Νέα

Κωλόμπαρο Playboy στο Κερατσίνι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα makis1985
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 243
  • Εμφανίσεις 48K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

caenus

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
Το στεκι μάλλον θα αποχαιρετησει τις βραδινές ώρες από πρωτη του χρόνου. θα δουλεύει σαν μεζεδοπολείο την ημερα.

Η Νίκη έχει προβλήματα με τα γειτονικά κωλόμπαρα . Τις στέλνουν αστυνομία. υγειονομικό και επιθεώρηση εργασίας σε ένα βράδυ.
Τα μωρά θα σκορπίσουν σε μαγαζιά της περιοχής που εκτος του Πρίγκηπα δεν ξέρω άλλα.
Νομίζω ένα είναι κοντα στο PLAYBOY ε'αν κάποιος ξέρει το όνομα να μας πεί, του οποίου το αφεντικό έχει βάλει στο μάτι την πελατεία.
Πάντως το παλεύει να μείνει ανοικτή και πιστεύω να τα καταφέρει η χοντρή. Οχι για αυτή αλλά για τα κάποια από τα κορίτσια που είναι μέσα.
 

teopsy

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2012
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
δεν νομιζω να κλεισει το μαγαζι.το μαγαζι αυτο εχει την ποιο μεγαλη πελατεια απο ολα του πειραια και γι αυτο το πολεμανε η αλλοι βαρανε μυγες.το λεο αυτο γιατι γυριζο σε ολα τα μαγαζια και εχο αποψη.καθε μερα εχει κοσμο και πηγαινουνε πολλοι επιχιριματιες.ασε που η νικη ειναι πανο απο 20 χρονια στην νυχτα.
 

caenus

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
Μάλλον θα κρατήσει αφού έκοψε τις μαλακίες και βγάζει όλα τα έγραφα που πρέπει.
Αν κόψει και την βλακεία που κάνει να πιέζει τις κοπέλες για ραντεβού εκτός μαγαζιού με του καλούς πελάτες(χορηγούς) και σταματάει να κλέβει τους πελάτες στον λογαριασμό  , θα στρώσει.

Αλλά υπάρχουν πολλά εάν και σύντομα λόγω χαρακτήρα φαταούλα που έχει θα την φάει.
 
OP
OP
M

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.345
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Στο τέλος τςη βόλτας μας καταλήξαμε σε ένα από τα αγαπημένα στέκια της ομάδας το Bar Playboy,στο οποίο είχαμε αρκετούς μήνες να περάσουμε μια βόλτα.Κατά τις 4 το ξημέρωμα εισήλθαμε στα ενδότερα του μαγαζιού,όπου γινόταν ο κακός χαμός από πελάτες και κορίτσια όπου αμφότεροι χόρευαν στον ρυθμό της μουσικής :cheesy: Αράξαμε σε ένα τραπεζάκι απέναντι από το μπάρ,όπου έκανε την εμφανισή της ένα Αλβανέζικο milf-gilf το οποίο διπλάρωσε τον koronakis,με εκείνον να σεληνιάζεται και να κερνάει ποτό :o :o Το μωρό τουλάχιστον 50 ετών με μπέζ φούστα και εμπριμέ μπλουζάκι,κάθησε στα πόδια του συναγωνιστή και άρχισαν το χαμούρεμα!!Σε εμένα ήρθε η φίλη της,επίσης Αλβανέζα η οποία κατά δηλωσή της πρίν δούλευε στα Μέγαρα σε κωλόμπαρο....ξανθό milf-gilf με μίνι άσπρη φούστα,με σκίσιμο ανάμεσα στα μπούτια,άρχισε να με χουφτώνει στο στήθος ενώ με προέτρεψε να κάνω το ίδιο σε εκείνη ;) Προσπαθούσα να αποφύγω το όλο θέαμα αλλά δεν μπορούσα,οπότε αποφάσισα να την χουφτώσω,με εκείνη να μου λέει τι είναι αυτά βάλε χέρι όπως εγώ :grin: Είχα αλλάξει τουλάχιστον δέκα χρώματα αλλά εκείνη απτόητη,συνέχισε το χούφτωμα αυτή την φορά χαιδεύοντας την ψωλή μου.....μου χαμογελούσε πονηρά και μου λέει τι έπαθες??Της απαντάω κυνικά όπως άρμοζε στην περίπτωση,καύλωσα μωρό μου από το τρίψιμο(τι άλλο περίμενε να γίνει,το πιο φυσιολογικό ήταν να μου σηκώθει :bigdick:).Της απαντάω τι μπορεί να γίνει για να ηρεμήσω από τις καύλες....μου λέει κέρασε και θα δείς ;) Της λέω δεν μου κάνει η απαντησή σου,θέλω κάτι πιο χειροπιαστό,αν κεράσω τι θα έχει το μενού??Εκείνη δεν απαντούσε,με εμένα να ξενερώνω και να μου φεύγει η κάψα......μαζί και η στύση!!

Αντίθετα ο koronakis,απολάμβανε την παρέα της milf-gilf με εκείνη να γίνεται πιο διαχυτική μαζί του,ενώ σε ανύποπτο χρόνο έπεσαν κάτι γλωσσοφιλιά άλλο πράμα :tooth: :tooth: Εγώ να μην ξέρω τι να κάνω με το θέαμα που έβλεπα,η ποιο σάπια γκόμενα είχε καβατζωθεί από τον team maid μου :P Κάποια στιγμή μια άλλη κωλομπαρού χαιρέτησε τον koronakis,αλλά δεν κατάλαβα ποια είναι οπότε τον ρώτησα ρε μαλάκα την ξέρεις??Μου απαντάει δεν την γνώρισες??Όχι,μύστη μου ποια είναι??Τελικά,ήταν η αγαπημένη μου Βουλγάρα Μπέτυ,που είχαμε περάσει τόσο καλά μαζί κατά το παρελθόν ;) Ο koronakis,πήγε της μίλησε γιατί του ζήτησα να την φωνάξει να θυμηθούμε τα παλιά,αλλά δυστηχώς εκείνη ήταν καβατζωμένη από ένα θηριώδη τύπο :o

Τέλος,στο μαγαζί υπήρχαν τρια αξιόλογα μωρά το ένα ήταν η Άννα η Αλβανιδούλα,πιπίνι 22 ετών με μίνι φούστα μπεζ και αντίστοιχου χρώματος γόβες,αρκετά ψηλό κορίτσι με πολύ καλό σώμα και συμπαθητική φατσούλα,καθώς και άλλη μια καστανή με πιασίματα και κόκκινι μίνι φόρεμα,με μεγάλα βυζιά και μπουτάρες ;) Ενώ την ομάδα έκλεινε έταιρο καστανό άλογο κούρσας το οποίο φορούσε μίνι μαύρο φουστάκι,γόβες,ωραίο μίλφ αλλά ήταν καβατζωμένη :-
 
OP
OP
M

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.345
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Εχθές το βράδυ μετά από ένα σύντομο πέρασμα στο X-Bar παρεά με τον tzip1991,κατηφορήσαμε προς τα γνωστά λημέρια του Πειραία και πέριξ με μοναδική στάση στο [size=13pt]Playboy[/size] :rockon: :rockon:

Είσοδος στο μαγαζί γύρω στις 1 παρα,όπου ο κόσμος ήταν σχετικά λίγος,με αρκετές κοπέλες να κάθονται μόνες του στα τραπεζάκια,οπότε είχαμε την ευκαιρία να κοζάρουμε ποια μας αρέσει και να παίξουμε μπαλίτσα :cheesy: Το ρόστερ δεν είχε μεγάλες διαφορές από την προηγούμενη επισκεψή μου,αλλά αυτή την φορά πάιξαμε καλύτερα μπάλα με ποιο όμορφες παρουσίες ;) Η πρώτη κοπέλα που έφθασε στον συναγωνιστή tzip1991,ήταν η Αλβανέζα μίλφ που είχε έρθει τις προάλλες σε εμένα και με αναγνώρισε αμέσως,ενώ άρχισε να μου λέει τις γνωστές πίπες ότι εχθές ήμουν πιο σοβαρά ντυμένος και ότι δείχνω μεγαλύτερος απότι είμαι......γενικά εξεπλάγην που με είδε έτσι :jerking: :jerking: Σε εμένα κατέφθασε ξανθό μίλφ από Ρουμανία αλλά δεν θυμάμαι το ονομά της :dunno: φορούσε άπσρο παντελόνι,άσπρο μπλουζάκι με ντεκολτέ,ενώ με άρχισε στις αγκαλιές και τα φιλιά στο πρόσωπο και το λαιμό....Έκατσε μαζί μου κάμποση ώρα χωρίς να ζητήσει ποτό,ούτε είχα και την διάθεση να την κεράσω.... :grin:

Αντίθετα ο tzip1991,κέρασε την Αλβανέζα μίλφ και επιδώθηκε σε έντονο καυλάντισμα,με εμένα να αναζητώ κάτι καλό να με συγκινήσει......Τελικά,βρέθηκε η κοπέλα που με σαγήνευσε,ήταν η Ρουμάνα Άννα,μελαγχρινό πιπίνι 22 ετών,φορύσε μπέζ φόρεμα και μαύρες γόβες....έκατσε στα πόδια μου και αρχίσαμε ένα τρυφερό παιχνίδι με τριψίματα στα μπουτάκια της και της πλατούλα της με εκείνη να ανταποδίδει :cheesy: Η συντροφιά της ήταν 2 ποτάκια των 5€,ενώ ανανεώσαμε το ραντεβού μας για εκτός μιας και μένουμε πολύ κοντά ο ένας στον άλλο,σχεδόν ίδια γειτονιά είμαστε ;) Ο συναγωνιστής tzip1991,συνέχισε το κέρασμα αυτή την φορά σε άλλη κοπέλα μια Πολωνέζα,η οποία μας βγήκε πολύ ζόρικη αλλά ήθελε να ακούσει μερικά καντήλια για να στρώσει....... :zfuck: :zfuck:
 

Επισκέπτης
Εχθές το βράδυ μετά από ένα σύντομο πέρασμα στο X-Bar παρεά με τον tzip1991,κατηφορήσαμε προς τα γνωστά λημέρια του Πειραία και πέριξ με μοναδική στάση στο [size=13pt]Playboy[/size] :rockon: :rockon:

Είσοδος στο μαγαζί γύρω στις 1 παρα,όπου ο κόσμος ήταν σχετικά λίγος,με αρκετές κοπέλες να κάθονται μόνες του στα τραπεζάκια,οπότε είχαμε την ευκαιρία να κοζάρουμε ποια μας αρέσει και να παίξουμε μπαλίτσα :cheesy: Το ρόστερ δεν είχε μεγάλες διαφορές από την προηγούμενη επισκεψή μου,αλλά αυτή την φορά πάιξαμε καλύτερα μπάλα με ποιο όμορφες παρουσίες ;) Η πρώτη κοπέλα που έφθασε στον συναγωνιστή tzip1991,ήταν η Αλβανέζα μίλφ που είχε έρθει τις προάλλες σε εμένα και με αναγνώρισε αμέσως,ενώ άρχισε να μου λέει τις γνωστές πίπες ότι εχθές ήμουν πιο σοβαρά ντυμένος και ότι δείχνω μεγαλύτερος απότι είμαι......γενικά εξεπλάγην που με είδε έτσι :jerking: :jerking: Σε εμένα κατέφθασε ξανθό μίλφ από Ρουμανία αλλά δεν θυμάμαι το ονομά της :dunno: φορούσε άπσρο παντελόνι,άσπρο μπλουζάκι με ντεκολτέ,ενώ με άρχισε στις αγκαλιές και τα φιλιά στο πρόσωπο και το λαιμό....Έκατσε μαζί μου κάμποση ώρα χωρίς να ζητήσει ποτό,ούτε είχα και την διάθεση να την κεράσω.... :grin:

Αντίθετα ο tzip1991,κέρασε την Αλβανέζα μίλφ και επιδώθηκε σε έντονο καυλάντισμα,με εμένα να αναζητώ κάτι καλό να με συγκινήσει......Τελικά,βρέθηκε η κοπέλα που με σαγήνευσε,ήταν η Ρουμάνα Άννα,μελαγχρινό πιπίνι 22 ετών,φορύσε μπέζ φόρεμα και μαύρες γόβες....έκατσε στα πόδια μου και αρχίσαμε ένα τρυφερό παιχνίδι με τριψίματα στα μπουτάκια της και της πλατούλα της με εκείνη να ανταποδίδει :cheesy: Η συντροφιά της ήταν 2 ποτάκια των 5€,ενώ ανανεώσαμε το ραντεβού μας για εκτός μιας και μένουμε πολύ κοντά ο ένας στον άλλο,σχεδόν ίδια γειτονιά είμαστε ;) Ο συναγωνιστής tzip1991,συνέχισε το κέρασμα αυτή την φορά σε άλλη κοπέλα μια Πολωνέζα,η οποία μας βγήκε πολύ ζόρικη αλλά ήθελε να ακούσει μερικά καντήλια για να στρώσει....... :zfuck: :zfuck:
κατοπιν υποδειξις του μεγιστου Μακη 1985 καταφτασαμε στο εν λογο bar το οποιο δεν ειχα επισκεπτει ποτε ;) οι ανοχες του πρωθυπουργου τεραστιες αφου χρειαστικε απο το κρυο που εφαγε στη μηχανη να δαγκωσει οτι ειχε μπροστα του, καθως και το επιμαχο εργαλειο του που ειχε χρησιμοποιησει λιγο πιο πριν για καταθεση  :grin: χρειαζοταν αμεσα ζεστασια και θαλπορη την οποια βρηκε στα ζεστα μπουτακια μελαχρινης πιπινοκορασιδας που καθησε επανω του με το ωραιο της :kissass: εγω που παρομοιως χρειαζομουν ζεστασια την βρηκα στο ζεστο :kissass: αλβανιδας μιλφ ονοματι Μελινα και στη συνεχεια με αγριο πολονικο ατι  :cum: ξανθο,28 ετων,ονοματι Ροξανα :kissass: χρειαστικε να το δαμασω  :s&m_1: για να συνεχισουμε την καυλαντα και τους χορους :boobies: παντως οπως μου διευκρινισε χρειαζεται ανω των 10 επισκεψεων στο ιδρυμα για να παιξει μπαλα εκτως εδρας  :jerking:  :jerking:
 
OP
OP
M

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.345
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
κατοπιν υποδειξις του μεγιστου Μακη 1985 καταφτασαμε στο εν λογο bar το οποιο δεν ειχα επισκεπτει ποτε ;) οι ανοχες του πρωθυπουργου τεραστιες αφου χρειαστικε απο το κρυο που εφαγε στη μηχανη να δαγκωσει οτι ειχε μπροστα του, καθως και το επιμαχο εργαλειο του που ειχε χρησιμοποιησει λιγο πιο πριν για καταθεση  :grin: χρειαζοταν αμεσα ζεστασια και θαλπορη την οποια βρηκε στα ζεστα μπουτακια μελαχρινης πιπινοκορασιδας που καθησε επανω του με το ωραιο της :kissass: εγω που παρομοιως χρειαζομουν ζεστασια την βρηκα στο ζεστο :kissass: αλβανιδας μιλφ ονοματι Μελινα και στη συνεχεια με αγριο πολονικο ατι  :cum: ξανθο,28 ετων,ονοματι Ροξανα :kissass: χρειαστικε να το δαμασω  :s&m_1: για να συνεχισουμε την καυλαντα και τους χορους :boobies: παντως οπως μου διευκρινισε χρειαζεται ανω των 10 επισκεψεων στο ιδρυμα για να παιξει μπαλα εκτως εδρας  :jerking:  :jerking:

:tooth: :tooth: :tooth:

μύστη μου,μην τον φοβάσαι τον Πρωθυπουργό,έχει μάθει να επιβιώνει σε δύσκολες συνθήκες ;)

καλά η Πολωνέζα ήταν για κλωτσιές αλλά αφού σου άρεσε τι να πω :dunno:
 

spyvar

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2012
Μηνύματα
2.516
Like
163
Πόντοι
16
Μάκη η Μαρία η Βουλγάρα η  :tits: :tits: :tits: :tits: είναι ακόμη εκεί; Την πήρε πουθενά το μάτι σου;
 

Επισκέπτης
  παλιοπαιδα.     tzip   να   μου  προσεχεις  τον μακη    :-* :-* 
οτι πεις αρχοντα :grin: αν και δεν εχει ιδιαιτερη αναγκη προσοχης ;) εχει γινει πολυ εμπειρος παιχτης ;) ολο τις καλυτερες κορασιδες διαλεγει για :knockinb:  :rockon:
 

ozzy13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2009
Μηνύματα
608
Κριτικές
44
Like
55
Πόντοι
606
Εχω παει 2 φορές οι περισσοτερες είναι μιλφ ενώ έχει κανά δυο πίπινια αν ξέρει κάποιος αν γίνεται κ παιχνίδι εκτός εδώ είμαστε  ;)
 
OP
OP
M

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.345
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
αν  θα παμε ,  θα πεισουμε   καμια  να  μας  κερασει ?

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

γιατί γίνεσαι σκληρός τώρα....υπάρχουν και πιπίνια που θα σου αρέσουν αν και το μαγαζί είναι για γούστα :cheesy:
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
οτι πεις αρχοντα :grin: αν και δεν εχει ιδιαιτερη αναγκη προσοχης ;) εχει γινει πολυ εμπειρος παιχτης ;) ολο τις καλυτερες κορασιδες διαλεγει για :knockinb:   :rockon:



ναι δεν λεω .  οντως.    τις  καλυτερες  διαλεγει.    αλλα  με  την διαφορα      :2funny: :2funny:   οτι  σε  αυτα  τα μπαρακια  που  του αρεσει  να πηγαινει    :2funny: :2funny: :2funny:    υπαρχει  ενα  θεματακι  :tooth: :tooth:   οτι οι καλυτερες  δεν βλεπονται καθολου και με τιποτα.   προσπαθησα αλλα δεν μπορω να κανω τιποτα  γιαυτο.  σηκωσα τα χερια ψηλα.   ειναι βιτζιοζος.   

λοιπον σοβαρα  τωρα,  αν θα παμε,   θα παμε  στο δροσοπουλου .  και θα κατσουμε εγω με την ουκρανη και εσυ με την γεωργιανη ( που δεν ζητουν  απο εμας  σχεδον τιποτα.  που τις παρακαλαμε  να παρουν  ενα δευτερο  ποτο.  θα την βγαλουμε  1,5 ωρα ) .
 
OP
OP
M

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.345
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
ναι δεν λεω .  οντως.    τις  καλυτερες  διαλεγει.    αλλα  με  την διαφορα      :2funny: :2funny:   οτι  σε  αυτα  τα μπαρακια  που  του αρεσει  να πηγαινει    :2funny: :2funny: :2funny:    υπαρχει  ενα  θεματακι  :tooth: :tooth:   οτι οι καλυτερες  δεν βλεπονται καθολου και με τιποτα.   προσπαθησα αλλα δεν μπορω να κανω τιποτα  γιαυτο.  σηκωσα τα χερια ψηλα.   ειναι βιτζιοζος.  

λοιπον σοβαρα  τωρα,  αν θα παμε,   θα παμε  στο δροσοπουλου .  και θα κατσουμε εγω με την ουκρανη και εσυ με την γεωργιανη ( που δεν ζητουν  απο εμας  σχεδον τιποτα.  που τις παρακαλαμε  να παρουν  ενα δευτερο  ποτο.  θα την βγαλουμε  1,5 ωρα ) .

:2funny: :2funny: :2funny:

το σκηνικό το θυμάσαι πολύ καλά με 2 ποτά τα οποία πήρε με το ζόρι και έκατσε πάνω από 1 ώρα μαζί μου ;)

τα άλλα τα αφήνω ασχολίαστα αφού ξέρεις ότι είμαι ανοιχτός σε προκλήσεις :sunglasses:

Υ.Γ δεν κατάλαβες βέβαια,τι ήθελε να πεί ο tzip1991...εννούσε ότι αυτές που επιλέγω για :knockinb: είναι καλύτερες από αυτές που βρίσκω στα μπαράκια ;)
 

LIO_1959

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.456
Like
6
Πόντοι
16
αν  θα παμε ,  θα πεισουμε   καμια  να  μας  κερασει ?


  με  αυτο ,  δεν εννοουσα  να παμε στο συγκεκριμενο  μπαρακι,  αλλα σε οποιο ναναι( και να μας κερασουν )  και θα τους λεμε πεστε( οπως  στην διαφημιση )  για να πεσουμε και εμεις  την επομενη φορα που θα ερθουμε .  αδυνατον ε ? 
 
OP
OP
M

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.345
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
  με  αυτο ,  δεν εννοουσα  να παμε στο συγκεκριμενο   μπαρακι,  αλλα σε οποιο ναναι( και να μας κερασουν )   και θα τους λεμε πεστε( οπως  στην διαφημιση )   για να πεσουμε και εμεις  την επομενη φορα που θα ερθουμε .  αδυνατον ε ? 

μάλλον με κοροιδεύεις έτσι??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom