Νέα

Ημερήσια ενημέρωση για Μπαροτσαρκα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα caenus
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 348
  • Εμφανίσεις 83K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

cptn_mac

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαΐ 2006
Μηνύματα
2.440
Κριτικές
37
Like
113
Πόντοι
4.837
Ερώτηση προς γνώστες: περνώντας χτες από τη Ναυάρχου Νικοδήμου με το αυτοκίνητο πρατήρησα ένα pub-bar El Greco που φαινόταν κωλόμπαρο, μέσα ήταν ένα εμφανίσιμο τεμάχιο με τζιν σορτσάκι. Το έχει κανείς υπόψη του;
 

yannisb

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2007
Μηνύματα
53
Κριτικές
2
Like
83
Πόντοι
0
Pub 65 συντεταγμένες ;
Ευχαριστω
Είναι στην Πιπίνου,ανάμεσα 28ης Οκτωβρίου και 3ης Σεπτεμβρίου.
Έχει καβάντζα, αλλά δεν νομίζω να παίζει fuck2 ή pipa1 pipa2.
Βέβαια η καβάτζα παλιότερα ήταν μεγαλύτερη και ένα μέρος της το έχουν κλείσει σαν να έχουν κάνει δωματιάκι, αλλά καμία δεν ήξερε να μου πει τι παίζει εκεί. Ξέρει κανείς συναγωνιστής;
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.331
Κριτικές
124
Like
6.430
Πόντοι
5.097
Είναι στην Πιπίνου,ανάμεσα 28ης Οκτωβρίου και 3ης Σεπτεμβρίου.
Έχει καβάντζα, αλλά δεν νομίζω να παίζει fuck2 ή pipa1 pipa2.
Βέβαια η καβάτζα παλιότερα ήταν μεγαλύτερη και ένα μέρος της το έχουν κλείσει σαν να έχουν κάνει δωματιάκι, αλλά καμία δεν ήξερε να μου πει τι παίζει εκεί. Ξέρει κανείς συναγωνιστής;

Δεν νομίζω ότι κατάλαβες για που λέω  :jerking: :jerking:.Κεφαλληνίας 65 είναι αυτό το καλτ κωλομπράκι,λίγο πριν το τέλος της Γ'ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ παρκάρεις και το βρίσκεις στ'αριστερά σου :sunglasses: :sunglasses:
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
127
Πόντοι
146
[sup][/sup]Πριν από λίγο μπαρότσαρκα με το '' μαύρο πρόβατο'' KJ ....

πρώτη στάση το '' planet'' στους αμπελόκηπους, που προς έκπληξη ήταν κλειστό.

συνέχεια εντελώς τυχαία μπήκαμε στο '' TEST ME'' στη Βικτώρια, μια τρύπα και μισή, με γεμάτο άντρες και 2 τράβελους στο μαγαζί, καταλάβαμε πως είναι για δροσερά αγόρια και την κάναμε στο επόμενο λεπτό.

επόμενος σταθμός PUB65, μικρός χώρος με λίγους πελάτες, 1 καλτ τύπος και αλλοι δυο μοναχικοί που πίνανε το ποτάκι τους, από προσωπικό, μια ωραία ξανθιά μουνάρα για τα γούστα μου, μια άλλη μέτρια μελαχρινή γυρω στα 32 και μια γερασμένη 50+.
Έρχεται η μελαχρινή η Σοφία, κάθεται δίπλα μου, αφου ειπαμε ο,τι ηταν να πουμε, κανει μια μαλακια με το ποτό μου, και με τσαντίζει από μεσα μου, της το ειπα, πήγε να κουκουλώσει, μου ειπε πως ειναι απο Πελοπόννησο ( μαλλον ρουμανια), για να με ηρεμίσει άρχιζε να μου χαϊδεύει τον πούτσο και να με μαλάζει εντός παντελονιού, την έδιωξα με τρόπο. Ο KJ απασχολημένος με την μεγάλη κοπέλα στον καναπέ. Πίνουμε το ποτό και την κάνουμε ...

τελευταία στάση και ίσως η καλύτερη, ήταν ενα υπερυψομενο στην Αγιου Μελετιου,δεν θυμάμαι το όνομα, μια Γαλλικη ονομασια ειχε, εκει ο χώρος ήταν καλύτερος,  πιο ανετος, με ωραία λαϊκιά μουσική, και κοπέλες όλων των ηλικιων, ειχε 3 πιτσιρίκες με τις οποίες αναλωθήκαμε και κατι άλλες πιο μεγάλες που ηταν απασχολημένες με πιο μεγάλους.
Ιωάννα η πρωτη Ελληνίδα ετων 22 στην παρεα του KJ, και μια άλλη κοπελίτσα ετων 21 φοιτήτρια ( και οντως λεω από μεσα μου τι δουλεια εχει μια τετοια κοπελα εδω) σε μενα, αναλωθήκαμε στο έτσι .. ωσπου αφου έφυγε αυτη, μου ήρθε μια ρουμανα 24 χρονων ονόματι Πετρουλα, με πιασίματα γκομενα, μια χαρα ήταν, μενουμε και κοντα, αρχίσαν τα παιχνίδια και συνεχίστηκε στο έτσι το πράγμα, αφου έφυγαν οι κοπέλες ήπιαμε τα ποτάκια μας και φύγαμε.

αυτά τα λίγα ...
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
Μικρέ "μαύρο πρόβατο" εννοείς αυτόν που σε βάζει να στέλνεις πμ σε CG...? Που βρίζει τους πάντες...? Που του μιλήσαμε με τον καλύτερο τρόπο σε συνάντηση στην Φυλής...? Που ανέβαζε ψεύτικες κριτικές? Που έκλεβε ενημέρωση? Που ανέβαζε φωτό από το Facebook για δικές του? Που του είπαμε να συμπεριφέρεται καλύτερα και έκανε 2 κλώνους και έβριζε εμένα τον αμτζίκ κτλ;
Ξέρεις ότι σε συμπαθώ...σε έχω υποστηρίξει (ξέρεις πότε και που)....ΠΆΡΤΟ ΑΛΛΙΏΣ......... :sunglasses:
Μόνος του έγινε "μαύρο πρόβατο"...είχαμε όλη την καλή διάθεση,αλλά ο φιλαράκος σου δεν βάζει μυαλό...... :boff:
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
127
Πόντοι
146
Μικρέ "μαύρο πρόβατο" εννοείς αυτόν που σε βάζει να στέλνεις πμ σε CG...? Που βρίζει τους πάντες...? Που του μιλήσαμε με τον καλύτερο τρόπο σε συνάντηση στην Φυλής...? Που ανέβαζε ψεύτικες κριτικές? Που έκλεβε ενημέρωση? Που ανέβαζε φωτό από το Facebook για δικές του? Που του είπαμε να συμπεριφέρεται καλύτερα και έκανε 2 κλώνους και έβριζε εμένα τον αμτζίκ κτλ;
Ξέρεις ότι σε συμπαθώ...σε έχω υποστηρίξει (ξέρεις πότε και που)....ΠΆΡΤΟ ΑΛΛΙΏΣ......... :sunglasses:
Μόνος του έγινε "μαύρο πρόβατο"...είχαμε όλη την καλή διάθεση,αλλά ο φιλαράκος σου δεν βάζει μυαλό...... :boff:

χαλάρωσε billy, μεταξύ σοβαρού και αστείου το έγραψα το '' μαυρο προβατο'', πιο πολυ για αστείο ... αυτά που έκανε ειναι δικά του θέματα, αν θελει να τα καταλάβει, μπορει να φταιει και το νεαρο της ηλικιας του, παντως εγω από την πλευρά μου δεν εχω να χωρίσω τιποτα με κανεναν σας. :)
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
189
Πόντοι
3.090
χαλάρωσε billy, μεταξύ σοβαρού και αστείου το έγραψα το '' μαυρο προβατο'', πιο πολυ για αστείο ...
Δεκτή η εξήγηση σου,καμία δικαιολογία για την όλη συμπεριφορά του... Το κλείνω εδώ,ελπίζω να μην χρειαστεί να επανέλθουμε σε παρελθοντικές καταστάσεις... :)
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
127
Πόντοι
146
Δεκτή η εξήγηση σου,καμία δικαιολογία για την όλη συμπεριφορά του... Το κλείνω εδώ,ελπίζω να μην χρειαστεί να επανέλθουμε σε παρελθοντικές καταστάσεις... :)

αυτο ειναι στα χερια αλλου
 

koleou

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2006
Μηνύματα
631
Κριτικές
9
Like
229
Πόντοι
26
Kαλησπερα μια μεγαλη ενημερωση εδω και 1 μηνα σε οτι εχω παει,εχουμε και λεμε....PUB PIROUETTE oδοs Ιθακηs ειναι λιγο φαρμακειο 10 ευρω το απλο ,20 το διπλο,50 και βαλε στην καβατζα :pipa1: :knockinb:.Ολα τα λεφτα η Τανια η Ουκρανη με τα 4αρια :tits: απο PUB Χαλαρα.......Επομενο Χαλαρα στο Περιστερι 10 το απλο 20 to διπλο 50 και καβατζα εδω και να μην κερασειs ποτο θα εχειs μαζικη επιθεση.PUB CONNECTION oδοs Kυμηs καθετοs στην Αχαρνων το μοναδικο με 3 ευρω η δικια σου μπυρα μονο 2 γυναικεs μεσα 6 ευρω το κερασμα το απλο Η Καμελια χοντρουλα με 4αρια :tits: στον  :cum: α΄΄α πεταει ολο μαλακιεs....PUB Πριγκηπαs μην περιμενετε εμφανιση αλλα ακομα και 5 ευρω κερασμα τηs κανετε οτι θελετε  :cum:εκτοs απο  :pipa1: :knockinb: ανεβαινουν οι τιμεs....Pub Playboy ποιο ωραιεs απο Πριγκηπα ειδικα σε σωματα 5 ευρω το απλο, 10 διπλο ,και κατι μου ειπε η Μαριζα απο Βενεζουελα για εκτοs με 50 ευρω.PUB Kεφαλληνιαs γωνιακο μαγαζι δεν θυμαμαι ονομα ,το εχει ο Χρηστοs, παρακμη μονο μια μαυρουλα αξιζει, 5 ευρω το απλο ποτο....Συναγωνιστεs επειδη χρημα δεν υπαρχει καλο ειναι να γραφουμε που υπαρχουν φτηνα κερασματα.....με 5-6 ευρω να κανουμε το κεφι μαs.Aπο strip και pub me 5 euro αξιζουν Πριγκηπαs,PLAYBOY,Mousses 5 ευρω ο χοροs oπωs το ιδιο και στο Lolita's Strip Show .Καθε πληροφορια απο καποιον αλλον καλο θα μαs κανει.... :dancing:
 

Roumanolagnos1313

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2013
Μηνύματα
6.346
Κριτικές
78
Like
127
Πόντοι
146
Kαλησπερα μια μεγαλη ενημερωση εδω και 1 μηνα σε οτι εχω παει,εχουμε και λεμε....PUB PIROUETTE oδοs Ιθακηs ειναι λιγο φαρμακειο 10 ευρω το απλο ,20 το διπλο,50 και βαλε στην καβατζα :pipa1: :knockinb:.Ολα τα λεφτα η Τανια η Ουκρανη με τα 4αρια :tits: απο PUB Χαλαρα.......Επομενο Χαλαρα στο Περιστερι 10 το απλο 20 to διπλο 50 και καβατζα εδω και να μην κερασειs ποτο θα εχειs μαζικη επιθεση.PUB CONNECTION oδοs Kυμηs καθετοs στην Αχαρνων το μοναδικο με 3 ευρω η δικια σου μπυρα μονο 2 γυναικεs μεσα 6 ευρω το κερασμα το απλο Η Καμελια χοντρουλα με 4αρια :tits: στον  :cum: α΄΄α πεταει ολο μαλακιεs....PUB Πριγκηπαs μην περιμενετε εμφανιση αλλα ακομα και 5 ευρω κερασμα τηs κανετε οτι θελετε  :cum:εκτοs απο  :pipa1: :knockinb: ανεβαινουν οι τιμεs....Pub Playboy ποιο ωραιεs απο Πριγκηπα ειδικα σε σωματα 5 ευρω το απλο, 10 διπλο ,και κατι μου ειπε η Μαριζα απο Βενεζουελα για εκτοs με 50 ευρω.PUB Kεφαλληνιαs γωνιακο μαγαζι δεν θυμαμαι ονομα ,το εχει ο Χρηστοs, παρακμη μονο μια μαυρουλα αξιζει, 5 ευρω το απλο ποτο....Συναγωνιστεs επειδη χρημα δεν υπαρχει καλο ειναι να γραφουμε που υπαρχουν φτηνα κερασματα.....με 5-6 ευρω να κανουμε το κεφι μαs.Aπο strip και pub me 5 euro αξιζουν Πριγκηπαs,PLAYBOY,Mousses 5 ευρω ο χοροs oπωs το ιδιο και στο Lolita's Strip Show .Καθε πληροφορια απο καποιον αλλον καλο θα μαs κανει.... :dancing:

ωραίος παίχτη ... το pub playboy που είναι??
 

koleou

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2006
Μηνύματα
631
Κριτικές
9
Like
229
Πόντοι
26
Kερατσινι Λεωφοροs Δημοκρατιαs.....
 

koleou

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2006
Μηνύματα
631
Κριτικές
9
Like
229
Πόντοι
26
Κανενα νεο κανειs.....
 

xebarcos

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2006
Μηνύματα
127
Like
6
Πόντοι
1
Πρόσφατο πέρασμα από akimbo στη Δάφνη. Καμιά 10αριά κοπέλες είχε από αδιάφορες έως 2-3 καλές. Κέρασα μια βουλγάρα 27 χρονών εμφανίσιμη αλλά πρωτάρα, το έκανε μάλλον αγγαρεία και η παρέα της ήταν μούφα (το περίμενα-μαλακία μου). Βασικά δεν μου ήρθαν και καμία εκτός από αυτή 2 φορές και μια άλλη γνωστή για την οποία θα μιλήσω στη συνέχεια. Οι άλλες ήταν είτε γύρω από 2 μπαρμπάδες χορήγους ή στα τραπέζια μόνες τους. Κυκλική μπάρα στο κέντρο, όσο ήμουνα δεν είδα κάτι περίεργο στις πιο σκοτεινές γωνίες , φαίνεται λίγάκι πιο "κόσμιο" δηλ. στον επισκέπτη.

Τέλοσπάντων στη συνέχεια μου ήρθε μια μαυρομάλλα αλβανίδα στα 30λίγο που την ήξερα από άλλο κωλόμπαρο που δούλευε και με θυμήθηκε, την θυμήθηκα. Την κέρασα 2 ποτά και λέγαμε τα παλιά σε πιο στενή επαφή. Το μαγαζί έκλεινε και μου λέει δεν το συνεχίζουμε σε ένα club εδώ κοντά. Δεν έχω όμως πάνω μου λεφτά της λέω. Δεν πειράζει έχω εγώ, λέει. Δεν είχα αμάξι μαζί μου μπαίνουμε σε ένα ταξί και πάμε. Φτάνουμε μπαίνουμε, εκεί ντράπηκα λίγο και λέω ξέρεις που έχει τράπεζα να βγάλω; Το φιλαράκι που έχει το μαγαζί μου λέει θα σε πετάξει εδώ πιο πάνω να βγάλεις. Με πάει λοιπόν ένας τύπος που μου θύμισε στην όψη τον θεό Τάκμαν σε 17 χρόνια (άσχετο), βγάζω και επιστρέφουμε. Άρχίζει λοιπόν η κυρία εκεί να παραγγέλνει μπύρες, σφηνάκια, τσιγάρα κλπ ενώ με είχε από κοντά με φιλιά, χουφτώματα, άρχισα να τη μυρίζομαι έστω και αργά τη δουλεία, όσο αυτή με καθησύχαζε θα πάμε σπίτι της μετά και τέτοια σιρόπια. Μου λέει κάποια στιγμή να πληρώσω τα ως τώρα ποτά, πληρώνω κάτι υπερβολικό και οκ λέω πάμε να φύγουμε τώρα. Εκείνη άρχισε τα κουφά να ζητάει να κεράσω τις σερβιτόρες, τον ιδιοκτήτη, πάλι εκείνη. Της το ξεκόβω και αφού δεν άλλαζε βιολί λέω θα σε περιμένω έξω. Μου άρχισε δικαιολογίες του κώλου, έγινε παρεξήγηση φύγε να καθαρίσω εγώ. Βγαίνω και σε λίγα λεπτά ξαναμπαίνω,  μίλαγε με άλλους σα να μη συμβαίνει τπτ, σκαλίζω το κινητό της να το μάθω, της το σφυρίζουν, φωνάζει μια αλβανόφατσα στη γλώσσα της και του μίλαγε δυνατά, λέω ας την κάνω με ελαφρά. Βγαίνω, έρχεται από πίσω μου με τον βλάκα πιο μακριά να με φοβίσει και καλά και μου ζήταγε το λόγο. Την ξεμπλέκω από πάνω μου και φεύγω από κεί.

Τις επόμενες μέρες της ζήτησα από τηλεφώνου να μου δώσει πίσω κάποια από αυτά που μου έφαγε και έδωσα σαν ηλίθιος, άρχισε ναι κάποια στιγμή, δεν έχω τώρα (ποτέ δηλ. , σιγά μη μου τα τύλιγε και με φιόγκο), αν μου ξηγιόταν πιο τίμια δε θα με πείραζε αλλά να μου τα φάει έτσι εύκολα και μάλιστα εκτός μαγαζιού, πόνεσε λίγο… Αν και από ότι διαισθάνομαι μάλλον σύστημα το έχει η κυρία γιατί μιλημένοι αποδεικνύονται και στο club.

ΟΚ μετά από 2 χρόνια στα μπαράκια είναι η 3η φόλα που τρώω, παθήματα-μαθήματα, πάντα υπάρχει ο κίνδυνος να την πατήσεις σαν πρωτάρης γιατί το μυαλό δεν σκέφτεται καθαρά άμα παίζουν γυναίκες γύρω. Προς γνώση και συμμόρφωση όσων συναγωνιστών το επιθυμούν. Εγώ πάλι ξενέρωσα με αυτά και θα απέχω για κάμποσο :(. Και βασικά έχω την εντύπωση κάπου έχω διαβάσει εδώ μέσα παρόμοια ιστορία...
 

sete

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2006
Μηνύματα
108
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
1
εξοδος τριτη 29/7 σε πιρουετ και χαλαρα.
Πιρουετ: ανρικο ποτο 5,γυναικειο 10 και 20.
ροστερ: 3+1 μεσα απο τη μπαρα (αφεντικινα υπευθηνη καταστηματος κατι τετοιο)
Ινα ξανθια milf με πιασιματα και 3αρια :tits: δουλευε στο RIP ΚΑΤΕΡΙΝΑ(οδος τροιας) εκατσε μαζι μου
Τατιανα η τανια η γνωστη με τα ΜΕΓΑΛΑ!!!!!!! :tits: εκατσε με τον ξαδελφο
1 Πολωνεζα δεν θυμαμαι ονομα
Κοσμος: μολις φτασαμε αποχωρουσαν 2 συναγωνιστες και μετα απο κανα 30λεπτο ηρθε ετερος συναγωνιστης και ενας παππους.
Χωρος: μικρος με 2 τραπεζια και πολυθρονοκαναπεδες στεναχωρα γενικα και 5-6 σκαμπο στη μπαρα.καβτζα στο αλλο μισο του μαγαζιου.
Υπηρεσιες Σαλονοτραπεζαριας:γλωσσοφιλα χουφτωματα δαχτυλιασματα full κομπλε.
Υπηρεσιες Καβατζας:Ινα ολα με καποτα δεν κανει πρωκτικο δεν τις αρεσει και ποναει(λεγομενα τις Ινας)
                  Τανια δεν ρωτισα και δεν ξερω
                  η Πολωνεζα δεν ρωτισα δεν ξερω αλλα μου εκανε εντυπωση η αμφιεση της... βερμουδα τζιν κλειστο T-shirt και flat σανδαλακια λες και παει για ψωνια supermarket, μπορει να ειχε περιοδο... :grin:
καβατζα δεν περασαμε δεν γουσταραμε.
Τα κοριτσια βλεπουν και το site η καποιος τους λεει τι γραφετε εδω μεσα, γνωριζαν αρκετα.
ζητανε τηλ για τα περαιτερω: που χαθηκες κλπ κλπ κλπ  :jerking:
Γενικα το μαγαζι εινε φαρμακειο και για καβατζα οπου σε πιασουν (μεχρι και για 180αρια εχουν δωσει καποιοι οπως ειπαν οι κοπελες)
Επομενος σταθμος: Χαλαρα
Χαλαρα: αντρικο 5, γυναικειο 10 και 20
Ροστερ: 5+1 μεσα απο τη μπαρα.
1 ξανθια milf ονομα δεν ξερω, καλο σωματακι λιγο σκληρο προσωπο οσο προλαβα να δω
1 μελαχροινη milf ονομα δεν ξερω δεν μου αρεσε καθολου εκατσε λιγο με τον ξαδελφο και την ετζασε                                
Ευα μελαχροινη, αν ακουσα καλα που την φωναξανε καμια 25χρονων κατι με χαλασε πανω της οσο προλαβα να δω
Ελβιρα η γνωστη Πολωνεζα κουλουρτζου με το τατοο στο δεξι μπρατσο, εκατσε με ξαδελφο
Αλβανιδα 30αρα μικροκαμωμενη μελαχροινη ονομα δεν θυμαμαι(δουλευε στο μασκα 3ης σεπτεμβριου φοραγε στολη νοσοκομας αν θυμαται κανειςμε γνωρισε απο κει)κατσαμε μαζι
Χωρος: μεγαλο μαγαζι, δεξια και βαθος μπαρα με καμια 10αρια σκαμπο σε σχημα Γ απεναντι μικρο πασο με 3-4 σκαμμο.Καβατζα οπως μπεις αριστερα 4-5 τραπεζια με καναπεδοπολυθρονες και ψευτοφυτα για τα αδιακριτα βλεμματα, αρχιδια μολις συνιθισει το ματι στο σκοταδι ολα φαινονται :rockon:,γενικα πιο ανετα απο πιρουετ
Κοσμος: συναγωνιστης για την παρτι του επινε τιγκα σουρωμενος επεσε και απο το σκαμπο μονος του  :think: και μετα στη καβατζα με Ευα για  :pipa1: οσο μπορουσα να δω :dancing:
ετερος συναγωνιστης ηδη στη καβατζα με την ξανθια
Υπηρεσιες Σαλονοτραπεζαριας: κατσαμε πιο χαλαροι, γιατι ειχαμε παει απο καβατζα πρωτα,λιγο κουβεντουλα λιγο μασαζακι απο τα κοριτσια κανα χουφτωματακι γλωσσοφιλακια σαν να ειμαστε με τις κοπελες μας χαχαχαχαχαχα
Υπηρεσιες Καβατζας:Ελβιρα ο ξαδελφος μου αρκεστικε μονο να του τραβιξει μια μαλακια.Παλιοτερα σε αλλο μαγαζι που την ειχα παρει(αν δεν εχει αλλαξει κατι απο μερια της) γλωσσοφιλα δαχτυλα παντου πιπα ακαπωτη και τελειωτικη και γαμισι ΜΟΝΟ ΑΠΟ ΚΩΛΟ!!!με καποτα εννοειτε.
                  Η αλβανιδα που εκατσε μαζι μου.ζητησα μονο μια πιπα που ξεκινισε με σκουφι και μετα ξεσκουφωτη γλωσσοφιλα δαχτυλα μουνι κωλο εχυσα στο μωρομαντιλο δεν ξερω αν κανει τελειωτικο και και αν δεινει κωλο δεν τη ρωτισα, αν και στο κωλοδαχτυλιασμα εδειξε να το γουσταρει
                  οι αλλες 3 κοπελες δεν κατσαμε μαζι τους δεν ρωτισαμε τι προσφερουν οποτε δεν γνωριζω
Γενικα κατα την γνωμη μου το Χαλαρα εινε πιο value for money κατασταση απο οτι το πιρουετ.
Κλεισαμε το μαγαζι και πηγαμε αυθεντικο για βρωμικο.τσακισα ενα με κοτοπουλο και μια sprite και ο ξαδελφος 2 με χοιρινο.

Γενικο Κοστος Βραδιας: μας φυγανε αρκετα ευρω για την εποχη που ζουμε αλλα για να προλαβω τους φιλους συναγωνιστες,ηταν η πρωτη μου εξοδος μετα απο κανα 18μηνο στην ανεργεια και πρωτη εξοδος του ξαδελφου μετα απο 15μηνο στη θαλασσα,περι πυρφορων αγαπουληδων και ατομων που χαλανε την πιατσα.

ΥΓ: ολες οι υπηρεσιες εινε το τι εγινε η λεκτικε μεταξυ εμενα του ξαδελφου μου και των κοριτσιων.τα δεδομενα
παιζει να αλλαζουν απο συναγωνστη σε συναγωνιστη.
την καλημερα μου σε ολους



 
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.331
Κριτικές
124
Like
6.430
Πόντοι
5.097
Ωραία ενημέρωση σετε ;) ;).Κι εγώ ξεροχύνω με κωλομπαρότσαρκες καθημερινές :cum: :cum:,συνήθως παίζονται τα πιο καλτ σκηνικά :rockon: :rockon:.Το Πιρουετ είναι γνωστό φαρμακείο και δεν είναι και καλτ,οπότε έχω μια ένσταση εκεί  :S :S.Στο ΧΑΛΑΡΑ κάτσατε κατευθείαν καβάτζα ή είπατε ότι θα κεράσετε αρκετά και πήγατε μετά :rolleyes: :think:
 

sete

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2006
Μηνύματα
108
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
1
kostakis27 στο Χαλαρα αρχισαμε με καβατζα και μετα κουβεντουλα με τις κορασιδες στο τραπεζακι που εινε διπλα στις τουαλετες στο βαθος αριστερα. Φαντασου την Ελβιρα ειχα να την δω απο την εποχη που δουλευε στο Star pub, αν θυμαμαι καλα το ονομα του μαγαζιου, το οποιο βρισκοταν επι της οδου Τροιας πιο πανω απο το Κατερινα μετα την Πατησιων.RIP πλεον αφου ενα πρωινο το καψανε η καηκε απο λογω ατυχηματος και δεν ξαναανοιχε ποτε.
Οσο για καλτιλα μακραν no1 Πριγκιπας οταν στεγαζοταν στην μονοκατοικια στο φαναρι Αναπαυσεως και Ελ Βενιζελου 200 μετρα πιο πανω απο κει που εινε τα τελευταια χρονια.
Θυμαμαι καθυμερινες ο Πριγκιπας ηταν τελευταιος σταθμος μετα την μπαροτσαρκα σε Δραπετσωνα Κερατσινι Κορυδαλλο παντα μετα τις 5 το πρωι και καθομασταν μεχρι τις 7-8 το πρωι μεχρι να μας καντιλιασει και αρχισει τις κλωτσιες η Νικη  :rockon: :rockon: :rockon:.Εισοδος στο μαγαζι μονο με στολη ΡΒΧΠ  :grin: :grin:.΅Ωραιες εποχες τοτε με την Αλεκαρα την αλβανιδα, πιτσιρικα τοτε, μπαταλαψε πια χαλασε πολυ.
Τεσπα επομενη ενημερωση μαλλον κατα τα τελη Σεπτεβρη να εχουν γυρισει ολες πισω να εχουν γινει και οι μεταγραφες.Την καλημερα μου
   
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom