Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για στούντιο!

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (2 μέλη και 19 επισκέπτες)

Blade77

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
361
Like
432
Πόντοι
21
Τα studio πεθάνανε φίλε. Άντε καμιά πιτσιρίκα νοστιμούλα μόνο περιστασιακά να έχει ενδιαφέρον σε studio. Πλέον η κατάσταση τεντώνεται στα άκρα. Στο ένα άκρο θα υπάρχουν τα call girls και τα vip rooms κανενός καλού στριπτιζάδικου και στο άλλο το χάος.
Ακριβώς έτσι φίλε. Δυστηχώς για εμάς που ζήσαμε άλλες εποχές. Προσωπικά θα το χαρώ να κλείσουν όλα, αφού τόσα χρόνια δεν έχουν δείξει τη παραμικρή διάθεση να συμβιβαστούν με τα οικονομικά δεδομένα της εποχής, αλλά προσπαθούν να μας πουλήσουν φύκια για μεταξωτές κορδέλες.
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
40
Like
6.017
Πόντοι
2.846
Νια σκουπα να τις μαζοξει ολες ρε πουστη μου μπας και ξεκινησουμε απο την αρχη, μας εχουν κανει τα ουμπαλα με αυτες τις βενεζουελο τρεχα γυρευε, πραγματικα ρε παιδια παιζουν με τη νοημοσυνη μας μα ειναι δυνατον αυτα τα πραματα να θελουν να τα γαμησουμε? Αντε να πω να καταλαβω εχουν τετοια γουστα ορισμενοι συμπολιτες μας μην κοροιδευομαστε ομως δεν τις γαμαει κανενας και δεν βλεπουν οτι δεν θα παρουν χρηματα οποτε τι κανουν? Ας τις πανε στα μπουρδελα τουλαχιστον εκει θα εχουν καλυτερη τυχη
 

claimain

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
40
Like
6.017
Πόντοι
2.846
Ακριβώς έτσι φίλε. Δυστηχώς για εμάς που ζήσαμε άλλες εποχές. Προσωπικά θα το χαρώ να κλείσουν όλα, αφού τόσα χρόνια δεν έχουν δείξει τη παραμικρή διάθεση να συμβιβαστούν με τα οικονομικά δεδομένα της εποχής, αλλά προσπαθούν να μας πουλήσουν φύκια για μεταξωτές κορδέλες.
Με το ζόρι οσο δηλαδη και να το ζορισεις ο κατιμάς δεν γινεται χαβιαρη
 
  • Like
Αντιδράσεις: Α-Ω

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.309
Κριτικές
21
Like
9.555
Πόντοι
3.346
Νια σκουπα να τις μαζοξει ολες ρε πουστη μου μπας και ξεκινησουμε απο την αρχη, μας εχουν κανει τα ουμπαλα με αυτες τις βενεζουελο τρεχα γυρευε, πραγματικα ρε παιδια παιζουν με τη νοημοσυνη μας μα ειναι δυνατον αυτα τα πραματα να θελουν να τα γαμησουμε? Αντε να πω να καταλαβω εχουν τετοια γουστα ορισμενοι συμπολιτες μας μην κοροιδευομαστε ομως δεν τις γαμαει κανενας και δεν βλεπουν οτι δεν θα παρουν χρηματα οποτε τι κανουν? Ας τις πανε στα μπουρδελα τουλαχιστον εκει θα εχουν καλυτερη τυχη
Εγώ πάντως τελευταία φορά που πήγα σε στούντιο ήταν για την Αλίνα στους Γερμανούς. Ωραία παρουσία σε σχέση με το μέσο όρο που υπάρχει στην αγορά, όπως επίσης και μέσα στο δωμάτιο. Το χάρηκα μπορώ να πω.
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
896
Κριτικές
48
Like
4.650
Πόντοι
2.836
όταν πρωτοεμφανίστηκε μου είχαν κάνει κλικ οι φωτογραφίες αλλά δεν αξιώθηκα να τη δω από κοντά. Και σιγά-σιγά με το πέρασμα του χρόνου έχασα το ενδιαφέρον μου.
 

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
358
Κριτικές
43
Like
1.765
Πόντοι
1.011
Ωπα ωπα! Να ξερουμε και τι λεμε.Ποιος τιτλος σε καλλιστεια,τι λετε!Μια νορμαλ γκομενα ειναι οπου σε σχεση με τις σαυρες που κυκλοφορουν ειναι σαφως καλυτερη αλλα μη τη θεοποιουμε κιολας.
Καλα οκ σωστος ε..mis studiogirl εστω
 

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
358
Κριτικές
43
Like
1.765
Πόντοι
1.011
Ωπα ωπα! Να ξερουμε και τι λεμε.Ποιος τιτλος σε καλλιστεια,τι λετε!Μια νορμαλ γκομενα ειναι οπου σε σχεση με τις σαυρες που κυκλοφορουν ειναι σαφως καλυτερη αλλα μη τη θεοποιουμε κιολας.
Ναι ενταξει..πανω πολυ απ το μεσο ορο..στο σωμα..ομως δεν ειναι σφικτη..ειναι αρκετα χαλαρη..βρισκεις και καλυερα ακομη κορμια αν το ψαξεις
 

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
358
Κριτικές
43
Like
1.765
Πόντοι
1.011
Την ειχα πετυχει οταν ειχε πρωτοερθει καμια μα καμια σχεση μιλαμε ,
Τελευταια φορα που την ειχα δει δεν ηθελε να την αγγιζεις πουθενα ουτε στα βυζια ουτε στο κωλο λογω των πλαστικων και δε ξαναπατησα

Κριμα παντως για δεδομενα στουντιο ηταν πολυ ομορφη και με ωραιο σωμα τι ηθελε και τα πειραξε ολα?
Αστην εκει που ειναι ετσι οπως εγινε :2funny:
Ποια ειναι η Καρινα που λετε? Δουλευε πριν χρονια βριλησσου?? Θυμαμαι μια λεπτη καλλιγραμμη..ειχε λιγο πλαστικο στηθος αλλα σα συνολο καλη κ μοντελε
 

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
358
Κριτικές
43
Like
1.765
Πόντοι
1.011
δεν ειναι η τζενη η ξινή ρε συ άλλη ειναι αυτη αλλα τεσπα ρε παιδια ημονα με κοβιντ 10 μερες σπιτι σημερα τελειωσα να βγω να παω να γαμησω θελω και δεν βρισκω κατι καλο, λεω και για μαραθωνος μπας και πετυχω πο τα τι εκει περα, φυλης αστο δε παταω σαβουροποιια
Ε οχι κι ετσι..εμενα μια χαρα με αφησε..και περασα ωραια..οκ..εχει καποιους περιορισμους..νομιζω αν σε δει καθαρο ευγενικο και της κανεις..σε αφηνει και περνας καλα, εμενα αυτο το στιγμα μου αφησε..αλλα οκ..βρισκεις και καλυτερες στη περιποιηση τουλαχιστον.
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
2.731
Κριτικές
11
Like
13.752
Πόντοι
3.246
Ποια ειναι η Καρινα που λετε? Δουλευε πριν χρονια βριλησσου?? Θυμαμαι μια λεπτη καλλιγραμμη..ειχε λιγο πλαστικο στηθος αλλα σα συνολο καλη κ μοντελε
Αριστοτελους 6 εχω βαλει και φωτο της πιο πισω
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
896
Κριτικές
48
Like
4.650
Πόντοι
2.836
Αυτή τη στιγμή βάρδια στο Κ4Β το αχτύπητο δίδυμο Πωλίνα "έχω πρόγραμμα μιας ώρας" και Μαλβίνα. Σπεύσατε! Για μεγαλύτερη απόλαυση μπορείτε να τις πάρετε δωμάτιο και τις δυο.
Για όσους άτυχους δεν προλάβουν, θα είναι και αύριο Τετάρτη από 7 μ.μ. και μετά :rockon:
 

Α-Ω

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
5.919
Κριτικές
14
Like
3.696
Πόντοι
2.777
Αυτή τη στιγμή βάρδια στο Κ4Β το αχτύπητο δίδυμο Πωλίνα "έχω πρόγραμμα μιας ώρας" και Μαλβίνα. Σπεύσατε! Για μεγαλύτερη απόλαυση μπορείτε να τις πάρετε δωμάτιο και τις δυο.
Για όσους άτυχους δεν προλάβουν, θα είναι και αύριο Τετάρτη από 7 μ.μ. και μετά :rockon:
θα πάρω αεροπλάνο να έρθω πίσω αμέσως...δε χάνονται τέτοια σχήματα. Και ντουέτο...πωπωπω τι έχει να γίνει. Στα πόσα είναι το δίδυμο για 1 ώρα στον παράδεισο;
 

Revlimit

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Μαρ 2017
Μηνύματα
2.731
Κριτικές
11
Like
13.752
Πόντοι
3.246
Περασμα απο τριγετα να δω αντελ και λινα ,

Λινα εχει παραπανισια κιλα, ηλικια οπως γραφει στη καρτελα δεν θα δειτε το μοντελακι των φωτο , δε περασα δωματιο

Αντελ, χαριτωμενο κοριτσι περασα δωματιο , θελει δουλεια το κοριτσι φαινεται η απειρια της, φιλια δεν εδωσε καθολου, κατευθειαν πηγε
στη πιπα, μου εκανε πιπα λες και εγλυφε παγωτο σπρωξε γλυψε:cheesy: στο σεξ εβαλε λιγο παραπανω gel,
δεν φανηκε να δυσανασχετει καπου σε ολη τη διαρκεια αυτη ,το προσπαθουσε , κοσμο δεν ειχε μονο ενα δωματιο πριν απο μενα ,
πιο πολυ συστηνεται για gfe καταστασεις δεν ειναι για πολλα ζορια
 
Τελευταία τροποποίηση:

stallion

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2009
Μηνύματα
26
Like
88
Πόντοι
0
Ακριβώς έτσι φίλε. Δυστηχώς για εμάς που ζήσαμε άλλες εποχές. Προσωπικά θα το χαρώ να κλείσουν όλα, αφού τόσα χρόνια δεν έχουν δείξει τη παραμικρή διάθεση να συμβιβαστούν με τα οικονομικά δεδομένα της εποχής, αλλά προσπαθούν να μας πουλήσουν φύκια για μεταξωτές κορδέλες.

Περασμα απο τριγετα να δω αντελ και λινα ,

Λινα εχει παραπανισια κιλα, ηλικια οπως γραφει στη καρτελα δεν θα δειτε το μοντελακι των φωτο , δε περασα δωματιο

Αντελ, χαριτωμενο κοριτσι περασα δωματιο , θελει δουλεια το κοριτσι φαινεται η απειρια της, φιλια δεν εδωσε καθολου, κατευθειαν πηγε
στη πιπα, μου εκανε πιπα λες και εγλυφε παγωτο σπρωξε γλυψε:cheesy: στο σεξ εβαλε λιγο παραπανω gel,
δεν φανηκε να δυσανασχετει καπου σε ολη τη διαρκεια αυτη ,το προσπαθουσε , κοσμο δεν ειχε μονο ενα δωματιο πριν απο μενα ,
πιο πολυ συστηνεται για gfe καταστασεις δεν ειναι για πολλα ζορια
Αυτό με τις ψεύτικες φωτός γίνεται μόνο στα Βαλκάνια. Κουτοπόνηρα γίδια, που δεν βλέπουν περα από τη μύτη τους, νομίζουν ότι κοροϊδεύοντας τον κόσμο κερδίζουν περισσότερα.
 

Geronimos44

Νέο Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2024
Μηνύματα
1
Like
2
Πόντοι
0
Γνωρίζει κανείς που βρίσκεται η Ζένια αυτή την περίοδο?
 

koursaros66

Ανώτατος
Εγγρ.
2 Δεκ 2006
Μηνύματα
579
Κριτικές
60
Like
3.530
Πόντοι
10.335
Χθεσινή βόλτα στην Κασσανδρας να δω την Τατιάνα. Πριν πάω μπήκα και στο 4Α που ήταν η Μαλβίνα . Κάθομαι στο σαλόνι μόνος και ακούω την Μαλβίνα να τα χώνει στο τηλέφωνο στον γκόμενο . Μετά από κανένα 5 λεπτού δράματος στο τηλέφωνο αποφασίζει να μας κάνει την τιμή να εμφανιστεί . Παιδιά έμεινα μαλακας με την Κωλαρα της . Αν δεν είχα διαβάσει τις κριτικές σίγουρα θα έμπαινα . Αλλά ειναι μουναρα που βγάζει όμως μια θλίψη στο πρόσωπο. Όπως σηκώθηκα να φύγω την ακούω από το κουζινάκι και λέει « Έτσι και άλλως δεν μου αρέσες» επιδη δεν πέρασα .
Και ποιος της είπε ότι ο πελάτης πρέπει να αρέσει στην πουτανα ; Το ανάποδο ισχύει . Η πουτανα πρέπει να αρέσει στον πελάτη .
Μεγάλο βλήμα τελικά
 

koutavoulias

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.169
Κριτικές
60
Like
19.935
Πόντοι
14.936
Χθεσινή βόλτα στην Κασσανδρας να δω την Τατιάνα. Πριν πάω μπήκα και στο 4Α που ήταν η Μαλβίνα . Κάθομαι στο σαλόνι μόνος και ακούω την Μαλβίνα να τα χώνει στο τηλέφωνο στον γκόμενο . Μετά από κανένα 5 λεπτού δράματος στο τηλέφωνο αποφασίζει να μας κάνει την τιμή να εμφανιστεί . Παιδιά έμεινα μαλακας με την Κωλαρα της . Αν δεν είχα διαβάσει τις κριτικές σίγουρα θα έμπαινα . Αλλά ειναι μουναρα που βγάζει όμως μια θλίψη στο πρόσωπο. Όπως σηκώθηκα να φύγω την ακούω από το κουζινάκι και λέει « Έτσι και άλλως δεν μου αρέσες» επιδη δεν πέρασα .
Και ποιος της είπε ότι ο πελάτης πρέπει να αρέσει στην πουτανα ; Το ανάποδο ισχύει . Η πουτανα πρέπει να αρέσει στον πελάτη .
Μεγάλο βλήμα τελικά
Δεν κανει η κοπελα...
Απλα..
Για την Μαλβινα λεω ετσι?
Τσαμπα λεφτα..
Τουπε,υφος και ιστορια...
Για πιτσιρικαδες τραπερ που σκανε λαμπαδες ισως...
Για traditional πορνους ΠΟΤΕ ΚΑΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ...
Κρεας σε ολα ομως...
Αυτα..
 

Hase

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Αυγ 2023
Μηνύματα
358
Κριτικές
43
Like
1.765
Πόντοι
1.011
Χθεσινή βόλτα στην Κασσανδρας να δω την Τατιάνα. Πριν πάω μπήκα και στο 4Α που ήταν η Μαλβίνα . Κάθομαι στο σαλόνι μόνος και ακούω την Μαλβίνα να τα χώνει στο τηλέφωνο στον γκόμενο . Μετά από κανένα 5 λεπτού δράματος στο τηλέφωνο αποφασίζει να μας κάνει την τιμή να εμφανιστεί . Παιδιά έμεινα μαλακας με την Κωλαρα της . Αν δεν είχα διαβάσει τις κριτικές σίγουρα θα έμπαινα . Αλλά ειναι μουναρα που βγάζει όμως μια θλίψη στο πρόσωπο. Όπως σηκώθηκα να φύγω την ακούω από το κουζινάκι και λέει « Έτσι και άλλως δεν μου αρέσες» επιδη δεν πέρασα .
Και ποιος της είπε ότι ο πελάτης πρέπει να αρέσει στην πουτανα ; Το ανάποδο ισχύει . Η πουτανα πρέπει να αρέσει στον πελάτη .
Μεγάλο βλήμα τελικά
H τατιανα παντως καλη επιλογη ειναι!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom