Νέα

Κωλόμπαρο «Ο Πρίγκιπας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xpapad
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 959
  • Εμφανίσεις 180K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

fideboras

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.040
Κριτικές
9
Like
120
Πόντοι
16
Η αδερφή της ήταν Κύπρο από όσο ξέρω και ήθελε να πάει. Ξέρεις λεπτομέρειες;
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.089
Κριτικές
86
Like
3.589
Πόντοι
5.015
Η αδερφή της ήταν Κύπρο από όσο ξέρω και ήθελε να πάει. Ξέρεις λεπτομέρειες;
Μπα όχι, την είχαν στην μπούκα οι άλλες δύο εκεί και έκαναν σαν να μην υπάρχει, και να τις ρωτήσω δηλαδή τώρα δε νομίζω να μου πουν κάτι
 

fideboras

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.040
Κριτικές
9
Like
120
Πόντοι
16
Θα την ψάξω παίζει να πήγε σε άλλο μαγαζί λογικά
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.089
Κριτικές
86
Like
3.589
Πόντοι
5.015
Θα την ψάξω παίζει να πήγε σε άλλο μαγαζί λογικά
Ποιος θα την έπαιρνε μωρέ την Ελένη; Ο.Κ. κάνει τα πάντα αλλά καμένη τελείως από τη νύχτα και το μαύρο και άμα τη δεις σε ημερήσιες φωτογραφίες στο προφίλ της στο Facebook θα τρομάξεις
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.089
Κριτικές
86
Like
3.589
Πόντοι
5.015
Παίδες κανένα νέο κάποιος από "Πρίγκηπα" που να πήγε πρόσφατα; Η Δώρα επέστρεψε ή κλασσικά όλη τη δουλειά την κάνουν η Σία και η Άννα και το ρόστερ συμπληρώνει μια μελαχρινή Λατίνα μεγαλούτσικη σε ηλικία που τώρα ξεχνάω το όνομά της;
 

El Papacito

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.594
Like
7.719
Πόντοι
1.056
το ρόστερ συμπληρώνει μια μελαχρινή Λατίνα μεγαλούτσικη σε ηλικία που τώρα ξεχνάω το όνομά της;
μελαχρινή Λατίνα μεγαλούτσικη? Πάνω που έλεγα ότι δεν έχω πια λόγο να πηγαίνω τόσο μακριά, έχει τόσα μαγαζιά στη γειτονιά μου για να περάσω καλά ......Λατίνες όμως δεν έχει. Άντε πάλι, μετά από 3 χρόνια θα τρέχω στον Πρίγκηπα.....
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.089
Κριτικές
86
Like
3.589
Πόντοι
5.015
μελαχρινή Λατίνα μεγαλούτσικη? Πάνω που έλεγα ότι δεν έχω πια λόγο να πηγαίνω τόσο μακριά, έχει τόσα μαγαζιά στη γειτονιά μου για να περάσω καλά ......Λατίνες όμως δεν έχει. Άντε πάλι, μετά από 3 χρόνια θα τρέχω στον Πρίγκηπα.....

El Papacito χαμηλών τόνων βέβαια η συγκεκριμένη που σου λέω, ή τουλάχιστον αυτήν την εντύπωση μου είχε δώσει εμένα. Πάντως εννοείται ότι την "καπελώνουν" η Σία και η Άννα, εκτός αν στο μεταξύ διεκδίκησε τη θέση της, έχω και 3 μήνες να πάω
 

El Papacito

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.594
Like
7.719
Πόντοι
1.056
Λατίνα χαμηλών τόνων; Μάλλον χρειάζεται το κατάλληλο "κούρδισμα" και θα ανέβασει τόνους. Ας την πετύχω πρώτα βέβαια. Είχε και πριν πολλά χρόνια μια Λατίνα εκεί, καθόλου χαμηλών τόνων όμως που είχε περάσει -φυσικά- και από Σκορπιό.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.089
Κριτικές
86
Like
3.589
Πόντοι
5.015
Λατίνα χαμηλών τόνων; Μάλλον χρειάζεται το κατάλληλο "κούρδισμα" και θα ανέβασει τόνους. Ας την πετύχω πρώτα βέβαια. Είχε και πριν πολλά χρόνια μια Λατίνα εκεί, καθόλου χαμηλών τόνων όμως που είχε περάσει -φυσικά- και από Σκορπιό.

Δεν εννοείς τη Δώρα που την έχουμε ξανασυζητήσει, έτσι; Πάντως αυτή που σου λέω ότι είναι τώρα ή τουλάχιστον ήταν το Δεκέμβρη που πήγα για τελευταία φορά είναι μια μεγαλούτσικη με βυζάρες αν είχα δει καλά αλλά κοιμόταν όρθια κάπως την ίδια στιγμή που Άννα και Σία έκαναν παιχνίδι και την έπεφταν σε ό,τι κινιόταν εκεί μέσα... Να σου πω την αλήθεια θα ρίσκαρα μαζί της αλλά αν πάω θα μου την πέσουν οι άλλες δύο κι άντε να τους ρίξω άκυρο για να κεράσω αυτή
 

El Papacito

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.594
Like
7.719
Πόντοι
1.056
Δεν εννοείς τη Δώρα που την έχουμε ξανασυζητήσει, έτσι; Πάντως αυτή που σου λέω ότι είναι τώρα ή τουλάχιστον ήταν το Δεκέμβρη που πήγα για τελευταία φορά είναι μια μεγαλούτσικη με βυζάρες αν είχα δει καλά αλλά κοιμόταν όρθια κάπως την ίδια στιγμή που Άννα και Σία έκαναν παιχνίδι και την έπεφταν σε ό,τι κινιόταν εκεί μέσα... Να σου πω την αλήθεια θα ρίσκαρα μαζί της αλλά αν πάω θα μου την πέσουν οι άλλες δύο κι άντε να τους ρίξω άκυρο για να κεράσω αυτή
Όχι, αυτή που λέω ήταν πριν από πολλά χρόνια....ίσως δεκαετία.
 

ioannisdebu

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2020
Μηνύματα
1.659
Κριτικές
1
Like
3.559
Πόντοι
456
μελαχρινή Λατίνα μεγαλούτσικη? Πάνω που έλεγα ότι δεν έχω πια λόγο να πηγαίνω τόσο μακριά, έχει τόσα μαγαζιά στη γειτονιά μου για να περάσω καλά ......Λατίνες όμως δεν έχει. Άντε πάλι, μετά από 3 χρόνια θα τρέχω στον Πρίγκηπα.

Αναπαύσεως στο Κερατσίνι, δεν θυμάμαι νούμερο.
81
 

ANDREIOS

Μέγας
Εγγρ.
22 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.146
Κριτικές
13
Like
1.681
Πόντοι
4.655
μελαχρινή Λατίνα μεγαλούτσικη? Πάνω που έλεγα ότι δεν έχω πια λόγο να πηγαίνω τόσο μακριά, έχει τόσα μαγαζιά στη γειτονιά μου για να περάσω καλά ......Λατίνες όμως δεν έχει. Άντε πάλι, μετά από 3 χρόνια θα τρέχω στον Πρίγκηπα.....
Για αυτην που λες δουλευε παλια στο scorpios και την λενε Μαριζα
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.089
Κριτικές
86
Like
3.589
Πόντοι
5.015
Παιδιά έσκασε μαυρούλα έμαθα στον "Πρίγκηπα"; Ισχύει η πληροφορία;
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: 968

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom