Νέα

Κωλόμπαρο "Γρύλλος" Αγία Παρασκευή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Womanaholic
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 164
  • Εμφανίσεις 45K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ps4ks3

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2014
Μηνύματα
129
Like
56
Πόντοι
1
Αλήθεια το πουλάει ο Γρύλλος;

Αγγελία είδα και το μαγαζί είναι σίγουρα αυτό.. Να το έκανε για διαφήμηση? δεν ξέρω.. Βάλε στο φβ "Καφε Μπάρ πωλείται" και δες το νομίζω λινκ δεν βάζουμε.. αλλιώς να το βάλλω
 

HarisGB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2018
Μηνύματα
841
Κριτικές
7
Like
574
Πόντοι
306
Αυτό ήταν πραγματικά το τρίγωνο της αμαρτίας, ξέχασες το CAN - CAN... Και Baby - O είχε γίνει για μια περίοδο το "Κλεοπάτρα"


Can can με Καρουσακη και Μάκη Χριστόδουλοπουλο!!!...Τεν Τεν πιο παλιά από Κλεοπάτρα
 
OP
OP
Womanaholic

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.089
Κριτικές
86
Like
3.589
Πόντοι
5.015
Can Can με Καρουσακη και Μάκη Χριστόδουλοπουλο!!!...Τεν Τεν πιο παλιά από Κλεοπάτρα

Και όχι μόνο Καρουσάκη - Χριστοδουλόπουλο, το τί σχηματάρες είχαν περάσει από εκείνη τη μαγαζάρα δε λέγεται, και μιλάμε για τα νεότερα χρόνια γιατί σαν κέντρο είναι πολύ παλιό... Όσο για την "Κλεοπάτρα", το ΤΕΝ - ΤΕΝ που ήταν παλιότερα που λες δεν το πρόλαβα, δεν οδηγούσα κιόλας εκείνα τα χρόνια και ήταν δύσκολη απόφαση να πάω σ' εκείνα τα μέρη
 

HarisGB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2018
Μηνύματα
841
Κριτικές
7
Like
574
Πόντοι
306
Και όχι μόνο Καρουσάκη - Χριστοδουλόπουλο, το τί σχηματάρες είχαν περάσει από εκείνη τη μαγαζάρα δε λέγεται, και μιλάμε για τα νεότερα χρόνια γιατί σαν κέντρο είναι πολύ παλιό... Όσο για την "Κλεοπάτρα", το ΤΕΝ - ΤΕΝ που ήταν παλιότερα που λες δεν το πρόλαβα, δεν οδηγούσα κιόλας εκείνα τα χρόνια και ήταν δύσκολη απόφαση να πάω σ' εκείνα τα μέρη

Εγώ πρόλαβα το απέναντι του ένα καλτ στέκι...μπεζαντακου κ πετριδης Αλέξανδρος.. χαχαχχαχ...
 
OP
OP
Womanaholic

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.089
Κριτικές
86
Like
3.589
Πόντοι
5.015

ΔΑΜΟΣ

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Οκτ 2018
Μηνύματα
905
Κριτικές
27
Like
2.765
Πόντοι
1.196
Ο Γρύλλος στην Πεντέλης είναι το ίδιο;
 

HarisGB

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2018
Μηνύματα
841
Κριτικές
7
Like
574
Πόντοι
306
Αυτό που λες λειτουργεί και πάλι τώρα με Βαζαίο πρώτο όνομα!

Θυμάμαι χαρακτηριστικά τον Πετρίδη που έδειχνε τα βυζα της μπεζαντακου και ο Παπαχρόνης είχε καψούρα κει
 

sakas1312

Νέο Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2017
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
πείτε και σε εμας που μένουμε προς τα επάνω για "γρύλλο"
Ακούγεται ενδιαφέρουσα η πρόταση
 
OP
OP
Womanaholic

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.089
Κριτικές
86
Like
3.589
Πόντοι
5.015
πείτε και σε εμας που μένουμε προς τα επάνω για "γρύλλο"
Ακούγεται ενδιαφέρουσα η πρόταση

Πήγαινε και πες μας γιατί οι περισσότεροι από εδώ, ακόμη κι όσοι το έχουμε "χτίσει" το μαγαζί, έχουμε καιρό να πατήσουμε το πόδι μας
 

M1ke

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
15
Like
11
Πόντοι
0
Καλησπερα συναγωνιστες,

Οπως ξερετε ολοι που ειστε βορεια, οι επιλογες ειναι εξαιρετικα περιορισμενες εως ανυπαρκτες.

Συνηθως οι πιο πολλοι κανουμε την δουλεια μας με cg.

το μαγαζι αυτο εχει παει στην Δ.πλακεντιας οπως πας για πεντελη στα δεξια

Παρολα αυτα επεσε στο ματι του το topic και στη χρησιμη πληροφορια του Sarantis και το σκεφτομαι μηπως περασω μια βολτα εστω για να κοψω κινηση.

Ξερει κανεις αν το μαγαζι ειναι ακομα ανοιχτο;
Υπαρχει εστω και μικρη πιθανοτητα να εχει τιποτα που αξιζει να το φορτωσεις;

Μπαζα ή φαση σαπίλας σίγουρα δεν ειναι στο στυλ μου.
 
OP
OP
Womanaholic

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.089
Κριτικές
86
Like
3.589
Πόντοι
5.015
Καλησπερα συναγωνιστες,

Οπως ξερετε ολοι που ειστε βορεια, οι επιλογες ειναι εξαιρετικα περιορισμενες εως ανυπαρκτες.

Συνηθως οι πιο πολλοι κανουμε την δουλεια μας με cg.

Παρολα αυτα επεσε στο ματι του το topic και στη χρησιμη πληροφορια του Sarantis και το σκεφτομαι μηπως περασω μια βολτα εστω για να κοψω κινηση.

Ξερει κανεις αν το μαγαζι ειναι ακομα ανοιχτο;
Υπαρχει εστω και μικρη πιθανοτητα να εχει τιποτα που αξιζει να το φορτωσεις;

Μπαζα ή φαση σαπίλας σίγουρα δεν ειναι στο στυλ μου.

Μην μπεις καν στον κόπο, το εν λόγω μπαράκι έχει παρακμάσει όσο δεν πάει. Συμπτωματικά προσφάτως έμαθα ότι μέχρι πριν μια - δυο βδομάδες είχαν απομείνει μόλις δυο κοπέλες στο ρόστερ, η γνωστή και μη εξαιρετέα Τζουλιάνα που οι παλαιότεροι γνωρίζουν πολύ καλά η οποία όμως έχει αδυνατίσει και γεράσει όντας σε πλήρη παρακμή κι άλλη μία η οποία όμως τσακώθηκε με την Τζουλιάνα και σηκώθηκε και έφυγε. Οπότε καταλαβαίνεις...
 

M1ke

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
15
Like
11
Πόντοι
0
Μην μπεις καν στον κόπο, το εν λόγω μπαράκι έχει παρακμάσει όσο δεν πάει. Συμπτωματικά προσφάτως έμαθα ότι μέχρι πριν μια - δυο βδομάδες είχαν απομείνει μόλις δυο κοπέλες στο ρόστερ, η γνωστή και μη εξαιρετέα Τζουλιάνα που οι παλαιότεροι γνωρίζουν πολύ καλά η οποία όμως έχει αδυνατίσει και γεράσει όντας σε πλήρη παρακμή κι άλλη μία η οποία όμως τσακώθηκε με την Τζουλιάνα και σηκώθηκε και έφυγε. Οπότε καταλαβαίνεις...

Ευτυχώς δηλαδή που δεν πήγα εκείνη την ημέρα και πλεον ουτε που θα το ξανασκεφτώ.

Ευχαριστώ για τις πληροφορίες τύπε. Υπήρχε ενεργή νάρκη στο topic και την αφόπλισες.

:hi:

 
OP
OP
Womanaholic

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.089
Κριτικές
86
Like
3.589
Πόντοι
5.015
Ευτυχώς δηλαδή που δεν πήγα εκείνη την ημέρα και πλεον ουτε που θα το ξανασκεφτώ.

Ευχαριστώ για τις πληροφορίες τύπε. Υπήρχε ενεργή νάρκη στο topic και την αφόπλισες.

:hi:

Αν δεν την αφόπλιζα εγώ που δημιούργησα αυτό το topic και πρωτοπάτησα το πόδι μου στο "Γρύλλο" στα 23 μου ποιος θα το έκανε; :grin: :grin: :grin:
 

mounopor8itis

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
12
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
Εγώ νομίζω η Τζούλιανα πέρα από μουναρα για την ηλικία της είναι και ψυχαρα πολύ γέλιο έχουμε ρίξει έχω να πάω αρκετό καιρό θα ανέβω Αθήνα σε λίγες μέρες θα ενημερώσω ανάλογα
 
OP
OP
Womanaholic

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.089
Κριτικές
86
Like
3.589
Πόντοι
5.015
Εγώ νομίζω η Τζούλιανα πέρα από μουναρα για την ηλικία της είναι και ψυχαρα πολύ γέλιο έχουμε ρίξει έχω να πάω αρκετό καιρό θα ανέβω Αθήνα σε λίγες μέρες θα ενημερώσω ανάλογα

Και πολύ πονηρή και αδίστακτη να προσθέσω... Κάποτε βέβαια ήταν μουνάρα, ναι, αλλά τώρα μαθαίνω ότι έχει παρακμάσει πολύ, έχει αδυνατίσει υπερβολικά και γενικά είναι σκιά του εαυτού της
 

Golemis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.712
Κριτικές
9
Like
1.620
Πόντοι
216
Και πολύ πονηρή και αδίστακτη να προσθέσω... Κάποτε βέβαια ήταν μουνάρα, ναι, αλλά τώρα μαθαίνω ότι έχει παρακμάσει πολύ, έχει αδυνατίσει υπερβολικά και γενικά είναι σκιά του εαυτού της

Etsi einai file.
 
OP
OP
Womanaholic

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.089
Κριτικές
86
Like
3.589
Πόντοι
5.015

Έτσι είναι εννοείς Γκολέμη ως προς τα χαρακτηριστικά του χαρακτήρα της που ανέφερα ή ως προς την κατάντιά της σήμερα; Γιατί έχω κάποια χρόνια να τη δω από κοντά
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom