Νέα

Κωλόμπαρο «Ο Πρίγκιπας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα xpapad
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 959
  • Εμφανίσεις 180K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.089
Κριτικές
86
Like
3.589
Πόντοι
5.015
Τυπε σε φαπωσα στο θρεντ για τα 'κωλομπαρα που γαμας' μην ξαναγραφω τα ιδια κι εδω. Παρε μπουλο απο τα θρεντ για τα κωλομπαρα,δεν σ σ εχουν καμια αναγκη καθυστερημενε βλακα. Οσο για το περιστερι που λες, ερχομαι οποτε γουσταρω, στο 'χαλαρα' δεν παταω γιατι το εχω κοψει μαγαζι για πιρφορους και γενικα τεραστια απατη. Ξεστραβωσου να διαβασεις τι εχουν γραψει εδω για τον πριγκιπα, να καταλαβεις τι θα πει κωλομπαρο.
Πλάκα κάνεις; Παίζει να είναι το πιο "τίμιο" μαγαζί απ' όλα
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.331
Κριτικές
124
Like
6.428
Πόντοι
5.097
Πλάκα κάνεις; Παίζει να είναι το πιο "τίμιο" μαγαζί απ' όλα
Που την βρηκες την τιμιοτητα τυπε?? Με το που πατας το ποδι σου σου την πεφτουν για ποτο, ερχονται η μια μετα την αλλη, το ρουφανε σαν σφηνακι και ζητανε κι αλλο, η σου λενε για καβατζα ωστε να βγει το μεροκαματο. Τιμιο μαγαζι ειναι ο πριγκιπας τυπε.
 

koutavoulias

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.169
Κριτικές
60
Like
19.935
Πόντοι
14.936
Πλάκα κάνεις; Παίζει να είναι το πιο "τίμιο" μαγαζί απ' όλα
Αλαναρε καλημέρα.Εχω και εγώ πάνε κάποια χρόνια βέβαια 4-5 νομίζω άσχημο περιστατικό από το Χαλαρά στο Περιστέρι.Δεν τρέχει κάτι εννοείται το ξέχασα στο επόμενο τέταρτο αλλά κάποιες φορές μου φαίνεται κάποια μαγαζιά μαλακιζονται.
Όπως σου είπα δεν τρέχει αλλά ας είμαστε και λίγο υποψιασμένοι γιατί δεν είναι όλα παντού ρόδινα.
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.712
Κριτικές
9
Like
1.620
Πόντοι
216
Αλαναρε καλημέρα.Εχω και εγώ πάνε κάποια χρόνια βέβαια 4-5 νομίζω άσχημο περιστατικό από το Χαλαρά στο Περιστέρι.Δεν τρέχει κάτι εννοείται το ξέχασα στο επόμενο τέταρτο αλλά κάποιες φορές μου φαίνεται κάποια μαγαζιά μαλακιζονται.
Όπως σου είπα δεν τρέχει αλλά ας είμαστε και λίγο υποψιασμένοι γιατί δεν είναι όλα παντού ρόδινα.
Θα συμφωνησω. Το Χαλαρα ειναι η του υψους η του βαθους. Μεσο ορο δεν εχει
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.089
Κριτικές
86
Like
3.589
Πόντοι
5.015
Παιδιά εμένα στο "Χαλαρά" δε μου έχει τύχει μαλακία ΠΟΤΕ... Τώρα τί να σας πω
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.089
Κριτικές
86
Like
3.589
Πόντοι
5.015
Παίδες δεν πήγε κανένας τον τελευταίο καιρό στον "Πρίγκηπα" να μας γράψει εδώ την εμπειρία του; Τόσο λίγοι είμαστε τελικά οι κομάντο που ειδικά απ' τη στιγμή που εμβολιαστήκαμε πλήρως αρχίσαμε τις καταδρομικές; Ας μας πει έστω κάποιος αν επέστρεψαν κι άλλες κοπέλες ή αν συνεχίζουν μόνο η Σία, η Ελένη και η Άννα
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.021
Πόντοι
746
Εγώ πάω στον πρίγκιπα και στον Σκορπιό στον Πειραιά είναι τα μόνα μαγαζιά που είμαι πελάτης εδώ και 16 χρόνια
 

El Papacito

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Σεπ 2021
Μηνύματα
2.594
Like
7.719
Πόντοι
1.056
Εγώ πάω στον πρίγκιπα και στον Σκορπιό στον Πειραιά είναι τα μόνα μαγαζιά που είμαι πελάτης εδώ και 16 χρόνια
Έχεις επισκεφτεί τον Σκορπιό πρόσφατα; Αν ναι και αν γνωρίζεις: παλαιότερα είχε κάποιες Λατινοαμερικάνες, έχει και τώρα;
 

Arosexxx

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2016
Μηνύματα
26
Like
26
Πόντοι
0
Πρίγκιπα πήγα πριν από 15 μέρες περίπου.

Κάθισα μπαρ και με πλεύρισε η Αννούλα.

Στο φτερό ρώτησε για ποτό και τις βάζω ένα απλό.

Άρχισε τις ανασκαφές και μετά άρχισε να παίρνει κάποιες πρωτοβουλίες που με χάλασαν πάρα πολύ. Εν αρχή φωνάζει και την Σία να της δείξει αυτό που πασπάτευε (και σιγά την υπερπαραγωγή), εν συνεχεία παίρνει δεύτερη πρωτοβουλία και βάζει το δεύτερο ποτό διπλό αντί για απλό και στα καπάκια τρίτη πρωτοβουλία λέει στην Σία να βάλει και αυτή ένα διπλό.

Στην συνέχεια μου πρότεινε να πάμε στα πίσω τραπεζάκια οι τρεις μας πράγμα που αρνήθηκα γιατί δεν σκόπευα να πετάξω κανά 200άρι για ένα ξεκάβλομα και της είπα αν θέλει να πάμε οι δυο μας. Εντέλει κερνώντας την ένα τελευταίο στα τραπεζάκια, ήρθε αυτοβούλως και αφιλοκερδώς και η Σία να γλύψουνε και οι δυο το γλειφιτζούρι.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.089
Κριτικές
86
Like
3.589
Πόντοι
5.015
Έχεις επισκεφτεί τον Σκορπιό πρόσφατα; Αν ναι και αν γνωρίζεις: παλαιότερα είχε κάποιες Λατινοαμερικάνες, έχει και τώρα;
El Papacito για ό,τι θες για το Σκορπιό ρώτα κι εμένα που το ξέρω καλά σαν μαγαζί
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.089
Κριτικές
86
Like
3.589
Πόντοι
5.015
Πρίγκιπα πήγα πριν από 15 μέρες περίπου.

Κάθισα μπαρ και με πλεύρισε η Αννούλα.

Στο φτερό ρώτησε για ποτό και τις βάζω ένα απλό.

Άρχισε τις ανασκαφές και μετά άρχισε να παίρνει κάποιες πρωτοβουλίες που με χάλασαν πάρα πολύ. Εν αρχή φωνάζει και την Σία να της δείξει αυτό που πασπάτευε (και σιγά την υπερπαραγωγή), εν συνεχεία παίρνει δεύτερη πρωτοβουλία και βάζει το δεύτερο ποτό διπλό αντί για απλό και στα καπάκια τρίτη πρωτοβουλία λέει στην Σία να βάλει και αυτή ένα διπλό.

Στην συνέχεια μου πρότεινε να πάμε στα πίσω τραπεζάκια οι τρεις μας πράγμα που αρνήθηκα γιατί δεν σκόπευα να πετάξω κανά 200άρι για ένα ξεκάβλομα και της είπα αν θέλει να πάμε οι δυο μας. Εντέλει κερνώντας την ένα τελευταίο στα τραπεζάκια, ήρθε αυτοβούλως και αφιλοκερδώς και η Σία να γλύψουνε και οι δυο το γλειφιτζούρι.
Arosexxx στείλε μου αν θες μήνυμα να σου πω κι εγώ κάτι σχετικά μ' αυτό το περιστατικό
 

new_intown

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
438
Like
1.088
Πόντοι
201
Πρίγκιπα πήγα πριν από 15 μέρες περίπου.

Κάθισα μπαρ και με πλεύρισε η Αννούλα.

Στο φτερό ρώτησε για ποτό και τις βάζω ένα απλό.

Άρχισε τις ανασκαφές και μετά άρχισε να παίρνει κάποιες πρωτοβουλίες που με χάλασαν πάρα πολύ. Εν αρχή φωνάζει και την Σία να της δείξει αυτό που πασπάτευε (και σιγά την υπερπαραγωγή), εν συνεχεία παίρνει δεύτερη πρωτοβουλία και βάζει το δεύτερο ποτό διπλό αντί για απλό και στα καπάκια τρίτη πρωτοβουλία λέει στην Σία να βάλει και αυτή ένα διπλό.

Στην συνέχεια μου πρότεινε να πάμε στα πίσω τραπεζάκια οι τρεις μας πράγμα που αρνήθηκα γιατί δεν σκόπευα να πετάξω κανά 200άρι για ένα ξεκάβλομα και της είπα αν θέλει να πάμε οι δυο μας. Εντέλει κερνώντας την ένα τελευταίο στα τραπεζάκια, ήρθε αυτοβούλως και αφιλοκερδώς και η Σία να γλύψουνε και οι δυο το γλειφιτζούρι.
Για αυτό μου άρεσε αυτό το μαγαζί.. για τα σκηνικά που γίνονται σε κοινή θέα αλλά μόνο μεγάλες είχε και αυτό με χάλαγε.. υπάρχει καμία νεαρή τώρα εκεί? που και που έβρισκα καμία
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.089
Κριτικές
86
Like
3.589
Πόντοι
5.015
Παιδιά η Δώρα επέστρεψε στον "Πρίγκηπα";
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.089
Κριτικές
86
Like
3.589
Πόντοι
5.015
Κάποια πράγματα έχουν αλλάξει στον "Πρίγκηπα", δυστυχώς. Οι φίλοι του μαγαζιού που πηγαίνετε ακόμα και τώρα συστηματικά μάλλον θα καταλαβαίνετε τί εννοώ...
 

pitpap

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
171
Like
471
Πόντοι
21
Κάποια πράγματα έχουν αλλάξει στον "Πρίγκηπα", δυστυχώς. Οι φίλοι του μαγαζιού που πηγαίνετε ακόμα και τώρα συστηματικά μάλλον θα καταλαβαίνετε τί εννοώ...
Για πες ρε φίλε γιατί με αγχωνει έτσι όπως το έχεις γράψει..Αν θέλεις στείλε πμ
 

fideboras

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2006
Μηνύματα
1.040
Κριτικές
9
Like
120
Πόντοι
16
Η Έλενα πάει ακόμα εκεί;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom