Νέα

Καλύτερη Ελληνίδα πορνοστάρ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα RT103
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 185
  • Εμφανίσεις 46K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Καλύτερη ελληνίδα πορνοστάρ

  • Έλενα Χατζή

  • Μαρία Αλεξάνδρου

  • Τζούλια Αλεξανδράτου

  • Inna Innaki

  • Ηλέκτρα Γαλανού

  • Βούλα Βαβάτση

  • Σοφία Παυλίδη

  • Έλλη


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

RT103

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2012
Μηνύματα
835
Κριτικές
1
Like
1.259
Πόντοι
206
Παρακολουθώ αρκετά το ελληνικό πορνό αν και δεν μπαίνει καν σε σύγκριση με το εξωτερικό.
Από αυτές τις πέντε που έχουν σαρώσει στην Ελλάδα με ποια θα θέλατε να παίξετε σε ταινία.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.001
Πόντοι
10.336
δηλαδη αν δεν παρακολουθουσες αρκετα ποσες θα μας εβαζες; 2;
βαλε ολες τις (πιο διασημες) ελληνιδες πορνοσταρ αν θες σοβαρη ανταποκριση.
και μονο που η μια απτις 5 ειναι η τζουλια βεβαια εχεις φαει ηδη ακυρο :confused:
 
OP
OP
R

RT103

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2012
Μηνύματα
835
Κριτικές
1
Like
1.259
Πόντοι
206
δηλαδη αν δεν παρακολουθουσες αρκετα ποσες θα μας εβαζες; 2;
βαλε ολες τις (πιο διασημες) ελληνιδες πορνοσταρ αν θες σοβαρη ανταποκριση.
και μονο που η μια απτις 5 ειναι η τζουλια βεβαια εχεις φαει ηδη ακυρο :confused:
Πρώτον η Τζούλια είναι το μεγαλύτερο όνομα που έχει παίξει σε ταινία και ήταν και μουναρος και δεύτερον ποια άλλη θεωρείς καλύτερη από αυτές την Ρόζα?
 

Giorgos_Papadopoulos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2011
Μηνύματα
666
Κριτικές
23
Like
819
Πόντοι
966
Απωθημένο τρελό η Ηλέκτρα, αλλά από ότι έχω ακούσει δεν εξασκεί το «επάγγελμα» πια.

Με την Έλενα έχω «παίξει» στην πραγματικότητα, όπως φαντάζομαι και πολύ άλλοι μύστες από εδώ. :grin: Κρίμα που έχει σταματήσει προς το παρόν.

Ίννα και αυτή απωθημένο, αλλά είναι δεσμευμένη, και είμαι άνθρωπος που το σέβομαι.

Γενικά θα έπρεπε να είναι πολλαπλής η «δημοσκόπηση», φαντάζομαι και άλλοι δεν θα ήθελαν να περιορίζονται μόνο σε μία επιλογή.
 
OP
OP
R

RT103

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2012
Μηνύματα
835
Κριτικές
1
Like
1.259
Πόντοι
206
Απωθημένο τρελό η Ηλέκτρα, αλλά από ότι έχω ακούσει δεν εξασκεί το «επάγγελμα» πια.

Με την Έλενα έχω «παίξει» στην πραγματικότητα, όπως φαντάζομαι και πολύ άλλοι μύστες από εδώ. :grin: Κρίμα που έχει σταματήσει προς το παρόν.

Ίννα και αυτή απωθημένο, αλλά είναι δεσμευμένη, και είμαι άνθρωπος που το σέβομαι.

Γενικά θα έπρεπε να είναι πολλαπλής η «δημοσκόπηση», φαντάζομαι και άλλοι δεν θα ήθελαν να περιορίζονται μόνο σε μία επιλογή.
Η Ηλέκτρα θεωρώ ότι είναι το νούμερο 1 που έχει περάσει και δεν την κοντράρει καμία. Απωθημένο όμως είναι η Τζούλια ??
 

malcolm 8

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2014
Μηνύματα
170
Κριτικές
1
Like
1.713
Πόντοι
201
Χριστινα Ρουσάκη (που εχω δοκιμάσει) και Βούλα Βαβατση στα νιάτα της.. η τελευταία ειδικά τρελό απωθημένο.. η Ηλεκτρα ρε παιδιά που λέτε -με αυτο το Δέσποινα Βανδή στυλακι- μου έβγαζε κι εμενα κατι πολυ εκφυλο, ασχολείται απ οσο ξερω με BSDM..
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.020
Κριτικές
94
Like
46.323
Πόντοι
17.311
Παρακολουθώ αρκετά το ελληνικό πορνό αν και δεν μπαίνει καν σε σύγκριση με το εξωτερικό.
Από αυτές τις πέντε που έχουν σαρώσει στην Ελλάδα με ποια θα θέλατε να παίξετε σε ταινία.
παρακολουθεις αρκετα, αλλα αριαδνη δεν εβαλες :confused:
 

kuzia

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2010
Μηνύματα
813
Like
315
Πόντοι
26
Για την χωματερη ολες που εβαλες.
 

petros1987

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.275
Κριτικές
6
Like
9.899
Πόντοι
1.336
Καύλα μεγάλη και απωθημένο που απότι ξέρω δεν βιζιτάρει είναι η δήμητρα απο sirina!
 

toni2

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
143
Like
76
Πόντοι
1
Στην Ελλάδα η έννοια πορνοστάρ δεν έχει καμία σχέση με το εξωτερικό.
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
6.810
Κριτικές
125
Like
21.652
Πόντοι
28.900
Απωθημένο τρελό η Ηλέκτρα, αλλά από ότι έχω ακούσει δεν εξασκεί το «επάγγελμα» πια.

Με την Έλενα έχω «παίξει» στην πραγματικότητα, όπως φαντάζομαι και πολύ άλλοι μύστες από εδώ. :grin: Κρίμα που έχει σταματήσει προς το παρόν.

Ίννα και αυτή απωθημένο, αλλά είναι δεσμευμένη, και είμαι άνθρωπος που το σέβομαι.

Γενικά θα έπρεπε να είναι πολλαπλής η «δημοσκόπηση», φαντάζομαι και άλλοι δεν θα ήθελαν να περιορίζονται μόνο σε μία επιλογή.
Όντως μεγάλο απωθημένο η Ηλέκτρα και η Χατζη σούπερ. Εγώ πέρασα πολύ καλά μαζί της!!!
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.576
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
8.112
Πόντοι
14.565
Πρόσθεσα άλλη μία αν δεν έχει αντίρρηση ο νηματοθέτης.
 

Han Psolo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
982
Like
1.471
Πόντοι
206
H INNA δεν είναι καν Ελληνίδα(όπως κι η πλειοψηφία των πρωταγωνιστριών δυστυχώς) βάλτε και την Marilou Morales αν είναι...Κατ εμέ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ μακράν αν και με περιορισμένη φιλμογραφία κι ελαφρώς καμμένη &white trash σε σχέση με Inna, όπως καμμένη είναι κι η Roza .Η Χατζή φιλότιμη με καβλωτική μενταλιτέ αλλα ντεκαβλέ φάτσα ελεεινίδας θείτσας...Θέλω team up ΙΝΝΑ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ Ή ΙΝΝΑ-Μαριλού(αν και απεσύρθη) ή και τις 3 μαζί σε σκηνή.Η Julia είχε potential αλλα μέγα φάουλ οτιι δεν κάνει λεσβιακό ή τρίο με άλλη γυναίκα και φυσικά τα παράτησε...
 

Συνημμένα

  • ScreenHunter_2482 Nov. 08 17.47.jpg
    ScreenHunter_2482 Nov. 08 17.47.jpg
    35,2 KB · Εμφανίσεις: 276
  • ScreenHunter_1299 May. 04 13.40.jpg
    ScreenHunter_1299 May. 04 13.40.jpg
    126,8 KB · Εμφανίσεις: 248

Crucifix4

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
3.907
Κριτικές
63
Like
7.444
Πόντοι
4.766
Εγώ ψήφισα Βούλα Βαβατση είχε επικές ατάκες πολύ αστείες και είχε και μία αφέλεια εκτός ότι ήταν καύλα και με γαμάτο σώμα...Αν και ποτέ δεν τον έχω παίξει με ελληνική τσόντα πιο πολύ γέλιο μου βγάζει με τις ατάκες που έχουν
 
Τελευταία τροποποίηση:
  • Like
Αντιδράσεις: DSF515

dleivas

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2009
Μηνύματα
3.536
Κριτικές
4
Like
445
Πόντοι
36
πορνοσταρ πραγματικη απο αυτες,ειναι μονο η ελλη.πολλες σκηνες,ταινιες στο εξωτερικο,τριδιπλα ξεκωλιασματα,φτυσιματα,ξεφτιλικια,κατουρηματα κτλ.
τι σχεση εχει με την ινα η οποια ειναι σαφεστατα ομορφη αλλα γαμιεται με τον αντρα της.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom