Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (2 μέλη και 19 επισκέπτες)

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
358
Κριτικές
43
Like
1.765
Πόντοι
1.011
H τατιανα παντως καλη επιλογη ειναι!
Οσο για Μαλβινα..απο αυτα που εχουν σχολιασει διαφοροι κατα καιρους μ εχουν πεισει να μη μπω καν στο κοπο να τη δω...βεβαια..αλλο να το διαπιστωνεις ο ιδιος ασχετα απ τα λεγομενα του καθενος...αλλα αμα εχουν γραφτει αρκετα αρνητικα...κατι δε παει καλα..
 

s1xxpack

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2018
Μηνύματα
128
Κριτικές
14
Like
861
Πόντοι
311
Χθεσινή βόλτα στην Κασσανδρας να δω την Τατιάνα. Πριν πάω μπήκα και στο 4Α που ήταν η Μαλβίνα . Κάθομαι στο σαλόνι μόνος και ακούω την Μαλβίνα να τα χώνει στο τηλέφωνο στον γκόμενο . Μετά από κανένα 5 λεπτού δράματος στο τηλέφωνο αποφασίζει να μας κάνει την τιμή να εμφανιστεί . Παιδιά έμεινα μαλακας με την Κωλαρα της . Αν δεν είχα διαβάσει τις κριτικές σίγουρα θα έμπαινα . Αλλά ειναι μουναρα που βγάζει όμως μια θλίψη στο πρόσωπο. Όπως σηκώθηκα να φύγω την ακούω από το κουζινάκι και λέει « Έτσι και άλλως δεν μου αρέσες» επιδη δεν πέρασα .
Και ποιος της είπε ότι ο πελάτης πρέπει να αρέσει στην πουτανα ; Το ανάποδο ισχύει . Η πουτανα πρέπει να αρέσει στον πελάτη .
Μεγάλο βλήμα τελικά
Φίλε η συγκεκριμένη το «ζει» και είναι 50-50 αν θα περάσει κάποιος καλά. Έχω μπει 2 φορές μαζί της και τις 2 πέρασα πολύ κομπλέ απλά με την συζήτηση που είχαμε κάνει κατάλαβα ότι για να περάσει κάποιος καλά μαζί της πρέπει αρχικά να μην έχει πάρει κάτι εκείνη την μέρα κ 2ον να έχεις μια εμφάνιση και εννοείται πεντακάθαρος. Με λίγα λόγια τρέχα γύρευε. Την δεύτερη φορά σκέψου μου έκανε παράπονο σε φάση γιατί δεν περίμενα να χύσει και αυτή κλπ.. τεσπα είναι καλό παιδί αλλά είναι θέμα timing.
 

koursaros66

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Δεκ 2006
Μηνύματα
579
Κριτικές
60
Like
3.530
Πόντοι
10.335
Φίλε η συγκεκριμένη το «ζει» και είναι 50-50 αν θα περάσει κάποιος καλά. Έχω μπει 2 φορές μαζί της και τις 2 πέρασα πολύ κομπλέ απλά με την συζήτηση που είχαμε κάνει κατάλαβα ότι για να περάσει κάποιος καλά μαζί της πρέπει αρχικά να μην έχει πάρει κάτι εκείνη την μέρα κ 2ον να έχεις μια εμφάνιση και εννοείται πεντακάθαρος. Με λίγα λόγια τρέχα γύρευε. Την δεύτερη φορά σκέψου μου έκανε παράπονο σε φάση γιατί δεν περίμενα να χύσει και αυτή κλπ.. τεσπα είναι καλό παιδί αλλά είναι θέμα timing.
Πεντακάθαρος είμαι τώρα τα περί εμφάνισης είναι σχετικό και με την ηλικία ( άνω των 50 ) . Αλλά ρε φίλε μου η φιλοσοφία του πόρνου είναι ότι δεν μπορώ να έχω το πληρώνω εδώ και τώρα . Δεν πάω να παίξω Τζόκερ 50-50 .
 

s1xxpack

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2018
Μηνύματα
128
Κριτικές
14
Like
861
Πόντοι
311
Πεντακάθαρος είμαι τώρα τα περί εμφάνισης είναι σχετικό και με την ηλικία ( άνω των 50 ) . Αλλά ρε φίλε μου η φιλοσοφία του πόρνου είναι ότι δεν μπορώ να έχω το πληρώνω εδώ και τώρα . Δεν πάω να παίξω Τζόκερ 50-50 .
Καταλαβαίνω και συμφωνώ απόλυτα διότι πας σε μια επαγγελματία υποτίθεται. Το 50-50 είναι ενδεικτικό αλλά αυτό κατάλαβα. Προσωπικά θα την προτιμήσω μετά από πολύ καιρό.

Ξέρει κανένας που έχει χαθεί η Ζένια από τριγγετα; Ένα φεγγάρι ειχα περάσει πολύ καλά , παίζει να έψαχνε για γκόμενο τότε γιατί ρωτούσε αν εχω σχέση κλπ κλπ λέτε να έφυγε από την γύρα;
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.919
Κριτικές
14
Like
3.696
Πόντοι
2.777
Οσο για Μαλβινα..απο αυτα που εχουν σχολιασει διαφοροι κατα καιρους μ εχουν πεισει να μη μπω καν στο κοπο να τη δω...βεβαια..αλλο να το διαπιστωνεις ο ιδιος ασχετα απ τα λεγομενα του καθενος...αλλα αμα εχουν γραφτει αρκετα αρνητικα...κατι δε παει καλα..
μια δοκιμή μπορεί να σε βάλει στο premier league της, είναι να χάσεις τέτοια ευκαιρία με το κελεπούρι αυτό;
 

Vagostri

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2021
Μηνύματα
159
Like
182
Πόντοι
1
Ρε μάγκες είχα ένα φιλαράκι που πηγαίνανε μαζί στριπ και ξέραμε μια στριπτιζου με την οποία έκανε εκείνος χορούς κλπ αλλά νομίζω δεν είχε προχωρήσει σε υπηρεσίες εκεί. Την βρήκε σε στούντιο και του έριξε πόρτα. Μπορεί κάποιος να το αιτιολογισει αυτό;; αυτό τώρα έχει δύο χρόνια σιγουρα αλλά το πετάω σαν σενάριο γιατί δεν έχω ξανά ακούσει ποτέ κάτι τέτοιο παρά μόνο τότε
 

vinnie

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2018
Μηνύματα
53
Κριτικές
2
Like
259
Πόντοι
20
Καλησπερα αλανια!Εχει παρει κανενας την σαρα που δουλευει αποψε συγγρου 232????Αξιζει??
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
896
Κριτικές
48
Like
4.650
Πόντοι
2.836
Ρε μάγκες είχα ένα φιλαράκι που πηγαίνανε μαζί στριπ και ξέραμε μια στριπτιζου με την οποία έκανε εκείνος χορούς κλπ αλλά νομίζω δεν είχε προχωρήσει σε υπηρεσίες εκεί. Την βρήκε σε στούντιο και του έριξε πόρτα. Μπορεί κάποιος να το αιτιολογισει αυτό;; αυτό τώρα έχει δύο χρόνια σιγουρα αλλά το πετάω σαν σενάριο γιατί δεν έχω ξανά ακούσει ποτέ κάτι τέτοιο παρά μόνο τότε
μεμονωμένες περιπτώσεις πόρτας υπάρχουν. Τώρα όσο για αιτιολογία, τρέχα γύρευε. Οι κοπέλες ξέρουν. Μπορεί να κόβουν φάτσες και κάποιους να τους βλέπουν αρνητικά, τι να πω.
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.081
Κριτικές
27
Like
19.348
Πόντοι
5.946
Προβλέπω μεγάλη ουρά στο ποτάμι στην Κηφισού για τις νέες αφίξεις… Άσια και Άλισα…
Για να δούμε για να δούμε…
 

H1N1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2024
Μηνύματα
183
Κριτικές
7
Like
640
Πόντοι
301

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
2.731
Κριτικές
11
Like
13.752
Πόντοι
3.246
Προβλέπω μεγάλη ουρά στο ποτάμι στην Κηφισού για τις νέες αφίξεις… Άσια και Άλισα…
Για να δούμε για να δούμε…
Καλα ας κρατησουμε μικρο καλαθι μεχρι να γινει το test drive και μεχρι να δουμε αν οι φωτο ειναι αληθινες και οχι ψευτικες
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.081
Κριτικές
27
Like
19.348
Πόντοι
5.946
Καλα ας κρατησουμε μικρο καλαθι μεχρι να γινει το test drive και μεχρι να δουμε αν οι φωτο ειναι αληθινες και οχι ψευτικες
Σωστός, αλλά αν ήμουν Ελλάδα θα είχα καβαλήσει ήδη το ντουκάτι για ένα επιτόπιο έλεγχο…
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
2.731
Κριτικές
11
Like
13.752
Πόντοι
3.246
Σωστός, αλλά αν ήμουν Ελλάδα θα είχα καβαλήσει ήδη το ντουκάτι για ένα επιτόπιο έλεγχο…
Εχω περασει απ την αλυσιδα τριγετο-βριλησου για τις νεες αφιξεις γαμευσιμες μεν αλλα οχι κατι ουαου απο τις μπαζολατινες κλασεις ανωτερα τα ουκρανακια επιτελους οι στουντιαρχες το πηραν χαμπαρι και φερνουν κοπελες απο ανατολικο μπλοκ:wanker:
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
40
Like
6.017
Πόντοι
2.846
Καλα ας κρατησουμε μικρο καλαθι μεχρι να γινει το test drive και μεχρι να δουμε αν οι φωτο ειναι αληθινες και οχι ψευτικες
Απο πότε αυτη η αλυσιδα ΔΕΝ βαζει ψευτικες φωτογραφειες? Η ψευτιά ειναι σημα κατατεθέν, δεν εχει υπαρξει ουτε μια φορα που να επισκευτηκα το μαγαζι και να δω οτι βλεπω στις φωτο και γιαυτο επαψα να πηγαινω.
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.919
Κριτικές
14
Like
3.696
Πόντοι
2.777
Σωστός, αλλά αν ήμουν Ελλάδα θα είχα καβαλήσει ήδη το ντουκάτι για ένα επιτόπιο έλεγχο…
δε χρειάζεται, μούφεν φώτοζ. Καραγκιόζ μπερντέ και τους δουλεψαμε όλους...καλά δεν έχουν δράμι μυαλό;
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.796
Κριτικές
18
Like
15.468
Πόντοι
4.546
Λίζα σε ποιο κατάστημα;
Να συμπληρώσω κάτι ακόμα για την Λίζα, δεν το ανέφερα καθόλου, και διαβάζοντας ένα άλλο νήμα μπουρδέλα vs έσκορτ.

Η Λίζα λοιπόν, είναι η ΜΟΝΗ κοπέλα που έχω δει να κάνει ντουζάκι/πλένεται ΑΜΕΣΩΣ μετά το τέλος της συνεδρίας, σε στούντιο τουλάχιστον (σε μασάζ έχεις άλλη ώρα και πας και για άλλο γύρο) . Της το είπα κιόλας ότι μου έκανε εντύπωση, όπως και αυτή μου τόνισε το πόσο καθαρός ήμουν, από την αρχή κιόλας που μπήκε στο δωμάτιο.
Έπρεπε να το αναφέρω.
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
2.731
Κριτικές
11
Like
13.752
Πόντοι
3.246
Προβλέπω μεγάλη ουρά στο ποτάμι στην Κηφισού για τις νέες αφίξεις… Άσια και Άλισα…
Για να δούμε για να δούμε…
Περασμα απο κηφισου 30 ειδα Ντανα και Ασια, Την αλισα δεν την ειδα ηταν στη προηγουμενη βαρδια

Βλεπω ντανα καλη γαμιολα μου φανηκε αλλα ο σκοπος της επισκεψης μου δεν ηταν αυτη, αλλα η Ασια

Ασια, ψευτικες φωτο αλλα αυτο που θα δεις δεν θα σε απογοητευσει , τη βλεπω στο σαλονι με της βυζαρες εξω φυσικοτατες παρακαλω και μπαινω μεσα , Τιμιο γαμησακι, εκανε δε μετανιωσα για την επιλογη μου

Ξυπνησαν οι στουντιαρχες επιτελους και φερνουν βλεπω σε διαφορα στουντιο ανατολικο μπλοκ μακαρι να συνεχισουν ετσι ,
ειχαμε μπουχτισει με αυτες τι λατινες
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.919
Κριτικές
14
Like
3.696
Πόντοι
2.777
Περασμα απο κηφισου 30 ειδα Ντανα και Ασια, Την αλισα δεν την ειδα ηταν στη προηγουμενη βαρδια

Βλεπω ντανα καλη γαμιολα μου φανηκε αλλα ο σκοπος της επισκεψης μου δεν ηταν αυτη, αλλα η Ασια

Ασια, ψευτικες φωτο αλλα αυτο που θα δεις δεν θα σε απογοητευσει , τη βλεπω στο σαλονι με της βυζαρες εξω φυσικοτατες παρακαλω και μπαινω μεσα , Τιμιο γαμησακι, εκανε δε μετανιωσα για την επιλογη μου

Ξυπνησαν οι στουντιαρχες επιτελους και φερνουν βλεπω σε διαφορα στουντιο ανατολικο μπλοκ μακαρι να συνεχισουν ετσι ,
ειχαμε μπουχτισει με αυτες τι λατινες
με φτιάχνει το καυλιάρικο μινιόν με το βύζο, λέω να εμπειρογνωμήσω ρε παίκτη
 

Katourokavlas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
8
Like
2.784
Πόντοι
736
Πω ρε μια κωλαρου

 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom