Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (2 μέλη και 12 επισκέπτες)

stallion

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2009
Μηνύματα
26
Like
88
Πόντοι
0
Περασμα απο κηφισου 30 ειδα Ντανα και Ασια, Την αλισα δεν την ειδα ηταν στη προηγουμενη βαρδια

Βλεπω ντανα καλη γαμιολα μου φανηκε αλλα ο σκοπος της επισκεψης μου δεν ηταν αυτη, αλλα η Ασια

Ασια, ψευτικες φωτο αλλα αυτο που θα δεις δεν θα σε απογοητευσει , τη βλεπω στο σαλονι με της βυζαρες εξω φυσικοτατες παρακαλω και μπαινω μεσα , Τιμιο γαμησακι, εκανε δε μετανιωσα για την επιλογη μου

Ξυπνησαν οι στουντιαρχες επιτελους και φερνουν βλεπω σε διαφορα στουντιο ανατολικο μπλοκ μακαρι να συνεχισουν ετσι ,
ειχαμε μπουχτισει με αυτες τι λατινες
Η συγκεκριμένη αλυσίδα πάντα έφερνε ανατολικό μπλοκ και δεν υπέκυψε στη λατινοαμερικανική λαίλαπα.
Ρισπεκτ και για τα εξτραδακια της (69, ποδολαγνεια, ισπανικη, μασάζ) που προσφέρει δωρεάν, στην τιμή του απλού.
Πρέπει να βρει και άλλους μιμητές!
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
6.960
Κριτικές
18
Like
15.792
Πόντοι
4.546
Η συγκεκριμένη αλυσίδα πάντα έφερνε ανατολικό μπλοκ και δεν υπέκυψε στη λατινοαμερικανική λαίλαπα.
Ρισπεκτ και για τα εξτραδακια της (69, ποδολαγνεια, ισπανικη, μασάζ) που προσφέρει δωρεάν, στην τιμή του απλού.
Πρέπει να βρει και άλλους μιμητές!
Δεν το ήξερα ότι τέτοια εξτραδακια εκεί, μπράβο τους. Κρίμα που δεν με βολεύει να περνάω.
 

stallion

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2009
Μηνύματα
26
Like
88
Πόντοι
0
Δεν το ήξερα ότι τέτοια εξτραδακια εκεί, μπράβο τους. Κρίμα που δεν με βολεύει να περνάω.
Εγω πχ ζητω μασάζ πολλες φορές στα αλλά στουντιο που πάω. Και μου λένε στα 70.
Α.. λέω.. αλλου το δίνουν δωρεάν! Ευχαριστώ πολύ! Και φεύγω!
Μικρά πραγματακια που έπρεπε να κάνουμε όλοι μας δλδ
Ας μη διαμαρτυρόμαστε για τις τιμές μόνο στα ιντερνετς!
 

Jack Bing

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2022
Μηνύματα
526
Like
930
Πόντοι
86
Για Σόνια απο Κροκεών Ηλία Ηλιού ή Βούρβαχη ξέρουμε κάτι;
Ευχαριστώ
 

john32

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2024
Μηνύματα
51
Like
80
Πόντοι
0
Γεια σας γνωρίζεις κάνεις αν δουλεύει κάπου η Ηλεκτρα από Λιοσίων 73
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
2.761
Κριτικές
11
Like
13.918
Πόντοι
3.246

Μεταγραφη :2funny:
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
917
Κριτικές
48
Like
4.768
Πόντοι
2.836

Μεταγραφη :2funny:
μάλιστα, δεν πρόλαβε να δουλέψει και πήγε στα γραφεία. Και την είχα στα υπόψη...
 

8tr13

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2013
Μηνύματα
30
Like
43
Πόντοι
0
Κανένας που να εχει παει πρόσφατα με Lilli S απο dreamplace??
 

Nteminio(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2020
Μηνύματα
21
Κριτικές
29
Like
745
Πόντοι
990
Περασμα απο κηφισου 30 ειδα Ντανα και Ασια, Την αλισα δεν την ειδα ηταν στη προηγουμενη βαρδια

Βλεπω ντανα καλη γαμιολα μου φανηκε αλλα ο σκοπος της επισκεψης μου δεν ηταν αυτη, αλλα η Ασια

Ασια, ψευτικες φωτο αλλα αυτο που θα δεις δεν θα σε απογοητευσει , τη βλεπω στο σαλονι με της βυζαρες εξω φυσικοτατες παρακαλω και μπαινω μεσα , Τιμιο γαμησακι, εκανε δε μετανιωσα για την επιλογη μου

Ξυπνησαν οι στουντιαρχες επιτελους και φερνουν βλεπω σε διαφορα στουντιο ανατολικο μπλοκ μακαρι να συνεχισουν ετσι ,
ειχαμε μπουχτισει με αυτες τι λατινες
Περασμα να δω ασια διοτι διαβασα για βυζαρες φυσικοτατες απτον συναγωνιστη. Εγω προσωπικα δεν ειδα πουθενα βυζαρες, ενα συμπαθητικο χαμογελαστο κοριτσι, που φορουσε σουτιεν με μαξ 2 νουμερο ,παντα κατα την γνωμη μου
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
2.761
Κριτικές
11
Like
13.918
Πόντοι
3.246
Περασμα να δω ασια διοτι διαβασα για βυζαρες φυσικοτατες απτον συναγωνιστη. Εγω προσωπικα δεν ειδα πουθενα βυζαρες, ενα συμπαθητικο χαμογελαστο κοριτσι, που φορουσε σουτιεν με μαξ 2 νουμερο ,παντα κατα την γνωμη μου
Ειναι 2,5 προς 3 και δε βρισκεις ευκολα αδυνατη με τετοιο βυζι φυσικο
εσυ μπορει να εχεις στο μυαλο σου αγελαδισια βυζια οταν λεμε βυζαρες αλλα τεσπα δεν σε παρεξηγω ,
μπηκες στο δωματιο η μονο στο σαλονι την ειδες?
 

bigmountain

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
22 Οκτ 2022
Μηνύματα
3.503
Κριτικές
115
Like
26.441
Πόντοι
27.636
Η Asia έχει τατουαζ τριαντάφυλλο πάνω από το στήθος της;
 

papaphilips

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
21.403
Κριτικές
94
Like
46.718
Πόντοι
17.311
Η Asia έχει τατουαζ τριαντάφυλλο πάνω από το στήθος της;
:cool2:
Excited I See You GIF by Originals

:2funny::2funny::2funny:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom