Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Μπαροτσαρκα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα caenus
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 348
  • Εμφανίσεις 83K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

meleos

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Επιστρέφοντας από επαρχία αργά την νύχτα σταμάτησα στο vromiko στο παλατάκι λιγο πιο πάνω στην γωνία μπήκα στο corner.Κοπέλες 4-5 εντύπωση μου έκαναν 2 μια μικρή 20αρα ίσως και παραπάνω αρκετά ομορφούλα δεν κέρασα, δεν ήταν στο πεδίο μου λόγω διαφοράς ηλικίας. Η άλλη μια σεξουαλική γυναίκα  με όλη την σημασία της λέξης,όμορφο πρόσωπο, ψηλή με καμπυλωτές καμπύλες,στήθος,κολάρα,μπουτάρες έμοιαζε με Ισπανικής καταγωγής. Τελικά είναι Βουλγάρα, αρκετά ευχάριστη,αφησα 100 ευρώ σε δικά μου ποτά και κέρασμα.Πολλά χάλασα βέβαια αλλά βγαίνω σπάνια.Πήρα το τηλέφωνο της με την υπόσχεση ότι θα βρεθούμε εκτός για μπάνιο και ίσως βγει κάτι καλό.
Δεν ζήτησα κάτι άλλο, ίσως να έπρεπε. Κάποιος άλλος μπορεί να είναι πιο τυχερός . ΑΥΤΑ
 

meleos

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Corner.....τι ξέρουμε για αυτό?
Επιστρέφοντας από επαρχία αργά την νύχτα σταμάτησα στο vromiko στο παλατάκι λιγο πιο πάνω στην γωνία μπήκα στο corner.Κοπέλες 4-5 εντύπωση μου έκαναν 2 μια μικρή 20αρα ίσως και παραπάνω αρκετά ομορφούλα δεν κέρασα, δεν ήταν στο πεδίο μου λόγω διαφοράς ηλικίας. Η άλλη μια σεξουαλική γυναίκα  με όλη την σημασία της λέξης,όμορφο πρόσωπο, ψηλή με καμπυλωτές καμπύλες,στήθος,κολάρα,μπουτάρες έμοιαζε με Ισπανικής καταγωγής. Τελικά είναι Βουλγάρα, αρκετά ευχάριστη,αφησα 100 ευρώ σε δικά μου ποτά και κέρασμα.Πολλά χάλασα βέβαια αλλά βγαίνω σπάνια.Πήρα το τηλέφωνο της με την υπόσχεση ότι θα βρεθούμε εκτός για μπάνιο και ίσως βγει κάτι καλό.
Δεν ζήτησα κάτι άλλο, ίσως να έπρεπε. Κάποιος άλλος μπορεί να είναι πιο τυχερός . ΑΥΤΑ
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Πάμε στα μπαράκια....... :rockon: :rockon: :rockon:
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
127
Πόντοι
146
Επιστρέφοντας από επαρχία αργά την νύχτα σταμάτησα στο vromiko στο παλατάκι λιγο πιο πάνω στην γωνία μπήκα στο corner.Κοπέλες 4-5 εντύπωση μου έκαναν 2 μια μικρή 20αρα ίσως και παραπάνω αρκετά ομορφούλα δεν κέρασα, δεν ήταν στο πεδίο μου λόγω διαφοράς ηλικίας. Η άλλη μια σεξουαλική γυναίκα  με όλη την σημασία της λέξης,όμορφο πρόσωπο, ψηλή με καμπυλωτές καμπύλες,στήθος,κολάρα,μπουτάρες έμοιαζε με Ισπανικής καταγωγής. Τελικά είναι Βουλγάρα, αρκετά ευχάριστη,αφησα 100 ευρώ σε δικά μου ποτά και κέρασμα.Πολλά χάλασα βέβαια αλλά βγαίνω σπάνια.Πήρα το τηλέφωνο της με την υπόσχεση ότι θα βρεθούμε εκτός για μπάνιο και ίσως βγει κάτι καλό.
Δεν ζήτησα κάτι άλλο, ίσως να έπρεπε. Κάποιος άλλος μπορεί να είναι πιο τυχερός . ΑΥΤΑ

:S :S :S
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.331
Κριτικές
124
Like
6.430
Πόντοι
5.097
Πέρασμα ξημερώματα Τρίτης κατά τις 01:30 από το ''ΛΑΛΟΥΝΑ''.Μέσα 2 μεσήλικες πιρφόροι κερνούσαν αβέρτα ποτά 2 πουράτζες  :tickedoff: :headbang:.Πρώτη κοπέλα που έρχεται και μου μιλάει η Τάνια,με ξανθό πλατινέ μαλλί και υπέροχες βυζάρες  :tits:(η γνωστή από το ''ΠΙΡΟΥΕΤ'').Της είπα ότι ένας φίλος και μεγάλος μύστης της πιάτσας έχει παράπονα από αυτήν και μου είπε ότι τον περιμένει για να τον αποζημίωσει  :grin: :grin:.Έρχεται μετά μια αδιάφορη πρωτάρα γυφτοειδής γκόμενα η οποία μου είπε ότι δεν γουστάρει μία εκεί μέσα και θέλει να φύγει,αν και δούλευε μόλις πρώτη μέρα  :jerking: :jerking:.Επόμενη μια μελαχροινή ρουμούνα ονόματι άννα με ωραία 2,5αρια βυζιά και πιασήματα.Και αυτή πρωτάρα στην δουλειά αλλά με θετική διάθεση.Καβλαντίσαμε κανα 2ώρο όπου την κέρασα συνολικά 3 ποτά και μετά πήγαμε κάτω όπου μου είπε εξαρχής ότι δεν γαμιέται αλλά εγώ είχα τεράστια ανάγκη την καλτίλα του χώρου και να χουφτώσω την κορμάρα της.Αράξαμε και ξεκινήσαμε με ρομαντικά γλωσσόφιλα και μετά της έβγαλα μπλουζάκι-σουτιέν και έγλειφα τα βυζιά της.Μετά ανέβηκε πάνω μου και έκανε χορό όπως στα στριπτητζάδικα και με κάβλωσε απίστευτα  :erection: :erection:.Της είπα να μου κάνει ένα τσιμπούκι αλλά αρνήθηκε  :tickedoff: :headbang: και συνέχισα να γλείφω τα βυζιά της και να της δαχτυλιάζω το μουνί.Αφού είδα ότι δεν πρόκειται να κάνει κάτι παραπάνω την παρατάω εκεί και σηκόνομαι και φεύγω  :2funny: :2funny:.Πήγα κατευθείαν Φυλής όπου έκανα πολύ καλή κατάθεση  :grin: :grin:.Θα επανέλθω στο εν λόγω κωλόμπαρο,αλλά την επόμενη φορά θα πάρω μια πουράτζα για ακόμη μεγαλύτερη καλτίλα.Από τιμές το αντρικό σπέσιαλ έχει 10 ευρώ,10 ευρώ το γυναικείο και 50 ευρώ για να κατέβεις κάτω όπου έκατσα χαλαρά ένα μισάωρο (κάτι σαν πριβέ σε στριπ δηλαδή)
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.331
Κριτικές
124
Like
6.430
Πόντοι
5.097
Περασμα χθες κατά τις 02:00 από το ''ΛΑΛΟΥΝΙΑ'' στην Ηλιούπολη μετά τις κατατοπιστικές οδηγίες του μύστη juliani  :rockon: :rockon: :hi:.Στο μαγαζί εκείνη την ώρα ήταν μόνο 2 γυναίκες και 4 μεσήλικες πιρφόροι οι οποίοι τις είχαν καπαρώσει και κερνούσαν αβέρτα  :tickedoff: :headbang:.Το μαγαζί μου φάνηκε αρκετά μικρό,ζήτησα μπύρα και είδα την μπαργούμαν να φεύγει από το μαγαζί και να πετάγεται μέχρι το περίπτερο απέναντι να μου πάρει  :grin: :grin:.Μουσική βαριά ρεμπέτικα,φουλ κάπνα, μια ρομαντική μπόχα και πολλά άδεια μπουκάλια από ποτά τα οποία είχαν τελειώσει και δεν ήρθαν ποτέ καινούρια  :S :S.Ευτυχώς μετά από κανα μισάωρο φεύγουν οι 2 πιρφόροι και η μία κωλομπαρού έρχεται σε μένα.Ήταν μια ελληνίδα πουράτζα με τεράστια 5αρια βυζιά  :o :o,την έλεγαν αθηνά και αφού την κέρασα ένα ποτό μου έδωσε κάποιες πληροφορίες για το μαγαζί.Εν τω μεταξύ ζήτησα ένα τζιν και μου είπαν είχε τελειώσει,ζητάω ένα ουίσκι και μου λέει έχουμε μόνο τζόνι  :orchestra:,τέλος πάντων λέω βάλε ένα για την καλτίλα  :grin: :grin:.Τρελή μπόμπα φυσικά,μόνο για σκληρούς κωλαμπαράδες  :rockon: :rockon:.Η ελληνίδα πουράτζα μου είπε πως η ίδια είναι μόνο για ποτά και καβλάντα  :tickedoff: :headbang: και πως αν ήθελα εξτρά υπηρεσίες  :pipa1: :zfuck: :fuck2: έπρεπε να έρθω μια άλλη μέρα όπου θα δούλευαν μια άλλη ελληνίδα πουράτζα και μια αλβανέζα που τις προσφέρουν  :orchestra:.Γενικά Κυριακή οι πιο πολλές κοπέλες κάνουν ρεπό οπότε είναι μια μέρα που πρέπει να αποφεύγεται στο μαγαζί.Ήπια το πετρελαιάκι μου και αποχώρησα αλλά θα επανέλθω για κανα καλτ σκηνικό μιας και το μαγαζί μου έβγαλε κάτι πολύ ρομαντικό όπως και η περιοχή φυσικά η οποία είναι πολύ ήσυχη και θυμίζει κάπως επαρχία  :hi:.
 
OP
OP
caenus

caenus

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
Μετα απο καιρό θα δώσω μια συνοπτικη εικονα  για τις τσαρκες της λυκοπαρεας.

ΣΚΑΡΑΒΑΙΟΣ το μαγαζί ο Νικολας το εχει γεμισει ρουμουνακια (διψασμένες για χορηγους μακρια) , ρωσιδακια με την καραμπινα 1 αντε 2 ουκρανακια, 2 - 3 βουλγαρακια . Φυσικα στο μαγαζι για εμας τους γερολυκους υπαρχουν και ευχαριστες          εκπλήξεις- ευκαιριες.
              η μουσικη εχει γινει μαλακια , πρεπει ο dj να αυτοκτονησει για την μουσική που παιζει. Το κεφι που γινοταν παλια δεν υπαρχει.
         
 
OP
OP
caenus

caenus

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
  ΠΛΑΤΕΙΑ ΚΑΛΟΓΗΡΩΝ - (Δεν θυμαμαι το ονομα) 
                    πηγαμε 3 φορες . καλά μουνια  Ρωσιδακια, γυφτο-ρουμανακια, ελληνακια , μια αρχιμουναρα μπαργουμαν .
                    ψαρεψα με την πρωτη για εξω , ο dj παιζει οτι ζητας , καλο χαμουρεμα , καλες καβατζες . και οχι πολυ αρπακτικα!!!
 
OP
OP
caenus

caenus

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
    ΟΙΣΤΡΟΣ-ΜΙΧΑΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ
                  Ωραια μουνακια, milfakia,μικρουλια (ολες οι εθνοτητες)  αλλα το μαγαζι εχει μια μπαρα γυρω γυρω που δυσκολευει το χαμουρεμα !
                    Οχι πολυ διψασμενα , μουσικη οτι ζητησεις , γενικα καλη εικόνα.
                      Θα ξαναπάμε ειναι σιγουρο.
 
OP
OP
caenus

caenus

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
        ενα βραδυ μάγκες πηγαιναμε για ΚΑΒΟ.
        παρκαρουμε λοιπον στο χιλτον και οπως παμε βλεπω το ΦΩΣ (LIBIDO ) . Λεμε καλησπερα στην πορτα . εισοδο ? οχι βεβαια απαντανε.
        Κατεβαινουμε τρεις αγριολυκοι και μετα απο τρεις ωρες φυγαμε απο το μαγαζι τρελλαμένοι.
        Αδέλφια τι μουναρες ηταν αυτες . Παιξαμε με 3 . χορευανε στην πιστα που ηταν διπλα. Μου αρεσε οτι το μαγαζι μα κερασε 5 γυρους μπύρες.
        Τα πιασαμε ολα , Α ΕΘΝΙΚΗ τα μουνια (ΟΥΚΡΑΝΙΑ,ΜΟΛΔΑΒΙΑ,ΡΩΣΙΑ,ΡΟΥΜΑΝΙΑ).
        Τα μουνια επιναν απο τις δικες μας μπυρες. Το μυστικο στα μαγαζια αυτα πάμε καθημερινες και μετα την 1. Να τις εχουν ποτισει αλλοι να εχουν καβλωσει με τους χωρους, Μετα τις απολαμβανεις ...!!!
 
OP
OP
caenus

caenus

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
    ΠΑΛΙΟ ΣΤΡΙΠ ΣΤΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙ (ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΟ ΝΕΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ)
          Το ηξερε ενας απο την παρεα . Ψευτοκωλόμπαρο με 3 μέσα Γ εθνικης . Το μαγαζι ειναι ομορφο . Πάνε και ζευγάρια . Μουσική οτι ζητήσεις.
          Αν πάρει και 4 μουνο- μεταγραφές ο Γιωργος τοτε θα γίνει το απολυτο στέκι για after -τελειωμα!
 

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
libido...το ειχα δει κλειστο....ξερεις κανεις αν ξανανοιξε;;;
 

nikos00072

Νέο Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2016
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
το απολυτο τιποτα, τι εγινε ρε παιδια;;;;. πλεον δεν θα τα λεμε κωλομπαρα αλλα μπαρ για κουβεντουλα. περασα αυτές τις ημερες από ΛΙΛΗ - ΜΑΣΚΑ- ΛΑΙΒ- ΚΟΥΑΝΤΡΟ-ΚΟΡΝΕΡ η κοπελες απόμακρες και χωρις διαθεση για τιποτε, μονο το ΠΙΡΟΥΕΤ ειχε τις γνωστες κορασιδες που προσφερουν τα παντα και σε καλες τιμες πλεον. παει χαλασε η νυχτα χαθηκαν η παλιες καλες κοπελες που περνούσαμε καλα
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.091
Πόντοι
20.605
παιδες γιατί δεν υπάρχει κατάλογος με κωλομπαρα να γραψουμε κριτικές/να ενημερωθουμε ?
 

xwris taboo

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2013
Μηνύματα
221
Κριτικές
2
Like
148
Πόντοι
1
Γενικά μήπως θα ήταν καλό να είχαμε μια λιστούλα με τα κωλόμπαρα (διευθύνσεις κτλ) έτσι ώστε να μπορεί κάποιος να βρει εύκολα αυτό που ψάχνει??
Και όπως λέει και ο προλαλλήσας rigomortis κριτικές για το κάθε ένα.
 

giorgos.asim

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2018
Μηνύματα
6
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
0
Από Σκαραβαίο έχει περάσει κανείς συναγωνιστής τελευταία??
 

xwris taboo

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2013
Μηνύματα
221
Κριτικές
2
Like
148
Πόντοι
1
Καλησπέρα στους συναγωνιστές μπαρόβιους (όπως δείχνει έχουμε μείνει λίγοι)
Πρόσφατη επίσκεψη καθημερινή γύρω στις 1 στην pub 65.
H καλτίλα και η παρακμή στο μεγαλείο τους.
Κορασίδες 4 μαζί με τη μπαργούμαν με μέσο όρο ηλικίας περασμένα σίγουρα τα πρώτα ήντα ίσως και τα δεύτερα.
Από εμφάνιση όλες πολύ κάτω του μετρίου.
Αφού πήγα είπα να κάτσω έτσι για την καυλα ρε γαμώτο και να πιω μια μπύρα (για ποιότητα ποτών δεν έχω άποψη)
Παραγγέλνω τη μπυρίτσα μου και μου έρχεται σε κουτί  Banging Head Against a Wall Banging Head Against a Wall Banging Head Against a Wall Banging Head Against a Wall
Τέσπα το προσπερνάω και κάθομαι ακούγωντας τα σκυλάδικα να μου παίρνουν το κεφάλι
Ως βολικός άνθρωπος δεν πτοουμαι ούτε από αυτό και εξακολουθώ να παραμένω.
Σκάει η μια εκ των κορασίδων και μετά από λίγο μπλα μπλα (ήθελα και κουβέντα ο μαλάκας πανάθεμα με) ζητάει ποτό το οποίο το κερνάω.
Για να μη σας πολυζαλίζω αφού δεν υπάρχει τπτ το αξιομνημόνευτο στο τρίτο ποτό είχε ήδη αρχίσει να μου χαιδεύει τον πέοντα και στο τέταρτο είχε ανοιξει παντελόνι και είχε περάσει χέρι από μέσα.
Αφού κατάλαβε ότι πέμπτο δε θα υπάρξει (με τόσα πήγαινα σε μασάζ και μου τον έπαιζε κάποια πολύ πιο εμφανίσιμη) μου έριξε το μαγικό "πιάστηκε το χέρι μου" (η αλήθεια είναι ότι γενικά αργώ να τελειώσω και ειδικά αν έχω πιει και λιγάκι έχω τον άχυστο) και σταμάτησε.
Γενικά μια εμπειρία ακόμα στο ημερολόγιο που δε θα τη θυμάμαι για κανένα λόγο.
 

jil2

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2009
Μηνύματα
16
Like
8
Πόντοι
0
Αντωνια απο κωλομπαρο ....παλια οδου σπετσων Κυψελη δουλευει Μουρια πλατεια Γκυζη σουβλατζιδικο αλλα και σπιτι της εκει κοντα ......περνει πιπες
 
  • Like
Αντιδράσεις: koleou

BOMBAS21

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2016
Μηνύματα
206
Like
228
Πόντοι
21
Πριν μια βδομαδα περιπου περασα απ το pub65 στην κεφαλληνιας. Εκει υπηρχε μια Δωρα κοντουλα με βυζαρες και κολαρακι για παταριες που με 2-3 ποτα (νερα) στον αρπαζε κατευθειαν στο στομα. Ρωτησα την Μανταμ Κατερινα και μου το παιζε κινεζα. Μηπως πηρε μεταγραφη σε κανα αλλο ιδρυμα? Αν γνωριζει καποιος ας ενημερωσει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom