Νέα

Η Ηλέκτρα είναι εδώ!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα triares
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 263
  • Εμφανίσεις 55K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
T

triares

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2007
Μηνύματα
166
Like
8
Πόντοι
1
ευχαριστω αυτους που με υποστιριξαν ακομα και αυτους που με βριζουν γεια σας καλη συνεχεια στην σελιδα και οποιος θελει να ρθει στην πιατσα
 

paliotomaro

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2008
Μηνύματα
55
Like
0
Πόντοι
0
Τι να πω για εσενα , η εμπειρια μου μαζι σου απαραδεκτη, δεν θα ξεχασω την περουκα που σου εφυγε τοτε, και αυτο που ειδα την ωρα που εχυνα, εντελως ξενερωμα εισαι και η πιο ασχημη μου εμπειρια μου  , με αν λεγεσαι Τρανς
 
OP
OP
T

triares

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2007
Μηνύματα
166
Like
8
Πόντοι
1
υσ.ελατε να δειτε απο κοντα πως ειμαι και αν φοραω περουκα πεον βγαινω με αμαξι
 

JohnWoo

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
718
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Έχει κανείς καμιά ιδέα με τι αμάξι βγαίνει η Ηλέκτρα;
 

David

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
102
Πόντοι
6
Τι να πω για εσενα , η εμπειρια μου μαζι σου απαραδεκτη, δεν θα ξεχασω την περουκα που σου εφυγε τοτε, και αυτο που ειδα την ωρα που εχυνα, εντελως ξενερωμα εισαι και η πιο ασχημη μου εμπειρια μου  , με αν λεγεσαι Τρανς

Μάλλον μπερδεύεσαι φίλος...
 

simera

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
646
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
με ενα χαριτομενο σμαρτακι βγαινει η καυλα!
και εχει βελτιωθει και αλλο.
το καλητερο τρανσ
ΤΕΛΟΣ!
 

simera

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
646
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
η ηλεκτρα-νεφελη- οπως θελει τελος παντον δεν φοραει περουκα και οτι εχει πανω τις πλην του στηθους ειναι φυσικοτατο!

μακραν το καθαροτερο και ομορφοτερο τρανσ στην θεσ/νικη!


βεβαια το κακο ειναι οτι ζηταει πολα για τις υπηρεσιες τις!

αλλα περι ορεξεως .......

μη χανεσε ηλεκτρα!
 

JohnWoo

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
718
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
φίλε Simera αν είναι όντως τόσο καλή τότε χαλάλι η τσιμπιμένη τιμή.
Αλλά ένα κακό που είχα ακούσει εγώ είναι ότι είναι βιαστική στο σέρβις της και σε ξεπετάει. Αν ισχύει αυτό τότε όσο καλή και να είναι η ξεπέτα είναι πάντα λόγος ξενερώματος.

Ξέρει κανείς αν ισχύει αυτό;
Και επιπλέον σε σχέση με την διαβόητη Φιόνα, ας πούμε, που είναι κι αυτή καθαρή και όμορφη, πώς αξιολογείς την Ηλέκτρα;
 

simera

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
646
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
δεν εχω δοκιμασει την φιονα
βασικα η ηλεκτρα ειναι το μονο τρανσ που εχω παει
για το ξεπετα δεν ξερω μιας και παντα ακολουθουσα το προγραμμα στο σπιτι και περνουσα καλα.
τα 100 βεβαια που ζηταει για το σπιτι ειναι πολα απο την αποψη του χρονου.
ποσο θα αντεξεις...αντε βαρια κανα 20λεπτο
εκτος και εαν εχεις ριξει καμοια δυο τρεις μαλακιες και εισαι με τις αναθυμιασεις μετα :2funny:
 

electricz

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2007
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
χαχαχαχαχ καλο.
!!!!! αναθυμιασεις....
θα το χρησιμοποιω...
τωρα που πηρε αμαξι που στεκεται?? εκει οπως παλια στην 26ης μετα τις γραμμες?
 

David

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
102
Πόντοι
6
φίλε Simera αν είναι όντως τόσο καλή τότε χαλάλι η τσιμπιμένη τιμή.
Αλλά ένα κακό που είχα ακούσει εγώ είναι ότι είναι βιαστική στο σέρβις της και σε ξεπετάει. Αν ισχύει αυτό τότε όσο καλή και να είναι η ξεπέτα είναι πάντα λόγος ξενερώματος.

Ξέρει κανείς αν ισχύει αυτό;
Και επιπλέον σε σχέση με την διαβόητη Φιόνα, ας πούμε, που είναι κι αυτή καθαρή και όμορφη, πώς αξιολογείς την Ηλέκτρα;

Τις θεωρώ τελείως διαφορετικές τρανς. Εσύ πρόεδρε επειδή είσαι φαν της πίπας, μάλλον πάρε την Φιόνα, κάνει γαμάτες πίπες και είναι μόνο παθητική.
Η Ηλέκτρα είναι πιο πύραυλος και αν θέλεις γίνεται και ενεργητική. Την θεωρώ πιο καύλα και στο πρόσωπο και στο σώμα και στην συμπεριφορά. Και οι δυο είναι πολύ καλές, αλλά εγώ προτιμώ Ηλέκτρα, γιατί την Φιόνα την έχω πάρει και από τα αυτιά... :dancing:

Σε μπέρδεψα ε???? :jerking: Αχαχαχα!!!

Όσο για την ξεπέτα έχω γράψει διάφορα για αυτό το θέμα και θεωρώ ότι όλες οι καλές-ακριβές τρανς είναι της ξεπέτας, ωστόσο εξαρτάται από διάφορες παραμέτρους.
- Εμφάνισή σου
- Συμπεριφορά σου
- Υγιεινή σου (να είσαι καθαρός και να μην βρωμάςςςςςςςς)
- Στιγμή που την πετυχαίνεις και κυρίως ώρα ή μέρα

Και βέβαια μιλάμε για γαμήσια στο σπίτι και όχι σε αμάξι...
Αποφεύγετε να παίρνετε τρανς ή πουτάνες σε αμάξι. Γαμάς αγχωμένα, δεν έχεις άνεση κινήσεων και αν στην πέσει κανένας μπάτσος ή κανένας παλαβός τότε την γάμησες...
Καλύτερα 100 και μία φορά άνετη και ανέμελη παρά δύο φορές και στριμώκολα
 

Castell

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2007
Μηνύματα
692
Like
58
Πόντοι
6
Φίλε μου Δαβίδ η Φιόνα είναι ενεργητική γιατί μέχρι να τα τσουγκρίσουμε ήμουν απο τους καλύτερους χορηγούς της φυσικά έχει να κάνει με όλους του παραμέτρους που λες η Φιόνα για μένα εξωτερικά ρίχνει χαλαρά σε όποιο τρανς υπάρχει στην Θεσσ τώρα αλλά το μεγάλο καρούμπαλο στο μυαλό είναι το πρόβλημα της όσο για την Ηλέκτρα στο παρελθόν εάν θυμάσαι ήταν καλύτερη
 

electricz

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2007
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
χμμ.. δεν πολυσυμετεχω στις συζητησεις αλλα δεν νομιζω η φιονα να ειναι ενεργητικη , λογω του οτι τι μοριο της ειναι ακριβως αυτο που λεω.. μοριο.. ειναι τοσο μικρο δεν μπορει να λεγεται ενεργητικη.Απο εμπειρια.Απο πιπες ναι ειναι πολυ καλη...
 

JohnWoo

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
718
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Απ ότι κατάλαβα από τις γνώμες του Castell και του David, συνάδελφοι, το θέμα είναι υποκειμενικό και εξαρτάται από το γούστο του καθενός αφού και οι δύο είναι οι κορυφαίες τοπικές τρανς.

Πάντως την Φιόνα την δοκίμασα κάποια στιγμή γύρω στο Πάσχα, συνάδελφοι, γι αυτό ρωτάω για την Ηλέκτρα συγκριτικά με την Φιόνα. Προσωπικά, και βασιζόμενος σε άλλες εμπειρίες, η Φιόνα μου φάνηκε πολύ ανώτερη απ την Λουίζα και ανώτερη από την Κάτια σε εμφάνιση αλλά και πάλι δεν έμεινα 100% ικανοποιημένος. Απ την συμπεριφορά της όμως, που λέτε έμεινα ευχαριστημένος, δεν πρόσεξα τίποτα άσχημο ή περίεργο. Γενικά πάντως δεν ενθουσιάστικα απ την όλη εμπειρία, γι αυτό και σκεφτόμουν να δοκιμάσω την Ηλέκτρα, μπας και μείνω πιο ευχαριστημένος!

Όσο για το αν είναι η Φιόνα ενεργητική ή όχι δεν έχω άποψη γιατί δεν ενδιαφέρθηκα για την συγκεκριμένη υπηρεσία!
 

Castell

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2007
Μηνύματα
692
Like
58
Πόντοι
6
Πρόεδρε την Φιόνα την πήγες σπίτι ή στο αυτοκίνητο?
 

JohnWoo

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
718
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Σπίτι. Όπως συνιστούν και πολλοί συναγωνιστές άλλωστε. Δεν είμαι φαν του γαμησιού στο αυτοκίνητο γιατί είναι γρήγορο, αγχωτικό και δεν προλαβαίνεις να απολαύσεις τίποτα! Καλύτερα να δώσεις κάτι παραπάνω και να πας σπίτι. Τουλάχιστον σ αυτόν τον τομέα η Φιόνα ήταν πολύ ΟΚ, δεν έδειχνε βιαστική να με ξεπετάξει στα γρήγορα

Γιατί ρωτάς;
 

David

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
102
Πόντοι
6
Φίλε μου Δαβίδ η Φιόνα είναι ενεργητική γιατί μέχρι να τα τσουγκρίσουμε ήμουν απο τους καλύτερους χορηγούς της φυσικά έχει να κάνει με όλους του παραμέτρους που λες η Φιόνα για μένα εξωτερικά ρίχνει χαλαρά σε όποιο τρανς υπάρχει στην Θεσσ τώρα αλλά το μεγάλο καρούμπαλο στο μυαλό είναι το πρόβλημα της όσο για την Ηλέκτρα στο παρελθόν εάν θυμάσαι ήταν καλύτερη
Φίλε Κάστελ η Φιόνα είναι ενεργητική, αλλά προτιμάει να την σκίζεις στα 4.
Για μένα ήταν η καλύτερη τρανς παλιότερα, αλλά έχει χαλάσει πολύ τελευταία.
Και άσε που πλέον έχει γίνει ένα τεράστιο τρένο...

Από μυαλό σε τρανς θα σου πω μόνο το εξής, το οποίο είναι για μένα νόμος και δεν μου αλλάζει κανένας γνώμη, ούτε οι ίδιες οι τρανς.
Λοιπόν δύο κατηγορίες τρανς υπάρχουν:
1. ή θα είναι γατόνι, πανέξυπνη και με καυστικό χιούμορ
2. ή θα είναι όπως λες καρούμπαλο.
Προτιμώ να μην σχολιάζω ονομαστικά Θεσσαλονικιώτικα τρανς για το εγκεφαλικό τους επίπεδο, προς αποφυγή παρεξηγήσεων

Όσο για Ηλέκτρα, τι να σου πω τα τελευταία χρόνια την έχω πετύχει στα πεταχτά, ούτε καν της έχω μιλήσει, για να λες ότι χάλασε κάτι παραπάνω θα ξέρεις. 
 

Castell

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2007
Μηνύματα
692
Like
58
Πόντοι
6
Φίλε Κάστελ η Φιόνα είναι ενεργητική, αλλά προτιμάει να την σκίζεις στα 4.
Για μένα ήταν η καλύτερη τρανς παλιότερα, αλλά έχει χαλάσει πολύ τελευταία.
Και άσε που πλέον έχει γίνει ένα τεράστιο τρένο...

Λοιπόν και οι 2 είναι ενεργητικές απλά το παθητικό το γουστάρουν περισσότερο, εσύ είχες πει παλιότερα ότι στο κάτω κάτω και αυτές άντρες είναι οπότε γουστάρουν το sex το ίδιο με εμάς...τώρα όταν βρεθούν στα κέφια τί να σου πώ...!!! Πάντως θα συμφωνήσω ότι η Φιόνα πρέπει να το γουστάρει πολύ για να κάνει κάτι ενώ στην Ηλέκτρα πιθανόν να βγαίνει πιό εύκολα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom