Νέα

Γνωρίζουν οι οικείοι/ταίρι/φίλοι σας πως πηγαίνετε με τρανσέξουαλ;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Isidoro$
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 63
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

vido

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2022
Μηνύματα
50
Like
140
Πόντοι
0
Επίσης προσωπικά δεν το έχω πει σε ΚΑΝΕΝΑΝ!! Οντας παντρεμένος με παιδιά το έχω αναφέρει σε μια γκόμενα που έχω αυτή περίοδο και με έκανε να αισθανθώ τόσο άνετα μαζί της που τα είπα ΟΛΑ. Χωρίς πολλές λεπτομέρειες βέβαια:grin::grin::wink::wink:
Κάπως έτσι και εγώ. στην κολλητη μου τα έχω πει και πάλι όχι όλα.
 

diamantino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
813
Κριτικές
1
Like
1.684
Πόντοι
206
δεν ειχα σχεση στο Πουκετ επι π-ληρωμη και κανα δυο που γπυσταραν και πηγαιναμε και γιοα μπανιο βολτες .μΙΑ ΦΟΡΑ ΠΡΙΝ εναμιση χρονο μια εδω Ελληνιδα που ηταν επι πληρωμη τη δευτερη φορα αρχισε να μου λεει διαφορα πως να ερθω ενα ΣΚ να κανω κανα μπανιο να κανουμε μαζι ..στο μεταξυ η πολη που εχω μετακομισει τα τελευταια 25 χρονια απο Αθηνα, ειναι 15 χιλιασες κατοικοι .και φυσικα ουτε που της ειπα που μενω ,αφου θα το μαθαιναν ολοι και θ ειχα σοβαρες επιπτωσεις μεχρι και τη δουλεια μου θα εχανα ,απο εμενα ειναι οχι δεν ειμαι τοσο θαραλεος ας πουμε
 
OP
OP
Isidoro$

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
1.984
Κριτικές
9
Like
3.289
Πόντοι
456
Τεράστια κουβέντα τύπε.. εσύ ΔΕΝ μας είπες όμως σε ποιά φάση βρίσκεσαι απ'αυτές που προανέφερες;;;; :think:
Δεν εχω καποια εμπειρια,παρακολουθουσα το θεμα με τον καταγγελια βιασμου και μου δημιουργηθηκε αυτη η απορια
 

johnlittle

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2020
Μηνύματα
79
Κριτικές
5
Like
188
Πόντοι
0
Δεν εχω αναφερει σε καποιον οτι εχω παει, μαλλον το γεγονος οτι ειναι πιο κλειστοι σε τετοια θεματα δεν βοηθαει. Επισης για εμενα ειναι ενα φετιχ, κατι που το κανω για να περασω καλα
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.099
Πόντοι
606
Το ν τ ξερουν κ δυο φιλοι δεν λεει κατι ετσι κ αλλιος δηγματα μπουρδελιαρι θα εχεις δυξει στανταρ ....
 

Dr. Kolompo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.801
Like
3.622
Πόντοι
456
Το έμαθε γκόμενα φίλου και τον άδειασε μετά από μακροχρόνια σχέση
Φαντάσου να μάθει η γυναίκα σου ότι όχι απλά την απατάς αλλά πηγαίνεις και με τρανς :2funny::2funny::2funny:
 

Beluga

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2018
Μηνύματα
224
Like
1.445
Πόντοι
201
Θα ήθελα πολύ να είχα το κουράγιο να πω στην γυναίκα μου πως έχω πάει στο παρελθόν πριν την γνωρίσω κ οτι θα ήθελα να πάμε μαζί τώρα.Δεν γίνονται αυτά όμως δυστυχώς!
 

PaNik14

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2015
Μηνύματα
184
Κριτικές
1
Like
556
Πόντοι
81
Δεν χρειάζεται να ξέρει κανένας τι κάνουμε στην κρεβατοκάμαρά μας, στο βαθμό που δεν μας αναγκάζει να λέμε ψέματα στους οικείους μας
 

Andrea92

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2023
Μηνύματα
3
Like
5
Πόντοι
0
Δεν έχω πάει πολλές φορές, αλλά δεν το έχω πει και γενικά ότι γίνεται στο κρεβάτι είναι για πάρτη σου πιστεύω.
Αν όμως έχεις ανάγκη να το πεις κάπου τότε πες το. Είναι φορές που πρέπει να βγάζουμε πράγματα από μέσα μας γιατί πόσο να αντέξουμε θα σκάσουμε.
 
OP
OP
Isidoro$

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
1.984
Κριτικές
9
Like
3.289
Πόντοι
456
Θα ήθελα πολύ να είχα το κουράγιο να πω στην γυναίκα μου πως έχω πάει στο παρελθόν πριν την γνωρίσω κ οτι θα ήθελα να πάμε μαζί τώρα.Δεν γίνονται αυτά όμως δυστυχώς!
για το πριν ισως να μην την ενοχλησει πολυ αν πηγες ως ενεργητικος.Για το παρον ομως αλλαζει..παραπεμπει και λιγο σε κακολντ
 
OP
OP
Isidoro$

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
1.984
Κριτικές
9
Like
3.289
Πόντοι
456
Δεν έχω πάει πολλές φορές, αλλά δεν το έχω πει και γενικά ότι γίνεται στο κρεβάτι είναι για πάρτη σου πιστεύω.
Αν όμως έχεις ανάγκη να το πεις κάπου τότε πες το. Είναι φορές που πρέπει να βγάζουμε πράγματα από μέσα μας γιατί πόσο να αντέξουμε θα σκάσουμε.
δεν βλεπω το λογο να το πει καποιος με την δικαιολογια πως θα εσκαγε
 

Guapochiqo90

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2017
Μηνύματα
39
Like
64
Πόντοι
0
Από τότε που γνωριστήκαμε το είπα.... το ρισκάρισα και μου βγήκε σε καλο.... πάμε μαζί με τρανσ η με αγορια που γνωρίζουμε κατά καιρούς
 

superkablomenos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2023
Μηνύματα
698
Like
1.177
Πόντοι
206

kiss-my-feet

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2023
Μηνύματα
653
Like
1.351
Πόντοι
206
κανονικά θα πρεπε να το ξερουν. αλλά επειδη ΔΕΝ είναι ετοιμοι να το δεχτουν, καλύτερα να μην το ξερουν. να περνάμε καλά με τι κάβλες, μας η ζωή ειναι μικρή αυτο μετραει.
 

Loumidhs

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2022
Μηνύματα
15
Like
22
Πόντοι
0
Ποτέ. Τρεις σχέσεις ειχα με τρανς και άλλες τόσες τις έκοψα ο ίδιος γιατί πολύ απλά δε βγάζει πουθενά. Στην Θεσσαλονίκη βέβαια γιατί στην Αθήνα κάνεις ότι θες. Σε όλες τις σχέσεις μου με κοπέλες κανονικές του χώρου δεν το έκρυψα. Στις υπόλοιπες που αγνοούν γενικότερα όλο αυτό το μπάχαλο του αγοραίου κτλ δεν λέω τίποτα, συμπεριλαμβανομένης και της τωρινής. Το αστείο είναι ότι ποτέ δε μπορείς να ξερεις τι κουβαλάει ο άλλος από εμπειρίες, βίτσια κλπ, αν με δεις στο δρόμο ή με γνωρίσεις δε σου περνάει από το μυαλό. Γενικότερα είμαι ένθερμος υποστηρικτής του "κοιτάω την πάρτη μου και δε χωνομαι σε ξένα χωραφια", έτσι κρατώ την προσωπική μου ζωή σε πλήρη ισορροπία, αν και μια τρανς που λάλησε αφότου χωρίσαμε παραλίγο να κάνει μεγάλη μαλάκια. Αυτό μου το είχε πει κι άλλη παλιότερα, ότι γενικά με κοπέλες τρανς πρέπει να είσαι ιδιαίτερα προσεκτικός, και στο τι μοιράζεσαι και που μπλέκεις. Θυμάμαι πολλά σκηνικά όντας νέος στο χώρο, από απλή φασαρία με την ίδια μέχρι τηλέφωνα σε νταβαδες φουσκωτους. Καμια φορά γελάω και λέω είχα άγιο.

Στην Αθήνα πάντως είχα την μοναδική σχέση με τρανς κοπέλα που κράτησε αν και η ίδια ήταν τρελοκομείο (τώρα είναι Γερμανία και έχει και ΟΦ). Στο κωλοχωρι που λέγεται Θεσσαλονίκη, αυτό το σιχαμενο εμετικο στέκι του κουτσομπολιου που οι μισοί σε ξέρουν και οι άλλοι μισοί εύχεσαι να μη σε ήξεραν, θεωρώ αδύνατο να συνάψεις σχέση με τρανς ή και βίζιτα χωρίς να έχεις προβλήματα. Δεν είναι μόνο οικογενειακό περιβάλλον, φίλοι, γνωστοί κτλ. Στην κυριολεξία βλέπεις μπροστά σου πελάτες της όταν πάτε εξω. Θυμάμαι σκηνικό που είχαμε πετύχει δύο και επειδή το μάτι μου παίζει σαν του μακαρίτη του Ανδρέα που είναι ακόμα φυλακή, το πήρα πρέφα και ήταν εκνευριστικό. Ο τύπος είχε σκαλώσει και μας κοιτούσε ένα τέταρτο (λιμάνι έγινε η φαση). Απ' την άλλη πολλές κάνουν μπαμ ότι είναι του χώρου ή είναι εντελώς ξεκωλα (είτε τρανς είτε οχι) και εκεί είναι γαμα τα... μέχρι ένα σημείο δεν ενοχλεί αλλά όταν είχα πχ σκηνικά με μεθύσια που γινόταν ΧΩΜΑ, ή μια δεκάδα τύποι ντιρλα να φωνάζουν "πουτανααα" εκεί ζήτησα το λόγο και μπλόφαρα όσο δε πάει (ενώ μέσα μου έλεγα αν δεν πιάσει μας πήραν σηκωτους). Τέτοιο σκηνικό έγινε και στη Ρωσία 4 το πρωί εξω από κλαμπ χειμώνα.

Αστο. Δεν αξίζει, πραγματικά. Βρες μια κοπέλα να σε κάνει να χαμογελάς και να κοιμάσαι το βράδυ σαν πουλάκι (no pun intended). Ειδάλλως...
Αν επιτρέπεται δυο ερωτήσεις. Οι τρανς κοπέλες με τις οποίες είχες σχέση, ήταν Ελληνίδες, είχαν μεγαλώσει Ελλάδα; Τις γνώριζες πρώτα ως πελάτης και μετά προέκυπτε η σχέση ή τις γνώρισες σε ένα κλαμπ π.χ. ; Ρωτάω γιατί έχω απωθημένο σχέση με λατινα τρανς αλλά υπάρχουν πολύ παράγοντες που το κάνουν πολύ δύσκολο να συμβεί, συν του ότι δεν μένω Αθήνα...

Όσο αφορά την αρχική ερώτηση της ζήτησης. Ανήκω στο 1. Εχω σκεφτεί να το πω στα αδέρφια μου, αλλά φοβάμαι πως είναι ανιδεοι και θα νομίζουν πως πάω με άντρες που έχουν ψεύτικα βυζια....
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.815
Πόντοι
456
15]κουκλα μου συγνωμη,εχυσα το καφεδακι σου.-Στ'αρχιδια μου!
στα αρχιδια μου λενε και οι γυναικες πλεον:grin:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

εδω λεει η μια την αλλη "μπρο"
 

Begood

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2014
Μηνύματα
1.590
Like
2.185
Πόντοι
456
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.445
Κριτικές
1
Like
2.815
Πόντοι
456
  • Like
Αντιδράσεις: Begood
OP
OP
Isidoro$

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
1.984
Κριτικές
9
Like
3.289
Πόντοι
456
Από τότε που γνωριστήκαμε το είπα.... το ρισκάρισα και μου βγήκε σε καλο.... πάμε μαζί με τρανσ η με αγορια που γνωρίζουμε κατά καιρούς
η φαση ειναι δηλαδη κατι σε κακολντ;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom