Νέα

Η Ουκρανία και τα μυστικά της!!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spartakos_33
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 517
  • Εμφανίσεις 55K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Θα παντρευόσασταν ποτέ μια κοπέλα από το ανατολικό Μπλοκ?

  • Ναι

    Ψήφοι: 37 37,8%
  • Μάλλον ναι

    Ψήφοι: 23 23,5%
  • Οχι

    Ψήφοι: 18 18,4%
  • Μαλλον οχι

    Ψήφοι: 8 8,2%
  • Είμαι είδη παντρεμένος με μια κοπέλα από εκεί

    Ψήφοι: 12 12,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    98

Quazzar

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2010
Μηνύματα
212
Like
0
Πόντοι
1
Τι νομίζεται ρε παιδία ότι έχω κανένα γραφείο ταξιδιών η κανένα γραφείο συνοικεσίων και για αυτό τα κάνω όλα αυτά? Ας βγει ένας από αυτούς που μίλησαν και μιλούν μαζί μου και εδώ πριβέ και στο facebook και στο skype να πει ότι εγώ του ζήτησα λεφτά η οτιδήποτε άλλο, προκαλώ όλους αυτούς που μιλάνε μαζί μου.

δεν ζητησε ο Χρηστος, ουτε λεφτα ουτε τιποτε.
Χρονια πολλα μεγαλε!
 

arcans80

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.576
Like
10
Πόντοι
16
Ρε παλικάρια εγώ είπα ποτέ ότι είμαι μεσσίας η κάτι τέτοιο? Επειδή δηλαδή δε είμαι αθυρόστομος και παρουσιάζω τα πράγματα λίγο καλύτερα από ότι όλοι οι άλλοι εδώ μέσα τάζω λαγούς με περιτραχήλια? Εγώ τους ανθρώπους που επικοινώνησαν μαζί μου για στοιχεία και για κανένα ταξιδάκι άμα λάχει και άμα τύχη στην Ουκρανία τους σέβομαι και τα στοιχεία τους μαζί μου είναι ασφαλή, αλλά να ξέρετε ότι οι άνθρωποι ούτε λιγούρηδες είναι ούτε σαβουρογάμηδες ούτε περιθωριακοί. Όλοι τους έχουν το τρόπο τους και είναι πολύ πάνω από την μεσαία τάξη! Αερολογίες δεν λέω και δεν έμαθα να λέω και όλα αυτά που αναφέρω μπορώ να τα αποδείξω με στοιχεία. Ποτέ δεν προσπάθησα να μειώσω κανέναν από εσάς ούτε έχω βρίσει κάποιον! Την κριτική την δέχομαι και είναι ευπρόσδεκτη. Το γεγονός ότι ζω σε αυτήν την χώρα τα τελευταία 14 χρόνια δεν αλλάζει πως να το κάνουμε ούτε ο ίδιος ο θεός να κατέβει.
ακομα δεν καταλαβες μου φαινετε τι λεμε.
σταματα να εισαι μαλακας. :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
αυτο λεμε
 

pipinoskistis

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Σεπ 2009
Μηνύματα
22.178
Κριτικές
12
Like
2.708
Πόντοι
1.873
Πολύχρονος και να περνάς καλά.
 

Επισκέπτης
ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΟΤΙ ΓΙΟΡΤΑΖΩ ΠΑΡΤΕ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΔΩΡΑΚΙΑ.

shadow85:rodrigo
papabaer:broesel
digdoug:mac1988
BOSSBT:OPHS7191

haler1:triman
wilshay2007:happy2
test23:test23
meggie78:ibetmjs
binkatl:g3n3s1s
ileraceya:escape12


galleries.adult-empire.com

username: aebaeb193261
pass: jhETKUkx






χρονια πολλα χρηστο οτι καλυτερο ευχομαι σε σενα και στην οικογενεια σου !

τι πεζει με τα λινκ ?
δεν μπορεσα να δω ουτε ενα ! δοσε οδηγιες αν μπορεις !!!
 
OP
OP
spartakos_33

spartakos_33

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
155
Like
0
Πόντοι
1
χρονια πολλα χρηστο οτι καλυτερο ευχομαι σε σενα και στην οικογενεια σου !

τι πεζει με τα λινκ ?
δεν μπορεσα να δω ουτε ενα ! δοσε οδηγιες αν μπορεις !!!

Είναι πληρωμένα σίτε στα οποία σας δίνω το Όνομα χρήστη και τον κωδικό για να μπείτε στο members κατευθείαν.
 

fg13

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
26
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
Δεν βλέπω να ξετυλίγεται κάποιο μυστικό εδωπέρα.Έγραψα τα ίδια και στο άλλο θέμα. απάντηση #112.Έχω επισκεφθεί εκεί το Κίεβο,το Λβίβ,την Οδησσό,το Τσερνιβτσί και το Καμιανέτς-Ποντίλσκι.Πάντα περνούσα καλά εκεί,επειδη 1.μου άρεσαν οι άνθρωποι,2.έχει πολλά ιστορικά μέρη(ένα από τα πάθη μου),3.έχει καλό φαγητό και ποτό,4.είναι αρκετά φθηνά και 5.ναι,έχει πανέμορφες γυναίκες.
Κατ'εμέ αξίζει κάποιος να πάει διακοπές εκεί.Θα δεί όμορφα πράγματα,θα περάσει καλά και ναι,ισως γαμήσει(χωρίς να πληρώσει πάντα.Το μετα πληρωμής γίνεται και εδώ,δεν ζούμε στην Σαουδική Αραβία) κάποια πολύ όμορφη γυναίκα.Αλλά αν κάποιος πάει εκεί με την νοοτροπία πως μόνο και μόνο επειδή είναι Έλληνας θα γαμήσει μάλλον θα γυρίσει στην Πατρίδα πολύ απογοητευμένος και πικρόχολος με τις Ουκρανές.
 

fg13

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2009
Μηνύματα
26
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
Επίσης,φίλτατε Χρήστο Λαζάρου,ανέφερες κάπου πως επειδή λές πως δηλώνεις το όνομά σου,σημαίνει πως τα λεγόμενα σου έχουν κάποια βαρύτητα.Το ότι έγραψες ένα όνομα δεν σημαίνει πως έχεις βγεί επώνυμα εδώ.Και εγώ θα μπορούσα να έγραφα για όνομα "Γιώργος Α.Παπανδρέου" δεν σημαίνει πως ισχύει.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
Και γιατη μπερδευεις τη νοημοσινη του καθενος με την διαθεση του να πιστεψει τον καθε αγνωστο(ισως και γνωστο κλωνο)που λεει οτι ειναι στην ταδε πολη και γαμαει μουναρες??<βλεπε πορνομεταναστη>
Σημερα διαβασα προσεκτηκα ολο το Thread.Μονοι σας γινεσται ΡΕΖΗΛΙ!Αν ειχες διαβασει το Thread της Ρωσσιας απ'την αρχη δεν θα εγραφες  :jerking:Βαρεθηκα να αποδυκνειω τα ιδια και τα ιδια!
 

Συνημμένα

  • OLYMPUS 287.jpg
    OLYMPUS 287.jpg
    271,6 KB · Εμφανίσεις: 115
  • OLYMPUS 289.jpg
    OLYMPUS 289.jpg
    255,5 KB · Εμφανίσεις: 118

arcans80

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.576
Like
10
Πόντοι
16
ο λαζαρου πολυ αποτομα χαθηκε?
γιατι? :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
Την ξανθια την ειχα φερει και την ειχα πασαρει σε εναν φιλο μου Τουρκο.Οποτε ΑΝ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙς ΜΗ ΜΙΛΑς ΓΙΑ ΜΕΝΑ!
 

Συνημμένα

  • OLYMPUS 469.jpg
    OLYMPUS 469.jpg
    162,9 KB · Εμφανίσεις: 125
  • OLYMPUS 475.jpg
    OLYMPUS 475.jpg
    162,6 KB · Εμφανίσεις: 117

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
ο λαζαρου πολυ αποτομα χαθηκε?
γιατι? :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:
Κοιτα ο Λαζαρου αρχισε καλα αλλα μετα καπου ξεφυγε :2funny:!Ελεγε για ξενοδοχεια λουξ στην επαρχια της Ουκρανιας! :2funny:Μετα αρχισε να ειχε και μια ταση μιμησης του Ιωσηφ.Εγω αν θυμασαι του ειχα γραψει αυτο:-------------------------Πολλες φορες δε δινει θα ελεγα πολλες πληροφωριες οχι τοσο για την Ουκρανια οσο σχετικα με την Πολιτικη που εχει παρα πολλες γνωσεις.ΟΙ ΠΛΗΡΟΦΩΡΙΕς ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙς ΝΑ ΔΩΣΕΙς ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕς ΑΠΟ ΤΟΥ ΙΩΣΗΦ.Εσυ θα ελεγα μπορεις να βοηθισεις σε καποιο θεμα εμποριου Π.Χ.αν σε ρωτισει καποιος για καποια εξαγωγη ή εισαγωγη απο Ουκρανια σιγουρα θα του απαντησεις και θα τον κατατοπισεις σωστα ή Π.Χ. αν καποιος θελει να κανει καποια δουλεια στην Ουκρανια θα τον κατατοπισεις σωστα και με λεπτομερια.Και εγω μπορω να δωσω καποιες γενικες πληροφωριες για τη Ρωσσια Π.Χ. μου ειχε στηλει Π.Μ. ενα παιδι απο το σά'ι'τ ηθελε να κανει εξαγωγες Ελληνικων προ'ι'οντων στη Ρωσσια .Του εδωσα τα σα'ι'τ απο αλυσιδες καταστηματων και του απαντησα σε οτι με ρωτισε.Εσυ ομως (για παραδηγμα το λεω) θα μπορουσες τον ιδιο ανθρωπο αν ηθελε να κανει το ιδιο στην Ουκρανια να τον στιλεις στο γνωστο σου τελωνιακο ή κρατικο υπαλληλο που θα του εκανε τον εκτελωνισμο χωρις πολλα προβληματα.ο καθενας στη ειδηκοτητα του.Εμενα αν διαβασες η ειδηκοτητα μου ειναι οι γκομενες και οι ντισκο !σε ολα τα σαλον με ξερουν καθε μερα διαβαζω στο amurspb (που ειμαι ενεργο μελος) της κριτηκες για της πουτανες.Και μπορω να κατατοπισω οποιον θελει κατι σχετικο με αυτο το θεμα οπως εσυ θα κλατατοπιζες καποιον σε θεματα εμποριου.--------ΕΙΝΑΙ ΣΤΗ ΣΕΛΙΔΑ 6 ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ Thread......
 

antipa

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.307
Like
2
Πόντοι
16
Σωστός ο Μήτσος.
Καθένας να αναλάβει έναν τομέα.
Αν θέλει κανείς σας να χτίσει στην Ουκρανία, έχω κι εγω εκεί έναν γνωστό να σας κάνω κονε.  ;)
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
μητσο θελω το τηλεφωνο της ξανθιας,μσν μειλ οτι εχεις. :grin:
Μια φορα την ειδα.Ειναι φιλη της δικης μου γκομενας.Απλως της ειπα φερε μια φιλη σου για ενα φιλο μου και μου εφερε αυτην.
 

Συνημμένα

  • Таня супер1.jpg
    Таня супер1.jpg
    61,6 KB · Εμφανίσεις: 98
  • Таня супер2.jpg
    Таня супер2.jpg
    38,5 KB · Εμφανίσεις: 78

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
Την προηγουμενη εβδομαδα με αυτην ημουνα.ειναι λιγακι κακια ομως
 

Συνημμένα

  • Таня супер4.jpg
    Таня супер4.jpg
    59,4 KB · Εμφανίσεις: 116
  • Таня супер 3.jpg
    Таня супер 3.jpg
    91,1 KB · Εμφανίσεις: 120

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Μια φορα την ειδα.Ειναι φιλη της δικης μου γκομενας.Απλως της ειπα φερε μια φιλη σου για ενα φιλο μου και μου εφερε αυτην.
οχι ρε ενωω την ξανθια,σε μια φωτο εισαι εσυ αναμεσα με μια ξανθια και μια καστανη,η ξανθια φοραει ενα μωβ σουτιεν.την θελω.δωσε τηλεφωνο επειγοντως. :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom