Νέα

Η Ουκρανία και τα μυστικά της!!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα spartakos_33
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 517
  • Εμφανίσεις 55K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Θα παντρευόσασταν ποτέ μια κοπέλα από το ανατολικό Μπλοκ?

  • Ναι

    Ψήφοι: 37 37,8%
  • Μάλλον ναι

    Ψήφοι: 23 23,5%
  • Οχι

    Ψήφοι: 18 18,4%
  • Μαλλον οχι

    Ψήφοι: 8 8,2%
  • Είμαι είδη παντρεμένος με μια κοπέλα από εκεί

    Ψήφοι: 12 12,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    98

arcans80

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.576
Like
10
Πόντοι
16
παντως απορω γιατι ο μεγας διδασκαλος ιωσηφ μπλασκος δεν εκανε ακομα την παρεμβαση του. :think: :think: :think: :think: :think: :think:
πιστευω οτι οταν ανακοινωση το πρωτοχρονιατικο μηνυμα του προς τους μαθητες τις σχολης για το ακαδημαικο ετος 2011,θα κανει και μια τοποθετηση περι του φιδεμπορα απο την ουκρανια.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
παντως απορω γιατι ο μεγας διδασκαλος ιωσηφ μπλασκος δεν εκανε ακομα την παρεμβαση του. :think: :think: :think: :think: :think: :think:
πιστευω οτι οταν ανακοινωση το πρωτοχρονιατικο μηνυμα του προς τους μαθητες τις σχολης για το ακαδημαικο ετος 2011,θα κανει και μια τοποθετηση περι του φιδεμπορα απο την ουκρανια.
ηθελα να ξερα ρε τυπε αυτες τις μαλακιες περι δασκαλου και μαθητων τις πιστευεις;θελω να πιστευω οτι κανεις πλακα...
 

arcans80

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.576
Like
10
Πόντοι
16
ηθελα να ξερα ρε τυπε αυτες τις μαλακιες περι δασκαλου και μαθητων τις πιστευεις;θελω να πιστευω οτι κανεις πλακα...
και βεβαια πιστευω.
οπως πιστευω και στα νεφελιμ και στο σολομωντα.
ολα τα πιστευω εγω φιλε.
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
ρε μαλακα ρωσσοποντιε σε φτυνω-χυνω-κατουραω και παλι ρε μαλακα τα γλυφεις.
μια ζωη σκατα θα τρωως και θα γλυφεις ρε μαλακα.

καλα ρε τετοιες μερες και βριζεις?

ω μπαρδον. δυσκολο αλβανος και χριστιανος, μουσλιμ αρκαν
 
OP
OP
spartakos_33

spartakos_33

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
155
Like
0
Πόντοι
1
αμα εσυ εχεις γαμησεις τετοιο μουνι,εγω θα γινω αστροναυτης.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


αντε βρε μαλακα απατεωνα-μπατιρη-πεινασμενε.

Εγώ δεν είπα ποτέ ότι αυτή η φωτογραφία είναι δική μου, η γυναίκα μου είναι πολύ καλήτερη και το ξέρεις.Εγώ βγήκα εδώ επώνυμα και όχι πίσω από ένα nickname και ήταν και είναι εύκολο για όλους να βρούν στοιχεία για μένα.
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.240
Πόντοι
7.045

arcans80

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.576
Like
10
Πόντοι
16
Εγώ δεν είπα ποτέ ότι αυτή η φωτογραφία είναι δική μου, η γυναίκα είναι πολύ καλήτερη και το ξέρεις.Εγώ βγήκα εδώ επώνυμα και όχι πίσω από ένα nickname και ήταν και είναι εύκολο για όλους να βρούν στοιχεία για μένα.
εγω δεν σε ξερω και ουτε με νοιαζει να σε γνωρισω.απλα γραφεις μαλακιες εδω μεσα,και ξεσηκωνεις κατι αγαμητους για την ουκρανια,οτι θα βρουν τον παραδεισο εκει,και θα τους περιμενουν ολες οι γκομενες με ανοιχτα τα ποδια.κουνια που τους κουναγε,και εσενα και αυτους μαζι.αμα πληρωνεις παντου γαμας να ξερεις.στο λεω εγω.οσο για τα μερη που τους λες να τους πας καλυτερα αστο.θα παρεις ενα ανθρωπο απο την ελλαδα και θα το γυρνας στα σκατοχωρια τις ουκρανιας,να μηπως και γαμησει καμια πεινασμενη χωριατισα? πας καλα ρε?πλακα μας κανεις?
στα μερη που εισαι μονο τις φωτο που ειδα επαθα σοκ.η ελλαδα δεν ηταν ετσι ουτε στην κατοχη.γιαυτο λεω οτι λες μαλακιες και παπαριες μαζι.
τωρα  αμα ψαχνεις να βρεις κανενα θυμα να φορτωθει καμια ουκρανιδα πεινασμενη,και να μεινει για να εχεις παρεα,τοτε αλλαζει το θεμα.
αυτα για μην πω και αλλα παραπανω.
 
OP
OP
spartakos_33

spartakos_33

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
155
Like
0
Πόντοι
1
εγω δεν σε ξερω και ουτε με νοιαζει να σε γνωρισω.απλα γραφεις μαλακιες εδω μεσα,και ξεσηκωνεις κατι αγαμητους για την ουκρανια,οτι θα βρουν τον παραδεισο εκει,και θα τους περιμενουν ολες οι γκομενες με ανοιχτα τα ποδια.κουνια που τους κουναγε,και εσενα και αυτους μαζι.αμα πληρωνεις παντου γαμας να ξερεις.στο λεω εγω.οσο για τα μερη που τους λες να τους πας καλυτερα αστο.θα παρεις ενα ανθρωπο απο την ελλαδα και θα το γυρνας στα σκατοχωρια τις ουκρανιας,να μηπως και γαμησει καμια πεινασμενη χωριατισα? πας καλα ρε?πλακα μας κανεις?
στα μερη που εισαι μονο τις φωτο που ειδα επαθα σοκ.η ελλαδα δεν ηταν ετσι ουτε στην κατοχη.γιαυτο λεω οτι λες μαλακιες και παπαριες μαζι.
τωρα  αμα ψαχνεις να βρεις κανενα θυμα να φορτωθει καμια ουκρανιδα πεινασμενη,και να μεινει για να εχεις παρεα,τοτε αλλαζει το θεμα.
αυτα για μην πω και αλλα παραπανω.

Εγώ δεν μπορώ να καταλάβω εσύ τι πρόβλημα έχεις? Εγώ όσους φιλοξένησα και πελάτες και φίλους όλοι πέρασαν από καλά έως πολύ καλά. Όσο για τα μέρη που είδες στις φωτογραφίες αυτά είναι τι να κάνουμε και από ότι είδες και εργοστάσιο υπάρχει και εργάτες και γραφείο και γυναίκα. Εγώ δεν κρύβομαι είπαμε, είμαι αυτός που είμαι και βγάζω ένα καλό μεροκάματο που δεν θα έβγαζα στην Ελλάδα με τίποτα. Όσο για τις προσωπικές μου φωτογραφίες μπορείς να τις δείξεις όπου θέλεις αλλά όχι εδώ μέσα!
 

arcans80

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.576
Like
10
Πόντοι
16
Εγώ δεν μπορώ να καταλάβω εσύ τι πρόβλημα έχεις? Εγώ όσους φιλοξένησα και πελάτες και φίλους όλοι πέρασαν από καλά έως πολύ καλά. Όσο για τα μέρη που είδες στις φωτογραφίες αυτά είναι τι να κάνουμε και από ότι είδες και εργοστάσιο υπάρχει και εργάτες και γραφείο και γυναίκα. Εγώ δεν κρύβομαι είπαμε, είμαι αυτός που είμαι και βγάζω ένα καλό μεροκάματο που δεν θα έβγαζα στην Ελλάδα με τίποτα. Όσο για τις προσωπικές μου φωτογραφίες μπορείς να τις δείξεις όπου θέλεις αλλά όχι εδώ μέσα!
προβλημα δεν εχω εγω κανενα.οσο για τις φωτο που λες ουτε εργοστασια ειδα ουτε αλλες παπαριες με γραφεια και σκατα.αλλες μαλακιες ειδα.
τελος παντων στα παπαρια μου τι θα κανεις απο εδω και περα.απλα δεν θελω να ταζεις λαγους με πετραχειλια σε κατι αγαμητους εδω μεσα,για να φορτωθουν και να τρεχουν στα σκατοχωρια τις ουκρανιας και να φορτωθουν κανενα παρταλι απο την αγαμια που τους δερνει.οσο για τις φωτο που ειδα δεν προκειτε να ποσταρω καμια να ξερεις.
τελος παντων συνεχισεις να γραφεις αυτα που θελεις,αλλα οποτε βλεπω να γραφεις μαλακιες,θα ξερεις θα παρεμβαινω.ασε που περιμενω και παρεμβαση απο το μεγαδιδασκαλο και τοτε ειναι που θα πεσει το γελιο το μεγαλο.

και κατι ακομα για να ξερεις ποια η διαφορα η δικη σου με τον ιωσηφ.
ο ιωσηφ δεν ξεσηκωσε και δεν καλεσε ποτε κανεναν να παει στην ουκρανια.για να μην σου πω οτι κατι αγαμητους,τους ειπε να μην πατησουν καθολου εκει.
ο δασκαλος λεει τα πραγματα οπως ειναι στην ουκρανια,και δεν ταζει λαγους με πετραχειλια και τις παπαριες που λες εσυ.
σε αυτο το σαιτ εχει πολλα ατομα που κανουν το χαβαλε τους εδω μεσα,αλλα εχει και πολλα παιδια που ειναι αγαμητα εντελως,εχει και πολλους τυπους που θελουν και να παντρευτουν απεγνωσμενα,γιαυτο καλο ειναι να προσεχεις αυτα που γραφεις και να μην λες μαλακιες.
εκτος αν υποσχεθεις στις ουκρανιδες στο χωριο που μενεις,οτι θα φερεις γαμπρους απο την ελλαδα,και για σε ψηφισουν να βγεις προεδρος στο χωριο.
αυτα προς τον παρον.
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
17
Πόντοι
166
και βεβαια πιστευω.
οπως πιστευω και στα νεφελιμ και στο σολομωντα.
ολα τα πιστευω εγω φιλε.
Tυπε πιστευεις και στον αγιο βασιλη?Εγω τυπε πιστευω....
εγω δεν σε ξερω και ουτε με νοιαζει να σε γνωρισω.απλα γραφεις μαλακιες εδω μεσα,και ξεσηκωνεις κατι αγαμητους για την ουκρανια,οτι θα βρουν τον παραδεισο εκει,και θα τους περιμενουν ολες οι γκομενες με ανοιχτα τα ποδια.κουνια που τους κουναγε,και εσενα και αυτους μαζι.αμα πληρωνεις παντου γαμας να ξερεις.στο λεω εγω.οσο για τα μερη που τους λες να τους πας καλυτερα αστο.θα παρεις ενα ανθρωπο απο την ελλαδα και θα το γυρνας στα σκατοχωρια τις ουκρανιας,να μηπως και γαμησει καμια πεινασμενη χωριατισα? πας καλα ρε?πλακα μας κανεις?
στα μερη που εισαι μονο τις φωτο που ειδα επαθα σοκ.η ελλαδα δεν ηταν ετσι ουτε στην κατοχη.γιαυτο λεω οτι λες μαλακιες και παπαριες μαζι.
τωρα  αμα ψαχνεις να βρεις κανενα θυμα να φορτωθει καμια ουκρανιδα πεινασμενη,και να μεινει για να εχεις παρεα,τοτε αλλαζει το θεμα.
αυτα για μην πω και αλλα παραπανω.
Εδω τα λες ωραια,τα λες ομορφα,οπως πρεπει τιτανοτεραστιε... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

redpeainz

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2009
Μηνύματα
958
Like
2
Πόντοι
6
προβλημα δεν εχω εγω κανενα.οσο για τις φωτο που λες ουτε εργοστασια ειδα ουτε αλλες παπαριες με γραφεια και σκατα.αλλες μαλακιες ειδα.
τελος παντων στα παπαρια μου τι θα κανεις απο εδω και περα.απλα δεν θελω να ταζεις λαγους με πετραχειλια σε κατι αγαμητους εδω μεσα,για να φορτωθουν και να τρεχουν στα σκατοχωρια τις ουκρανιας και να φορτωθουν κανενα παρταλι απο την αγαμια που τους δερνει.οσο για τις φωτο που ειδα δεν προκειτε να ποσταρω καμια να ξερεις.
τελος παντων συνεχισεις να γραφεις αυτα που θελεις,αλλα οποτε βλεπω να γραφεις μαλακιες,θα ξερεις θα παρεμβαινω.ασε που περιμενω και παρεμβαση απο το μεγαδιδασκαλο και τοτε ειναι που θα πεσει το γελιο το μεγαλο.

και κατι ακομα για να ξερεις ποια η διαφορα η δικη σου με τον ιωσηφ.
ο ιωσηφ δεν ξεσηκωσε και δεν καλεσε ποτε κανεναν να παει στην ουκρανια.για να μην σου πω οτι κατι αγαμητους,τους ειπε να μην πατησουν καθολου εκει.
ο δασκαλος λεει τα πραγματα οπως ειναι στην ουκρανια,και δεν ταζει λαγους με πετραχειλια και τις παπαριες που λες εσυ.
σε αυτο το σαιτ εχει πολλα ατομα που κανουν το χαβαλε τους εδω μεσα,αλλα εχει και πολλα παιδια που ειναι αγαμητα εντελως,εχει και πολλους τυπους που θελουν και να παντρευτουν απεγνωσμενα,γιαυτο καλο ειναι να προσεχεις αυτα που γραφεις και να μην λες μαλακιες.
εκτος αν υποσχεθεις στις ουκρανιδες στο χωριο που μενεις,οτι θα φερεις γαμπρους απο την ελλαδα,και για σε ψηφισουν να βγεις προεδρος στο χωριο.
αυτα προς τον παρον.
ARCANS εσυ τα γραφεις αυτα ρε :think: :think:...
σε ειχα για ντιπ για ντιπ βουρλο,αλλα με ξαφνιασες ευχαριστα
ετσι ειναι οπως τα λες,οχ ακριβως αλλα εισαι στο νοημα
πραγματι δεν αξιζει καποιος πουχει τα προβληματα του να παει και να φωτοθει με καμμια αλοδαπη "παρταλι" που λες κι εσυ :S
γιατι καλη,ΔΥΣΚΟΛΟΤΑΤΑ θα παει να νταραβεριστει εκει με ξενους ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΥΣ...
παντως το μερος για διακοπες κ φτηνο γρηγορο γαμησι, καλο ειναι εχει κι ωραια φυση
αν κανονισει κι ο χρηστος,που λεει οτι σκαμπαζει απο γλωσσα κ κονε, τιποτα ξεκωλα απο γυρω γυρω καλα θα βγει η εκδρομη σε οσους πανε
τα αλλα ονως,σχεδον οπως τα λες..
καπου απο τον ουρανο ψηλα ο ΔΙΔΑΣΚΑΛΟΣ ΙΩΣΗΦ,μεγαλη η Χαρις Του,θα Σε καμαρωνει
 

arcans80

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.576
Like
10
Πόντοι
16
ARCANS εσυ τα γρφεις αυτα ρε...
σε ειχα για ντιπ για ντιπ βουρλο,αλλα με ξαφνιασες ευχαριστα
ετσι ειναι οπως τα λες,οχ ακριβως αλλα εισαι στο νοημα
πραγματι δεν αξιζει καποιος πουχει τα προβληματα του να παει και να φωτοθει με καμμια αλοδαπη "παρταλι" που λρε κι εσυ
γιατι καλη,ΔΥΣΚΟΛΟΤΑΤΑ θα παει να νταραβεριστει εκει μεξενους
παντως το μερος για διακοπες κ γαμησι καλο ειναι εχει κιωραια φυση
αν κανονισει κι ο χρηστος τιποτα ξεκωλα απο γυρω γυρω καλα θα βγει η εκδρομη σε οσους πανε
τα αλλα ονως,σχεδον οπως τα λες..
καπου απο τον ουρανο ψηλα ο ΔΙΔΑΣΚΑΛΟΣ ΙΩΣΗΦ,μεγαλη η Χαρις Του,θα Σε καμαρωνει
εγω φιλε εδω μεσα κατα 90% χαβαλε κανω να ξερεις.
αλλα οταν βλεπω να εμφανιζοντε μεσσιες για να σωσουν το κοσμο,αρχιζω και σοβαρευομαι.
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
17
Πόντοι
166
εγω φιλε εδω μεσα κατα 90% χαβαλε κανω να ξερεις.
αλλα οταν βλεπω να εμφανιζοντε μεσσιες για να σωσουν το κοσμο,αρχιζω και σοβαρευομαι.
Τυπε κρυβε λογια...αστους να νομιζουν.... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 
OP
OP
spartakos_33

spartakos_33

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
155
Like
0
Πόντοι
1
εγω φιλε εδω μεσα κατα 90% χαβαλε κανω να ξερεις.
αλλα οταν βλεπω να εμφανιζοντε μεσσιες για να σωσουν το κοσμο,αρχιζω και σοβαρευομαι.
Ρε παλικάρια εγώ είπα ποτέ ότι είμαι μεσσίας η κάτι τέτοιο? Επειδή δηλαδή δε είμαι αθυρόστομος και παρουσιάζω τα πράγματα λίγο καλύτερα από ότι όλοι οι άλλοι εδώ μέσα τάζω λαγούς με περιτραχήλια? Εγώ τους ανθρώπους που επικοινώνησαν μαζί μου για στοιχεία και για κανένα ταξιδάκι άμα λάχει και άμα τύχη στην Ουκρανία τους σέβομαι και τα στοιχεία τους μαζί μου είναι ασφαλή, αλλά να ξέρετε ότι οι άνθρωποι ούτε λιγούρηδες είναι ούτε σαβουρογάμηδες ούτε περιθωριακοί. Όλοι τους έχουν το τρόπο τους και είναι πολύ πάνω από την μεσαία τάξη! Αερολογίες δεν λέω και δεν έμαθα να λέω και όλα αυτά που αναφέρω μπορώ να τα αποδείξω με στοιχεία. Ποτέ δεν προσπάθησα να μειώσω κανέναν από εσάς ούτε έχω βρίσει κάποιον! Την κριτική την δέχομαι και είναι ευπρόσδεκτη. Το γεγονός ότι ζω σε αυτήν την χώρα τα τελευταία 14 χρόνια δεν αλλάζει πως να το κάνουμε ούτε ο ίδιος ο θεός να κατέβει.
 
OP
OP
spartakos_33

spartakos_33

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
155
Like
0
Πόντοι
1
ARCANS εσυ τα γραφεις αυτα ρε :think: :think:...
σε ειχα για ντιπ για ντιπ βουρλο,αλλα με ξαφνιασες ευχαριστα
ετσι ειναι οπως τα λες,οχ ακριβως αλλα εισαι στο νοημα
πραγματι δεν αξιζει καποιος πουχει τα προβληματα του να παει και να φωτοθει με καμμια αλοδαπη "παρταλι" που λες κι εσυ :S
γιατι καλη,ΔΥΣΚΟΛΟΤΑΤΑ θα παει να νταραβεριστει εκει με ξενους ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΥΣ...
παντως το μερος για διακοπες κ φτηνο γρηγορο γαμησι, καλο ειναι εχει κι ωραια φυση
αν κανονισει κι ο χρηστος,που λεει οτι σκαμπαζει απο γλωσσα κ κονε, τιποτα ξεκωλα απο γυρω γυρω καλα θα βγει η εκδρομη σε οσους πανε
τα αλλα ονως,σχεδον οπως τα λες..
καπου απο τον ουρανο ψηλα ο ΔΙΔΑΣΚΑΛΟΣ ΙΩΣΗΦ,μεγαλη η Χαρις Του,θα Σε καμαρωνει

Τι νομίζεται ρε παιδία ότι έχω κανένα γραφείο ταξιδιών η κανένα γραφείο συνοικεσίων και για αυτό τα κάνω όλα αυτά? Ας βγει ένας από αυτούς που μίλησαν και μιλούν μαζί μου και εδώ πριβέ και στο facebook και στο skype να πει ότι εγώ του ζήτησα λεφτά η οτιδήποτε άλλο, προκαλώ όλους αυτούς που μιλάνε μαζί μου.
 
OP
OP
spartakos_33

spartakos_33

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2010
Μηνύματα
155
Like
0
Πόντοι
1
ΛΟΓΩ ΤΟΥ ΟΤΙ ΓΙΟΡΤΑΖΩ ΠΑΡΤΕ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΔΩΡΑΚΙΑ.

shadow85:rodrigo
papabaer:broesel
digdoug:mac1988
BOSSBT:OPHS7191

haler1:triman
wilshay2007:happy2
test23:test23
meggie78:ibetmjs
binkatl:g3n3s1s
ileraceya:escape12


galleries.adult-empire.com

username: aebaeb193261
pass: jhETKUkx





 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
17
Πόντοι
166
πολυχρονος ρε χρηστο..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom