Νέα

Η Ηλέκτρα είναι εδώ!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα triares
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 263
  • Εμφανίσεις 55K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Castell

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2007
Μηνύματα
692
Like
58
Πόντοι
6
Σπίτι. Όπως συνιστούν και πολλοί συναγωνιστές άλλωστε. Δεν είμαι φαν του γαμησιού στο αυτοκίνητο γιατί είναι γρήγορο, αγχωτικό και δεν προλαβαίνεις να απολαύσεις τίποτα! Καλύτερα να δώσεις κάτι παραπάνω και να πας σπίτι. Τουλάχιστον σ αυτόν τον τομέα η Φιόνα ήταν πολύ ΟΚ, δεν έδειχνε βιαστική να με ξεπετάξει στα γρήγορα

Γιατί ρωτάς;
Γιατί έχει μεγάλη διαφορά ... πολύ καλύτερα στο σπίτι αλλά να σου πώ την αμαρτία μου πρόεδρε όταν είχα πάει εγώ τότε μου είπε για την ντουλάπα και αν θέλω να την ανοίξουμε για να παίξουμε anyway... και την άλλη φορά κτύπησε απο κάτω μας άνοιξαν αλλά μέσα στο σπίτι κανένας ή καμία !!! περίεργο... και να θυμάσε μακριά απο την ντουλάπα ότι και να γίνει όποιος και να έρθει μην πάς να κρυφτείς εκεί...μάλλον κάτι πολύ kinky θα έχει ;)
 

JohnWoo

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
718
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
χμ, όντως φίλε μου την θυμάμαι την ιστορία για την ντουλάπα που είχε ξανα-αναφερθεί εδώ. Ευτυχώς όμως εμένα δεν μου έγινε τέτοια προσφορά, να την ανοίξουμε για να παίξουμε... Ούτε παρατήρησα κάτι περίεργο γενικότερα. Τι μπορεί να έχει μέσα στην ντουλάπα λοιπόν; Ένα ρομπότ με παλαμάρι 50 εκατοστών;
 

David

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
102
Πόντοι
6
Λοιπόν και οι 2 είναι ενεργητικές απλά το παθητικό το γουστάρουν περισσότερο, εσύ είχες πει παλιότερα ότι στο κάτω κάτω και αυτές άντρες είναι οπότε γουστάρουν το sex το ίδιο με εμάς...τώρα όταν βρεθούν στα κέφια τί να σου πώ...!!! Πάντως θα συμφωνήσω ότι η Φιόνα πρέπει να το γουστάρει πολύ για να κάνει κάτι ενώ στην Ηλέκτρα πιθανόν να βγαίνει πιό εύκολα.

Σου εξήγησα στο μήνυμα, είναι τουλάχιστον η προσωπική μου άποψη,
απλά επέτρεψέ μου να είναι και παγειωμένη άποψη, λόγω μη χορηγίας.....
 

simera

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
646
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
η φιονα βγαινει που βγαινει πλεον γιατι η εγω παω λαθος ωρα η αυτη το εχει ριξει στα ρεπο.


 

JohnWoo

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
718
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
μα κι εγώ στις 8-9 φορές συνολικά που έχω βολτάρει στις πιάτσες ζήτημα να την έχω πετύχει 1 ή 2. Και λέγανε ότι η Φιόνα είναι στάνταρ πάντα εκεί!!!
 

David

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
102
Πόντοι
6
Όλες βλέπουν Euro αυτό τον καιρό και μετά την μεταμεσονύκτια εκπομπή.. :dancing:
 

pakara

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.016
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
αυτό με το κουδούνι μάλον έχει δύο ερμηνείες
1. ότι πάνω υπάρχει κάποιος και για λόγους ασφάλειας της θέλει να το ξέρεις
2. ότι ίσως να ανοίγει με κάποιο αυτόματο σύστημα, όχι πολύ λογική πάντως
 

JohnWoo

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
718
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Φίλε pakara με βάζεις σε σκέψεις με το μυστήριο του κουδουνιού. Εγώ όταν πήγα στην Φιόνα δεν παρατήρησα κάτι περίεργο αλλά μπορεί να φταίει η γενικότερη έλλειψη παρατηριτικότητας που έχω. Δυστυχώς είχα ξεχάσει το θέμα του κουδουνιού οπότε δεν είχα τα μάτια μου ανοιχτά εκείνη την στιγμή. Θα ορκιζόμουν όμως ότι η Φιόνα είχε ανοίξει κανονικά. Διόλου απίθανο να πάτησε το κουδούνι όμως και να μην το πρόσεξα... Με προβληματίζετε

Και θυμάμαι έντονα ότι η Φιόνα έμοιαζε πολύ προσεκτική και επιφυλακτική στο θέμα της ασφάλειάς της. Μου τόνιζε συνέχεια τι τύποι κυκλοφορούν εκεί έξω και πόσο πρέπει να προσέχει κλπ κλπ κλπ. Οπότε λογικό να παίρνει τις προφυλάξεις της. Αλλά όλοι έχουμε πάει σπίτι της, οπότε τι λέτε; Λέτε να έχει κανέναν φουσκωτό κρυμμένο στην ντουλάπα της τόση ώρα; Ή κάποιον κρυμμένο κάπου αλλού στο σπίτι ο οποίος παραμένει σιωπηλός και ακίνητος όση ώρα η Φιόνα μας διασκεδάζει; Ή κάποιον σε διπλανό διαμέρισμα ίσως; Ούτε αυτό είναι πολύ λογική εξήγηση
 

David

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
102
Πόντοι
6
Φίλε pakara με βάζεις σε σκέψεις με το μυστήριο του κουδουνιού. Εγώ όταν πήγα στην Φιόνα δεν παρατήρησα κάτι περίεργο αλλά μπορεί να φταίει η γενικότερη έλλειψη παρατηριτικότητας που έχω. Δυστυχώς είχα ξεχάσει το θέμα του κουδουνιού οπότε δεν είχα τα μάτια μου ανοιχτά εκείνη την στιγμή. Θα ορκιζόμουν όμως ότι η Φιόνα είχε ανοίξει κανονικά. Διόλου απίθανο να πάτησε το κουδούνι όμως και να μην το πρόσεξα... Με προβληματίζετε

Και θυμάμαι έντονα ότι η Φιόνα έμοιαζε πολύ προσεκτική και επιφυλακτική στο θέμα της ασφάλειάς της. Μου τόνιζε συνέχεια τι τύποι κυκλοφορούν εκεί έξω και πόσο πρέπει να προσέχει κλπ κλπ κλπ. Οπότε λογικό να παίρνει τις προφυλάξεις της. Αλλά όλοι έχουμε πάει σπίτι της, οπότε τι λέτε; Λέτε να έχει κανέναν φουσκωτό κρυμμένο στην ντουλάπα της τόση ώρα; Ή κάποιον κρυμμένο κάπου αλλού στο σπίτι ο οποίος παραμένει σιωπηλός και ακίνητος όση ώρα η Φιόνα μας διασκεδάζει; Ή κάποιον σε διπλανό διαμέρισμα ίσως; Ούτε αυτό είναι πολύ λογική εξήγηση

-Αναφορικά με το κουδούνι, εννοείται ότι όταν το χτυπάει και της ανοίγουν είναι κάποιος σπίτι για ενδεχόμενη προστασία. Να ανοίγει αυτόματα με κάποιο σχετικό σύστημα είναι πέρ από κάθε λογική, αν ήταν έτσι τότε μπάτε σκύλοι αλέστε...
-Να ξέρετε πάντως πολλές έχουν σε κάποιο σημείο του κρεβατιού (από κάτω, δίπλα κ.λ.π.) κάποιο κουμπί ασφαλείας (που είναι σαν συναγερμός και ενίοτε ειδοποιεί και κάποια εταιρία σεκιούριτι) το οποίο πατούν σε έκτακτς περιπτώσεις.
-Άλλες πάλι παίρνουν τις πινακίδες του αυτοκινήτου σου και στέλνουν σε κάποιον δικό τους μήνυμα στο κινητό για ευνόητους λόγους.
- Τέλος το χειρότερο???? Οι περισσότερες έχουν ΚΡΥΦΕΣ ΚΑΜΕΡΕΣ ακόμα και στα ηχεία από στερεοφωνικό, που δεν μπορείς να τις δεις με τίποτα....
Άλλες σε λαπ τοπ...
Άλλες στην τηλεόραση που είναι άπέναντι σου (κλειστή ή ανοιχτή και δείχνει κάποια τσόντα)ενώ γαμάς και σε τραβάνε κ.λ.π. κ.λ.π.
Όλα αυτά μπορεί να σας φαίνονται τραβηγμένα και εξωπραγματικά, αλλά δυστυχώς ισχύουν. Εμένα εκείνο που με εκνευρίζει είναι οι ΚΑΜΕΡΕΣ, γιατί τα προσωπικά δεδομένα μας γαμιούνται τελείως!!! Τα άλλα είναι απόλυτα κατανοητά και δικαιολογημένα.
Αυτά δεν τα έχω βγάλει από το μυαλό μου, αλλά τα ξέρω επειδή και τα έχω αντιληφθεί και μου τα έχουν πει τρανς. Όχι στη Θεσσαλονίκη πάντως. Δεν αναφέρομαι ονομαστικά σε καμία τρανς από εδώ.
Και κάτι τελευταίο. Τις κάμερες οι τρανς δεν τις τοποθετούν απαραίτητα για λόγους ασφαλείας, αλλα γιατί??? Έχουν αρχεία σε cd με γαμήσια με πελάτες. Εγώ πιστεύω και είμαι σχεδόν βέβαιος ότι αυτά δε κυκλοφορούν, γιατί εκθέτουν τις ίδιες, ωστόσο εγώ δεν γουστάρω καμία να με τραβάει ενώ πηδάω. Είναι και αυτός ένας λόγος που έχω κόψει το σπορ εδώ και μερικά χρόνια.
Ελπίζω να μην φάω κράξιμο πάντως από τρανς. Δεν είπα για καμία συγκεκριμένη και φυσικά για καμία στην Θεσσαλονίκη. Ωστόσο οι τρανς είναι ωραιοπαθείς με το κορμί τους και την γενικότερη εμφάνισή τους και γουστάρουν μετά να βλέπουν τον εαυτό τους πως δείχνει στην κάμερα. Το κακό όμως είναι ότι βλέπουν και κάποιον άλλο. Αυτά. Καλημέρα σας χαιρετώ.   
 

David

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
102
Πόντοι
6
Τα περί προστασίας ισχύουν 100% αν όχι σε όλες στις περισσότερες. Και καλά κάνουν. Και εμείς το ίδιο θα κάναμε. Και ο κάθε λογικός άνθρωπος στη θέση τους, γιατί κυκλοφορούν πολλοί ψυχάκηδες.
Τα περί κάμερας ελπίζω να μην ισχύουν, μην αγχώνεστε επειδή το είπα εγώ.
Απλά ήθελα να το πω, γιατί είμαστε εδώ μέσα σαν μία παρέα και ανταλλάζουμε απόψεις.

Βέβαια αυτά που έγραψα είναι ΤΕΛΕΙΩΣ ΑΣΧΕΤΑ με το συγκεκριμένο θρεντ και την Ηλέκτρα, τα έγραψα όμως εδώ ως συνέχεια των όσων έγραψαν κάποιοι από εσάς σε αυτή τη σελίδα.
 

pakara

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.016
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
-Αναφορικά με το κουδούνι, εννοείται ότι όταν το χτυπάει και της ανοίγουν είναι κάποιος σπίτι για ενδεχόμενη προστασία. Να ανοίγει αυτόματα με κάποιο σχετικό σύστημα είναι πέρ από κάθε λογική, αν ήταν έτσι τότε μπάτε σκύλοι αλέστε...
-Να ξέρετε πάντως πολλές έχουν σε κάποιο σημείο του κρεβατιού (από κάτω, δίπλα κ.λ.π.) κάποιο κουμπί ασφαλείας (που είναι σαν συναγερμός και ενίοτε ειδοποιεί και κάποια εταιρία σεκιούριτι) το οποίο πατούν σε έκτακτς περιπτώσεις.
-Άλλες πάλι παίρνουν τις πινακίδες του αυτοκινήτου σου και στέλνουν σε κάποιον δικό τους μήνυμα στο κινητό για ευνόητους λόγους.
- Τέλος το χειρότερο???? Οι περισσότερες έχουν ΚΡΥΦΕΣ ΚΑΜΕΡΕΣ ακόμα και στα ηχεία από στερεοφωνικό, που δεν μπορείς να τις δεις με τίποτα....
Άλλες σε λαπ τοπ...
Άλλες στην τηλεόραση που είναι άπέναντι σου (κλειστή ή ανοιχτή και δείχνει κάποια τσόντα)ενώ γαμάς και σε τραβάνε κ.λ.π. κ.λ.π.
Όλα αυτά μπορεί να σας φαίνονται τραβηγμένα και εξωπραγματικά, αλλά δυστυχώς ισχύουν. Εμένα εκείνο που με εκνευρίζει είναι οι ΚΑΜΕΡΕΣ, γιατί τα προσωπικά δεδομένα μας γαμιούνται τελείως!!! Τα άλλα είναι απόλυτα κατανοητά και δικαιολογημένα.
Αυτά δεν τα έχω βγάλει από το μυαλό μου, αλλά τα ξέρω επειδή και τα έχω αντιληφθεί και μου τα έχουν πει τρανς. Όχι στη Θεσσαλονίκη πάντως. Δεν αναφέρομαι ονομαστικά σε καμία τρανς από εδώ.
Και κάτι τελευταίο. Τις κάμερες οι τρανς δεν τις τοποθετούν απαραίτητα για λόγους ασφαλείας, αλλα γιατί??? Έχουν αρχεία σε cd με γαμήσια με πελάτες. Εγώ πιστεύω και είμαι σχεδόν βέβαιος ότι αυτά δε κυκλοφορούν, γιατί εκθέτουν τις ίδιες, ωστόσο εγώ δεν γουστάρω καμία να με τραβάει ενώ πηδάω. Είναι και αυτός ένας λόγος που έχω κόψει το σπορ εδώ και μερικά χρόνια.
Ελπίζω να μην φάω κράξιμο πάντως από τρανς. Δεν είπα για καμία συγκεκριμένη και φυσικά για καμία στην Θεσσαλονίκη. Ωστόσο οι τρανς είναι ωραιοπαθείς με το κορμί τους και την γενικότερη εμφάνισή τους και γουστάρουν μετά να βλέπουν τον εαυτό τους πως δείχνει στην κάμερα. Το κακό όμως είναι ότι βλέπουν και κάποιον άλλο. Αυτά. Καλημέρα σας χαιρετώ.   
επειδή δεν το ξέρω το θέμα με το κουδούνι απλά ανέφερα σχετικά με κάποιον φίλο που το παρατήρησε τι θα μπορούσε να ισχύει.
με το να ανοίγει αυτόματα μην ξεχνάς πως μπαίνεις μόνο στην οικοδομή οπότε δεν τρέχει και τίποτα.
όσο για τις κάμερες ας ελπίσουμε να μη δει κανένας τον εαυτό του στο δίκτυο
 

David

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
102
Πόντοι
6
με το να ανοίγει αυτόματα μην ξεχνάς πως μπαίνεις μόνο στην οικοδομή οπότε δεν τρέχει και τίποτα.
όσο για τις κάμερες ας ελπίσουμε να μη δει κανένας τον εαυτό του στο δίκτυο

Και όμως και πάλι τρέχει κάτι φίλε μου πακάρα, γιατί δεν έχει ασφάλεια η οικοδομή.
Δεν νομίζω να γίνεται κάτι τέτοιο, γιατί αν την είχε αντιληφθεί κάποιος από την οικοδομή θα είχε γίνει τρελλή φασαρία. Μπορεί κα να έχεις δίκιο πάντως, δεν επιμένω.
 

Castell

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2007
Μηνύματα
692
Like
58
Πόντοι
6
Προσωπικά πιστεύω ότι η αλήθεια βρίσκεται κάπου στη μέση πιθανολογώ ότι κάποιος είναι στην καλύτερη περίπτωση σε διπλανό διαμέρισμα (πάνω κάτω δίπλα κτλ) και υπάρχει δυνατότητα επικοινωνίας με αυτόν σε περίπτωση που βρεθεί με κανέναν ανώμαλο. Τώρα η δυνατότητα ειδοποίησης έρχεται μέσα απο το πάτημα κάποιου κρυφού συναγερμού ? ή μήπως απο κρυφή κάμερα την οποία και παρακολουθεί απο κάπου και πιθανών να καταγράφει?????? η 1η περίπτωση δε με πειράζει αλλά το να σε μπανίζει κάποιος άλλος είναι κάτι κάπως άβολο.
 

Castell

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2007
Μηνύματα
692
Like
58
Πόντοι
6
Και μιας και πιστεύω φίλε μου Δαβίδ ότι ξέρεις θα το πώ εγώ για να σε βγάλω απο τον κόπο... λοιπόν πριν πολύ καιρό εκεί κοντά που έκανε πιάτσα η Ηλέκτρα είχε και μια φίλη που κάνανε μαζί πιάτσα...τα παλικάρια την είχαν φέρει από Αθήνα για να δουλέψει για λίγο καιρό και μετά πίσω...πήγαμε λοιπών στο διαμέρισμα που τότε ήταν λίγο πιο πέρα απο την εκκλησία των αγίων πάντων και σε κάποια στιγμή ακούω πόρτα ... μου λέει μια φίλη μου είναι χαλαρά δε τρέχει τίποτα...ξεκινάμε και σε κάποια στιγμή ακούγετε μιά πόρτα να κλείνει και τότε μου λέει το παραμύθι για κάμερες και ότι είναι στο δίπλα δωμάτιο και παρακολουθεί για λόγους ασφαλείας... μου πάσαρε το τηλ της στα γρήγορα...και μου είπε ότι με 20,00 θα συνεχίζαμε για ακομη 30 λεπτά μιάς και ο φίλος μας είχε βαρεθεί και έφυγε και θα γυρνούσε να την πάρει μόλις θα τον καλούσε στο κινητό...anyway είπα ευχαριστώ δε θα πάρω (ψιλο φρικαρισμένος απο αυτά που άκουγα) και με την ιδέα ότι θα με δω στο γυαλί πρώτο όνομα !!!! την έκανα ... κατεβήκαμε μαζί και μου λέει θα πάω με τον φίλο μου ο οποίος την περίμενε απο κάτω και την πήγε ξανά στην πιάτσα....
Φίλε μου Δαβίδ δε ξέρω ρε σύ αποκλείεται να έχεις κάνει την διατριβή σου πάνω στο άθλημα και απο αυτά που γράφεις πιστεύω ότι δε μας γράφεις μαλακίες αλλά κολλητέ πιστεύω ότι δε μας λές όσο πραγματικά ξέρεις...πάντα φιλικά...
 

Castell

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2007
Μηνύματα
692
Like
58
Πόντοι
6
Σημείωση η ηλέκτρα και η φίλη της είχαν τον ίδιο χώρο ;)
 

simera

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
646
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
εαν συμβαινει κατι τετοιο τοτε πολυ απλα τα κοριτσια αυτα κινδυνευουν και απο εμας
δηλαδη
εαν εγω ξερω οτι με εχει γραψει σε καμερα τοτε καλα θα κανει να μην ξαναβγει πιατσα.
ο λογος ειναι απλος!
οταν εσυ καταπατας τα δικα μου προσωπικα δεδομενα θα τα καταπατησω και εγω και μαλιστα με ποιο νομιμο τροπο!

αυτες τις μερες θα το ψαξω το θεμα.
και θα σας ενημερωσω με οτι νεο μαθω
ελπιζω ομως για το καλο των κοριτσιων να μην συμβαινει κατι τετοιο
και για εμας που θα εχουμε ιστοριες ειτε με την οικογενια μας ειτε με καποια μας φιλη εαν τραβηζει το θεμα.

φανταζεστε που μπορει να φτασει μια τετοια ιστορια!

 

pakara

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.016
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
εαν συμβαινει κατι τετοιο τοτε πολυ απλα τα κοριτσια αυτα κινδυνευουν και απο εμας
δηλαδη
εαν εγω ξερω οτι με εχει γραψει σε καμερα τοτε καλα θα κανει να μην ξαναβγει πιατσα.
ο λογος ειναι απλος!
οταν εσυ καταπατας τα δικα μου προσωπικα δεδομενα θα τα καταπατησω και εγω και μαλιστα με ποιο νομιμο τροπο!

αυτες τις μερες θα το ψαξω το θεμα.
και θα σας ενημερωσω με οτι νεο μαθω
ελπιζω ομως για το καλο των κοριτσιων να μην συμβαινει κατι τετοιο
και για εμας που θα εχουμε ιστοριες ειτε με την οικογενια μας ειτε με καποια μας φιλη εαν τραβηζει το θεμα.

φανταζεστε που μπορει να φτασει μια τετοια ιστορια!
θα μάθουμε πιο πριν , ανάλογα με το τι θα γίνει με τον Θέμο
 

Castell

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2007
Μηνύματα
692
Like
58
Πόντοι
6
Λοιπόν τόσο καιρό δε έχει πάρει το αυτί τίποτα για εκβιασμούς κτλ, το θέμα είναι για την προστασία των κοριτσιών τώρα αν κάποια στιγμή την δούνε αλλιώς τότε τι να πω...άρα να μην οξύνουμε καταστάσεις χωρίς λόγο. Simera χαλαρά αδερφέ μην μασάς
 

David

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
102
Πόντοι
6
Φίλε Κάστελ λέω ό,τι πραγματικά γνωρίζω.
Σκοπός όλων των θρεντ και του σάιτ είναι να ανταλλάζουμε
απόψεις, ιδέες, εμπειρίες και ό,τι άλλο μας καυλώνει.
Απλά μην περιμένεις να σου πω τι, από που και πως τα γνωρίζω.
Το θέμα είναι ότι τα γνωρίζω.
Πάντως για να κλείνουμε με το θέμα δεν ξέρω τίποτε σχεδόν για Ηλέκτρα
και τις φίλες της. Την είχα πάρει σπίτι της πριν από 4-5 χρόνια, μπορεί
και 3 δεν θυμάμαι ακριβώς, ήταν σουπερ στο κρεβάτι, σαν να την είχα γκόμενα
Για κάμερες και προσταίες εγώ δεν μίλησα για την συγκεκριμένη, γενικά μίλησα
και από άλλες εμπειρίες μου.
Είμαι αρκετά σοβαρός για να χάνω το χρόνο μου και να λέω μαλακίες.
Κάποια πράγματα μην σας φαίνονται παράξενα, όταν κάνεις κάτι σαν επάγγελμα,
όταν πηδιέσαι και ζεις με αυτό και κάνεις διακοπές μέσω αυτού, μακροχρόνιες
αποταμιεύσεις και επενδύσεις, πανάκριβες αγορές και πολυτέλειες,
ε τότε αυτό που κάνεις (η δουλειά σου δηλαδή)
είναι για σένα όλη σου η ζωή. Λογικό είναι να υπάρχουν και κάμερες.
Όχι για προστασία, αλλά για την ηδονή, την φιλαρέσκεια, την ωραιοπάθεια,
την καύλα.
Όσο για τα προσωπικά δεδομένα των τρανς και την καταπάτηση αυτών, μέσω της
δημοσιοποίησης κάποιου σχετικού βίντεο δύο πράγματα έχω να πω:
1. Καμία τρανς δεν πρόκειται να το κάνει
2. Αν παρ'ελπίδα γίνει τότε η καταπάτηση θα αφορά τα δικά μας δεδομένα
και όχι τα δικά τους για ευνόητους λόγους.
 

thetdoc

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
54
Like
0
Πόντοι
0
το θεματακι εχει παγωσει εδω και αρκετο καιρο βεβαια...ειδικα απο τη στιγμη που αυτη που το ανοιξε, η ηλεκτρα δηλαδη, σταματησε πια να μπαινει.ας κανουμε παρολα αυτα μια αποπειρα.φανταζομαι πως σχεδον ολοι οσοι γουσταρουν τα τρανσακια εδω στη θεσσνικη εχουν καταθεσει τον οβολο τους εστω και μια φορα στην ηλεκτρα.ειναι δυνατο κομματι, απιστευτες σωματικες προδιαγραφες,εκφυλο,με τα τατουαζ του που για μενα πρεπει να ειναι μαστ για καθε τρανσ.υπαρχει κανεις ομως που να την εχει γνωρισει καπως καλυτερα?να εχει καταλαβει δηλαδη πως ειναι σαν χαρακτηρας πανω κατω?δεν εννοω να εχει βγει για καφε μαζι της απλα να την εχει παρει αρκετες φορες και να εχει αναπτυχθει μεταξυ τους μια μεγαλυτερη οικειοτητα.αν οντως υπαρχει καποιος θα με ενδιεφερε να μου πει την αποψη του και να ακουσει τη δικια μου σχετικα με αυτην.πριβε μηνυμα ακομα καλυτερα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom