δεν έχεις ???? Δύσκολα να μην έχεις και κει
 

Tzonis13

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2019
Μηνύματα
53
Κριτικές
2
Like
302
Πόντοι
20
Episis kali glyfokolada kanei kai i konstantina bergas 7 proini vardia ektos kyriakis poly kontri ala ena tsimbouki alo prama ego kleino matia kai afinome sto stoma tis mexri na xyso an thelo modele meta tis 11to vradi gia tin sabina
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.710
Κριτικές
30
Like
7.253
Πόντοι
3.886
Εγγρ.
25 Μαΐ 2023
Μηνύματα
94
Like
337
Πόντοι
20
Θα πάμε να τσεκαρουμε
Υπήρχε και η Τίνα η Βουλγάρα από πλατεία Αττικής που χάθηκε βέβαια ανεξάρτητη με 50 ευρώ που έκανε γλειφωκολαδα ασυστολη ακόμη μέχρι την πόρτα που έφευγες αλλά χάθηκε αν την βρει κανείς λέει απλά γαμιοταν από τον κωλο τρελλα.
 

Tsoupakampras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2022
Μηνύματα
110
Κριτικές
3
Like
704
Πόντοι
361
Ταμάρα, Κολομβιάνα, πιτσιρίκα, καστανομαλλα μέτριο ύψος γύρω στο 1,60μ και ωραίο σωμα, από Λαγουμιτζή 23. Την είχα πετύχει πριν το καλοκαίρι 1η μέρα της εκεί και μου έκανε τρομερή γλειφοκωλαδα. Την επόμενη μέρα πήρα την κυρά σοφία να δω αν δουλεύει και μου είπε ότι σταμάτησε και ότι θα πήγαινε σε studio. Έκτοτε δεν την έχω ξαναπετυχει κάπου.
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.710
Κριτικές
30
Like
7.253
Πόντοι
3.886
Ταμάρα, Κολομβιάνα, πιτσιρίκα, καστανομαλλα μέτριο ύψος γύρω στο 1,60μ και ωραίο σωμα, από Λαγουμιτζή 23. Την είχα πετύχει πριν το καλοκαίρι 1η μέρα της εκεί και μου έκανε τρομερή γλειφοκωλαδα. Την επόμενη μέρα πήρα την κυρά σοφία να δω αν δουλεύει και μου είπε ότι σταμάτησε και ότι θα πήγαινε σε studio. Έκτοτε δεν την έχω ξαναπετυχει κάπου.
Ξέρουμε σε ποιο στούντιο πήγε;
 

XRHTOSPETRAS75

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2012
Μηνύματα
203
Like
125
Πόντοι
1

XRHTOSPETRAS75

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2012
Μηνύματα
203
Like
125
Πόντοι
1
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.710
Κριτικές
30
Like
7.253
Πόντοι
3.886
Όχι σε μια πολυκατοικία στη κανάρη εθναι χρόνια τώρα είναι η Στέλλα μια γριά που έχει το διαμέρισμα και ανά καιρούς φέρνει και μια δυο κοπέλες τώρα έχει μια την Μαρίνα
Και πως τις βρίσκουμε;
 

Χύσε μέσα

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2023
Μηνύματα
287
Like
321
Πόντοι
21
Αν δείτε μικρά σπυράκια (αυτά που φαίνονται σαν μικρές φουσκαλίτσες με πύον) στη βάση της μύτης και πέριξ χειλιών είναι από γλειφοκώλι. Εγώ βγάζω συχνά αλλά με bactroban 1-2 φορές περνάνε δεν είναι κάτι.

Αλλά έχω απορία ρε σεις, δηλαδή αυτές οι γυναίκες που το κάνουν αυτό για τα χρήματα σωστά; (ή τους αρέσει;) Γλείφουν οποιοδήποτε κώλο αν πληρώσει; :kissass:

Ρωτάω γιατί εγώ τρελαίνομαι να γλείφω (αντρικές) κωλάρες, αλλά
1) θα πρέπει ο άλλος να μου αρέσει, αν δε μου αρέσει δεν μπορώ να το κάνω αυτό (εννοώ σώμα/κωλάρα)
2) θα πρέπει να υπάρχει υγιεινή... δηλαδή... δεν πας να γλείψεις κώλο που είναι γεμάτος σπυριά ή (κυρίως στους πολύ χοντρούς) που η περιοχή/το δέρμα φαίνεται μαύρη ή να έχει μύκητες κτλπ
3) 1 στους 2 έχει αιμορροΐδες, δηλαδή αυτές οι γυναίκες σας γλείφουν κώλο αν έχεις αιμορροΐδες? (οι οποίες μοιάζουν με τα κονδυλώματα στον πρωκτό... αν δεν είσαι γιατρός δύσκολα τα ξεχωρίζεις)

Γενικά μου φαίνονται πολλές προϋποθέσεις για κάτι τέτοιο. Εγώ δηλαδή που όπως είπα τρελαίνομαι, σπάνια το κάνω, πχ 1 στους 10 (κυρίως αθλητές, muscle με τεράστιες σφιχτές κωλάρες).
 

andre26

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2018
Μηνύματα
374
Like
258
Πόντοι
21
η Κωνσταντινα απο βέργας 7 ξερει κανεις αν κανει δωστε λεπτομεριες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom