Νέα

Γνωριμίες-σεξάκι μέσω internet (Facebook, dating sites κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alan7
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 12K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ManusMan

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2023
Μηνύματα
327
Like
876
Πόντοι
81
Για την σελίδα ΣάιτΕραστών ποια η γνώμη σας;
Μπήκα. Κλαίω
1686631301425.png
 

komarov

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2021
Μηνύματα
591
Like
1.269
Πόντοι
206
Ρε παιδια μπείτε dod παιξτε κανενα παιχνιδι να περασει η ωρα π.χ. ταβλι και αργα ή γρηγορα θα βρειτε κατι εκει. Αν και πιστευα οτι εχει πεθανει γενικα, τις προαλλες που μπηκα γινοτανε παιχνιδι ειδικα το βραδυ!
 

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.022
Like
1.033
Πόντοι
96
Ρε παιδια μπείτε dod παιξτε κανενα παιχνιδι να περασει η ωρα π.χ. ταβλι και αργα ή γρηγορα θα βρειτε κατι εκει. Αν και πιστευα οτι εχει πεθανει γενικα, τις προαλλες που μπηκα γινοτανε παιχνιδι ειδικα το βραδυ!
Όλο ψολαρια το ντοτ κατι φστναροτε εχιε και πολλούς πουστηδες, το έσβησα με τη μιαζη αναλογία είναι 100 ψολες για 2, 3 μουνια
 

komarov

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2021
Μηνύματα
591
Like
1.269
Πόντοι
206
Όλο ψολαρια το ντοτ κατι φστναροτε εχιε και πολλούς πουστηδες, το έσβησα με τη μιαζη αναλογία είναι 100 ψολες για 2, 3 μουνια
δεν ξερω τι λες αλλα το dod το εχω εδω και 10χρονια δεν παιζω συνεχεια μπορει να κανω και κενα 3χρονων αλλα οσες φορες μπηκα και αφοσιωθηκα βρηκα κατι να φαω, για την ακριβεια εφαγα πολλα! Τωρα απο θεμα ποιοτητας εχει τα παντα ομορφες ασχημες χοντρες λεπτες κλπ για ολα τα γουστα.. Τωρα αν δεν μπορεσες να βρεις κατι απο εκει ειναι ισως δικο σου θεμα και το λεω καλοπροαιρετα. Το dod θελει χρονο π.χ. καθε βραδυ 2-3ωρες, επισης θελει τροπο δλδ ευγενια κουβεντα κλπ επισης θελει διαρκεια δεν θα μπεις και θα γνωρισεις κατευθειαν ατομα παρολα αυτα παντα μεσα σε ενα μηνα, πάντα εβρισκα κατι να φαω
 

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.022
Like
1.033
Πόντοι
96
δεν ξερω τι λες αλλα το dod το εχω εδω και 10χρονια δεν παιζω συνεχεια μπορει να κανω και κενα 3χρονων αλλα οσες φορες μπηκα και αφοσιωθηκα βρηκα κατι να φαω, για την ακριβεια εφαγα πολλα! Τωρα απο θεμα ποιοτητας εχει τα παντα ομορφες ασχημες χοντρες λεπτες κλπ για ολα τα γουστα.. Τωρα αν δεν μπορεσες να βρεις κατι απο εκει ειναι ισως δικο σου θεμα και το λεω καλοπροαιρετα. Το dod θελει χρονο π.χ. καθε βραδυ 2-3ωρες, επισης θελει τροπο δλδ ευγενια κουβεντα κλπ επισης θελει διαρκεια δεν θα μπεις και θα γνωρισεις κατευθειαν ατομα παρολα αυτα παντα μεσα σε ενα μηνα, πάντα εβρισκα κατι να φαω
Τι τρόπο Τύπε, με το που σε βλέπουν τα πουτανακια σε αλλάζουν από την εικόνα, και δεν είμαι και κανένα τέρας, κατα τα άλλα όλο γκει, φαντάροι, και αντε να εχει 5 γκόμενάκια 16χρονα,και 5 χοντρές, με 150 ψολες
 

komarov

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2021
Μηνύματα
591
Like
1.269
Πόντοι
206
Τι τρόπο Τύπε, με το που σε βλέπουν τα πουτανακια σε αλλάζουν από την εικόνα, και δεν είμαι και κανένα τέρας, κατα τα άλλα όλο γκει, φαντάροι, και αντε να εχει 5 γκόμενάκια 16χρονα,και 5 χοντρές, με 150 ψολες
Λοιπον συμβουλη παιξε αλλα φωτο προφιλ βαλε κατι αλλο, κερδιζεις χρονο ετσι. Οποια θελει κουβεντα κλπ θα κατσει να μιλησει οποια δεν θελει θα φυγει κατευθειαν. Το να φευγουν κατευθειαν δεν σε πειραζει εσενα επειδη ετσι γλυτωνεις χρονο και δεν μιλάς με κοπελες που δεν θα ηθελαν να βγουν μαζι σου
 

Alex8085

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2023
Μηνύματα
35
Like
26
Πόντοι
0
Καλησπέρα οποίος φίλος ξέρει ξεκωλα ανεξαρτήτου ηλικίας από fb που να τα έχει δοκιμάσει ας στείλει. Υπάρχουν 2-3 περιπτώσεις για αλληλοβοηθεια
 

kgkano

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2023
Μηνύματα
11
Like
11
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά! Που λέτε λοιπόν μετά από μια εκτενή ανάγνωση στο συγκεκριμένο φορουμ, πέτυχα αρκετές αναφορές για το blind chat. Δεν το είχα δοκιμάσει ποτέ και είπα χτες το βράδυ να ρίξω μια ματιά. Στο πρώτο κυριολεκτικά τσατ πετυχαίνω τύπισσα πολύ δυναμική, να είναι ομιλιτικότατη, να κάνει ερωτήσεις, να στέλνει φώτος (όχι nudes αλλά σίγουρα προκλητικές) μέχρι που φτάσαμε στο σημείο να ανταλλάξουμε βαιμπερ και να συνεχίσουμε εκεί την κουβέντα.

Αυτό που θέλω να ρωτήσω είναι ότι επειδή μοιάζει too good to be true (υπερβλικά όμως) γιατί είναι πολύ σεξυ, μιλάει συνεχώς και λέει να κανονίσουμε για καφέ (λόγω απόστασης θα αργήσει λίγο το από κοντα υποτίθεται) πρέπει να προσέχω?? Έχετε συναντήσει πολλά scams εκεί μέσα?

Αν χρησιμοποιούσα καιρό την εφαρμογή θα έλεγα οκ ρε φίλε μετά από τοσο ψάξιμο έκατσε και μια καλή περίπτωση αλλά τώρα μιλάμε κυριολεκτικά αμέσως! Γνώμες?

Ευχαριστώ για την ανάγνωση μάγκες.
 

socos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.341
Κριτικές
7
Like
2.848
Πόντοι
736
Καλησπέρα παιδιά! Που λέτε λοιπόν μετά από μια εκτενή ανάγνωση στο συγκεκριμένο φορουμ, πέτυχα αρκετές αναφορές για το blind chat. Δεν το είχα δοκιμάσει ποτέ και είπα χτες το βράδυ να ρίξω μια ματιά. Στο πρώτο κυριολεκτικά τσατ πετυχαίνω τύπισσα πολύ δυναμική, να είναι ομιλιτικότατη, να κάνει ερωτήσεις, να στέλνει φώτος (όχι nudes αλλά σίγουρα προκλητικές) μέχρι που φτάσαμε στο σημείο να ανταλλάξουμε βαιμπερ και να συνεχίσουμε εκεί την κουβέντα.

Αυτό που θέλω να ρωτήσω είναι ότι επειδή μοιάζει too good to be true (υπερβλικά όμως) γιατί είναι πολύ σεξυ, μιλάει συνεχώς και λέει να κανονίσουμε για καφέ (λόγω απόστασης θα αργήσει λίγο το από κοντα υποτίθεται) πρέπει να προσέχω?? Έχετε συναντήσει πολλά scams εκεί μέσα?

Αν χρησιμοποιούσα καιρό την εφαρμογή θα έλεγα οκ ρε φίλε μετά από τοσο ψάξιμο έκατσε και μια καλή περίπτωση αλλά τώρα μιλάμε κυριολεκτικά αμέσως! Γνώμες?

Ευχαριστώ για την ανάγνωση μάγκες.
Άπειρες φάρσες, κοροϊδία, ψευτιές.
1/20 να είναι πραγματικότητα και αν...
 

kgkano

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2023
Μηνύματα
11
Like
11
Πόντοι
0
Άπειρες φάρσες, κοροϊδία, ψευτιές.
1/20 να είναι πραγματικότητα και αν...
Ευχαριστώ για το reply...άρα (επείδη έχουμε ήδη ανταλλάξει βαιμπερ) να είμαι πολύ προσεκτικός να μην αποκαλύψω πολλές πληροφορίες και δώσω κανένα δικαίωμα για scamming, γιατί μέχρι στιγμής μόνο χαλαρή κουβεντούλα κάνουμε. Θα το συνεχίσω λίγο ακόμα πολύ προσεκτικά να δω αν ισχύει αυτό το 1/20
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
10.972
Κριτικές
3
Like
10.465
Πόντοι
3.936
Ευχαριστώ για το reply...άρα (επείδη έχουμε ήδη ανταλλάξει βαιμπερ) να είμαι πολύ προσεκτικός να μην αποκαλύψω πολλές πληροφορίες και δώσω κανένα δικαίωμα για scamming, γιατί μέχρι στιγμής μόνο χαλαρή κουβεντούλα κάνουμε. Θα το συνεχίσω λίγο ακόμα πολύ προσεκτικά να δω αν ισχύει αυτό το 1/20
Τυπε θα τσεκαρεις φωτό. Έχει πολύ αξιόλογα κομμάτια εκεί μέσα εάν είσαι τυχερός κ ελεύθερος. Έχει όμως πολύ κοροϊδία ψεύτικες φωτογραφίες κλεμμένες κυρίως. Με μια βίντεο κλήση και με προσοχή τι λες πιστεύω θα είσαι μια χαρά. Είχα γνωρίσει μια ΜΟΥΝΑΡΑ Θεσσαλονικιά. Ένα από τα καλύτερα γαμησια η τύπισσα. Ερχόταν για δουλειά 2-3 φορές το μήνα Αθήνα ώσπου ερωτεύτηκε και ξεκοψαμε. Αρκετές παντρεμένες που το παίζουν παρθένες και ηθικές. Έχω κεράσει κ κάτι ψιλό μπάζα αλλά άξιζε στο σεξουαλικό κομμάτι. Μία πρόσφατα την κερασα μέσα στο μαγαζί που δούλευε ένα Σαββάτο.

Απαράβατος κανόνας. Δεν δίνεις προσωπικά στοιχεία ( πχ σπίτι, σταθερό κτλπ) φίλος αναγκάστηκε να μετακομίσει. Κάθε βράδυ πήγαινε η τρελή κ του χτύπαγε το κουδούνι και ούρλιαζε κάτω από το σπίτι του. Φαίνονταν νορμάλ αλλά τελικά δεν ήταν.
 

boobssucker

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.055
Κριτικές
1
Like
187
Πόντοι
16
Κυκλώματα για αρπαγή οργάνων ,απειλές και χρηματικούς εκβιασμούς κτλ
Προσοχή στα too good to be true
 

kgkano

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2023
Μηνύματα
11
Like
11
Πόντοι
0
Τυπε θα τσεκαρεις φωτό. Έχει πολύ αξιόλογα κομμάτια εκεί μέσα εάν είσαι τυχερός κ ελεύθερος. Έχει όμως πολύ κοροϊδία ψεύτικες φωτογραφίες κλεμμένες κυρίως. Με μια βίντεο κλήση και με προσοχή τι λες πιστεύω θα είσαι μια χαρά. Είχα γνωρίσει μια ΜΟΥΝΑΡΑ Θεσσαλονικιά. Ένα από τα καλύτερα γαμησια η τύπισσα. Ερχόταν για δουλειά 2-3 φορές το μήνα Αθήνα ώσπου ερωτεύτηκε και ξεκοψαμε. Αρκετές παντρεμένες που το παίζουν παρθένες και ηθικές. Έχω κεράσει κ κάτι ψιλό μπάζα αλλά άξιζε στο σεξουαλικό κομμάτι. Μία πρόσφατα την κερασα μέσα στο μαγαζί που δούλευε ένα Σαββάτο.

Απαράβατος κανόνας. Δεν δίνεις προσωπικά στοιχεία ( πχ σπίτι, σταθερό κτλπ) φίλος αναγκάστηκε να μετακομίσει. Κάθε βράδυ πήγαινε η τρελή κ του χτύπαγε το κουδούνι και ούρλιαζε κάτω από το σπίτι του. Φαίνονταν νορμάλ αλλά τελικά δεν ήταν.
Για όποιον ενδιαφέρετε για αυτό το too good to be true που είχα πει: τελικά ήταν αληθινό! Απλώς όταν μπήκαμε βιντεοκλήση στο viber την επόμενη μέρα είδα ότι με μπλόκαρε χαχαχα οπότε προχωράμε. Τώρα αυτή την περίοδο μιλάω με μια 40αρα παντρεμένη (όντως άπειρες παντρεμένες που ψάχνονται). Μπαίνω σχεδόν καθημερινά και και το ψάχνω πολύ και έχω να πω ότι αν κάποιος επενδύσει λίγο χρόνο, έχει υπομονή και είναι και προσεκτικός όντως μπορεί να ξεθάψει καλά διαμαντάκια απο εκεί μέσα.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.087
Like
15.669
Πόντοι
3.656
Απαράβατος κανόνας. Δεν δίνεις προσωπικά στοιχεία ( πχ σπίτι, σταθερό κτλπ) φίλος αναγκάστηκε να μετακομίσει. Κάθε βράδυ πήγαινε η τρελή κ του χτύπαγε το κουδούνι και ούρλιαζε κάτω από το σπίτι του. Φαίνονταν νορμάλ αλλά τελικά δεν ήταν.

Ρε τον καημένο :2funny:
 
  • Like
Αντιδράσεις: cool11

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
10.972
Κριτικές
3
Like
10.465
Πόντοι
3.936
Άσε μου έκανε κλήση τότε και την άκουγα. Αυτός βέβαια ζητούσε support και εγώ του έλεγα ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΆΘΕΙΣ. Φαινόταν από μακριά η τύπισσα και από τα κείμενα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Για όποιον ενδιαφέρετε για αυτό το too good to be true που είχα πει: τελικά ήταν αληθινό! Απλώς όταν μπήκαμε βιντεοκλήση στο viber την επόμενη μέρα είδα ότι με μπλόκαρε χαχαχα οπότε προχωράμε. Τώρα αυτή την περίοδο μιλάω με μια 40αρα παντρεμένη (όντως άπειρες παντρεμένες που ψάχνονται). Μπαίνω σχεδόν καθημερινά και και το ψάχνω πολύ και έχω να πω ότι αν κάποιος επενδύσει λίγο χρόνο, έχει υπομονή και είναι και προσεκτικός όντως μπορεί να ξεθάψει καλά διαμαντάκια απο εκεί μέσα.
Ναι είναι κ αυτό μέσα στο παιχνίδι τυπε. Πότε θα μπλοκάρεις εσύ.. πότε θα το κάνουν σε εσένα.
 

mexico1

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2014
Μηνύματα
298
Κριτικές
1
Like
641
Πόντοι
81
Να μοιραστώ και εγώ την εμπειρία μου.

Γνωρίζω πριν 2-3 χρόνια μιλφάκι 45+ στο facebook dating. Δεν μιλάγαμε συχνά αλλά εγώ με το καλημέρα της είχα στείλει dickpic, αφού την είχα προειδοποιήσει και είχε δεχτεί...

Επειδή στη βράση κολλάει το σίδερο, της λέω μια μέρα να βρεθούμε όπως θα γύριζα από τη δουλειά. Αυτή το πήγαινε κατευθείαν στο πρόστυχο, και μου έλεγε αν θα πάμε σε ξενοδοχείο κλπ.

Με τα πολλά περνάω την παίρνω. Από πρόσωπο με χάλασε κάπως παρότι είχε ωραίο σώμα για γαμήσι. Επειδή ήμουν κουρασμένος και δεν είχα όρεξη να πληρώνω ξενοδοχεία κλπ, σκέφτηκα να την πάω με το αμάξι κάποιου και να την πάρω εκεί.

Πάμε σε ένα σημείο καβάτζα που έχω στα δυτικά προάστια, καθόμαστε στο πίσω μέρος του καθίσματος, και αρχίζει το μπαλαμούτι. Αυτή η χαζή δεν είχε φέρει καπότες αλλά ούτε και εγώ γιατί ήμουν απευθείας από τη δουλειά.

Οπότε αποφασίζω να της δώσω μόνο μπουκιτσί.

Όταν έφτασε η στιγμή να τελειώσω, μου λέει δώστον σε εμένα, και τον πιάνει την ώρα που χύνω κρατώντας όλα τα χύσια στις παλάμες της. Και μετά τι κάνει η θεά;; Βάζει τα χέρια της στο πρόσωπο, και τα αλείφει σαν να ήταν κρεμούλα!!! Δεν το έχω ξαναδεί αυτό χαχαχα:2funny::drooling-face:

Για να μην το πολυλογώ, ντυνόμαστε και μου έλεγε να ξαναβρεθούμε για να πηδηχτούμε και κανονικά, αλλά η αλήθεια είναι ότι δεν με έψησε για κάτι παραπάνω, οπότε την μπλόκαρα κιόλας.

Αυτά
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
12.087
Like
15.669
Πόντοι
3.656
Γενικά,σας μιλάει καμια άγνωστη στο fb;Ή μόνο με γνωστούς/συγγενείς ανταλλάζετε κανα χρονια πολλά σε γενέθλια;
 

LION-974

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.386
Κριτικές
10
Like
2.784
Πόντοι
3.385
Γενικά,σας μιλάει καμια άγνωστη στο fb;Ή μόνο με γνωστούς/συγγενείς ανταλλάζετε κανα χρονια πολλά σε γενέθλια;
Από μόνη της έχει τύχει να με προσεγγίσει άγνωστη στο fb, συμβαίνει εάν γράφεις δημόσια σε καμία ομάδα/ σελίδα και καμία γουστάρει αυτά που διαβάζει από σένα. Εννοείται θα κόψει και φάτσα, το προφίλ και τα λοιπά, αλλά έχει τύχει να μου μιλήσουν πρώτες (και να προχωρήσουν και πέραν της συνομιλίας).
Απλά, κατά κανόνα και να σου μιλήσει κάποια, είσαι ένας από το roster της που έχει και συνομιλεί, άρα δεν παίζουν και πολλές πιθανότητες για κάτι παραπάνω επειδή σου μίλησε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom