Νέα

Κωλόμπαρο Playboy στο Κερατσίνι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα makis1985
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 243
  • Εμφανίσεις 48K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
M

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.345
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Μετά από 2μηνη απουσία από το εν-λόγω κατάστημα, εχθές το βράδυ ο δρόμος των συναγωνιστών tzip1991 και adamoian, απαιτούσε στάση με εμένα να μην θέλω, λόγω κούρασης απο συνεχόμενα ξενύχτια :knuppel2: Η ομάδα με έγραψε στα καλαμπαλίκια της, με αποτέλεσμα γύρω στο χάραμα κατα τις 3:30 το πρωί να είμαστε μισό βήμα πρίν μπούμε μέσα.Με το που μπήκαμε μέσα, μιας έπιασε μια στεναχώρια, μια θλίψη με την εικόνα που αντικρύσαμε.....όλος ο κόσμος του μαγαζιού ήταν 2 άτομα και εμείς οι 3 που κάναμε λίγο μπούγιο :( Μετά από ολιγόλεπτη διαβούλευση για το που θα κάτσουμε, βάλαμε τους κώλους μας σε ένα τραπέζι σχεδόν δίπλα από την Νίκη :big-burp: Δώσαμε παραγγελία, όπου για 2η συνεχόμενη φορά μας λένε ότι τελείωσαν οι μπύρες(είμασταν σε άλλο μπαρ και δεν είχε μπύρες :rolleyes:, οπότε τιμήσαμε τα ποτά του μαγαζιού με κάθε επιφύλαξη για την ποιότητα!!Για καλή μας τύχη ήταν καθαρά, οπότε δεν διανυχτερεύσαμε στο Γενικό Κρατικό Νίκαιας για να μας κάνουν πλύση στομάχου :grin:

Στα του ρόστερ, συνέχεια της απογοήτευσης καθώς το μαγαζί στελεχώνεται από 3-4τες παρουσίες(από θέμα εμφάνισης και μόνο), οι οποίες δεν μπορούν να σταθούν στο ύψος των περιστάσεων....ο μόνος που θα μπορούσε να περάσει καλά εκεί μέσα, θα είναι μόνο ο Ευλογητός :rockon: ο οποίος αρέσκετε σε σάπια μωρά και ειδκότερα μιλφ-γκίλφ.Σε εμένα κατέφθασε ένα μελαγχρινό μωρό με τραβελόφατσα και πρησμένες χειλάρες, με τον συναγωνιστή adamoian να μου λέει να προσέχω μην μου βγάλει κανένα παπάρι κάτω από το μαύρο φόρεμα....όνομα δεν συγκράτησα λόγω της τρομάρας που πήρα.Ο tzip1991 είχε βρεί παρηγορία σε μελαγχρινό Ρουμανικό μωρό με κοιλιά, το οποίο τον έπαιξε έντονα, αφού του έλεγε να την χουφτώνει όπου θέλει.Ο tzip1991 σαν γνωστός μπήχτης που είναι, δεν έχασε την ευκαιρία να επιδωθεί στο αγαπημένο του σπόρ το χούφτωμα :grin: Στον adamoian κατέφθασε ξανθό μωρό με πράσινο φόρεμα και ωραία πέδιλα, μία από τις 2 άντε 3 κοπέλες που ξεχώριζαν εκεί μέσα....τον καυλάντησε αλλά εκείνος μου την έκανε πάσα :uglystupid: οποία κοπέλα ήθελαν να ξεφορτωθούν την έστελναν σε εμένα :- Στην παρέα μας κατέφθασε και η Μαργαρίτα, μελαγχρινό μίλφ, μετρίου αναστήματος, το οποίο είχε αντιληφθεί τις ανάγκες του tzip1991, οπότε του έδωσε μουνί, βυζιά και κώλο στο πιάτο με αντίκρυσμα το κέρασμα 2 ποτών για να απολαύσει την κορμάρα της :cum:

Εγώ είχα ξενερώσει την ζωή μου, μιας και δεν περνάω τις καλύτερες ημέρες μου αλλά οι συναγωνιστές/φίλοι συνέχισαν να με γράφουν στα παπάρια τους  :tickedoff: όπου για κακή μου τύχη έρχεται έταιρο Ελληνικό τεμάχιο, μέτριας εμφάνισης, πολυλογού και γενικά πολύ επιεθτική σε σημείο που να προσπαθώ να αμυνθώ.Ξεκίνησε πρώτα με τον adamoian, ο οποίος βλέπωντας την εξέλιξη των πραγμάτων μου την πασάρει, εκείνη έρχεται με φόρα και κάθεται πάνω στα πόδια μου, όπου αρχίζει μια ακατάπαυστη πολυλογία, ενώ σε ανύποπτο χρόνο ήθελε να με γλωσσοφιλήσει :S Προσπαθούσα με νύχια και με δόντια να αποφύγω αυτό το βασανηστήριο, με εκείνη να κολλάει τα χείλια της στα δικά μου, με εμένα να τραβιέμαι και εκείνη απτόητη να συνεχίζει :S Λίγο πριν το τέλος, κατέφθασε και η Αμαζόνα του μαγαζιού η Ρωξάνη η Πολωνέζα, η οποία στην συμπεριφορά θυμίζει Αλβανό φορτηγατζή.Κόλλησε δίπλα στον tzip1991, με εκείνον να αρχίζει τις γνωστές μαλακίες....με αποτέλεσμα η Πολωνέζα να φύγει στο λεπτό :tooth: :tooth: Η μόνη που μου άρεσε ήταν η ναυαρχίδα Νο1 του μαγαζιού η Κορίνα, η οποία φορούσε σομόν φόρεμα, μπέζ γόβες μια εξαιρετική παρουσία η οποία με καθήλωσε γιατί με κοιτούσε μέσα στα μάτια με το λάγνο βλέμμα της :P

Υ.Γ ξέχασα να αναφέρω ότι μου ήρθε και η gilf Ελένη για κέρασμα, αλλά πήρε τα παπάρια μου σε ανύποπτο χρόνο :grin:

Υ.Γ2 teopsy καιρό είχαμε να σε δούμε στο Playboy, μόλις έφθασες σε καπάρωσε το ξανθό μωρό με το πράσινο φόρεμα :cheesy:
 

Επισκέπτης
Μετά από 2μηνη απουσία από το εν-λόγω κατάστημα, εχθές το βράδυ ο δρόμος των συναγωνιστών tzip1991 και adamoian, απαιτούσε στάση με εμένα να μην θέλω, λόγω κούρασης απο συνεχόμενα ξενύχτια :knuppel2: Η ομάδα με έγραψε στα καλαμπαλίκια της, με αποτέλεσμα γύρω στο χάραμα κατα τις 3:30 το πρωί να είμαστε μισό βήμα πρίν μπούμε μέσα.Με το που μπήκαμε μέσα, μιας έπιασε μια στεναχώρια, μια θλίψη με την εικόνα που αντικρύσαμε.....όλος ο κόσμος του μαγαζιού ήταν 2 άτομα και εμείς οι 3 που κάναμε λίγο μπούγιο :( Μετά από ολιγόλεπτη διαβούλευση για το που θα κάτσουμε, βάλαμε τους κώλους μας σε ένα τραπέζι σχεδόν δίπλα από την Νίκη :big-burp: Δώσαμε παραγγελία, όπου για 2η συνεχόμενη φορά μας λένε ότι τελείωσαν οι μπύρες(είμασταν σε άλλο μπαρ και δεν είχε μπύρες :rolleyes:, οπότε τιμήσαμε τα ποτά του μαγαζιού με κάθε επιφύλαξη για την ποιότητα!!Για καλή μας τύχη ήταν καθαρά, οπότε δεν διανυχτερεύσαμε στο Γενικό Κρατικό Νίκαιας για να μας κάνουν πλύση στομάχου :grin:

Στα του ρόστερ, συνέχεια της απογοήτευσης καθώς το μαγαζί στελεχώνεται από 3-4τες παρουσίες(από θέμα εμφάνισης και μόνο), οι οποίες δεν μπορούν να σταθούν στο ύψος των περιστάσεων....ο μόνος που θα μπορούσε να περάσει καλά εκεί μέσα, θα είναι μόνο ο Ευλογητός :rockon: ο οποίος αρέσκετε σε σάπια μωρά και ειδκότερα μιλφ-γκίλφ.Σε εμένα κατέφθασε ένα μελαγχρινό μωρό με τραβελόφατσα και πρησμένες χειλάρες, με τον συναγωνιστή adamoian να μου λέει να προσέχω μην μου βγάλει κανένα παπάρι κάτω από το μαύρο φόρεμα....όνομα δεν συγκράτησα λόγω της τρομάρας που πήρα.Ο tzip1991 είχε βρεί παρηγορία σε μελαγχρινό Ρουμανικό μωρό με κοιλιά, το οποίο τον έπαιξε έντονα, αφού του έλεγε να την χουφτώνει όπου θέλει.Ο tzip1991 σαν γνωστός μπήχτης που είναι, δεν έχασε την ευκαιρία να επιδωθεί στο αγαπημένο του σπόρ το χούφτωμα :grin: Στον adamoian κατέφθασε ξανθό μωρό με πράσινο φόρεμα και ωραία πέδιλα, μία από τις 2 άντε 3 κοπέλες που ξεχώριζαν εκεί μέσα....τον καυλάντησε αλλά εκείνος μου την έκανε πάσα :uglystupid: οποία κοπέλα ήθελαν να ξεφορτωθούν την έστελναν σε εμένα :- Στην παρέα μας κατέφθασε και η Μαργαρίτα, μελαγχρινό μίλφ, μετρίου αναστήματος, το οποίο είχε αντιληφθεί τις ανάγκες του tzip1991, οπότε του έδωσε μουνί, βυζιά και κώλο στο πιάτο με αντίκρυσμα το κέρασμα 2 ποτών για να απολαύσει την κορμάρα της :cum:

Εγώ είχα ξενερώσει την ζωή μου, μιας και δεν περνάω τις καλύτερες ημέρες μου αλλά οι συναγωνιστές/φίλοι συνέχισαν να με γράφουν στα παπάρια τους  :tickedoff: όπου για κακή μου τύχη έρχεται έταιρο Ελληνικό τεμάχιο, μέτριας εμφάνισης, πολυλογού και γενικά πολύ επιεθτική σε σημείο που να προσπαθώ να αμυνθώ.Ξεκίνησε πρώτα με τον adamoian, ο οποίος βλέπωντας την εξέλιξη των πραγμάτων μου την πασάρει, εκείνη έρχεται με φόρα και κάθεται πάνω στα πόδια μου, όπου αρχίζει μια ακατάπαυστη πολυλογία, ενώ σε ανύποπτο χρόνο ήθελε να με γλωσσοφιλήσει :S Προσπαθούσα με νύχια και με δόντια να αποφύγω αυτό το βασανηστήριο, με εκείνη να κολλάει τα χείλια της στα δικά μου, με εμένα να τραβιέμαι και εκείνη απτόητη να συνεχίζει :S Λίγο πριν το τέλος, κατέφθασε και η Αμαζόνα του μαγαζιού η Ρωξάνη η Πολωνέζα, η οποία στην συμπεριφορά θυμίζει Αλβανό φορτηγατζή.Κόλλησε δίπλα στον tzip1991, με εκείνον να αρχίζει τις γνωστές μαλακίες....με αποτέλεσμα η Πολωνέζα να φύγει στο λεπτό :tooth: :tooth: Η μόνη που μου άρεσε ήταν η ναυαρχίδα Νο1 του μαγαζιού η Κορίνα, η οποία φορούσε σομόν φόρεμα, μπέζ γόβες μια εξαιρετική παρουσία η οποία με καθήλωσε γιατί με κοιτούσε μέσα στα μάτια με το λάγνο βλέμμα της :P

Υ.Γ ξέχασα να αναφέρω ότι μου ήρθε και η gilf Ελένη για κέρασμα, αλλά πήρε τα παπάρια μου σε ανύποπτο χρόνο :grin:

Υ.Γ2 teopsy καιρό είχαμε να σε δούμε στο Playboy, μόλις έφθασες σε καπάρωσε το ξανθό μωρό με το πράσινο φόρεμα :cheesy:
πολυ καλη η περιγραφη σου πρωθυπουργε αλλα εκανες ενα μικρο λαθακι ;) ο τzip δεν χρειαζεται να κερασει 2 ποτα για να χουφτωσει την Μαργαριτα σε ολα τα αποκρυφα σημεια  :uglystupid: ενα ποτο των 5ε την κερασα  :grin:

εγω και ο adamoian βλεποντας οτι εισουν ετοιμος για υπνο,σου πασαραμε τις κορασιδες να κατσουν στα ποδια σου για να ξυπνυσεις  :2funny:  :2funny: η Ελληνιδα σε ξυπνησε για τα καλα με λογια και πραξεις  :2funny:  :2funny:

οταν ειρθε η πολωνεζα η Ρωξανη ηταν αργα ;) γι αυτο την ξαπεστειλα να πουλησει αλλου την αγριαδα της  :rockon:  :rockon:
 

rryryb

Νέο Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
καλησπέρα παιδιά

νέος σύντροφος

ερώτηση

το Playboy έχει κλείσει ή είναι ακόμα ανοιχτό;
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.331
Κριτικές
124
Like
6.430
Πόντοι
5.097
Χθεσινοβραδινό πέρασμα από το μαγαζί μιας και εξωτερικά φανόταν ότι έχει γίνει κάποια ανακαίνιση :sunglasses: :sunglasses:.Όντως ο χώρος έχει γίνει λίγο πιο κυριλέ με καινούριες καρέκλες-τραπέζια,κάποιες φωτογραφίες στους τοίχους,πλέον υπάρχουν 2 μπαργούμαν μάλλον αλβανόφατσες μου φάνηκαν(πολύ μέτριες),και το ρόστερ 5-6 κοπέλες.Στην αρχή ήρθε μια ξανθιά πουράτζα που  χαζογελούσε μόνη της μέχρι να στρίψω το τσιγάρο μου κι έφυγε επίσης μόνη της :jerking: :jerking:,άλλη μια σιτεμένη ξανθιά ψιλοαδιάφορη ,μου μίλησε κανα 2λεπτο και την έκανε :headbang: :headbang: κι οι υπόλοιπες ήταν πιασμένες σε μια μεγάλη παρέα στο βάθος.Εθεάθη η αλβανίδα αλέκα που έφυγε από τον ''πριγκιπα'' κι έχει γίνει τώρα μελαχρινή :S :S.Ήπια την μπόμπα μου,έδωσα το 5ευρω στην Νίκη η οποία βρίσκοταν όπως πάντα στην θέση της κι αποχώρησα.Έβαλα στο μάτι ένα έκφυλο μιλφ με κοντό μαλλί που κερνούσε η μεγάλη παρέα,οπότε ίσως το ξαναεπισκεφθώ σύντομα  :grin: :grin:
 

camel72

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2008
Μηνύματα
65
Like
18
Πόντοι
0
καλησπερα συναγωνιστες
εχουμε κανενα τελευταιο νεο για τον διασημο :grin: αυτο μπαρ!!!?
 

Chris_1983

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2014
Μηνύματα
71
Like
26
Πόντοι
0
Πάντως φαίνεται ωραίο


Οι τιμές πόσο είναι?Φαντάζομαι λειτουργεί ακόμα.

Σε σχέση με το πριγκηπα πόσο κοντά είναι μιας και σκέφτομαι να κατέβω με ταξι.
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.331
Κριτικές
124
Like
6.430
Πόντοι
5.097
Έλα ρε μύστη κρις  :rockon: :rockon:.Από τον πρίγκιπα είναι ένα χιλιόμετρο περίπου,με αμάξι σε 2 λεπτά έχεις φτάσει.Οι τιμές είναι οι ίδιες και στα 2 μαγαζιά  ;) :grin:,5 ευρώ το δικό σου,5 ευρώ το απλό της γκόμενας(δηλαδή νεράκι) και 10 ευρώ το σπέσιαλ(δηλαδή κανονικό ποτό).Αν θες εξτρά υπηρεσίες γενικότερα καλύτερα να διαλέξεις ''ΠΡΙΓΙΚΠΑ''  :knockinb: :zfuck: :fuck2: :2funny: :2funny:.Άμα γουστάρεις μόνο να τα πιεις και να κάνεις κάνα φάσωμα μπορείς να πας από νωρίς στο κατάστημα μιας και μέχρι τις 23:00 δουλεύει σαν τσιπουράδικο-μεζεδοπωλείο  :rockon: :rockon:
 

Chris_1983

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2014
Μηνύματα
71
Like
26
Πόντοι
0
Σε ευχαριστώ πολύ!Εκεί στην περιοχη φαντάζομαι δεν παίζουν άλλα μπαρ?
Μιας και εχω γυρισει ολα στην Μιχαλακοπούλου,σχεδόν όλα 3ης Σεπτεμβρίου ας πάω κι εκεί να δω.Έλεγα να πάω Τρούμπα αλλά είναι πολλά εκεί και θα πρέπει να έχω γερό κομπόδεμα,οπότε καλύτερα σε αυτα τα 2 που λέμε
 

johnt7

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2006
Μηνύματα
66
Like
14
Πόντοι
0
καλημερα σκεφτομαι να παω με ενα φιλο τι πειζει εχει καλες κοπελες το κανουν ολες
και ποσο θα μου κοστιζει να παρω μια κοπελα....
 

Blackhawk_76

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2017
Μηνύματα
15
Like
31
Πόντοι
0
Επίσκεψη μετα από 2 χρόνια στο μαγαζί!
Πήγα να βρω μια συγκεκριμένη κοπελα αλλα σταματησε απο εκει.
Η ιδια μερακλιδικη παρακμή παντως...
Παρηλασαν όλες απο το τραπέζι αλλά μια ώρα αφιέρωσα σε μια θεσσαλονικια gilf .
Χρυσα το ονομα της αν κάι ισως να ειναι το πραγματικό της.
Μερακλου η κυρία!
Και για πολλά γούστα.
Ενδείκνυται για λατρεις του ειδους.
Κάνει και εκτος μαγαζιού καριέρα!
 

trelopalaviaris78

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2012
Μηνύματα
151
Like
0
Πόντοι
1
Έλα ρε μύστη κρις  :rockon: :rockon:.Από τον πρίγκιπα είναι ένα χιλιόμετρο περίπου,με αμάξι σε 2 λεπτά έχεις φτάσει.Οι τιμές είναι οι ίδιες και στα 2 μαγαζιά  ;) :grin:,5 ευρώ το δικό σου,5 ευρώ το απλό της γκόμενας(δηλαδή νεράκι) και 10 ευρώ το σπέσιαλ(δηλαδή κανονικό ποτό).Αν θες εξτρά υπηρεσίες γενικότερα καλύτερα να διαλέξεις ''ΠΡΙΓΙΚΠΑ''  :knockinb: :zfuck: :fuck2: :2funny: :2funny:.Άμα γουστάρεις μόνο να τα πιεις και να κάνεις κάνα φάσωμα μπορείς να πας από νωρίς στο κατάστημα μιας και μέχρι τις 23:00 δουλεύει σαν τσιπουράδικο-μεζεδοπωλείο  :rockon: :rockon:
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.406
Πόντοι
3.636
Κυριακάτικη βραδυνή βόλτα γύρω στις 1:30 παρέα με τον tzip1991,με κατεύθυνση τα κωλόμπαρα του Κερατσινίου και συγκεκριμένα στάση στο Playboy :sunglasses: Λόγω του 3ημερου,πολλές από τις κοπέλες έλειπαν από το πόστο τους,αλλά στη θέση τους ήταν άλλα κορίτσια τα οποία προσπάθησαν να κλέψουν την παράσταση.Είσοδος στο μαγαζί,με λιγοστές κοπέλες σε σχέση με άλλες μέρες,ενώ στο ίδιο μοτίβο και οι 3 παρέες που ήταν στα τραπέζια και άλλα 3 άτομα στην μπάρα.Με λίγα λόγια περιορισμένες επιλογές για παιχνίδι,αλλά πάντα θα βρίσκεται κάτι να μου κλέψει το μυαλό :grin:

Στα του ρόστερ τώρα παρούσες οι εξής κοπέλες,Κορίνα η καστανή ναυαρχίδα του ιδρύματος(κατ'εμέ),με μαύρο σύνολο και μπότες μέχρι το γόνατο :cum: , η Πολωνέζα Ρωξάνη του tzip1991 καπαρωμένη από πελάτες στην μπάρα,επίσης με μαύρο σύνολο και μπότες,η Ντανιέλα Μολδαβέζα,καστανό μικρόσωμο πιπίνι,αρκετά αδύνατο,με αδιάφορη φάτσα αλλά ωραίο κωλαράκι :kissass: , η Ελένη ξανθό gilf που μου έκλεψε την καρδιά όλο το βράδυ *P *P ενώ παρατήρησα ακόμα μια καστανοκοκκινομάλλα με κόκκινο,μίνι φόρεμα καπαρωμένη από μεσήλιξ,ο οποίος άνοιξε για πάρτη της 2 σαμπάνιες :o , μελαγχρινό κοντόμπάζο με μίνι καρό φούστα καπαρωμένη και αυτή από μεσήλιξ,αλλά η καλύτερη για εμένα ήταν ένα καστανό/μελαγχρινό πιπίνι με κόκκινο φόρεμα και γεμάτες γάμπες το οποίο είχε μια έκφραση θλίψης στο προσωπό της.....ομολογώ ότι με συγκίνησε η παρουσία της αλλά αν την κερνούσα θα χτύπαγα την κεφάλα μου στον τοίχο(άτιμη εμπειρία τι μου κάνεις) :cheesy:

Δυστηχώς,για εμένα πολιορκήθηκα από την ξανθιά gilf Ελένη,η οποία δεν με άφησε σε ησυχία :dunno: Με χούφτωνε παντού,σε κάθε σημείο του σώματος μου με έμφαση στην πούτσα μου την οποία κατάφερε να μου ανορθώσει :grin: Τι να έκανα και εγώ άριχσα να ανταποδίδω το χούφτωμα όπου μπορούσα,με εκείνη να μου μοστράρει τις τορπίλες της :tits2: για θηλασμό.Δεν αρνήθηκα να θηλάξω το στήθος της με εκείνη να λέει τα δικά της.Τα χουφτώματα συνεχίστηκαν,με αποτέλεσμα να κεράσω ένα ποτό των 10€,ενώ εκείνη να γίνεται ακόμα πιο επιθετική :grin: :grin:
Εχω να παω πολλα χρονια πανο απο 10 χρονια....Τοτε ειχα χαλαση 250 ευρο....στα ποτα και μονο κουβεντα....τωρα με 10 ευρο εβγαλε και τον βυζο εξω....ρε πως αλαζουν οι καιροι..Να πω ακομα οτι στα μεσα της βραδιας ειπα στην κοπελα που μειλαγα....οτι θελω να παω στο μπανιο και αν μπορει να με ακολουθιση....μου ειπε οτι ειναι εκει....και δεν ειναι δυσκολο μα πας....πηγα ξενερομενος...εκατσα ακομα ενα 10λεπτο και την εκανα με ελαφρα....απο τοτε δεν εχω ξαναπαει.....και ουτε προκητε...να ξαναπαω... :coolcondom:
 

apso

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2013
Μηνύματα
32
Like
2
Πόντοι
0
Γνωριζει καποιος αν ειναι ανοιχτο ακομη το μαγαζι και τι τιμες παιζουν αυτη τη στιγμη?
 

peinasmenos_lukos2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2016
Μηνύματα
865
Κριτικές
6
Like
194
Πόντοι
286
Γνωριζει καποιος αν ειναι ανοιχτο ακομη το μαγαζι και τι τιμες παιζουν αυτη τη στιγμη?

ανοικτο ειναι αλλα εχει γινει ενα καλτ κωλομπαρο με θαλασσινα και ναυαγια  :S

υπαρχουν ομως αρκετα καλυτερα στην περιοχη  :headbaning1:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom