Νέα

HELP! Μου χάκαραν το λογαριασμό στο Facebook

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα κωλο-γερος
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 127
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
κωλο-γερος

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.606
Κριτικές
36
Like
35.072
Πόντοι
18.565
Τελικα μολις εγινε ανακτηση του λογαριασμου, μετα την ταυτοποιηση μου. Το προβλημα ηταν οτι επρεπε να περασουν καποιες ημερες ωστε το Φεισμπουκ να αναγνωρισει σαν εγκυρο μειλ που δεν ειχα λογαριασμο φεισμπουκ και που ειχα φτιαξει αμεσως μετα το χακαρισμα. Ευχαριστω οσα παιδια ασχοληθηκαν με το θεμα. Ακομα και τους μπαχαλακηδες που το σεβαστηκανε και δεν το μπαχαλεψαν.:cheesy:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
67.681
Like
67.830
Πόντοι
12.756
Τελικα μολις εγινε ανακτηση του λογαριασμου, μετα την ταυτοποιηση μου. Το προβλημα ηταν οτι επρεπε να περασουν καποιες ημερες ωστε το Φεισμπουκ να αναγνωρισει σαν εγκυρο μειλ που δεν ειχα λογαριασμο φεισμπουκ και που ειχα φτιαξει αμεσως μετα το χακαρισμα. Ευχαριστω οσα παιδια ασχοληθηκαν με το θεμα. Ακομα και τους μπαχαλακηδες που το σεβαστηκανε και δεν το μπαχαλεψαν.:cheesy:

Τίποτα τυπε , χαρά μας να βοηθάμε τα τιμημένα γηρατεια

Στο email σου θα βρεις το τιμολόγιο μας , παρακαλω για την εξωφληση του εντος 10ημέρου
 
OP
OP
κωλο-γερος

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.606
Κριτικές
36
Like
35.072
Πόντοι
18.565

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
12.545
Like
11.303
Πόντοι
3.656
Τελικα μολις εγινε ανακτηση του λογαριασμου, μετα την ταυτοποιηση μου. Το προβλημα ηταν οτι επρεπε να περασουν καποιες ημερες ωστε το Φεισμπουκ να αναγνωρισει σαν εγκυρο μειλ που δεν ειχα λογαριασμο φεισμπουκ και που ειχα φτιαξει αμεσως μετα το χακαρισμα. Ευχαριστω οσα παιδια ασχοληθηκαν με το θεμα. Ακομα και τους μπαχαλακηδες που το σεβαστηκανε και δεν το μπαχαλεψαν.:cheesy:
βάλε στις ρυθμίσεις να σου έρχεται μυνημα στο κινητό όταν λογκάρεις.....έτσι δεν θα μπορεί να ξανά μπει κανένας να σου αλλάξει τους κωδικούς
 

Αναφυλαξίας3

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2023
Μηνύματα
1.174
Like
1.051
Πόντοι
216
Τίποτα τυπε , χαρά μας να βοηθάμε τα τιμημένα γηρατεια

Στο email σου θα βρεις το τιμολόγιο μας , παρακαλω για την εξωφληση του εντος 10ημέρου
χρεώνουμε και το μπαχάλεμα τώρα;
κάτσε καλά, θα φωνάξω τον πάπια.
 

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.847
Κριτικές
1
Like
9.657
Πόντοι
2.456
OP
OP
κωλο-γερος

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.606
Κριτικές
36
Like
35.072
Πόντοι
18.565
βάλε στις ρυθμίσεις να σου έρχεται μυνημα στο κινητό όταν λογκάρεις.....έτσι δεν θα μπορεί να ξανά μπει κανένας να σου αλλάξει τους κωδικούς
Εχω βαλει ηδη. :thumbsup:
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
19.711
Κριτικές
164
Like
81.761
Πόντοι
46.223
Τίποτα τυπε , χαρά μας να βοηθάμε τα τιμημένα γηρατεια

Στο email σου θα βρεις το τιμολόγιο μας , παρακαλω για την εξωφληση του εντος 10ημέρου

Στο καινούργιο email ή στο παλιό του έστειλες ???

:tooth:
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
66.155
Like
25.861
Πόντοι
5.506

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
19.711
Κριτικές
164
Like
81.761
Πόντοι
46.223
Τελικα μολις εγινε ανακτηση του λογαριασμου, μετα την ταυτοποιηση μου. Το προβλημα ηταν οτι επρεπε να περασουν καποιες ημερες ωστε το Φεισμπουκ να αναγνωρισει σαν εγκυρο μειλ που δεν ειχα λογαριασμο φεισμπουκ και που ειχα φτιαξει αμεσως μετα το χακαρισμα. Ευχαριστω οσα παιδια ασχοληθηκαν με το θεμα. Ακομα και τους μπαχαλακηδες που το σεβαστηκανε και δεν το μπαχαλεψαν.:cheesy:

Με αφορμή την ανάκτηση του λογαριασμού σου οι γέροντες από το ΚΑΠΗ της Νέας Ορλεάνης διοργάνωσαν πάρτυ προς τιμή σου.

:hi:

 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.001
Πόντοι
10.336
Τελικα μολις εγινε ανακτηση του λογαριασμου, μετα την ταυτοποιηση μου. Το προβλημα ηταν οτι επρεπε να περασουν καποιες ημερες ωστε το Φεισμπουκ να αναγνωρισει σαν εγκυρο μειλ που δεν ειχα λογαριασμο φεισμπουκ και που ειχα φτιαξει αμεσως μετα το χακαρισμα. Ευχαριστω οσα παιδια ασχοληθηκαν με το θεμα. Ακομα και τους μπαχαλακηδες που το σεβαστηκανε και δεν το μπαχαλεψαν.:cheesy:
τελικα εκανε καμια μαλακια ο μουνης ο χακερ;
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
19.711
Κριτικές
164
Like
81.761
Πόντοι
46.223
Χθες τα ξημερωματα μου χακαραν τον λογαριασμο μου στο facebook με αποτελεσμα τωρα να εχουν ολες τις επαφες μου στο μεσσεντζερ και να μπορουν να δουν και τις συνομιλιες μου.
Προσπαθω να το μπλοκαρω αλλα ο χακερ, του οποιου εχω το μειλ, εχει αλλαξει το μειλ και τον κωδικο και δεν μπορω να μπω στον λογαριασμο. Στην διωξη ηλεκτρονικου εγκληματος που πηρα τηλεφωνο μου ειπαν οτι δεν μπορουν να επεμβουν τεχνικα, μονο ποινικα αν κανω καταγγελια σε αστυνομικο τμημα. Επειδη ο λογαριασμος αφορουσε και την δουλεια μου, φοβαμαι μηπως ο μαγκας κανει τιποτα απατες μεσω του λογαριασμου μου, δηλ. να ερθει σε επαφη με πελατες μου που ειναι στο μεσσεντζερ.


Το θεμα ειναι σοβαρο, ας προσπαθησουμε να μην το μπαχαλεψουμε απο την πρωτη σελιδα:confused:

mark zuckerberg1.jpg
 
OP
OP
κωλο-γερος

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.606
Κριτικές
36
Like
35.072
Πόντοι
18.565
Με αφορμή την ανάκτηση του λογαριασμού σου οι γέροντες από το ΚΑΠΗ της Νέας Ορλεάνης διοργάνωσαν πάρτυ προς τιμή σου.

:hi:

Παρτι απο κηδεια ειναι αυτο;:confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom