Νέα

Κατώτατος μισθός

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Socrates009
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 483
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Zelda11

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2024
Μηνύματα
159
Like
661
Πόντοι
81
Χαχα ξέρεις και τις γκόμενες που γαμαμε;
Είπαμε σε ότι γράφεις είσαι 100% έξω.
Τη συγκεκριμένη άσε να ξέρουμε εμείς που γαμαμε τέτοια κορμιά πότε και πού την πήραμε.
Εσύ παίξε με τη χούφτα σου.

Και να ξέρεις κάτι. Το πρωί πέρα από την απλή εργατιά που προφανώς ανήκεις εσύ, ξεκινάνε και όσοι κόβουν χρήμα.
Χαιρετίσματα κακομοίρη μου, θα σου στείλω φωτογραφία από το καφέ δίπλα στην παραλιακή της Λεμεσού που θα δουλεύω με το laptop για να βγει το 5πλασιο μεροκάματο αφού σένα, χαζεύοντας ρωσικους κώλους που πάνε για τρέξιμο.
Εσύ ρίξε κανένα διάβασμα για δημόσιο μήπως περάσεις καμία εξέταση για 800€.
Είπαμε, το μέλλον είναι μπροστά σου! :jerking:

Δεν τις ξερω απλά, τις είχα και γκόμενες. Εσύ μέχρι πρότινος δεν ήξερες ποια γραφεία δουλεύουν Λεμεσό. Πλεμπαιε. Η δουλειά δεν είναι ντροπή και δε θα την κάνεις εσύ και τα κόμπλεξ σου. Δεν έχεις λεφτά, παρτο χαμπάρι. Είσαι στσ μισαωρα και στα τρώνε κιολας. Είσαι δικός μας, του κατωτατου. Εγώ σε καλωσορίζω και σε αγκαλιάζω :grouphug:
 
Εγγρ.
25 Αυγ 2023
Μηνύματα
130
Like
326
Πόντοι
21
Τα γνωστά τα Ελληνικά....

 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
12.545
Like
11.303
Πόντοι
3.656
Τα γνωστά τα Ελληνικά....

ήταν εντελώς αναμενόμενο και το λέγαμε και από όταν ανακοινώθηκε το μέτρο....σιγά μην πληρώσει ο άλλος τις τριετίες ενώ μπορεί να πάρει έναν νέο εργαζόμενο.

είναι το ίδιο με τον μισθό.....κάνε τον βασικό 2Κ...θα έχεις την επόμενη μέρα 500.000 απολύσεις.
 

Alex Mason

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
860
Like
1.110
Πόντοι
206
Παω σε συνεντευξη αγγελιας οδηγου.
Δεν εχω καθολου εμπειρια απο Γ κατηγοριας ας εχω το διπλωμα αρκετα ετη.
Αφεντικος: Ξερετε ο μισθος ειναι 750ευρω αλλα θα κανετε και χρεη αποθηκαριου (δηλ να φορτωνω το φορτηγο), οπως επισης και πωλητη (να προσπαθω να πουλησω και περισσοτερα προϊοντα στα μινι μαρκετ κτλ).
Εγω: Ω, καλως, αρα 750 του οδηγου +700 του αποθηκαριου +700 του πωλητη=2100?
Αφεντικο: Οχι φυσικα, 750 για ολα.
Εγω: Χαρηκα, θα σας ειδοποιησω...

επιτιδες το γραφω σαν "αφεντικο". τετοιοι δε θα γινουν ποτε εργοδοτες!
παμε καλα, ερχεται αναπτυξη, θα ανεβει ο μισθος :cheesy::cheesy:
 

leader96

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.676
Like
2.717
Πόντοι
456
Παω σε συνεντευξη αγγελιας οδηγου.
Δεν εχω καθολου εμπειρια απο Γ κατηγοριας ας εχω το διπλωμα αρκετα ετη.
Αφεντικος: Ξερετε ο μισθος ειναι 750ευρω αλλα θα κανετε και χρεη αποθηκαριου (δηλ να φορτωνω το φορτηγο), οπως επισης και πωλητη (να προσπαθω να πουλησω και περισσοτερα προϊοντα στα μινι μαρκετ κτλ).
Εγω: Ω, καλως, αρα 750 του οδηγου +700 του αποθηκαριου +700 του πωλητη=2100?
Αφεντικο: Οχι φυσικα, 750 για ολα.
Εγω: Χαρηκα, θα σας ειδοποιησω...

επιτιδες το γραφω σαν "αφεντικο". τετοιοι δε θα γινουν ποτε εργοδοτες!
παμε καλα, ερχεται αναπτυξη, θα ανεβει ο μισθος :cheesy::cheesy:

Παω σε συνεντευξη αγγελιας οδηγου.
Δεν εχω καθολου εμπειρια απο Γ κατηγοριας ας εχω το διπλωμα αρκετα ετη.
Αφεντικος: Ξερετε ο μισθος ειναι 750ευρω αλλα θα κανετε και χρεη αποθηκαριου (δηλ να φορτωνω το φορτηγο), οπως επισης και πωλητη (να προσπαθω να πουλησω και περισσοτερα προϊοντα στα μινι μαρκετ κτλ).
Εγω: Ω, καλως, αρα 750 του οδηγου +700 του αποθηκαριου +700 του πωλητη=2100?
Αφεντικο: Οχι φυσικα, 750 για ολα.
Εγω: Χαρηκα, θα σας ειδοποιησω...

επιτιδες το γραφω σαν "αφεντικο". τετοιοι δε θα γινουν ποτε εργοδοτες!
παμε καλα, ερχεται αναπτυξη, θα ανεβει ο μισθος :cheesy::cheesy:

Παω σε συνεντευξη αγγελιας οδηγου.
Δεν εχω καθολου εμπειρια απο Γ κατηγοριας ας εχω το διπλωμα αρκετα ετη.
Αφεντικος: Ξερετε ο μισθος ειναι 750ευρω αλλα θα κανετε και χρεη αποθηκαριου (δηλ να φορτωνω το φορτηγο), οπως επισης και πωλητη (να προσπαθω να πουλησω και περισσοτερα προϊοντα στα μινι μαρκετ κτλ).
Εγω: Ω, καλως, αρα 750 του οδηγου +700 του αποθηκαριου +700 του πωλητη=2100?
Αφεντικο: Οχι φυσικα, 750 για ολα.
Εγω: Χαρηκα, θα σας ειδοποιησω...

επιτιδες το γραφω σαν "αφεντικο". τετοιοι δε θα γινουν ποτε εργοδοτες!
παμε καλα, ερχεται αναπτυξη, θα ανεβει ο μισθος :cheesy::cheesy:
Μακρυά από αυτή τη δουλειά..εγώ πρώτος έχω πει για ,750 με 800 σαν οδηγός φορτηγού..ατεγκο να υποθέσω.πρεπει όχι μονο να οδηγας μέσα στα στενά κίνηση..να παρκάρεις..αλλά να φορτώνεις ξεφορτώνεις και να κάνεις και τον πωλητή..να κρατάς τιμολογισ..λεφτσ με κίνδυνο να τα χασεις..πολλοί μου λένε ότι λέω ψέματα.τα έχω γράψει αυτά εδώ.και καιρο
Γενικα η αγορά εργασίας στο ελλαδισταν είναι σκατα..αλλά άλλοι επιμένουν να μας μιλάνε για μισθούς χιλιάρικα και ρεκόρ..ανάπτυξης..
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
151.959
Κριτικές
1
Like
29.685
Πόντοι
8.006
Παω σε συνεντευξη αγγελιας οδηγου.
Δεν εχω καθολου εμπειρια απο Γ κατηγοριας ας εχω το διπλωμα αρκετα ετη.
Αφεντικος: Ξερετε ο μισθος ειναι 750ευρω αλλα θα κανετε και χρεη αποθηκαριου (δηλ να φορτωνω το φορτηγο), οπως επισης και πωλητη (να προσπαθω να πουλησω και περισσοτερα προϊοντα στα μινι μαρκετ κτλ).
Εγω: Ω, καλως, αρα 750 του οδηγου +700 του αποθηκαριου +700 του πωλητη=2100?
Αφεντικο: Οχι φυσικα, 750 για ολα.
Εγω: Χαρηκα, θα σας ειδοποιησω...

επιτιδες το γραφω σαν "αφεντικο". τετοιοι δε θα γινουν ποτε εργοδοτες!
παμε καλα, ερχεται αναπτυξη, θα ανεβει ο μισθος :cheesy::cheesy:
Δεν εισαι ενημερωμενος. Πλεον η συντριπτικη πλειοψηφια των οδηγων, κάνουν κι αυτες τις "εργασιες" (φορτωση, προωθηση). Χωρις καμια επιπλεον πληρωμη. Καλώς, κακώς, συμβαινει.
 
OP
OP
Socrates009

Socrates009

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2023
Μηνύματα
287
Like
4.043
Πόντοι
441
Το δώρο Πάσχα, θα συμπέσει με την πληρωμή του μισθού, άντε να δούμε πως θα τα βολέψουν, οι εταιρείες, όπως και για τον μισθό του Μαρτίου, λόγω του Πάσχα των καθολικών, λόγω αργίας των τραπεζών, θα έχει χρήση από 02/04, κάντε τα κουμάντα σας
 
Εγγρ.
25 Αυγ 2023
Μηνύματα
130
Like
326
Πόντοι
21
Παω σε συνεντευξη αγγελιας οδηγου.
Δεν εχω καθολου εμπειρια απο Γ κατηγοριας ας εχω το διπλωμα αρκετα ετη.
Αφεντικος: Ξερετε ο μισθος ειναι 750ευρω αλλα θα κανετε και χρεη αποθηκαριου (δηλ να φορτωνω το φορτηγο), οπως επισης και πωλητη (να προσπαθω να πουλησω και περισσοτερα προϊοντα στα μινι μαρκετ κτλ).
Εγω: Ω, καλως, αρα 750 του οδηγου +700 του αποθηκαριου +700 του πωλητη=2100?
Αφεντικο: Οχι φυσικα, 750 για ολα.
Εγω: Χαρηκα, θα σας ειδοποιησω...

επιτιδες το γραφω σαν "αφεντικο". τετοιοι δε θα γινουν ποτε εργοδοτες!
παμε καλα, ερχεται αναπτυξη, θα ανεβει ο μισθος :cheesy::cheesy:
ησουν πωλητης με προϋπηρεσια στην πλατη γτ ασχολεισαι με ασχετες δουλειες(οδηγος) κ εταιρειες -δεν μας ξερει η μανα μας?
αυτη την στιγμη η wurth(πολυεθνικη) για θεσσαλια κ η Αθηναϊκη ζυθοποια ζητανε πωλητη,στειλε σιβι,τα λεφτα λογικα δεν θα ειναι 750 μεικτα.εχεις κ χιλιομετρα γραψει.
Μην περιμενεις ο Τρικαιος χ ''επιχειρηματιας'' να μπορει να ανταγωνιστει στα λεφτα τις μεγαλες εταιρειες για αυτο το επαγγελμα.
αλλιως εισαι 28 (το ειδα στο αλλο θρεντ) ακομη προλαβαινεις να μπεις πυροσβεστικη ή Δημοτικη αστυνομια κτλ να χορτασεις σιγουρο ψωμι χωρις αγχη κτλ.Ειδικα Δημοτο-μπατσος θα ξυνεις τις αρχιδαρες σου μεγαλοπρεπως.
 

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.186
Like
1.853
Πόντοι
216
Δεν ξέρω τις ηλικίες σας παιδιά, για κάποιους μπορεί να είναι και αδύνατο αυτό που γράφω, αλλά εγώ θα πρότεινα τη συλλογή προσόντων. Ίσως μόνο έτσι υπάρχει λύση στην αναζήτηση αξιοπρεπούς δουλειάς.
Έχω γνωστό που πήγε σε ΤΕΛ ως ηλεκτρολόγος στα 28 του και τελείωσε στα 31. Δούλεψε σε βιομηχανία για 1 χρόνο και μετά πήγε σε τεχνική εταιρεία με διπλάσιο μισθό.
Έχω γνωστό που έκανε courses σε προγραμματισμό στο udemy. Κάνει ως δεύτερη δουλειά freelancing και βγάζει ένα καλούτσικο δεύτερο μεροκάματο.
Γενικά ότι έχει σχέση με τεχνικά επαγγέλματα, έχει ζήτηση.
 

Gigifiogkos

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Ιουν 2023
Μηνύματα
513
Κριτικές
26
Like
2.981
Πόντοι
2.476
Μακρυά από αυτή τη δουλειά..εγώ πρώτος έχω πει για ,750 με 800 σαν οδηγός φορτηγού..ατεγκο να υποθέσω.πρεπει όχι μονο να οδηγας μέσα στα στενά κίνηση..να παρκάρεις..αλλά να φορτώνεις ξεφορτώνεις και να κάνεις και τον πωλητή..να κρατάς τιμολογισ..λεφτσ με κίνδυνο να τα χασεις..πολλοί μου λένε ότι λέω ψέματα.τα έχω γράψει αυτά εδώ.και καιρο
Γενικα η αγορά εργασίας στο ελλαδισταν είναι σκατα..αλλά άλλοι επιμένουν να μας μιλάνε για μισθούς χιλιάρικα και ρεκόρ..ανάπτυξης..
και μετα αυτοι βγαινουν στις ειδησεις και λενε οτι δε βρισκουν προσωπικο και απορουν κιολας:headbang:
 

Gigifiogkos

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Ιουν 2023
Μηνύματα
513
Κριτικές
26
Like
2.981
Πόντοι
2.476
Δεν εισαι ενημερωμενος. Πλεον η συντριπτικη πλειοψηφια των οδηγων, κάνουν κι αυτες τις "εργασιες" (φορτωση, προωθηση). Χωρις καμια επιπλεον πληρωμη. Καλώς, κακώς, συμβαινει.
τα λογιστικα εμειναν και εχεις ολο το πακετο!!
 

Gigifiogkos

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Ιουν 2023
Μηνύματα
513
Κριτικές
26
Like
2.981
Πόντοι
2.476
Δεν ξέρω τις ηλικίες σας παιδιά, για κάποιους μπορεί να είναι και αδύνατο αυτό που γράφω, αλλά εγώ θα πρότεινα τη συλλογή προσόντων. Ίσως μόνο έτσι υπάρχει λύση στην αναζήτηση αξιοπρεπούς δουλειάς.
Έχω γνωστό που πήγε σε ΤΕΛ ως ηλεκτρολόγος στα 28 του και τελείωσε στα 31. Δούλεψε σε βιομηχανία για 1 χρόνο και μετά πήγε σε τεχνική εταιρεία με διπλάσιο μισθό.
Έχω γνωστό που έκανε courses σε προγραμματισμό στο udemy. Κάνει ως δεύτερη δουλειά freelancing και βγάζει ένα καλούτσικο δεύτερο μεροκάματο.
Γενικά ότι έχει σχέση με τεχνικά επαγγέλματα, έχει ζήτηση.
2 τροποι υπαρχουν να βγαλεις νομιμα φραγκα στις μερες μας.
η θα μαζεψεις 3 χαρτια γιατι το 1 ειναι αστειο και τα 2 τα εχουν πολλοι η θα μαθεις τεχνη.
οι υπολοιποι απλα θα επιβιωνουμε
 

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.186
Like
1.853
Πόντοι
216
2 τροποι υπαρχουν να βγαλεις νομιμα φραγκα στις μερες μας.
η θα μαζεψεις 3 χαρτια γιατι το 1 ειναι αστειο και τα 2 τα εχουν πολλοι η θα μαθεις τεχνη.
οι υπολοιποι απλα θα επιβιωνουμε
Τα χαρτιά δε θα σου δώσουν σίγουρα δουλειά. Κι αν σου δώσουν, θα είναι άσχετη από αυτό που σπούδασες.
Χίλιες φορές μία τέχνη και να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο.
Βούλωσε το σιφώνι στο μπάνιο πριν μέρες. Ήρθε ένας πιτσιρικάς και για μισή ώρα πήρε 40 ευρώ, άκοπα σχεδόν.
Και βιαζόταν κιόλας γιατί είχε να πάει σε άλλα δύο σπίτια.
 

Gigifiogkos

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Ιουν 2023
Μηνύματα
513
Κριτικές
26
Like
2.981
Πόντοι
2.476
Τα χαρτιά δε θα σου δώσουν σίγουρα δουλειά. Κι αν σου δώσουν, θα είναι άσχετη από αυτό που σπούδασες.
Χίλιες φορές μία τέχνη και να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο.
Βούλωσε το σιφώνι στο μπάνιο πριν μέρες. Ήρθε ένας πιτσιρικάς και για μισή ώρα πήρε 40 ευρώ, άκοπα σχεδόν.
Και βιαζόταν κιόλας γιατί είχε να πάει σε άλλα δύο σπίτια.
γι αυτο διευκρινησα οτι θες 3 χαρτια οχι 1. ετσι θα βρεις καλη δουλεια οχι απλη
 
Εγγρ.
25 Αυγ 2023
Μηνύματα
130
Like
326
Πόντοι
21
Τα χαρτιά δε θα σου δώσουν σίγουρα δουλειά. Κι αν σου δώσουν, θα είναι άσχετη από αυτό που σπούδασες.
Χίλιες φορές μία τέχνη και να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο.
Βούλωσε το σιφώνι στο μπάνιο πριν μέρες. Ήρθε ένας πιτσιρικάς και για μισή ώρα πήρε 40 ευρώ, άκοπα σχεδόν.
Και βιαζόταν κιόλας γιατί είχε να πάει σε άλλα δύο σπίτια.
ισχυει αυτο...ηρθε ο αλλος προχτες για τον λεβητα (ειχα διαρροη) κ για μιση ωριτσα μου πηρε 50 ευρω κ χωρις αποδειξη.κ ξανα μετα απο μια βδομαδα που τον χρειαστηκα για συντηρηση αλλα 50 γιουρια για 20 λεπτα.Εκλαιγα σε μια γωνιτσα για τα χαμενα χρονια σπουδων.
 

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.180
Like
10.509
Πόντοι
2.256
Το δώρο Πάσχα, θα συμπέσει με την πληρωμή του μισθού, άντε να δούμε πως θα τα βολέψουν, οι εταιρείες, όπως και για τον μισθό του Μαρτίου, λόγω του Πάσχα των καθολικών, λόγω αργίας των τραπεζών, θα έχει χρήση από 02/04, κάντε τα κουμάντα σας
Νεοφιλελέ οικονομία κλιμακος
 

Alex Mason

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
860
Like
1.110
Πόντοι
206
Δεν εισαι ενημερωμενος. Πλεον η συντριπτικη πλειοψηφια των οδηγων, κάνουν κι αυτες τις "εργασιες" (φορτωση, προωθηση). Χωρις καμια επιπλεον πληρωμη. Καλώς, κακώς, συμβαινει.
Δεν έχω ιδέα όντως. Τελευταία που έψαχνα δουλειά ήταν το 2016 όπου δεν ήταν έτσι τα πράγματα. Κακώς συμβαίνει γιατί δε θέλουν να πληρώνουν εργαζόμενους, γι'αυτό δε με πληρώνανε όντας πωλητής σε μικρό logistics. Θα δώσουν τις αρμοδιότητες στον οδηγό και όλα καλά, όλα σε 1.
ησουν πωλητης με προϋπηρεσια στην πλατη γτ ασχολεισαι με ασχετες δουλειες(οδηγος) κ εταιρειες -δεν μας ξερει η μανα μας?
αυτη την στιγμη η wurth(πολυεθνικη) για θεσσαλια κ η Αθηναϊκη ζυθοποια ζητανε πωλητη,στειλε σιβι,τα λεφτα λογικα δεν θα ειναι 750 μεικτα.εχεις κ χιλιομετρα γραψει.
Μην περιμενεις ο Τρικαιος χ ''επιχειρηματιας'' να μπορει να ανταγωνιστει στα λεφτα τις μεγαλες εταιρειες για αυτο το επαγγελμα.
αλλιως εισαι 28 (το ειδα στο αλλο θρεντ) ακομη προλαβαινεις να μπεις πυροσβεστικη ή Δημοτικη αστυνομια κτλ να χορτασεις σιγουρο ψωμι χωρις αγχη κτλ.Ειδικα Δημοτο-μπατσος θα ξυνεις τις αρχιδαρες σου μεγαλοπρεπως.
Ασχολούμαι γιατί αυτά υπάρχουν στην επαρχία. Ούτε καλές εταιρίες θα βρεις ούτε τπτ. Η Αθήνα είναι μονόδρομος, εδώ θα κάψω το μυαλό μου τσάμπα. Και σε B2B κινητής βλέπω πολύ μέλλον για Αθήνα, έχει πολύ χρήμα με το ανάλογο τρέξιμο (το οποίο γνωρίζω)...
Μακρυά από αυτή τη δουλειά..εγώ πρώτος έχω πει για ,750 με 800 σαν οδηγός φορτηγού..ατεγκο να υποθέσω.πρεπει όχι μονο να οδηγας μέσα στα στενά κίνηση..να παρκάρεις..αλλά να φορτώνεις ξεφορτώνεις και να κάνεις και τον πωλητή..να κρατάς τιμολογισ..λεφτσ με κίνδυνο να τα χασεις..πολλοί μου λένε ότι λέω ψέματα.τα έχω γράψει αυτά εδώ.και καιρο
Γενικα η αγορά εργασίας στο ελλαδισταν είναι σκατα..αλλά άλλοι επιμένουν να μας μιλάνε για μισθούς χιλιάρικα και ρεκόρ..ανάπτυξης..
Δεν ξέρω τι φορτηγό έχουν, δεν έφτασα εκεί. Τα 800€ είναι σε logistics για μίνι μάρκετ/περίπτερα κτλ.
Σαν οδηγός θα παρεις 1200-300€ αλλά σε 40τονο πχ κοντέινερ. Περιμένεις λιμάνι Πειραιά να φορτωσεις, κλείνουν στις 10:00μμ άρα σε πάει το άλλο πρωί ενώ είσαι ήδη εκεί από χθες μεσημέρι. Αξίζουν τα €€ για τόσες ώρες να είσαι σπίτι μόνο την Κυριακή?
 
Εγγρ.
25 Αυγ 2023
Μηνύματα
130
Like
326
Πόντοι
21
Ασχολούμαι γιατί αυτά υπάρχουν στην επαρχία. Ούτε καλές εταιρίες θα βρεις ούτε τπτ. Η Αθήνα είναι μονόδρομος, εδώ θα κάψω το μυαλό μου τσάμπα. Και σε B2B κινητής βλέπω πολύ μέλλον για Αθήνα, έχει πολύ χρήμα με το ανάλογο τρέξιμο (το οπδοίο γνωρίζω)...
μαλλον δεν διαβασες το υπολοιπο μου ποστ.
γραφω οτι πχ η wurth k Αθηναικη ζυθοποιϊα ζητανε πωλητη/τες στην Θεσσαλια.
δεν ειναι μεγαλες εταιρειες αυτες?
αστην Αθηνα,ειναι αλλου παπα ευαγγελιο.
 

Alex Mason

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
860
Like
1.110
Πόντοι
206
μαλλον δεν διαβασες το υπολοιπο μου ποστ.
γραφω οτι πχ η wurth k Αθηναικη ζυθοποιϊα ζητανε πωλητη/τες στην Θεσσαλια.
δεν ειναι μεγαλες εταιρειες αυτες?
αστην Αθηνα,ειναι αλλου παπα ευαγγελιο.
Το διάβασα, κατάλαβα τι έγραψες. Πιθανών στη συγκεκριμένη περίπτωση θα ενταχθω σε παράρτημα αν υπάρχει εδώ η θα υπαγομαι στην έδρα που είναι στην Αθήνα. Οκ πες ότι με προσλαμβάνουν έτσι, μελλοντικά όμως δε θα έχω κάνει βήμα προόδου γιατί πάλι εδώ μένω και σε τυχών απόλυση πάλι θα πρέπει να ψάξω στην Αθήνα, είτε να ψάξω στην τοπική σαπιλα που ήδη εδώ μια εικόνα η οποία δε μου αρέσει καθολου. Οπότε πάω μια και καλή Αθήνα με τα οποία ρίσκα/πλεονεκτήματα και μένω εκεί...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom