Νέα

Γνωρίζουν οι οικείοι/ταίρι/φίλοι σας πως πηγαίνετε με τρανσέξουαλ;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Isidoro$
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 63
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
1.984
Κριτικές
9
Like
3.289
Πόντοι
456
Κυριακή είναι,ας ανοίξουμε ένα θεματάκι.
Πιθανές απαντήσεις (δεν γνωρίζω πως να τα βάλω σε ψηφοφορία):

1]Όχι.Το κρύβω επιμελώς από όλους και δεν θέλω να το μάθει κανένας.
2]Όχι αλλά ενδεχομένως οι οικείοι μου το υποψιάζονται.
3]Το έχω πει στους οικείους μου αλλά δεν το εγκρίνουν.
4]Το έχω πει στους οικείους μου και δεν έχουν πρόβλημα.
5]Το έχω πει στους οικείους μου,κάποιοι δεν το εγκρίνουν ενώ άλλοι δεν έχουν πρόβλημα.
6]Μόνο φίλοι το γνωρίζουν αλλά δεν το εγκρίνουν.
7]Μόνο φίλοι το γνωρίζουν και δεν έχουν πρόβλημα.
8]Το έχω πει στους φίλους μου,κάποιοι δεν το εγκρίνουν ενώ άλλοι δεν έχουν πρόβλημα.
9]Το κρύβω επιμελώς από τις σχέσεις μου και δεν θέλω να το μάθουν.
10]Το έχω πει σε κάποιες σχέσεις μου αλλά δεν το εγκρίνουν.
11]Το έχω πει σε κάποιες σχέσεις μου και δεν έχουν πρόβλημα.
12]]Το έχω πει σε κάποιες σχέσεις μου,κάποιες δεν το εγκρίνουν ενώ άλλες δεν έχουν πρόβλημα.
13]Το λέω σε όλους ανεξαιρέτως,αυτός είμαι και σε όποιον αρέσω!
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.382
Κριτικές
8
Like
11.113
Πόντοι
3.786
9-11 πολύ σπάνια περίπτωση πρέπει η σχέση να είναι on - off.

Εγώ που δεν πάω με τρανς ,αν μου έλεγε κάποιος φίλος μου ότι πάει τακτικά (όχι μία φορά απο περιέργεια) θα το δεχόμουν σαν σεξουαλική προτίμηση όπως δέχομαι τους swingers, gay, bi ,παρτουζιάρηδες κτλ. Τι κρύβει ο άλλος στο κεφάλι του ,δε μπορούμε εμείς να το γνωρίζουμε.
 

daftrucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2022
Μηνύματα
928
Like
1.182
Πόντοι
206
Κυριακή είναι,ας ανοίξουμε ένα θεματάκι.
Πιθανές απαντήσεις (δεν γνωρίζω πως να τα βάλω σε ψηφοφορία):

1]Όχι.Το κρύβω επιμελώς από όλους και δεν θέλω να το μάθει κανένας.
2]Όχι αλλά ενδεχομένως οι οικείοι μου το υποψιάζονται.
3]Το έχω πει στους οικείους μου αλλά δεν το εγκρίνουν.
4]Το έχω πει στους οικείους μου και δεν έχουν πρόβλημα.
5]Το έχω πει στους οικείους μου,κάποιοι δεν το εγκρίνουν ενώ άλλοι δεν έχουν πρόβλημα.
6]Μόνο φίλοι το γνωρίζουν αλλά δεν το εγκρίνουν.
7]Μόνο φίλοι το γνωρίζουν και δεν έχουν πρόβλημα.
8]Το έχω πει στους φίλους μου,κάποιοι δεν το εγκρίνουν ενώ άλλοι δεν έχουν πρόβλημα.
9]Το κρύβω επιμελώς από τις σχέσεις μου και δεν θέλω να το μάθουν.
10]Το έχω πει σε κάποιες σχέσεις μου αλλά δεν το εγκρίνουν.
11]Το έχω πει σε κάποιες σχέσεις μου και δεν έχουν πρόβλημα.
12]]Το έχω πει σε κάποιες σχέσεις μου,κάποιες δεν το εγκρίνουν ενώ άλλες δεν έχουν πρόβλημα.
13]Το λέω σε όλους ανεξαιρέτως,αυτός είμαι και σε όποιον αρέσω!
14) Δεν το έχω πει στους δικούς μου, αλλά το καταλαβαν όταν έφερα τη φίλη μου στο σπίτι και όταν πήγε για κατούρημα σήκωσε το καπάκι.
 

Γιολάντης

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2008
Μηνύματα
229
Κριτικές
3
Like
706
Πόντοι
81
Ποτέ. Τρεις σχέσεις ειχα με τρανς και άλλες τόσες τις έκοψα ο ίδιος γιατί πολύ απλά δε βγάζει πουθενά. Στην Θεσσαλονίκη βέβαια γιατί στην Αθήνα κάνεις ότι θες. Σε όλες τις σχέσεις μου με κοπέλες κανονικές του χώρου δεν το έκρυψα. Στις υπόλοιπες που αγνοούν γενικότερα όλο αυτό το μπάχαλο του αγοραίου κτλ δεν λέω τίποτα, συμπεριλαμβανομένης και της τωρινής. Το αστείο είναι ότι ποτέ δε μπορείς να ξερεις τι κουβαλάει ο άλλος από εμπειρίες, βίτσια κλπ, αν με δεις στο δρόμο ή με γνωρίσεις δε σου περνάει από το μυαλό. Γενικότερα είμαι ένθερμος υποστηρικτής του "κοιτάω την πάρτη μου και δε χωνομαι σε ξένα χωραφια", έτσι κρατώ την προσωπική μου ζωή σε πλήρη ισορροπία, αν και μια τρανς που λάλησε αφότου χωρίσαμε παραλίγο να κάνει μεγάλη μαλάκια. Αυτό μου το είχε πει κι άλλη παλιότερα, ότι γενικά με κοπέλες τρανς πρέπει να είσαι ιδιαίτερα προσεκτικός, και στο τι μοιράζεσαι και που μπλέκεις. Θυμάμαι πολλά σκηνικά όντας νέος στο χώρο, από απλή φασαρία με την ίδια μέχρι τηλέφωνα σε νταβαδες φουσκωτους. Καμια φορά γελάω και λέω είχα άγιο.

Στην Αθήνα πάντως είχα την μοναδική σχέση με τρανς κοπέλα που κράτησε αν και η ίδια ήταν τρελοκομείο (τώρα είναι Γερμανία και έχει και ΟΦ). Στο κωλοχωρι που λέγεται Θεσσαλονίκη, αυτό το σιχαμενο εμετικο στέκι του κουτσομπολιου που οι μισοί σε ξέρουν και οι άλλοι μισοί εύχεσαι να μη σε ήξεραν, θεωρώ αδύνατο να συνάψεις σχέση με τρανς ή και βίζιτα χωρίς να έχεις προβλήματα. Δεν είναι μόνο οικογενειακό περιβάλλον, φίλοι, γνωστοί κτλ. Στην κυριολεξία βλέπεις μπροστά σου πελάτες της όταν πάτε εξω. Θυμάμαι σκηνικό που είχαμε πετύχει δύο και επειδή το μάτι μου παίζει σαν του μακαρίτη του Ανδρέα που είναι ακόμα φυλακή, το πήρα πρέφα και ήταν εκνευριστικό. Ο τύπος είχε σκαλώσει και μας κοιτούσε ένα τέταρτο (λιμάνι έγινε η φαση). Απ' την άλλη πολλές κάνουν μπαμ ότι είναι του χώρου ή είναι εντελώς ξεκωλα (είτε τρανς είτε οχι) και εκεί είναι γαμα τα... μέχρι ένα σημείο δεν ενοχλεί αλλά όταν είχα πχ σκηνικά με μεθύσια που γινόταν ΧΩΜΑ, ή μια δεκάδα τύποι ντιρλα να φωνάζουν "πουτανααα" εκεί ζήτησα το λόγο και μπλόφαρα όσο δε πάει (ενώ μέσα μου έλεγα αν δεν πιάσει μας πήραν σηκωτους). Τέτοιο σκηνικό έγινε και στη Ρωσία 4 το πρωί εξω από κλαμπ χειμώνα.

Αστο. Δεν αξίζει, πραγματικά. Βρες μια κοπέλα να σε κάνει να χαμογελάς και να κοιμάσαι το βράδυ σαν πουλάκι (no pun intended). Ειδάλλως...
 
OP
OP
Isidoro$

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
1.984
Κριτικές
9
Like
3.289
Πόντοι
456
Ποτέ. Τρεις σχέσεις ειχα με τρανς και άλλες τόσες τις έκοψα ο ίδιος γιατί πολύ απλά δε βγάζει πουθενά. Στην Θεσσαλονίκη βέβαια γιατί στην Αθήνα κάνεις ότι θες. Σε όλες τις σχέσεις μου με κοπέλες κανονικές του χώρου δεν το έκρυψα. Στις υπόλοιπες που αγνοούν γενικότερα όλο αυτό το μπάχαλο του αγοραίου κτλ δεν λέω τίποτα, συμπεριλαμβανομένης και της τωρινής. Το αστείο είναι ότι ποτέ δε μπορείς να ξερεις τι κουβαλάει ο άλλος από εμπειρίες, βίτσια κλπ, αν με δεις στο δρόμο ή με γνωρίσεις δε σου περνάει από το μυαλό. Γενικότερα είμαι ένθερμος υποστηρικτής του "κοιτάω την πάρτη μου και δε χωνομαι σε ξένα χωραφια", έτσι κρατώ την προσωπική μου ζωή σε πλήρη ισορροπία, αν και μια τρανς που λάλησε αφότου χωρίσαμε παραλίγο να κάνει μεγάλη μαλάκια. Αυτό μου το είχε πει κι άλλη παλιότερα, ότι γενικά με κοπέλες τρανς πρέπει να είσαι ιδιαίτερα προσεκτικός, και στο τι μοιράζεσαι και που μπλέκεις. Θυμάμαι πολλά σκηνικά όντας νέος στο χώρο, από απλή φασαρία με την ίδια μέχρι τηλέφωνα σε νταβαδες φουσκωτους. Καμια φορά γελάω και λέω είχα άγιο.

Στην Αθήνα πάντως είχα την μοναδική σχέση με τρανς κοπέλα που κράτησε αν και η ίδια ήταν τρελοκομείο (τώρα είναι Γερμανία και έχει και ΟΦ). Στο κωλοχωρι που λέγεται Θεσσαλονίκη, αυτό το σιχαμενο εμετικο στέκι του κουτσομπολιου που οι μισοί σε ξέρουν και οι άλλοι μισοί εύχεσαι να μη σε ήξεραν, θεωρώ αδύνατο να συνάψεις σχέση με τρανς ή και βίζιτα χωρίς να έχεις προβλήματα. Δεν είναι μόνο οικογενειακό περιβάλλον, φίλοι, γνωστοί κτλ. Στην κυριολεξία βλέπεις μπροστά σου πελάτες της όταν πάτε εξω. Θυμάμαι σκηνικό που είχαμε πετύχει δύο και επειδή το μάτι μου παίζει σαν του μακαρίτη του Ανδρέα που είναι ακόμα φυλακή, το πήρα πρέφα και ήταν εκνευριστικό. Ο τύπος είχε σκαλώσει και μας κοιτούσε ένα τέταρτο (λιμάνι έγινε η φαση). Απ' την άλλη πολλές κάνουν μπαμ ότι είναι του χώρου ή είναι εντελώς ξεκωλα (είτε τρανς είτε οχι) και εκεί είναι γαμα τα... μέχρι ένα σημείο δεν ενοχλεί αλλά όταν είχα πχ σκηνικά με μεθύσια που γινόταν ΧΩΜΑ, ή μια δεκάδα τύποι ντιρλα να φωνάζουν "πουτανααα" εκεί ζήτησα το λόγο και μπλόφαρα όσο δε πάει (ενώ μέσα μου έλεγα αν δεν πιάσει μας πήραν σηκωτους). Τέτοιο σκηνικό έγινε και στη Ρωσία 4 το πρωί εξω από κλαμπ χειμώνα.

Αστο. Δεν αξίζει, πραγματικά. Βρες μια κοπέλα να σε κάνει να χαμογελάς και να κοιμάσαι το βράδυ σαν πουλάκι (no pun intended). Ειδάλλως...
ΔΕΝ εννοω να υπαρχει σχεση με τρανς αλλά οκ
 
OP
OP
Isidoro$

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
1.984
Κριτικές
9
Like
3.289
Πόντοι
456
14) Δεν το έχω πει στους δικούς μου, αλλά το καταλαβαν όταν έφερα τη φίλη μου στο σπίτι και όταν πήγε για κατούρημα σήκωσε το καπάκι.
15]κουκλα μου συγνωμη,εχυσα το καφεδακι σου.-Στ'αρχιδια μου!
 

Γιολάντης

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2008
Μηνύματα
229
Κριτικές
3
Like
706
Πόντοι
81
ΔΕΝ εννοω να υπαρχει σχεση με τρανς αλλά οκ

Αν εννοείς απλά ραντεβού επί πληρωμή, απλά δε το λες. Εγώ στο πήγα ένα βήμα πιο μακριά να παρει φωτιά το νήμα μιας και είναι Κυριακή.
 

daftrucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2022
Μηνύματα
928
Like
1.182
Πόντοι
206
15]κουκλα μου συγνωμη,εχυσα το καφεδακι σου.-Στ'αρχιδια μου!
Δεν ξέρω αν έχεις επαφή με νέα παιδιά, γυμνάσιο, λύκειο, φοιτητές. Είναι απίστευτο σε πόσο μεγάλη έκταση οι κοπέλες χρησιμοποιούν το "ρε μαλάκα" και το "στ' αρχιδια" μου όταν μιλάνε μεταξύ τους.
 
OP
OP
Isidoro$

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
1.984
Κριτικές
9
Like
3.289
Πόντοι
456
Δεν ξέρω αν έχεις επαφή με νέα παιδιά, γυμνάσιο, λύκειο, φοιτητές. Είναι απίστευτο σε πόσο μεγάλη έκταση οι κοπέλες χρησιμοποιούν το "ρε μαλάκα" και το "στ' αρχιδια" μου όταν μιλάνε μεταξύ τους.
ελεγε παλια μια φιλη μου (ως εφηβη) "γαμωτο" και της ελεγε η μανα της:αφου δεν μπορεις να το κανεις,μην το λες
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.373
Κριτικές
25
Like
2.698
Πόντοι
3.246
Tο τι κανει ο καθενας στην προσωπικη του ζωη αφορα τον ιδιο και κανενα αλλο.Μονο ο κολλητος μου ξερει οτι παω με τρανς .Επισης οσα ατομα ετυχα να γνωρισω μεσα απο το σαιτ γνωριζουν αλλα οχι λεπτομερειες.Οπως εγω δεν χωνομαι στα προσωπικα τους το ΙΔΙΟ ΑΠΑΙΤΩ και απο τον φιλικο-συγγενικο-εργασιακο κυκλο μου.
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.496
Like
65.256
Πόντοι
11.956
Πολύ περιορισμένο νήμα για Κυριακή.... πολλοί δεν έχουν να πουν κάτι ..να λέγαμε για τρίο παρτούζες κάτι θα γινόταν χαχαχα
 
OP
OP
Isidoro$

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
1.984
Κριτικές
9
Like
3.289
Πόντοι
456

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.496
Like
65.256
Πόντοι
11.956
OP
OP
Isidoro$

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
1.984
Κριτικές
9
Like
3.289
Πόντοι
456
Τι φίδια μύστη ....εγώ προσωπικά δεν με χω ανάγκη να πω φίδια ....τι να κερδίσω... σεβασμό? Χάχαχα η να γίνω ο μάγκας του πληκτρολογίου
οοι για σενα,για τις παρτουζες λεω..ευκολα καποιος γραφει πως γαμαει παρτουζα 2-3 μουναρες ομως αυτο το θεμα ειναι λιγο αλλιως γιατι παιζει και το παθητικο κομματι
 

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.337
Like
2.898
Πόντοι
456
Προφανως και δεν το λεω πουθενά γιατί δεν το βλέπουν οι περισσότεροι όπως εγώ. Αν το έλεγα απλά θα με θεωρούσαν πουστη κι ανώμαλο.

Σαν λαός είμαστε φοβερά κουτσομπόληδες και επικριτικοί χωρίς να κοιτάμε τα δικά μας οπότε απλά όχι.

Αν ηταν αλλιώς οι άνθρωποι σίγουρα θα το έλεγα αν και γενικά δεν μιλάω σε άλλους για τα προσωπικά μου. Γι αυτό λέγεται και προσωπική ζωή άλλωστε.
 

Μάγος του ΟΖ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2022
Μηνύματα
605
Like
1.293
Πόντοι
206
Ποτέ. Τρεις σχέσεις ειχα με τρανς και άλλες τόσες τις έκοψα ο ίδιος γιατί πολύ απλά δε βγάζει πουθενά. Στην Θεσσαλονίκη βέβαια γιατί στην Αθήνα κάνεις ότι θες. Σε όλες τις σχέσεις μου με κοπέλες κανονικές του χώρου δεν το έκρυψα. Στις υπόλοιπες που αγνοούν γενικότερα όλο αυτό το μπάχαλο του αγοραίου κτλ δεν λέω τίποτα, συμπεριλαμβανομένης και της τωρινής. Το αστείο είναι ότι ποτέ δε μπορείς να ξερεις τι κουβαλάει ο άλλος από εμπειρίες, βίτσια κλπ, αν με δεις στο δρόμο ή με γνωρίσεις δε σου περνάει από το μυαλό. Γενικότερα είμαι ένθερμος υποστηρικτής του "κοιτάω την πάρτη μου και δε χωνομαι σε ξένα χωραφια", έτσι κρατώ την προσωπική μου ζωή σε πλήρη ισορροπία, αν και μια τρανς που λάλησε αφότου χωρίσαμε παραλίγο να κάνει μεγάλη μαλάκια. Αυτό μου το είχε πει κι άλλη παλιότερα, ότι γενικά με κοπέλες τρανς πρέπει να είσαι ιδιαίτερα προσεκτικός, και στο τι μοιράζεσαι και που μπλέκεις. Θυμάμαι πολλά σκηνικά όντας νέος στο χώρο, από απλή φασαρία με την ίδια μέχρι τηλέφωνα σε νταβαδες φουσκωτους. Καμια φορά γελάω και λέω είχα άγιο.

Στην Αθήνα πάντως είχα την μοναδική σχέση με τρανς κοπέλα που κράτησε αν και η ίδια ήταν τρελοκομείο (τώρα είναι Γερμανία και έχει και ΟΦ). Στο κωλοχωρι που λέγεται Θεσσαλονίκη, αυτό το σιχαμενο εμετικο στέκι του κουτσομπολιου που οι μισοί σε ξέρουν και οι άλλοι μισοί εύχεσαι να μη σε ήξεραν, θεωρώ αδύνατο να συνάψεις σχέση με τρανς ή και βίζιτα χωρίς να έχεις προβλήματα. Δεν είναι μόνο οικογενειακό περιβάλλον, φίλοι, γνωστοί κτλ. Στην κυριολεξία βλέπεις μπροστά σου πελάτες της όταν πάτε εξω. Θυμάμαι σκηνικό που είχαμε πετύχει δύο και επειδή το μάτι μου παίζει σαν του μακαρίτη του Ανδρέα που είναι ακόμα φυλακή, το πήρα πρέφα και ήταν εκνευριστικό. Ο τύπος είχε σκαλώσει και μας κοιτούσε ένα τέταρτο (λιμάνι έγινε η φαση). Απ' την άλλη πολλές κάνουν μπαμ ότι είναι του χώρου ή είναι εντελώς ξεκωλα (είτε τρανς είτε οχι) και εκεί είναι γαμα τα... μέχρι ένα σημείο δεν ενοχλεί αλλά όταν είχα πχ σκηνικά με μεθύσια που γινόταν ΧΩΜΑ, ή μια δεκάδα τύποι ντιρλα να φωνάζουν "πουτανααα" εκεί ζήτησα το λόγο και μπλόφαρα όσο δε πάει (ενώ μέσα μου έλεγα αν δεν πιάσει μας πήραν σηκωτους). Τέτοιο σκηνικό έγινε και στη Ρωσία 4 το πρωί εξω από κλαμπ χειμώνα.

Αστο. Δεν αξίζει, πραγματικά. Βρες μια κοπέλα να σε κάνει να χαμογελάς και να κοιμάσαι το βράδυ σαν πουλάκι (no pun intended). Ειδάλλως...
Φίλε από περιέργεια ρωτάω. Πόσο διαφέρουν τα τρανς κορίτσια από τα "φυσικά". Για να το θέσω αλλιώς, υπάρχουν "κορίτσια" για σπίτι που λέμε ή γίνονται αναγκαστικά εργαζόμενες του σεξ;
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.122
Κριτικές
81
Like
7.131
Πόντοι
6.265
Συμβουλή γενικά είναι να μην λέτε σε κανέναν τι κάνετε,γενικά.Ο κόσμος είναι κακός και αν κάτι πάει περίεργα σε προσωπικό-οικογενειακό-φιλικό επίπεδο, ότι ξέρουν για εσάς θα χρησιμοποιηθεί εναντίον σας.
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.753
Κριτικές
6
Like
3.412
Πόντοι
736
Φίλε από περιέργεια ρωτάω. Πόσο διαφέρουν τα τρανς κορίτσια από τα "φυσικά". Για να το θέσω αλλιώς, υπάρχουν "κορίτσια" για σπίτι που λέμε ή γίνονται αναγκαστικά εργαζόμενες του σεξ;
Μια άλλη ερώτηση ... θα μπορούσε να είναι η εξής. Οι τράνς εργαζόμενες δέχονται και γυναίκες αν χρειαστεί ; Και αν ναι θεωρείται λεσβιακό η όχι ; :P
Αν και δεν νομίζω να θεωρείται λεσβιακό ... εκτός αν μιλάμε για εγχειρισμένη τράνς , εκεί μάλλον κάτι γίνεται.
 

Μάγος του ΟΖ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2022
Μηνύματα
605
Like
1.293
Πόντοι
206
Μια άλλη ερώτηση ... θα μπορούσε να είναι η εξής. Οι τράνς εργαζόμενες δέχονται και γυναίκες αν χρειαστεί ; Και αν ναι θεωρείται λεσβιακό η όχι ; :P
Αν και δεν νομίζω να θεωρείται λεσβιακό ... εκτός αν μιλάμε για εγχειρισμένη τράνς , εκεί μάλλον κάτι γίνεται.
Υπάρχουν διάφορες σκηνές από ταινίες όπου τρανς ή τραβεστί πηδάνε γυναίκες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom