Νέα

Καλύτερη Ελληνίδα πορνοστάρ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα RT103
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 185
  • Εμφανίσεις 46K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Καλύτερη ελληνίδα πορνοστάρ

  • Έλενα Χατζή

  • Μαρία Αλεξάνδρου

  • Τζούλια Αλεξανδράτου

  • Inna Innaki

  • Ηλέκτρα Γαλανού

  • Βούλα Βαβάτση

  • Σοφία Παυλίδη

  • Έλλη


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.
Εγγρ.
17 Ιαν 2019
Μηνύματα
418
Like
613
Πόντοι
81
Αν η Sugar Babes ηταν δυνατη εταιρεια θα εφερνε πισω Ηλεκτρα Γαλανου για σκληρες σκηνες με ξεφτυλισμα σε αλλους και σε αυτη. Εδω θα πω πολυ δυνατη παρουσια απο Ελλη οντως και Βουλα Βαβατση καποτε που της εκαναν τη σουφρα 100δραχμο. Τελος θα πω εξαιρετικη και μια Αθηνα παρτουζιαρα απο τη Sugar Babes και αναμενω Εβελινα Τσιβου να φαει κατουρα, παρτουζες και πολλα πολλα παρα πολλα χυσιματα μιας και εχει δηλωσει πως εχει γαμηθει σε μια βραδια με 24-25 ατομα.
 
OP
OP
R

RT103

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2012
Μηνύματα
835
Κριτικές
1
Like
1.259
Πόντοι
206
Αν η Sugar Babes ηταν δυνατη εταιρεια θα εφερνε πισω Ηλεκτρα Γαλανου για σκληρες σκηνες με ξεφτυλισμα σε αλλους και σε αυτη. Εδω θα πω πολυ δυνατη παρουσια απο Ελλη οντως και Βουλα Βαβατση καποτε που της εκαναν τη σουφρα 100δραχμο. Τελος θα πω εξαιρετικη και μια Αθηνα παρτουζιαρα απο τη Sugar Babes και αναμενω Εβελινα Τσιβου να φαει κατουρα, παρτουζες και πολλα πολλα παρα πολλα χυσιματα μιας και εχει δηλωσει πως εχει γαμηθει σε μια βραδια με 24-25 ατομα.
Αν έφερνε Ηλέκτρα θα τις ισοπεδωνε όλες ακόμα και τώρα
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.366
Κριτικές
3
Like
3.172
Πόντοι
786
Γενικά δε προτιμώ τα στριπ, αλλά για αυτή τη καριόλα ίσως και να το κάνω, αν γαμιέται κιόλας.
Υπάρχει και η Τσίβου σε στριπ. Την έχω γαμήσει 2 φορές + 2 σκέτα τσιμπούκια . Στα πριβέ κανονικά. Προ Κόβιντ. Και στην Πειραιώς που είχε ένα παράρτημα το GQ τότε αλλά και στο Μπουρνάζι. Δεν ήταν γνωστή ακόμη. Απαλή ακά πίπα, πολύ ωραία μεγάλα φυσικά βυζιά που τα βάζει Ισπανική. Χορταστικός κώλος για πιάσιμο και σχετικά φαρδύ μουνί. Γενικά με νορμάλ συμμετοχή στο γαμήσι. Δεν ξέρω αν έχει εξελιχθεί σε πιο λυσσάρα από τότε που εκπαιδεύτηκε τσοντού.
Θα ήταν καλό καμπυλο-τεμάχιο ακόμη και χωρίς τις τρελές μαλούρες και τα τατού, γενικά την fantasy κιτσαρία αισθητική που βαράει. Ευχάριστη κοπέλα, δεν μιλάει ποτέ ξινά η πιεστικά, ούτε είναι αρπακτικό να ζητάει ποτά ή χαρτζηλίκια ως έξτρά για να το κάνει.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Reuzel

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2019
Μηνύματα
476
Κριτικές
3
Like
1.318
Πόντοι
481
Υπάρχει και η Τσίβου σε στριπ. Την έχω γαμήσει 2 φορές + 2 σκέτα τσιμπούκια . Στα πριβέ κανονικά. Προ Κόβιντ. Και στην Πειραιώς που είχε ένα παράρτημα το GQ τότε αλλά και στο Μπουρνάζι. Δεν ήταν γνωστή ακόμη. Απαλή ακά πίπα, πολύ ωραία μεγάλα φυσικά βυζιά που τα βάζει Ισπανική. Χορταστικός κώλος για πιάσιμο και σχετικά φαρδύ μουνί. Γενικά με νορμάλ συμμετοχή στο γαμήσι. Δεν ξέρω αν έχει εξελιχθεί σε πιο λυσσάρα.
Θα ήταν καλό καμπυλο-τεμάχιο ακόμη και χωρίς τις τρελές μαλούρες και τα τατού, γενικά την fantasy κιτσαρία αισθητική που βαράει. Ευχάριστη κοπέλα, δεν μιλάει ποτέ ξινά η πιεστικά, ούτε είναι αρπακτικό να ζητάει ποτά ή χαρτζηλίκια ως έξτρά για να το κάνει.
Δεν την έχω μελετήσει αυτή, σχετικά καλή εμφάνιση πάντως. 100 το μισάωρο ή πιο πολλά;
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.366
Κριτικές
3
Like
3.172
Πόντοι
786
70. Είναι πιο φτηνό το Golden απο τιμές Συγγρού.
 
OP
OP
R

RT103

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2012
Μηνύματα
835
Κριτικές
1
Like
1.259
Πόντοι
206
Υπάρχει και η Τσίβου σε στριπ. Την έχω γαμήσει 2 φορές + 2 σκέτα τσιμπούκια . Στα πριβέ κανονικά. Προ Κόβιντ. Και στην Πειραιώς που είχε ένα παράρτημα το GQ τότε αλλά και στο Μπουρνάζι. Δεν ήταν γνωστή ακόμη. Απαλή ακά πίπα, πολύ ωραία μεγάλα φυσικά βυζιά που τα βάζει Ισπανική. Χορταστικός κώλος για πιάσιμο και σχετικά φαρδύ μουνί. Γενικά με νορμάλ συμμετοχή στο γαμήσι. Δεν ξέρω αν έχει εξελιχθεί σε πιο λυσσάρα από τότε που εκπαιδεύτηκε τσοντού.
Θα ήταν καλό καμπυλο-τεμάχιο ακόμη και χωρίς τις τρελές μαλούρες και τα τατού, γενικά την fantasy κιτσαρία αισθητική που βαράει. Ευχάριστη κοπέλα, δεν μιλάει ποτέ ξινά η πιεστικά, ούτε είναι αρπακτικό να ζητάει ποτά ή χαρτζηλίκια ως έξτρά για να το κάνει.
Πες καμία παραπάνω λεπτομέρεια για το πουτανακι. Ελληνικά μιλάει καθόλου? Φώναζε στο γαμησι και τα λοιπά
 
  • Like
Αντιδράσεις: Reuzel

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.366
Κριτικές
3
Like
3.172
Πόντοι
786
Πες καμία παραπάνω λεπτομέρεια για το πουτανακι. Ελληνικά μιλάει καθόλου? Φώναζε στο γαμησι και τα λοιπά
Δεν ξέρω τι κάνει τώρα. Πρέπει να έχει μάθει λίγα Ελληνικά εντωμεταξύ. Δεν φώναζε.
 

nickpie2008

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.786
Like
4.381
Πόντοι
506
Η Έλλη είναι τελευταία Ελλάδα ξέρει κανεις;
 
OP
OP
R

RT103

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2012
Μηνύματα
835
Κριτικές
1
Like
1.259
Πόντοι
206
Έβλεπα λίγο Ηλέκτρα πριν αρρώστια!!!
 

ασωτος40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
666
Κριτικές
12
Like
1.246
Πόντοι
376
Έχει ξεφύγει αυτή νομίζει ότι είναι η Tori Black
Στη μάχη δεν ξέρω τι λέει .
Άμα τιμάει αυτά που ζητάει !
χαλάλι της
Πάντως άλλη πορνοστάρ που είχα πάρει πριν χρόνια ήταν σκέτη φολα
 
OP
OP
R

RT103

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2012
Μηνύματα
835
Κριτικές
1
Like
1.259
Πόντοι
206
Στη μάχη δεν ξέρω τι λέει .
Άμα τιμάει αυτά που ζητάει !
χαλάλι της
Πάντως άλλη πορνοστάρ που είχα πάρει πριν χρόνια ήταν σκέτη φολα
Συνήθως έτσι την πατάς με τις πορνοστάρ δίνεις ένα σκασμό λεφτά και δεν είναι τίποτα σπουδαίο
 
OP
OP
R

RT103

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2012
Μηνύματα
835
Κριτικές
1
Like
1.259
Πόντοι
206
Ρε μάγκες ψηφίζετε Χατζή και όχι Ηλέκτρα? Τι γούστα είναι αυτά που έχετε
 

Thessalon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.571
Like
1.122
Πόντοι
216
Εγω παντως δεν θα ελεγα οχι στην "δικια μας" Αντριαννα...
Αν το εκανε θα τις εκανε ολες σκονη φανταζομαι...
 
OP
OP
R

RT103

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2012
Μηνύματα
835
Κριτικές
1
Like
1.259
Πόντοι
206
Σοφία Καυλιδη μάγκες
 

Συνημμένα

  • 20210917_135329.jpg
    20210917_135329.jpg
    770,3 KB · Εμφανίσεις: 205

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom